סדרות לצפייה ישירה ב-BIGI!

נעים מאוד אנחנו BIGI – עולם חדש של סדרות, תוכניות וסרטים לילדים ולנוער: תכנים בלעדיים של כוכבי רשת, ערוצים ייחודיים ועוד המון הפתעות לצפייה בטלוויזיה, בסמארטפון ובטבלט – בכל מקום ובכל זמן. MY BIGI. MY WORLD. ב-BIGI מחכים לכם תכני עבר של ערוץ הילדים וערוץ לוגי יחד עם סדרות חדשות מובילות: סדרות מצוירות, הבנים והבנות, דרמה, קומדיה, ספורט, אקשן, פריסקול ועוד! יש לנו תוכנית לכל סיטואציה ולכל מצב רוח.

בין הסדרות שתוכלו למצוא אצלנו תוכלו למצוא את הבנים והבנות, הסדרות הבלעדיות: הלם! עם שחר ליבנה וIn the game עם עידן תלם. גם הפיג'מות, גאליס, החולמים, OBoy, השמיניה, בית ספר לקוסמות, אינאזומה 11, המובילים, מתחת לאף נמצאות שם יחד עם עוד מלאאא סדרות!

צפייה בסדרות אנימציה

כל מה שמצויר ב-BIGI – סדרות האנימציה הכי טובות בעולם: ארתור, ריינבו ריינג'רס, דראגאמונז, בי"ס לקוסמות, סיפורי טוקה בוקה ועוד המון סדרות אהובות. תבואו, ארתור וגילי כבר שם…

צפייה בסדרות דרמה

כל מה שמותח ב-BIGI – סדרות הדרמה ששברו שיאים של הצלחה מחכות לכם ב-BIGI בעונות מלאות עם כל הפרקים- גאליס, השמיניה, האי, אובוי, אילת ועוד סדרות שלא תוכלו להפסיק לצפות בהן… תבואו, יונתן ודני כבר מחכים לכם…

צפייה בסדרות קומדיה

כל מה שמצחיק ב-BIGI – הסדרות הכי קורעות שיש מחכות לכן עכשיו ב-BIGI: אלישע, מריו, הפיג'מות, משפחה שולטת, המלון של פיני ועוד המון סדרות שיעשו לכם כואב בבטן. תבואו, מודד מוסר שהוא חייב ללכת… חייב ללכת.

צפייה בסדרות ספורט

כל תכני הספורט של BIGI במקום אחד שווה במיוחד: אינאזומה 11, כדורגל GGO, בסקטירס והאקדמיה לכדורגל ועוד המון סדרות שיעשו לכם חשק לצאת החוצה ולהתאמן.

צפייה בסדרות פריסקול

יש לנו סדרות גם לקטנטנים שבמשפחה! בואו לגלות עולם שלם לילדים בגילאי 4-6 באמצעות סדרות מרתקות שילמדו אותם הכל אודות העולם בו אנו חיים.

צפייה בסדרות לוגי

מבצע קיפוד, המובילים, אאוץ, אחים וחיות אחרות, ארט נינג'ה וכל התכנים הכי איכותיים של ערוץ לוגי מחכים לכם עכשיו ב-BIGI. אז אל תתנו לכריס ומרטין לחכות…

רותח

הלם! IN THE GAME מחשב מסלול מחדש, גיים בוקס ועוד המון סדרות רותחות שאתם ממש אוהבים מחכות לכם עכשיו ב-BIGI.

ששטוס

״ששטוס״ (הלחם בסיסים של המילים ״שש״, שמו הראשון של ערוץ הילדים על פי הערוץ בשלט, ו-,טוס״) הוא שעשועון טלוויזיה תחרותי בו מתחרות כיתות. הכיתה שתזכה תקבל טיסה לחו"ל, שתתועד ותשודר בערוץ הילדים.