סדרות הבנים והבנות לצפייה ישירה

מי יהיו שליטי הקיץ במקום האמיתי? בכל עונה של הבנים והבנות אנחנו עוקבים אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נגלה מי שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעמד ההדחה. כל משתתף יצטרך לבחור שני משתתפים שהוא רוצה שימשיכו לתוכנית הבאה. מי שמקבל את מספר הקולות הנמוך ביותר "שוחה הביתה" ועוזב את התוכנית. התוכנית עלתה לראשונה עם סיום שידור התוכנית "מסע קיץ", ששודרה משנת 2000 עד שנת 2012.

מתי התחילה ״הבנים והבנות״?
העונה הראשונה של התוכנית ״הבנים והבנות״ הייתה בשנת 2013, בה השתתפו בין היתר: קים אור אזולאי וליפז וטופז חלפון.

מה חוקי התחרות?
בסדרה מתחרות שתי קבוצות, בנים מול בנות, בתחרות שכוללת משימות ואתגרים שונים, בהם הם יכולים לזכות בפרסים או בחסינות קבוצתית או אישית. הקבוצה שאינה זוכה בחסינות תגיע למעמד ההדחהף בה כל מתמודד יצביע לשני החברים שהוא רוצה לראות אותם ממשיכים בתוכנית. המתמודד שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר יודח.

במה זוכים בתוכנית ״הבנים והבנות״?
הפרסים בתוכנית השתנו בין השנים, בגרסתה המוקדמת של ״הבנים והבנות״ הקבוצה הזוכה שלטה על ערוץ הילדים למשך יום שלום. בעונות האחרונות של ״הבנים והבנות״ הזוכים מוכתרים כ-״BIG 5" ומקבלים תוכנית משלהם בערוץ הילדים ו-BIGI.

איך התוכנית ״הבנים והבנות״ הפכה לתופעה שהיא היום?
התוכנית ״הבנים והבנות״ היא אחת מתוכניות המציאות הראשונות והיחידות לבני נוער. חל׳ ממשתתפי התוכנית התפרסמו גם מעבר לגבולות עולם הילדים וכבשו פסגות בתעשיית המדיה הישראלית, בניהם ניתן למצוא את: טיילור מלכוב, אנה זק, אנג׳ל ברנס, אבישג סמברג, גל גברעם, אלין כהן, רומי אברג׳יל, קים בן שמעון ועוד.

עוד הבנים והבנות מעולות!

קטגוריות סדרות נוספות לצפייה