עודד פז

אבל אתם מכירים אותו גם כעודד מהפיג׳מות
שחקן ומנחה
תאריך לידה: 29/07/1980
מזל: אריה
עיר לידה: הרצליה, ישראל

עודד פז ב-BIGI
:

הכירו את עודד פז:

עודד פז לפני הפריצה

עודד פז נולד בהרצליה בשם עודד משה פז, אביו עיוור. כבר כשהיה בן 14 החל לשחק בקומדיית המצבים של הערוץ הראשון "הכל נשבר במשפחה" לצד ציפי שביט ודב רייזר. שנתיים לאחר מכן החל לשחק במחזמר "דוד". 

 

עודד פז מהפיג'מות

במהלך שירותו הצבאי בתיאטרון צה"ל הכיר את אילן רוזנפלד וקובי פרג', שאיתם הופיע גם לאחר שירותו הצבאי. בעקבות המופע שיצרו יחד הם חברו ליואב צפיר כדי ליצור את הסדרה "גרוב סטייל", ששינתה את שמה מאוחר יותר ל"הפיג'מות", וזמינה לצפייה ב-BIGI. "הפיג'מות" שודרה למשך 9 עונות החל משנת 2003 ועד שנת 2015. יחד הם גם הגישו תוכנית רדיו לילדים ברדיו "99". 

 

במהלך אותם שנים השתתף במקביל גם בתפקידים אורחים בסדרה "השיר שלנו" ובסדרה "השמיניה" של ערוץ הילדים. בנוסף, יצר במקביל עם חברי הפיג'מות את תוכנית המערכונים "העיר שלנו", ואת סדרות הבת של "הפיג'מות" – "קפה קר-סול" ו"המופע של דובל'ה". בשנת 2006 השתתף ב"פסטיגל פנטזיה" והמשיך להופיע בפסטיגלים עד שנת 2009. עודד חזר שוב אל במת הפסטיגל בשנים 2013 ו-2016. 

 

עודד פז מנחה בערוץ הילדים

בשנת 2011 עודד פז הצטרף לצוות המנחים של ערוץ הילדים והחל להנחות את "ששטוס". עודד פז הנחה בערוץ הילדים את התוכניות: "ממצחיק", "האולפן בקטנה", "מסע קיץ", "הכלב של המדינה", "סתאאם", "ניפגש בסיבוב", "הצלצול האמיתי", "הבנים והבנות", "נינג'ה ישראל ילדים" ועוד. בשנת 2015 החל לשחק גם בסדרה "גאליס".

 

סדרות וסרטים נוספים בהן עודד פז השתתף

בשנת 2009 עודד פז וחבריו מ"הפיג'מות" שיחקו בסדרה "האחים דה-גמה" של ערוץ לוגי (וזמינה לצפייה ב-BIGI). באותה שנה יצר והנחה את תוכנית הבישול של ערוץ הילדים "הטבח המתוסבך", לצד 'יובל סגל' (נתן מהפיג'מות). בשנת 2018 שיחק בסרט "גיבור בעננים". שנה לאחר מכן החל להנחות את התוכנית "אלף בית בפוליטיקה" של ערוץ הכנסת. בשנת 2020 החל להנחות את השעשועון "אחוז החסימה".

 

כיום עודד פז משחק בסדרה "שמשון גיבור" שמשודרת בלעדית ב-BIGI. ניתן למצוא אותו בסדרות נוספות הזמינות לצפייה ב-BIGI כמו "הפיג'מות", "השמיניה", "האחים דה-גמה", "הכלב של המדינה", "הבנים והבנות", "נינג'ה ישראל ילדים", "גאליס" ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: