שמשון גיבור

2021 |

1 עונות

קווין רובין מגיע ל-BIGI בסדרה חדשה וקורעת מצחוק! שמשון הגיבור (קווין רובין) הוא סוכן שב׳׳כ כושל, שהתקבל לשם רק בזכות הדוד שלו – ראש השב׳׳כ. יחד עם אלקנה (אוראל צברי) ואתי – הם נקראים צוות גדעון על שם המפקד שלהם (עודד פז) שנמצא כבר 12 שנה בשב׳׳כ ורוצה נואשות להתקדם, אך לצערו ״נפל״ על הצוות הכי גרוע בארץ.

לצוות גדעון מצטרפת סוכנת שב׳׳כ חדשה – אינטליגנטית, קשוחה, יפיפייה ומוכשרת בשם מיכל (עדן סבן). גדעון שם את מיכל לפקד על הצוות שלו בתקווה שזה יעזור לו בקידום. איך שמשון יקבל את מיכל? האם יתפתח ביניהם רומן? האם אלקנה לנצח יעריץ את שמשון? והאם מיכל תצליח לפקד על הצוות הגרוע הזה?

בעונה הראשונה של שמשון גיבור מחכים לכם אינספור רגעים מצחיקים, הזויים ודבילים שרק צוות גדעון, ושמשון הדביל בראשם, יודעים לספק. עכשיו לצפייה ישירה רק ב-BIGI.

שחקנים:

קווין רובין, אוראל צברי, עודד פז ועדן סבן.

פרקי העונה

עונה 1
שמשון הגיבור הוא סוכן שב׳׳כ כושל, שהתקבל לשם רק בזכות הדוד שלו - ראש השב׳׳כ. יחד עם אלקנה ואתי - הם נקראים צוות גדעון על שם המפקד שלהם שנמצא כבר 12 שנה בשב׳׳כ ורוצה נואשות להתקדם, אך לצערו ״נפל״ על הצוות הכי גרוע בארץ. לצוות גדעון מצטרפת סוכנת שב׳׳כ חדשהומוכשרת בשם מיכל. גדעון שם את מיכל לפקד על הצוות שלו בתקווה שזה יעזור לו בקידום, האמנם?
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - החדשה
מיכל מתחילה לעבוד בשב׳׳כ ויוצאת למשימה ראשונה עם צוות גדעון. המשימה משתבשת בכל דרך אפשרית ומיכל מבינה שהיא תצטרך להתמודד לא רק עם איום בטחוני אלא בעיקר עם צוות כושל ועם שמשון שרק מנסה להרוס הכל.
14 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - ההתערבות
צוות גדעון יוצא למצוא ראייה שתכניס פושע לכלא. השלושה מבינים מהר מאוד שאין להם שום סיכוי ומחליטים לבצע על המרגל מעקב. שמשון ואלקנה עושים הכל חוץ ממעקב והלחץ על מיכל גובר, אסור לה להיכשל שוב במשימה.
13 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הזובור
מיכל מגיעה למשרד כשכולם סביבה מתנהגים מוזר, היא מצוטטת לשמשון ואלקנה ומגלה שעומדים לעשות לה ״זובור״ - טקס קבלה אכזרי ומפחיד לשב׳׳כ, בהמשך היא מגלה שלא כל מה שנדמה שהוא זובור הוא באמת זובור.
13 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - האח של שמשון
גדעון חושד שיש חפרפרת במשרדי השב׳׳כ ומחליט לשכור את שירותיו של חוקר פרטי שיגלה מי מדליף מידע. החוקר הפרטי מבצע שיטות חקירה לא שגרתיות ומצליח לערער את השלווה במשרד, השאלה שנותרה היא – מי החפרפרת?
16 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - הילד
למיכל יש יום הולדת, שמשון ואלקנה מתכננים לה מסיבת הפתעה שיוצאת משליטה, הם מחליטים לקרוא לאדם היחיד שיודע לפתור בעיות מהסוג הזה - ״הילד״.
10 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - ההורים של מיכל
מיכל מספרת להורים שלה שהיא מאורסת לרופא, הבעיה היחידה היא – שהיא לא. היא נאלצת להיעזר בשמשון שמתחזה לארוס שלה, ובדרך יהרוס לה את הקריירה ואת הקשר עם ההורים.
12 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - החברה של שמשון
מיכל מגיעה למשרד ומגלה את שמשון מאוהב מעל הראש בחברה החדשה שלו אורית. מיכל חושדת שמדובר במרגלת שרוצה לשאוב סודות מדינה, וכל המשרד משוכנע שמיכל פשוט מקנאה
14 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - צמד חמד
גדעון נתקע בתוך מחסן התחפושות הסודי שלו ואלקנה מגיע כדי לחלץ אותו. החילוץ משתבש והשניים נתקעים יחד בתוך המחסן כשהאוויר הולך ואוזל, ולפתע הם מגלים סוד גדול שמשותף לשניהם.
14 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - המבצע- חלק א'
צוות גדעון מתכנס לתדריך סודי אליו מגיע לא אחר מאשר ראש השב׳׳כ בכבודו ובעצמו. הצוות עושה כל טעות אפשרית. גדעון מאבד את העשתונות ומקבל החלטה קשה שמשפיעה על כל הצוות
13 דק'
שמשון-גיבור-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - המבצע- חלק ב'
הצוות יוצא למבצע ללכידת שובבקי בלי שמשון. מהר מאוד העיניינים מסתבכים, והצוות מוצא עצמו לכוד. גדעון לוקח החלטה קשה למורת רוחו של מאיר. הבלאגן חוגג, וכולם מגלים שכל מה שחשבו שנכון מתהפך.
15 דק'

סדרות נוספות