זומזום

2005 |

2 עונות

בואו לגלות איך נראת מאחורי הקלעים של תוכנית טלוויזיה! זומזום היא קומדיית מצבים שעוקבת אחרי מאחורי הקלעים של תוכנית מומצאת הנושאת את אותו השם "זומזום", תוכנית שמנחים ארבעה ילדים:

גילי (לירון כרקוקלי) – נערה עשירה ומפונקת, שרגישה מאד לבקורת כלפיה. חולמת להיות פופולרית ומקובלת.
שרון (יהלי סער) – בנו של בעל האולפנים, נער נחמד וטוב אבל תמים.
מורן (ידין גולדמן) – המוזיקאי של צוות התוכנית, חולם להתפרסם בתור מוזיקאי ולא בתור מנחה.
רוני (הגר טישמן) – החברה הכי טובה של גילי ובחורה חכמה וטובת לב.

הפרקים מתארים את תהליכי כתיבת המערכונים, ההכנות לצילומים וכל מה שמתחולל באולפנים. יחד עם קטעי מעבר של "התוכנית שבתוך התוכנית", ועם דמויות מבוגרות:

שובך חמו (אבי טרמין) – התסריטאי של התוכנית, למרות שהכתיבה שלו לא ממש מצליחה.
דנה פרי (טלי אורן) – המפיקה של התוכנית. מחפפשת את בן הזוג המושלם.

בתוכנית כיכבו גם דמויות משניות ששוחקו על ידי אנשים שאתם בטוח מכירים כמו מרגול, רועי בר נתן, טל מוסרי, הדר לוי, אייל קיציס, אברי גלעד ועוד. בקיצור, כולם מחכים לכם לבינג' ב-BIGI!

שחקנים:

לירון כרקוקלי, יהלי סער, ידין גולדמן, הגר טישמן, אבי טרמין וטלי אורן.

פרקי העונה

סדרה קומית בהפקת נגה תקשורת, העוסקת בעולמם של 4 ילדים אשר מככבים בתכנית מערכונים משלהם. דרך התכנית נחשפים הצופים להצצה צינית ומחוייכת אל מאחורי הקלעים של התכנית ושל "עולם הזוהר" ולומדים להכיר את התככים, הפחדים, הקנאות וגם האהבות של הדמויות. לצד הילדים בסדרה גם כמה מבוגרים בהם: דנה (טלי אורן), מפיקת התכנית שמביאה את מרירות חייה לעבודה וכותב התכנית, חמו (אבי טרמין), שהוא מבוגר מכולם אבל למעשה אינפנטילי מהם בהרבה ולמעשה שונא אותם, את התכנית ובעיקר את עצמו. עוד בתכנית סוללה של שחקנים בתפקידי אורח: מרגלית צנעני בתפקיד בעלת השוארמה, המקום שבו באים לשפוך את הלב, לדבר, לרכל, ולריב, רועי בר נתן, כעיתונאי חרוץ במיוחד, אייל קיציס ואברי גלעד.
החבר'ה חוזרים לאחר פגרה ומגלים שכל אחד מהם עבר שינוי בחופש.
זומזום-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - בחזרה מהחופש
"אחרי פגרה ממושכת בתכנית ""זומזומ"" חוזרים המשתתפים לעונה נוספת ומתקשים להשתחרר ממה שעבר עליהם בחופשה: גילי מלימודי האנגלית בסאמר סקול, רוני מזקנה טורדנית איתה התנדבה לעבוד, שרון מהשפעתו של גורו מסתורי שאת תורתו גילה לאחרונה, מורן מכוכב טלוויזיה טורדני שמעוניין בחברתו וחמו מכוויות השמש שספג בגלל אימו הקמצנית. בינתיים, דנה מתמודדת עם הצעה מפתיעה ודרמטית. אורחים : אייל קיציס. דביר בנדק."
23 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - החברה של שרון
לשרון יש חברה חדשה שמנצלת אותו. חמו מגלה שחברת הפרסום שבה עבד בעבר משתמשת בסיסמת פרסום שהוא חיבר ועורך התערבות עם כולם שהוא ממציא הסיסמא. הוא עושה הכל כדי להוכיח את צדקתו ולזכות בהתערבות. גילי מתמודדת בדרך מקורית עם משבר אישי קשה ומורן מתקשה להיפרד משעון הרדיו הזקן והטוב שלו.
24 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - מי כתב את זה
משבר יצירתי מאלץ את דנה לבקש מרוני לכתוב לתכנית מערכונים במקום חמו, שמסיק מסקנות אישיות ומתפטר. רוני מתקשה לעמוד בלחץ ומוצאת דרך מפוקפקת לספק מערכונים. שרון מקבל הצעה מפתה לעשות פרסומת ומתלבט אם לעזוב את התכנית. גילי סופגת ביקורת מרושעת ממבקר אלמוני.
23 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - סודות ושקרים
"חמו דופק מכונית חונה ובורח מהמקום בלי להשאיר פרטים. גילי מגלה את זה וסוחטת אותו בזמן שמורן נכשל בלימודים וזוכה לעזרה צמודה מרוני. דנה מנסה לברר מי דפק לה את האוטו וברח בלי להשאיר פרטים. אורחת: נולי עומר."
23 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - ליכלוכים
"עיתונאי מעיתון נוער מבקר במערכת ודנה מבקשת מכולם לשדר חזות אוהבת ומפרגנת. חמו זוכה בסדרה משלו ומסרב לחשוף עליה פרטים. דנה רואה בכך אתגר אישי ופותחת בחקירה כפייתית לגלות כמה שיותר פרטים על הסדרה. בינתיים היא נאלצת לכבות שרפות שנדלקו בעקבות דברים לא נעימים שאמרו הילדים על חמו ולהיפך. אורח: רועי בר נתן."
24 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - ילדי השנה
הילדים מועמדים לקטגורית ילדי השנה בבידור, הם מבטיחים זה לזו שלא כדי לפגוע ביחסים ביניהם ולא יעסקו בקידום מועמדותם. חמו מנהל רומן טלפוני עם פקידה של בזק שאותה לא פגש והוא חושש לפגוש אותה כדי לא להתאכזב. דנה לא מצליחה לישון בגלל שכן שלה שמגדל נחשים.
24 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - הצד האחר של דנה
שיר ילדים ישן ומצליח שמושמע ברדיו גורם לילדים לנסות ולברר מה קרה לילדת הפלא (דניאלה פריאל) ששרה אותו במקור. דנה מנדבת את הילדים להופיע בבר מצווה של ילד עשיר וכוחני. אמא של חמו מגרשת אותו מהבית והילדים רבים ביניהם על כל נושא אפשרי עד כדי כך שהם לא מוכנים להופיע על במה אחת. מי תופיע במקומם ומה הקשר שלה לילדת הפלא דניאלה פריאל?(*לצופי יס בלבד) (כע)
23 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - נרדפי החוק
מסיבה מסתורית שרון מתגלה כגאון וחמו מתגלה כעבריין חניה נמלט בעל חוב עתק למשטרה. במקום תשלום הוא מציע לארגן לילדי השוטרים מופע בכיכוב הילדים, אלא שהאחרונים מתנים את הופעתם בכך שחמו יעשה למענם טובות. חמו פוצח במסע קדחתני למילוי הטובות של כל אחד מהילדים, הכל כדי להציל את עצמו מישיבה בכלא. אורח: גיל קפטן
24 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - נעולים
טעות גורמת לכל חבורת זומזומ פלוס גיא להינעל באולפן. חמו מתגלה כאיש סיירת מובחרת לשעבר אשר יוצא למבצע נועז דרך תעלות האוורור כדי לשחרר את חבריו. בזמן ההמתנה לחילוץ משחקים האחרים במשחקי חברה אשר חושפים צדדים לא מוכרים באישיותם ומשוחחים עם הרוח של עפרה חזה. כל זאת בזמן שדנה טרודה במאבק קיומי קשה ואכזרי.
24 דק'
זומזום-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - שיגעון של לילה
בתכנית האחרונה לפני הפגרה שומעים החברים מחמו כי הוא עוזב את התכנית כדי להתקדם בחיים והוא נענה לפניתו של ומתחיל לעבוד איתו. רוני מתמנה לכותבת במקומו וסופגת עלבונות ממורן. שרון מתכנן את זכייתו בלוטו וגילי נאלצת לעבוד בפעם הראשונה בחייה. דנה ממתינה כל הלילה למתקן מחשבים שלא מגיע בזמן שחמו מבסס את יחסיו החדשים עם ורוני ומורן מתכתבים לחוד עם ידיד אינטרנטי אלמוני ומתאהבים כל אחד בידידו החדש.
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-11
פרק 11 - מי האבא?
החבר'ה חוזרים לאחר פגרה ומגלים שכל אחד מהם עבר שינוי בחופש. את השינוי הגדול ביותר עברה דנה שחזרה "גדולה" מאי פעם. האם היא בהריון? מי האבא?
23 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-12
פרק 12 - זכות המחאה
גילי מפוטרת מעבודתה במספרה של עזרא ולומדת מרוני שיעור בזכות המחאה. כל זאת בזמן שרוני עצמה מתעללת בעובדיה בעיתון בית הספר. שאול מודאג מרמת הכתיבה בתכנית ומביא לזומזום כותבת חדשה- נרי. חמו חש מאוים.שחקנים אורחים: גבי עמרני, רפי תבור, רוברט הניג.
23 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-13
פרק 13 - אסור לאחר
לאור גל האיחורים בתכנית מאיים שאול שמי שייתפס מאחר יזרק. חמו שחש מאוים מנרי מנסה לגרום לה לאחר, אך היא מחזירה לו באותה מטבע. דנה מוטרדת ששאול שמע אותה כשאמרה עליו דברים לא מחמיאים ומורן צריך לבחור שיר להופיע איתו בפני בעלי המניות של האולפן.
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-14
פרק 14 - עקוב אחרי
דנה מגלה שבדיחות מזומזום מוצאות את דרכן לטל מוסרי שמופיע איתן בערוץ הילדים המתחרה. היא יוצאות למסע בילוש כדי לגלות מי הבוגד. גילי מנסה למצוא מי איבד 200 ש"ח שמצאה במספרה. שרון עובד כשומר באולפנים ומשבית בהם את הפעילות. למורן יש הופעה חשובה ורוני עושה כל מאמץ לארגן לו קהל אוהד. שחקנים אורחים: טל מוסרי ויואב קוטנר.
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-15
פרק 15 - יום פריחת ההיביסקוס
חמו צריך לשמור על עציץ מיוחד של אמו. דנה מארחת חברת ילדות שהגיעה מחו"ל ולא שמה לב שהחברה מנצלת אותה. נרי מנסה ללמד את שרון לדבר ספרדית וגילי מנסה להתאים את עצמה לדרישות של במאי בסרטון פרסום.שחקנית אורחת: שירה קצנלבוגן. (כע)
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-16
פרק 16 - לא אומרים איכס על אוכל
דנה חולה אבל מסרבת להעדר מהתכנית מחשש שתוחלף לנצח. נרי מבשלת לראשונה בחייה לשמחתה ולצערם שלחבריה שנאלצים להתמודד עם חוסר כשרונה בתחום. לגילי יש חבר שהיא איננה מרוצה מאופן הלבוש שלו.
23 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-17
פרק 17 - כל היום אני חושב על לאה
מורן מחפש שם במה "רוקי" שיתאים לתדמית החדשה שהוא מנסה ליצור לעצמו. שרון נדבק לשיר מוכר ואהוב ולא מוכן לשמוע שהוא שר אותו בשגיאה. שאול לא מרוצה מרמת הכתיבה בתכנית וממנה את עצמו לכותב ראשי. האם הוא יספק את הסחורה? שחקן אורח: עידן יניב. (כע)
22 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-18
פרק 18 - זהו הרקדן האוטומטי
בערב הופעה חשובה של הילדים שרון מדביק את כולם בוירוס. דנה מבקשת מחמו להצטרף אליה לחוג ריקודים ומגלה אצלו כשרון חבוי ונדיר. רוני מנסה לנקום בנרי בעקבות משהו פוגע שאמרה לה, אבל מגלה את משמעות הביטוי- בא לקלל ויצא מברך.שחקן אורח: רועי בר נתן.
23 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-19
פרק 19 - זוגות זוגות
מורן מאתגר את רוני וטוען שלא תוכל להתגבר על השתלטנות שלה. חמו נקלע למשבר יצירתי ונרי עוזרת לו להתגבר עליו. דנה מנסה לקבל מנרי את מספר הטלפון של אחיה הנחשק ומנצלת את כשרונו החדש של שרון, לגלות מספרי טלפון על פי צליל ההקשה שלהם. האם זהו המספר הנכון? (כע)
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-20
פרק 20 - מחר יום הולדת
נרי וחמו עושים הכל כדי להסתיר את יחסיהם החדשים. דנה מזכירה לכולם את יום ההולדת שלה שקרב ומאלצת אותם לארגן לה מסיבת הפתעה. שאול מטיל על שרון משימה חשאית- לגלות מי אחראי להעלמות מוצרי מזון ממזנון האולפנים.
26 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-21
פרק 21 - פג תוקף
חמו מקבל בטעות חבילת פיצוי מחברת מזון ובעקבותיה נפתחת נגדו חקירה על הונאת מזון. מורן מלווה משרון סוודר ומשתנה בעקבות כך ללא הכר. דנה נפרדת מהמפיק של ערוץ הילדים. גילי מנסה להחדיר לתכנית פרסומת סמויה למען המספרה של עזרא. שחקנים אורחים: אמנון וולף. (כע)
26 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-22
פרק 22 - ארבעת הנועזים
עקב הפסקת חשמל באולפן אין אפשרות לקיים חזרה ונרי מבקשת מכולם לנצל את הזמן ולספר לה כיצד החלה התכנית. דנה וחמו נזכרים איך שכנעו את שאול להסכים לתכנית ואיך בחרו כל אחד מהילדים.
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-23
פרק 23 - האלטרנטור המקובל-חלק א'
בעקבות ברק שמכה בו מקבל שרון כוחות על והופך בתיווכה של גילי למקובל שמברך אנשים. רוני מקבלת מכתב ממעריץ שמעורר בה מחשבות מסקרנות. דנה מכירה בחור מושלם וחסר פגמים. כמעט. (כע)
22 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-24
פרק 24 - האלטרנטור המקובל-חלק ב'
חמו במילואים מקבל הצעה מפתיעה ממפקד היחידה שלו. תכנית תחקירים טלויזיונית חושפת את שרון כשרלטן שמנצל מצוקת אנשים. דנה נאלצת להתמודד עם הפגם היחידי של החבר החדש שלה ורוני מגלה מי המעריץ הסודי ששלח לה מכתבי אהבה ממיסי לב.
22 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - כוכב נולד
ערוץ הילדים מחליט לערוך שינויים בשורותיו ולגייס מגישים, כותבים ומפיקים חדשים. כל אנשי זומזום מגישים בחשאי את מועמדותם ורק אחת זוכה לבסוף בתפקיד. שחקנים אורחים: מנחי ערוץ הילדים, שרון מלכי. (כע)
26 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - השיפוצניק
חמו נאלץ לעזוב את התכנית ומוצא את אושרו בתחום חדש ישן בחייו- שיפוצים. רוני מנסה לרמוז למורן שיבין שחמו ונרי הם זוג סודי. גילי ושרון מכריזים על מבצע לשיקום היחסים בינהם שלא עולה יפה. דנה מגלה לתדהמתה שהיא נמשכת בסתר לגבר מפתיע ומורן מגלה את האמת לגבי מכתבי האהבה שקיבלה רוני ולא יכול לסלוח.
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - השפם של דנה
חמו פוגש את חבריה של נרי וחש מאוים מהקשר שלה עם אחד מהם. דנה מאחרת לתור אצל הקוסמטיקאית הדייקנית שלה ונענשת על כך. שרון מנסה למצוא שמיכת פוך אולטימטיבית וכשהוא מוצא אותה מישהו מחבריו גורם לו לאבד אותה.שחקנים אורחים: לירון תאני, אוולין הגואל. (כע)
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - שיעור באהבה
דנה מתקשרת להתייעץ בתוכנית רדיו כשהיא מגלה רגשות כלפי חמו. עשרות בנות מגיעות לאודישנים כדי למלא את מקומה של רוני בתוכנית. חמו ומורן נאלצים לבלות ביחד יומיים שלמים כשהם קשורים זה לזה באזיקים.
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - עונג שבת
נרי נאלצת להכיר את אחיה הטייס לדנה. חמו ונרי נוסעים לסופ"ש אצל ההורים של נרי. מיכאלה לוקחת את שרון איתה למסיבת תעשיה והוא מרשים את הנוכחים בכשרונו. דנה מגלה שאח של נרי איננו לטעמה והיא מגייסת את חמו לצאת ולהציל אותה מהדייט האיום. שחקנים אורחים: יגאל עדיקא, שלמה וישנסקי, דינה לימון, אסי הנגבי. (כע)
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - שלום שרון
שרון מקבל הצעה אטרקטיבית ממיקרוסופט לעבור מיידית לארה"ב ולעבוד למענם, אלא שהוא מתקשה להיפרד. בחורה יפה במיוחד מתגלית כחברה לשעבר של חמו שלא מצליחה להשלים עם הפרידה ממנו ושאול צריך בחור מי יחליף את שרון ובוחר בחירה מפתיעה. שחקנית אורחת: יעל גולדמן.
22 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - זכרונות אהבה מזומזום
כל אחד מחברי זומזום מספר מדוע הוא/היא החשובים ביותר בתוכנית.עד כמה הם נהדרים, מוצלחים, אוהבי אדם ועוד.
22 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - לשחרר את חמו
אפי, האקסית של חמו, גונבת ממנו את צעצוע הילדות שלו שבלעדיו הוא לא יכול לכתוב ולהצחיק. ניקי מסתבך עם מבקרת טלויזיה שפירסמה בעיתון קטילה על התוכנית. גילי מנסה לתפוס את שאול מחייך כדי לזכות בתחרות צילומים ארצית.
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - בוז לטלוויזיה
החבר'ה עורכים התערבות מי יצליח לשרוד יותר זמן בלי לראות טלוויזיה, אלא שכל אחד מהם מוצא את עצמו "חייב" לראות איזו תכנית וכולם מרמים את כולם ומוצאים דרכים מקוריות לצפות בטלויזיה למרות האיסור.שחקן אורח: יגאל עדיקא. (כע)
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - המורה למשחק
שאול מודאג מרמת המשחק של הילדים. הוא מביא להם מורה קשוח למשחק שמתעלל בכולם חוץ ממיכאלה והם מנסים לברר למה. נרי וחמו משתדלים לאלץ זה את זו לגלות מה השמות האמיתיים שלהם ומגיעים לממצאים מוזרים. דנה מגלה סוף סוף שחמו ונרי הם זוג.שחקן אורח: קובי מחט.
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - ככה לא מתלבשים
נינט אמורה להופיע בתכנית וכולם מתרגשים. לדנה מתקלקל הפאן והיא נאלצת לאלתר פאן. גילי מנסה להעביר את נרי מהפך וניקי נתקע במעלית עם מישהי מפורסמת שהוא לא מזהה אבל מצליח להפחיד אותה. שחקנית אורחת: נינט טייב. (כע)
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - זומזום-הפרק
פרק מיוחד שבו רואים סוף סוף מה באמת קורה בתכנית "זומזום": מערכונים, טיפוסים הזויים ופרסומות לדברים שאתם פשוט חייבים לקנות. ומאחורי הקלעים הדרמות משתוללות - דנה מנסה שוב ושוב לקנות לשאול עוגה וחמו מאבד את העט שלו ששומר על חייו.
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - הקאמבק של רוני
רוני מחליטה לעזוב את ערוץ הלדים ולחזור ל"זומזום" אבל מגלה שיש הרבה מחסומים בדרך. ניקי מוצא למורן מקום חדש להתאמן בו בנגינה ומוביל למהפך בקריירת המוסיקה שלו. דנה מגלה שחמו משקר לה לגבי המילואים שלו ומוצאת דרך לנקום בו. (כע)
24 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - תוכנית המאה
החבורה מתכוננת לתכניות סיום העונה החגיגית. אחד אחרי השני מבטלים אומנים אורחים את הופעתם ודנה המיואשת נזכרת ברן דנקר שהיה חניך שלה בצופים והוא מסכים לבוא להופיע. האם הוא בא כדי לעשות לה טובה או יש לו סיבות אחרות? רוני עושה הכל כדי להחזיר אליה את מורן וחמו ועמוסי עושים מעשה שעשוי לשנות את חייהם לנצח. שחקן אורח: רן דנקר,יגאל עדיקא, מיקי גבע.
25 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - יומני זומזום
משתתפי זומזום בפרץ נוסטלגיה של הרגעים החשובים בקריירה שלהם בתוכנית.
22 דק'
זומזום-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - החיים כזימזום
בפרק תראו כיצד נראים החיים מאחורי הקלעים של צילומי הסדרה "זומזום"!
25 דק'

סדרות נוספות