גאליס

2012 |

7 עונות

הסדרה שכבשה את הנוער בישראל! עם 213 פרקים ו-7 עונות אין ספק שגאליס היא אחת מ-סדרות דרמה לנוער המצליחות ביותר בישראל. הסדרה עוסקת במחנה קיץ ששמו "גאליס" ומהווה ספין אוף לסדרה המצליחה "החולמים". במרכז הסדרה ניצבים יונתן (תובל שפיר), דני (אליאנה תדהר) וליעם (דניאל מורשת) שמקבלים תרומה מתורם אלמוני שבזכותה הם מגיעים מבית האומנה היישר אל מחנה הקיץ.

העונה הראשונה של גאליס:

בקיץ הראשון במחנה הם פוגשים את דורי (דניאל גד) שבינו לבין יולי (שירן סנדל), נערה יפה עם חלום להיות מפורסמת, מתפתח רומן. למחנה מגיעה גם אחותה החורגת של יולי, (מור פולנוהר) שלאט לאט מתחברת לדורי. בינתיים הדמויות נסחפות להרפתקה סוערת אחר לוחות הגורל.

בעונה הראשונה תפגשו גם את נינה (ליאור כהן) הבת של עמליה (הדס קלדרון) וארי (גיא זוארץ) שהוא גם מנהל המחנה של גאליס. בהמשך הסדרה יגלה ארי יגלה על עצמו משהו שישנה את חייו. 

בזמן החיפוש אחר לוחות הגורל, נרקם רומן בין הוגו (נוה צור), הילד הגאון של המחנה, לבין עדי (מאיה קורן). בעונה הראשונה תכירו לראשונה גם את שרון (תמר עמית יוסף), החברה הכי טובה של יולי ואדם (בן אדם) חברו הטוב של דורי.

עונה שניה ושלישית:

בעונה השניה (והקיץ השני במחנה) יונתן מגלה את העיר האבודה "גאליסיה" ואת העובדה שרק הוא יכול להציל את העיר ואנשיה משלטונה של זארדה הרעה (אוולין הגואל). למחנה מצטרפים גם אדוארד (עמרי לוקאס), אלכס (מאור שווייצר), דפני, אחותה של עדי (גאיה טראוב), גאיה (שירה נאור) ונטלי (שני אטיאס).

במקביל, אחיו של ליעם (מירון) מסתבך ובעונה השלישית תוכלו לגלות מה עלה בגורלו. בהמשך העונה השלישית יונתן יגלה מי זאת אמא שלו, אבל האם הם יוכלו לחזור ולחיות יחד? בינתיים במחנה – העיניינים מתחילים להתחמם בין אלכס ונינה. 

עונה רביעית וחמישית:

העונה הרביעית מתחילה שנה אחרי עלילת העונה השלישית. זה הקיץ השלישי במחנה, ולמחנה מצטרף צוות חדש – צוות טורינו. הצוות כולל את ארז (עומר דרור), מנהיג הצוות, מאיה (רוני דלומי), אודי (בן רביד), רותם (מאיה שואף) וגילי (מיטל מיכאלי).

בעונה הרביעית יונתן והחברים מתמודדים עם אתגרים חדשים ועם דמויות רעות חדשות, טיראן (אורי הוכמן) וטולה (ענת מגן-שבו). אם זה לא מספיק, בעונה החמישית מצטרפת אליהם גם מילי נגב (לירית בלבן), שממש לא מקלה על חברי מחנה גאליס. 

עונה שישי ושביעית (עונה אחרונה):

העונה מתחילה במקסיקו, עם אתגר חדש של השלישיה, אליהם מצטרף גם דוד (ניר שטרואוס), שהוא לא בדיוק מה שהם חושבים. בעונה הזאת יגלו דני ויונתן מי הם באמת ולמה הסתבכו בהרפתקאות עד היום. הם גם יפגשו רשע חדש, ספקטור (איציק כהן), שמנסה להשתלט על העולם.

במקביל כל חניכי צוות אולימפוס המקורי חוזרים למחנה וניצבים מול תחרות קשה במיוחד – מחנה "עתידים". יש מצב שזה הסוף של מחנה גאליס? העונה השביעית היא העונה האחרונה, סוף סוף כל הסיפורים יסגרו. במקביל יונתן יעמוד מול האתגר הכי גדול שהיה לו עד היום. האם הוא יצליח? ואיך זה מתקשר לדני?

בכל עונה חברי המחנה יצאו להרפתאות שונות, משימות מאתגרות, תחרויות, כתבי חידה, ספורט אקסטרים. ובמקביל גם יסחפו להרפתקאות חדשות שמלוות בלא מעט אתגרים. האם הם יצליחו? מה יהיו המכשולים שבדרך? ומי יעזור להם או יפריע להם? יש לכם 7 עונות לגלות את כל התשובות לשאלות.

הסדרה זכתה 5 פעמים ברצף כסדרת השנה בטקס נבחרי הילדים של ערוץ הילדים. כמו כן היא זיכתה את אליאנה תדהר ותובל שפיר ב-5 פרסי שחקן/ית השנה לכל אחד! ב-2014 זכתה הסדרה בסדרת הנוער של השנה בנבחרי פרוגי יחד עם זכיות של אליאנה תדהר ותובל שפיר כשחקן ושחקנית השנה. 

שחקנים:

אליאנה תדהר, תובל שפיר, דניאל גד, שירן סנדל, דניאל מורשת, נוה צור, דנה פרידר

פרקי העונה

זה הקיץ הראשון של יונתן, דני וליעם ב"גאליס" - מחנה קיץ מטריף עם משימות מאתגרות, תחרויות, כתבי חידה, ספורט אקסטרים, אוכל מעולה, משחקים ועוד.... אבל, עם כל הטוב שיש מסביב, הם מגלים שלא פשוט להפוך לחברים של דורי, יולי, אדם, שרון ונינה - החבר'ה שמגיעים למחנה כבר כמה שנים. הקיץ הזה יונתן דני וליעם יגלו על עצמם דברים חדשים לגמרי ....
זה הקיץ השני במחנה "גאליס" - מחנה קיץ מטריף עם משימות מאתגרות, תחרויות, כתבי חידה, ספורט אקסטרים, אוכל מעולה, משחקים ועוד… השנה יונתן ודני יוצאים להרפתקאה חדשה ואל המחנה מגיעים גם חניכים חדשים: דפני אחותה של עדי, נטלי ואלכס.
לאחר חיפושים רבים, תעלומות והרפתקאות, נכנס יונתן לעיר האבודה גאליסיה ומצא את אמו כשהיא קפואה. האם יצליח יונתן לשחרר את אמו ולאחד את משפחתו? מה יעלה בגורלו של מירון, אחיו הבכור של ליעם? האם אלכס ונינה ימשיכו להתקרב?
בעונה החדשה של גאליס אנחנו פוגשים את חניכי גאליס כשנה לאחר סיום העונה הקודמת. ליעם חברו הטוב של יונתן מסרב לדבר על האובדן שחווה ודני מתקשה להאמין ומסרבת לקבל את האמת הכואבת. אל מול שרידי צוות אולימפוס שכן בחרו להגיע למחנה מצטרף השנה למחנה צוות טורינו, הצוות המובחר של "קמפאון", מחנה הקיץ המתחרה. מלבד מאיה, שמצטרפת אליהם בימים הראשונים של המחנה, צוות טורינו מונה 4 חניכים נוספים, אתלטיים ומלאי מוטיבציה- ארז, אודי, גילי ורותם. הצוות בהנהגת ארז ואודי רגיל לנצח שנה אחר שנה באליפות "קמפאון" והוא מתייחס בזלזול והתנשאות לצוות אולימפוס.
לאחר שבחר לחזור לטיראן לחפש את מעין הנשמות, ניצב יונתן ללא דני ודורי כשהוא ממשיך בחיפושים אחר מעיין הנשמות. אף על פי שאינו יודע מה טמון לו בדרכו, החליט יונתן לצאת ולהילחם באיום הגדול שמרחף מעל האנושות כולה, הקמת צבא ארבע מאות הלוחמים הגדול בהיסטוריה בהנהגת טיראן. הידיעה שאולי יש בידו ידע וכוח שעשויים לעזור להציל יקום שלם שוב לא מרפה ממנו. אך הפעם יאלץ לעשות זאת בלי תמיכתה של דני. דני לעומתו מחליטה להתמסר לאהבה שלה ובוחרת ללכת עם דורי. לראשונה בחייה מנהלת דני מערכת יחסים רגועה ושלווה אך האם זה יחזיק מעמד? האם זו האהבה לה חיכתה כל כך הרבה שנים או שהלב שלה תמיד יהיה שייך ליונתן? ואיך היא תתמודד עם הידיעה שיונתן נמצא לבד במערכה? רק ימים יגידו האם המשימה שלקח על כתפיו היא בעצם בלתי אפשרית או שיונתן הוא עדיין המיועד שיכול להציל גם את העולם כולו?
את השנה שחלפה העבירו יונתן ודני במקסיקו, כשהם מנהלים את בית ההארחה של אנחלה. לראשונה בחייו יונתן מרגיש שמצא את מקומו. דני לעומתו, מרגישה שיש שאלה שמטרידה אותה ולא מפסיקה לנקר בה- מה תפקידה בעולם? בעונה החדשה יונתן ודני יגלו מיהם באמת, ומהי הסיבה האמיתית שבגללה הסתבכו בהרפתקאות עד היום.. בינתיים במחנה גאליס חניכי אולימפוס מגיעים לשנה האחרונה שלהם במחנה, שם מצפה להם הפתעה מטלטלת- צוות אולימפוס המקורי חוזר למחנה גאליס... והפעם ניצבת תחרות קשה במיוחד מול מחנה "עתידים" החדשני שמהווה איום על המשך קיומו של מחנה גאליס. האם חניכי אולימפוס ינצחו את חניכי "עתידים" או שזוהי הולכת להיות שנתו האחרונה של מחנה גאליס
יונתן, שהבין שהוא, ניקה וספקטור תומרנו ע"י דוד במטרה למצוא עבורו את ספר הבריאה, יוצא לקרב האחרון והחשוב מכולם- הקרב בין האור לחושך... אלא שבדרכו עומד הפעם מיועד אכזרי, מתוחכם יותר מכל יריב שיונתן אי פעם פגש. בכדי למנוע מדוד להשלים את תכניתו הזדונית, על יונתן להשיב את אמונה של דני. אבל כמו שהוא מבין את זה, כך גם דוד, ואין לו שום כוונה לאפשר למיועד להתאחד עם האחת שנותנת לו את הכוח...
גאליס-עונה-1-פרק-1
פרק 1
יונתן דני וליעם מגיעים לראשונה למחנה גאליס היוקרתי. החבר'ה הותיקים של המחנה - צוות אולימפוס - מתקשים לקבל אותם. המשימה הראשונה במחנה יוצאת לדרך האם השלישייה תצליח להשתלב ולגרום לחבר'ה לנצח ?
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-2
פרק 2
אחרי תעלול נוסף שאדם ודורי מכינים לליעם, צוות אולימפוס מתחלק לזוגות ויוצא למשימת הקלפים , יולי מבינה שהיא חייבת לנצח בשביל לקבל את הקמפיין. במהלך המשימה נינה מספרת ליונתן על אוצר סרגון בזמן שדני הולכת לאיבוד ביער. מה יעלה בגורלה?
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-3
פרק 3
הוגו מחכה בקוצר רוח לבילוי שלו ושל רונה בזמן שיולי עצובה על שהפסידה במשימה . דני מוטרדת מהדברים ששמעה ביער ומנסה להגן על יונתן בזמן שצוות אולימפוס חוגג את פתיחת המחנה בקומזיץ שכמעט נגמר באסון ...
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-4
פרק 4
אדם שמוטרד ממצבו של אביו ודורי ממשיכים לתכנן לליעם תעלולים נוספים. משימת החץ וקשת יוצאת לדרך . דני חושדת בקשר הנרקם בין יונתן לנינה ,ומחליטה להצטרך אליהם במסעם אל המערה.
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-5
פרק 5
מסיבת פתיחת המחנה נפתחת וליעם מאושר מהיחס של הותיקים כלפיו, למרות שאלו מכינים לו תעלול נוסף. נינה מעסיקה את השומר בזמן שדני ויונתן מגלים שהמערה נעלמה.
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-6
פרק 6
יולי נרגשת מהגעתו הצפויה של אושן הדוגמן למחנה. היא בטוחה שהוא עומד להציע לה חברות ... בזמן שדני מעולפת במחנה, ארי ועמליה מחפשים את נסיוב שיציל אותה ולא מוצאים. עמון ובנימין ממשיכים להתווכח על הדרך הנכונה להרחיק את המיועד מהמערה...
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-7
פרק 7
יולי ושרון מוצאות תוכנית כיצד לטהר את שמה של יולי בפרשת המכתבים. יונתן מבטיח לדני שיפסיק לחפש את הלוחות. ארי מוטרד כיצד יוכל יונתן להמשיך בחיפושים, נינה מעלה רעיון באמצעותו תוכל לקחת את יונתן למשולש. אדם מוצא מזרקים בתיק של דורי
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-8
פרק 8
דורי ויולי מאשימים את רונה בהעברת המכתבים, ליעם מעודד את רונה לספר את האמת והיא מחליטה לעזוב את המחנה. ארי עמליה ונינה מוצאים דרך חדשה לגרום ליונתן לחפש את לוחות הגורל , וארי רוצה שנינה תתחיל ליישם אותה מיד.
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-9
פרק 9
דני מאושפזת בבית החולים ומתחילה להבין שתאלץ להישאר שם זמן רב. דורי מתפרץ על ליעם בעקבות הוידוי שלו ולאחר מכן מתנצל בפני רונה. מסיבת יום ההולדת של רועי מתקיימת באווירה מתוחה ורועי מבין שהטיול שלו בסכנה, שרון מנסה להציל את המצב...
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-10
פרק 10
יונתן מספר לנינה ביער על חווית אבן המשאלות, עקיצה מוזרה מטרידה אותו. משימת החביות יוצאת לדרך והקרב בין אולימפוס להרקולס עולה מדרגה... דני בורחת מבית החולים ומסתבכת.
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-11
פרק 11
דני דורשת מיונתן לעזוב את המחנה אך הם מתווכחים בינהם. עמליה מנסה לתחקר את דני... הוגו לחוץ מאוד מגילוי התמונות של רועי ושרון הוא לא מצליח למחוק את התמונות מהמצלמה . ארדואן מאיים על סיימון שיש לו שבועיים להחזיר לו את הכסף...
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-12
פרק 12
סיימון מפציר בארי שהזמן פועל לרעתו , נינה מבטיחה לסיימון שהיא "דואגת" ליונתן הוגו מציל את שרון ורועי שכמעט מתגלים . יונתן מבין מה פשר העקיצה, הוא אומר לדני שהוא חייב להישאר. דני רוצה לעזוב אך ברגע האחרון רואה דבר מה חשוד
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-13
פרק 13
יונתן עצוב מהפרידה מדני, רונה ממשיכה לעזור לדורי לעבוד על אמא שלו בסקייפ, השניים מתקרבים ויולי בעצת שרון מחליטה לא להישאר חייבת. הוגו מנסה לגשש עם ארי איפה המצלמה, הוא מעדכן את רועי שאומר לו שיש לו תוכנית, אך התוכנית לא ממש עובדת.
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-14
פרק 14
רועי נאלץ לשאת בתוצאות המעשה שעשה, והן כבדות. יולי משחקת בליבו של אדם. ארי ועמליה דוחקים בנינה להשיג להם עותק של המפה שעל כתפו של יונתן וסיימון יוזם פעולה צבאית מסוכנת.
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-15
פרק 15
יונתן מנסה להמשיך בחיפושים בלי נינה אך היא מסרבת להשאיר אותו לבד, דני משכנעת את לילעם לשתף איתה פעולה, שרון שבורת לב ובמקומו של רועי מופיע מועמד מפתיע.
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-16
פרק 16
מיקה מוקסמת מבנימין אך לא רוצה לתת לו את התפקיד, ארי סומך עליה ונותן לה להחליט. יונתן ונינה מבינים שהמפה נעלמת כשמנסים להעתיק אותה. ליעם מבקש מדני לוותר על החקירה שלה כי היא צריכה להיות בבית חולים. רגע לפני שהוא מסגיר אותה לארי ועמליה מתגלה בפניו משהו שהוא עוד לא ראה.
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-17
פרק 17
ליעם מתקשה להאמין למה שעיניו רואות וכמעט נתפס ע"י ארי ועמליה. בנימין מתחיל להדריך במחנה , לשרון קשה להסתגל למדריך החדש ומקבלת עזרה מכיוון מפתיע.. דני מתקשרת לעמליה ומבקשת ממנה לא לבוא לבקר בבית החולים. אדם וליעם שוב רבים..
22 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-18
פרק 18
ארי ועמליה מנסים להבין מדוע הביפר של ארי התריע על פריצה לחדר הסודי, במקביל דני וליעם מתכננים את הכניסה הבאה שלהם לחדר..._x000D_ חניכה חדשה מסתובבת במחנה והוגו מנסה להבין מי היא._x000D_ דני ויונתן מתכננים את היציאה שלהם ליער אך נתקלים בהפרעה לא צפויה...
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-19
פרק 19
תחרות הסופר-שף מתחילה והוגו מבין מי הנערה שפגש. ליעם מתכנן עם דני איך ייקח את הביפר של ארי. נינה ויונתן מתקדמים אל עבר לוחות הגורל ושומרי הסוד מעלים הילוך...
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-20
פרק 20
דורי פצוע ורונה מנסה לעזור לו, לבסוף הוא מחליט לגלות את הסוד שלו לארי ועמליה דני קובעת עם ליעם שיקח אותה לחדר הסודי למצוא עוד רמז אך דמות מפתיעה מגיעה במקומו. נינה ויונתן ממשיכים בחיפוש ומגלים שהמנהרה מובילה למערה
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-21
פרק 21
ארי מציל את נינה ויונתן ברגע האחרון ומחרים להם את הכדור שמצאו שרון מחפשת דרך להתגבר על רועי ויולי מנסה לנחם אותה. דני וליעם ממשיכים לנסות לפצח את הקוד לתיבה ומנסים להיעזר בחבר מעברם...
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-22
פרק 22
יוהן מנסה להבין מדוע דני חיפשה את בן בבית האומנה בעוד יונתן מנסה לשכנע את ארי לתת לו את הכדור. דורי מתקשה לסלוח ליולי ודווקא רונה מנסה לפייס אותו. גמר הסופרשף יוצא לדרך והוגו חוטף רגלים קרות...
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-23
פרק 23
בנימין נותן לדני 24 שעות לסיים את המשימה שלה , ליעם עוזר לה אך ארי כמעט ותופס אותם. הוגו עצוב בגלל העזיבה המתוכננת של עדי בעוד דורי נפרד מיולי סופית. סיימון מגיע למחנה ודורש מארי להחזיר ליונתן את הכדור
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-24
פרק 24
יולי עצובה ובודדה בצילומי הקמפיין, בזמן שהוגו ועדי מתוחים מאוד לגבי עתידה של עדי במחנה. רונה ודורי ממשיכים להתקרב אחד לשני. דני מחליטה לספר ליונתן על התרמית שחשפה...
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-25
פרק 25
דורי ורונה ממשיכים להתקרב אחד לשנייה. בנימין מנשק את מיקה אך מוקפץ למפקדת שומרי הסוד ונאלץ להתמודד עם מציאות חדש. יונתן המום לגלות את התמונות שדני השאירה והולך להתעמת עם ארי, אך האם לדני זה יעזור?
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-26
פרק 26
החניכים מתכוננים לשלושת ימי השדאות אך מיקה מגלה משהו שמחבל בתכניות ... כולם מאוכזבים מזה וגם עצובים שיונתן עזב. יולי מתוודה מול דורי על אהבתה אליו ומשאירה אותו מבולבל. עדי מנסה להתקרב להוגו אבל הוא לא מבין את הרמזים. נינה מספרת לסיימון שיונתן עזב והוא מחליט לעשות מעשה.
27 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-27
פרק 27
יולי מנסה להבין מה הסיבה שבגללה דורי לא יכול להיות איתה. תום ויונתן מגלים שמישהו פרץ לביתו של תום . אדם וליעם לוקחים את המתיחות צעד אחד קדימה סיימון מנסה להשיג את הכדור בכל מחיר.
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-28
פרק 28
יולי מנסה להתקרב אל דורי בתור ידידה בזמן שדורי מתקשה להבין למה רונה לא רוצה אותו. יונתן ממשיך לחפש את דני בכל מחיר ומקבל שיחת טלפון מפתיעה . ארי חושד בסיימון וחושב שיש לו הוכחות.
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-29
פרק 29
החניכים משחקים באמת או חובה והמתח בין דורי רונה ויולי עולה. הוגו מארגן לעדי ארוחת הפתעה רומנטית. עמון מבטיח לבנימין שבתמורה ליונתן- עמון ישחרר אותו מחובותיו למסדר. ארי עמליה ונינה מחליטים להעמיד את סיימון במבחן.
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-30
פרק 30
בנימין מנסה להביא את יונתן לנקודת המפגש עם עמון. נינה מספרת לארי ועמליה שסיימון יודע על הי"ד בחודש. מיקה מתחילה לחשוד שלבנימין יש קשר לביטול השדאות
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-31
פרק 31
הוגו כועס כי הוא חושב שאדם מנסה לגנוב ממנו עדי ומחליט לנקום. נינה ממשיכה לחפש את יונתן, בזמן שיונתן נאלץ לרצות את סיימון. מיקה מתחילה לברר פרטים על זהותו של בנימין.. אורח מפתיע מגיע למחנה.
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-32
פרק 32
יונתן חוזר למחנה ומתעקש לעזור ולמצוא את לוחות הגורל. נינה מספרת ליונתן את כל האמת על המזימה להביאו למחנה. בנימין מסתכן ומבקר את יוהן בכלא. עדי שנפגעה מהוגו מסכימה איתו שהם צריכים להישאר ידידים.
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-33
פרק 33
אזעקת שריפה נדלקת במחנה בזמן שנינה מתעמתת עם יונתן. בעקבות האזעקה דורי ממהר למצוא את רונה וזה גורם ליולי להמשיך ולסכסך בניהם. שרון מייעצת לרונה להפסיק לפחד מיולי ולספר לדורי את כל האמת...
23 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-34
פרק 34
פרק מיוחד! מבצע החילוץ המורכב של דני יוצא לדרך יונתן נינה וליעם יוצאים למבצע מיוחד בנסיון להציל את דני מהשבי אצל סיימון ואיתן. האם הם יצליחו ?
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-35
פרק 35
המשפט של אבא של אדם מסתבך, ואדם חושש מכך שעתידו יהיה בבית האומנה. יונתן ודני מתקשים להתרגל אחד לשני בזמן שהוגו ממשיך בנסיונות להגיד לעדי מה הוא מרגיש. עו"ד מגיע למחנה עם בשורה מטרידה במיוחד...
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-36
פרק 36
החניכים מתקשים לקבל את הבשורה על סגירת המחנה הצפויה ומחפשים דרך להצילו. נינה מנסה לסייע ליונתן להשיג בחזרה את דני בזמן שהוגו מבקש מליעם עזרה עם עדי. האם גאליס יסגר ?
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-37
פרק 37
תום מכריז על משחק "הגמד והענק" במחנה וגורם למתיחות בין דני ליונתן._ אדם חושש שייאלץ ללכת לבית האומנה. עמון מבטיח לבנימין שברגע שיביא את הכדור הוא ישוחרר מהמסדר ויוהן ישוחרר מהכלא. הלחץ במחנה עולה כשחפצים אישיים של החניכים נעלמים.
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-38
פרק 38
דורי מגלה שאדם גנב את החפצים והם מתעמתים. יולי מציקה לשרון ומכריחה אותה לבחור בינה לבין רונה. ארי מופתע לגלות שהכדור כבר בחדר הסודי... מיקה מחליטה לעקוב אחרי בנימין ומופתעת לגלות ש...
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-39
פרק 39
יונתן וארי בטוחים שתום גנב את הכדור ומחליטים לעקוב אחריו. רונה מתעמתת עם יולי על רקע הסחיטה של שרון והויכוח ביניהן מתלהט. יוהן מזכיר לעמון שבלי האלמנט הנוסף לא יוכל לדעת היכן יתגלו הלוחות ... יולי מקבלת הצעה עיסקית מפתה אך מבינה שתזדקק לעזרה..
24 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-40
פרק 40
תום מארגן משחק לייזר בול לחברי קבוצת אולימפוס שבסופה פרס מפנק למנצחים. יולי מבקשת את עזרתה של רונה באודישן לפסטיכיף- רונה מסרבת. עמון מגיע לחנות העתיקות בכדי לרכוש את האלמנט הנוסף, אך מבין שהוא נקנה ע"י מישהו אחר...
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-41
פרק 41
אמא של דורי מגיעה למחנה לחפש אחריו. רונה מגייסת את עזרת כל החניכים בשביל להרחיקה אבל נתקלת בקשיים. האם הסוד של דורי יתגלה?
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-42
פרק 42
יונתן רוצה שדני תקנא בקשר שלו ושל נינה יולי מבינה שאין לה ברירה אלא לספר את האמת עדי מתייאשת מהוגו ומחליטה לעזוב את המחנה מיקה יוצאת לחפש את בנימין היא רואה ביער את עמון ומחליטה לעקוב אחריו
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-43
פרק 43
עמון תופס את מיקה ומעניק לה תליון באמצעותו יכול לשלוט בה מרחוק. כל החניכים מארגנים מסיבת הפתעה לכבוד יום ההולדת של נינה. אבל ההפתעה מגיעה מכיוון לא צפוי אחר ...
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-44
פרק 44
החניכים המומים לשמוע את הקלטה בה ארי ועמליה מתוודים על כך שהם שותפים בחטיפה של דני. נינה מבינה שלסיימון יש קשר להפללה, ומחליטה לצאת ולבקר את סבא שלה בכלא. עדי עוזבת את המחנה, להוגו נשבר לב. האם זה הסוף בינהם?
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-45
פרק 45
במאי ה"פסטיכיף" מגיע למחנה והאודישן הגדול של יולי מתחיל, רונה מבצעת את חלקה בעסקה ושרה במקום יולי. רונה שרוצה להשלים את העסקה מראה לדורי את הסרטון של יולי . האם זהו סוף מערכת היחסים של דורי ויולי?
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-46
פרק 46
דורי מנסה לברר מי דוברת אמת יולי או רונה ? אדם הוא זה שמכריע בסוף מי משקרת. נינה ויונתן מנסים להגיע אל סיימון ומגלים שיש לו משתף פעולה בתוך המחנה...
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-47
פרק 47
יונתן מספר לדני שתום משתף פעולה עם סימון, דני לא מאמינה לו וחושבת שהוא מקנא. תום נלחץ כשהוא מגלה שהאונייה נעלמה ממשרדו, יחד עם סיימון הם מבינים שמדובר בשומרי הסוד ומחליט לפעול נגדם. יולי מזמינה את כולם לצפייה בכתבה שהכינו עליה בחדשות הבידור, ומופתעת ממה שנחשף שם...
27 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-48
פרק 48
יולי שבורה כי כל העיתונים מלאים בכתבות נגדה ומבינה שאיבדה את התפקיד בפסטיכייף. אדם ממשיך לשקר לרונה לגביי סוד המחלה של דורי. יונתן מבטיח לדני שיביא לה הוכחות שתום משתף פעולה עם סיימון אך דני לא מאמינה למילה. תום מתחיל לחשוד ביונתן ונינה.
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-49
פרק 49
יונתן מנסה להקליט את תום מתוודה על המשימה שלו אך נכשל. יולי מתראיינת ב"חדשות הבידור" כדי לתקן את הרושם השלילי שיצרה. מיקה מיואשת מבנימין ובעצת עדי היא מורידה את השרשרת שהביא לה.
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-50
פרק 50
תום מחליט לארגן לחניכים שדאות וכולם נרגשים. מיקה יוצאת לחפש אתר לשדאות ,משתמשת במצפן שיוהן ונקלעת לצרה... דני רוצה להפתיע את תום אבל מופתעת בעצמה...
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-51
פרק 51
יונתן מוצא הוכחה שתום הפליל את ארי ועמליה אדם מלמד את רונה לנגן ומשתף אותה במה שעובר עליו מיקה מתקשה להאמין לבנימין כי נפגשו בעבר בכלא שומרי הסוד. דני וליעם מצטרפים ליונתן נינה במטרה לשחרר את ארי ועמליה.
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-52
פרק 52
כל החניכים עצובים לגלות שמיקה עזבה את המחנה מסיבות אישיות... השלב הראשון במבצע הנקמה בתום יוצא לדרך כשיונתן נינה דני וליעם מחליטים לסכסך בין סיימון לתום.
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-53
פרק 53
יונתן נינה דני וליעם עוברים לשלב ב' בתוכנית- לערער את היחסים בין תום לסיימון. ליעם מאוכזב לגלות שיונתן לא סומך עליו תום מצליח לגנוב מסיימון את הדיסק המפליל. רונה מקשיבה לעצתה של שרון ומחליטה לשכוח מדורי ולצאת לדרך חדשה...
25 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-54
פרק 54
עדי מאוכזבת לגלות שהוגו כבר לא מתרגש ממנה והוא מחליט להכין לה הפתעה. ליעם, דני, יונתן ונינה מספרים לתום את האמת ומגרשים אותו מהמחנה. מיקה ממשיכה לנסות וליצור קשר עם המחנה. נינה מגיעה לתחנת המשטרה בכדי לשחרר את ארי ועמליה, אך ממתינה לה שם הפתעה.
28 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-55
פרק 55
שוטר שמגיע למחנה מבשר בשורה שמותירה את כל החניכים בהלם... הוגו מופתע לגלות את מיקה ובנימין כלואים במבצר. יונתן מבין לאחר שיחתו עם הוגו כי יש סכנה ממשית למחנה .
27 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-56
פרק 56
חניכי אולימפוס בהנהגת יונתן יוצאים להגן על המחנה שלהם וכל האמצעים כשרים בדרך למטרה... האם הם יצליחו לנצח את סיימון וצבאו?
27 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-57
פרק 57
החניכים שומרים על סיימון במשרד, ומנסים להוציא ללא הצלחה מידע על מיקמם של ארי ועמליה. רונה מופתעת לגלות שפוטרה מהפסטיכיף היא מבינה משיחה ששומעת בין אדם ויולי שאדם שיקר לה והוא זה שסיפר ליולי על מחלתו של דורי, האם היא תחליט לסלוח?
28 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-58
פרק 58
סיימון משתלט על המחנה לאחר שמאיים לפגוע בארי ועמליה ומתחיל בחיפוש אחר הלוחות. דני ועדי מצליחות להעביר ליונתן את הכדור ויונתן מצליח להבין היכן נמצאים הלוחות. יולי מחליטה לנקות את מצפונה ומתוודה בפני כולם על מעלליה.
26 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-59
פרק 59
יונתן מספר לחבורה כי הוא יודע היכן נמצאים לוחות הגורל, והחבורה עוזרת לו להשתחרר מהשרשראות.בזמן שיוהן מבין שהלוחות קרובים להימצא בגלל רעידת האדמה שפורצת . יונתן מגיע אל הלוחות אבל הוא לא לבד..
29 דק'
גאליס-עונה-1-פרק-60
פרק 60
פרק אחרון לעונה המאבק בין יונתן וסיימון מגיע על הישורת האחרונה, מי יצליח לקבל את הכוחות מלוחות הגורל, ומה יקרה למי שיפסיד...?
32 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-61
פרק 61
מחנה הקיץ "גאליס" נפתח ומגיעים אליו גם חניכים חדשים: דפני אחותה של עדי, נטלי ואלכס. במשימה הראשונה שלהם הם יכולים לזכות בפרס שעתיד לשנות את חייו של הזוכה.. כל חניכי גאליס, וותיקים וחדשים מתחרים ביניהם במרץ - מי יהיה המנצח הגדול?
26 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-62
פרק 62
עדי מסבירה להוגו מדוע הם לא יכולים להיות ביחד. נינה מאשימה את אלכס ברמאות במשימה. בזמן שדורי מגלה שנכשל בבגרות בפיזיקה ומחליט לא להיבחן שוב, אורח מפתיע מגיע למחנה.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-63
פרק 63
בעיות התחזוקה של המחנה מתגברות וארי מעסיק את עילי, איש תחזוקה חדש. יונתן מנסה לשכנע את דני להשאיר את אדי במחנה אבל דני מסרבת. דפני מתחילה למצוא חן בעייני דורי בזמן שדני ויונתן מספרים לליעם על העיר האבודה.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-64
פרק 64
המשימה הראשונה בין אתנה לאכילס יוצאת לדרך - מי ינצח אלכס או נינה ? דני משכנעת את יונתן לצאת לחיפוש אחר העיר האבודה בלי ברק בזמן שאלכס סוחט את נטלי ומכריח אותה לעזור לו לנצח בדרך מפוקפקת.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-65
פרק 65
הוגו עצוב ממצב היחסים שלו עם עדי בזמן שדורי מדוכא מכך שלא ישחק במכבי. אלכס עושה הכל כדי להשיג את הקוד למחשב של ארי. דני ויונתן מנסים להסתיר מארי את מה שקרה ביער, האם הם יצליחו?
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-66
פרק 66
יונתן מנסה לחלץ את הטייס שתקוע על העץ האם הוא יצליח הוגו חושב על תכנית שתעזור לו ולדורי להתגבר על הבעיות שלהם. נטלי מגלה שמירון היה במחנה לפני כמה ימים ושולחת את עילי למשימה סודית
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-67
פרק 67
נטלי ועיליי מגלים היכן מירון מסתתר, נטלי מייעצת לאלכס איך להוציא את הקוד למחשב מיולי. אלכס יוזם מסיבה במחנה ונינה חושדת במניעיו. יונתן מפציר בדני וברק לצאת יחד לחיפושים אחרי אמיליה גריי, האם דני תצא עם ברק?
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-68
פרק 68
אמיליה גריי מספרת ליונתן על ההיסטוריה המשותפת שלה ושל רות אמא של יונתן. התוכנית של אלכס לקבלת הקוד נכנסת לפעולה בזמן מסיבת פתיחת המחנה. דורי ודפני מתקרבים והוגו מאושר.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-69
פרק 69
יונתן מחליט לשוב ולחפש את העיר האבודה אך דני וברק מסתייגים מהרעיון. ליעם, יולי ודפני מתקשים להתאושש מהמסיבה, בזמן שנינה מגלה אלכוהול באחת מהכוסות שנשארו במועדון, האם היא תגלה מי הכניס אלכוהול למחנה?
28 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-70
פרק 70
דני מחליטה לחזור לחפש את העיר האבודה יחד עם יונתן. מירון דורש מליעם להחזיר את הכלוב הישן של רקסי בזמן שעיליי מנסה לשכנע את נטלי לעזוב את המחנה. זרדה מרגיעה את איקרה ומבטיחה לו שיונתן לעולם לא יצליח להגיע לגאליסיה.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-71
פרק 71
מירון דורש מליעם להחזיר את הכלוב ה
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-72
פרק 72
יונתן שבור מכך שדני שיקרה לו , הוא משתף את דפני שגורמת לו להסתכל על הדברים בצורה קצת שונה. דורי כועס ומחליט לסגת מהתוכנית שלו ושל הוגו בזמן שליעם ויולי מכינים מארב לסוחט. האם הם יצליחו??
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-73
פרק 73
יונתן משתף את נינה בכל מה שעבר אליו בימים האחרונים, דני מבקשת מברק להישאר ולחפש איתה את העיר האבודה, בעוד דפני שבורה מהדחייה שחוותה מדורי. משימת המטבעות יוצאת לדרך איזה צוות ינצח?
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-74
פרק 74
שרון מתקשה להאמין שהתמונה שהגיעה אליה מזויפת, יולי מנסה לשכנע את חבריה למחנה שהיא לא אשמה, אך נכשלת. זרדה כועסת כי מישהו הצליח לפרוץ את תיבת האוצר של גאליסיה. דני וברק יוצאים יחד ליער ומוצאים רמז חשוב.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-75
פרק 75
יונתן שבור מהגילוי ודני מנסה לעודד אותו, בעוד ארי מתכנן משימה סודית לכלל החניכים. יולי וליעם מגלים מידע חדש על התמונה המסתורית בזמן שעדי קובעת עם עילי שיעור ראשון. זרדה מבררת מי עומד מאחורי גניבת הזהב.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-76
פרק 76
יולי וליעם מתעמתים עם נינה שמכחישה כל קשר לתמונה. אלכס ממשיך לחרחר את הריב אך חושש שהעניין הפך לגדול מידי. יונתן עומד לצידה של נינה ורב עם ליעם. אלכס נלחץ כשהוא מגלה שארי חוקר על מקור התמונה.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-77
פרק 77
יונתן ונינה מנסים למצוא באוניה רמזים למיקום של "גאליסיה" בזמן שדני מנסה להבין למה ברק כל כך רוצה לעזוב. הוגו חושד שמשהו מתפתח בין עדי לעילי, דורי מציע לו לחזור לתוכנית שלהם....
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-78
פרק 78
הוגו מכין פעילות לכלל החניכים במטרה לקרב בין דורי ודפני נינה ויונתן יוצאים ליער כדי למצוא את הנ"צ של העיר האבודה
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-79
פרק 79
יונתן ונינה מיואשים כי לא הספיקו לרשום את הנ"צ. הוגו מנסה להוציא מעדי פרטים על תחביביה של אחותה, כדי להבטיח את הצלחת הדייט של דפני עם דורי. לנטלי יש רעיון חדש איך להשיג מידע מליעם.
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-80
פרק 80
ברק מבקש מדני לשכנע את יונתן שיאפשר להם להצטרף אליו לחיפושים אחר העיר האבודה ודני מבקשת ממנו בתמורה, לספר ליונתן את האמת על היחסים בינהם. ליעם ממשיך לעקוץ את נינה בזמן שהוגו מחליט להשיג את עדי בכל מחיר וכל האמצעים כשרים...
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-81
פרק 81
יונתן המום ממה שגילה הוא משתף את נינה בהמשך תוכניותיו דפני מאושרת מהזוגיות החדשה עם דורי בעוד דורי מתייעץ עם הוגו איך כדאי לסיים אותה. ברק מנסה להבין איך יונתן ויתר בכזו קלות על העיר האבודה...
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-82
פרק 82
נינה מודיעה לאלכס שחשפה אותו ואלכס מחפש את הדרך לצאת מזה. יונתן מתייעץ עם נינה וליעם מה השלב הבא בחיפושים ומחליט להעמיד את ברק למבחן...
26 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-83
פרק 83
יולי וליעם מתקשרים לשרון כדי לבשר לה שרועי עומד מאחורי התמונה המפלילה בזמן שאלכס מקבל שיחת טלפון לא נעימה מאביו. משימת הגביעים בין הצוותים יוצאת לדרך מי יהיה הצוות שיזכה בה?
25 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-84
פרק 84
יונתן מתלבט האם לשתף את דני במידע החדש שגילה בזמן נטלי מתייעצת עם עיליי איך להתקדם בתוכנית להשגת ליעם. אלכס מקבל שיחה לא נעימה מאביו בזמן שעדי מנסה להבין את ההתנהגות המוזרה של דורי בהקשר ליחסיו עם דפני.
26 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-85
פרק 85
יולי עוזרת לנטלי להתכונן לדייט עם ליעם בזמן שעיליי מנסה למצוא תוכנית טובה יותר להשיג את מירון. דני מתנצלת בפני יונתן על איך שדיברה אליו בזמן שזרדה מחליטה לוודא שברק יחזור לעיר האבודה בכל מחיר
27 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-86
פרק 86
יונתן מגיע לעיר האבודה וזוכה לקבלת פנים מפתיעה, אלכס מתוודה בפני נינה על כל מעלליו. יולי מתערבת גם בדייט השני של נטלי וליעם בזמן שדני מוצאת מתנה מוזרה בארונית שלה
26 דק'
גאליס-עונה-2-פרק-87
פרק 87
פרק סיום העונה... מה יעלה בגורלו של יונתן בעיר האבודה???
30 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-88
פרק 88
פרק ראשון לעונה הוגו ודורי מתמודדים עם ההשלכות של מעשיהם בעוד שדפני ועדי מתקשות לסלוח זרדה אומרת לברק שהיא מאוכזבת ממנו ומבטיחה לו שהוא לא ייתא מהעיר לעולם נטלי מעדכנת את עיליי בהגעתו של מירון למחנה בזמן שדני מחליטה להזעיק משטרה בשביל להציל את יונתן
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-89
פרק 89
יונת וגאיה מחפשים דרך להיכנס לעיר האבודה בזמן שדני מנסה לשכנע את יונתן לרדת מזה אלכס מבקש מנינה לפתוח דף חדש בזמן שדפני משתפת את עדי בתוכניותיה לגבי דורי ארי תופס את גאיה במחנה...
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-90
פרק 90
ארי מכריז על משימה חדשה בגאליס ומצבו של צוות אתנה לא טוב דפני מציעה לדורי את עזרתה בבחינות הקבלה למכבי בזמן שדורי מנסה לעודד את הוגו השבור דני מוטרדת מהקירבה בין יונתן וגאיה בזמן שנטלי מחליטה לעלות הילוך בדרכה למירון
28 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-91
פרק 91
יונתן וגאיה ממשיכים לחשוב איך להיכנס לעיר האבודה בזמן שעדי המוטרדת מקבלת החלטה איך לפעול עם דפני מכיוון לא צפוי נטלי ממשיכה ללחוץ על ליעם לנסות ולתפוס את מירון ולו יש רעיון איך לעשות את זה. דני מחליטה לעזוב את המחנה.. האם היא אכן תעזוב???
26 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-92
פרק 92
ההכנות למשתה גאליסיה בעיצומם וברק מבקש מזרדה שתחזיר לו את הצמיד. ארי מודיע לחניכי גאליס ההומים שדני עזבה את המחנה. נינה מבואסת מהאווירה במחנה ואלכס מחליט לעודד את מצב רוחה ליעם מקבל מסר ממירון
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-93
פרק 93
אלכס מסרב לקחת חלק בתוכניתו של יוכי בזמן שיולי מתייעצת עם רונה איך עליה לפעול עם המידע ששמעה במלתחות... ליעם מספר לנטלי שקבע עם מירון את שעת המפגש ונטלי מודיעה לו שהיא מצטרפת זרדה מנהלת עם דני שיחה צפופה ומאיימת...
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-94
פרק 94
ברק מאושר מהגעתה של דני לעיר האבודה בזמן שליעם שבור מהמידע שגילה על נטלי. יולי מציעה לליעם דרך ערמומית לגלות את האמת. יונתן מיואש מכך שלא מוצא דרך להיכנס לעיר האבודה הפיתרון מגיע מכיוון לא צפוי...
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-95
פרק 95
יונתן מבקש מנינה לגבות אותו ואת גאיה בזמן שהם יכנסו לעיר האבודה בזמן שדני מנסה למצוא דרך להשיג צמיד יציאה מהעיר. דורי ואלכס משחקים כדורסל אחד על אחד ודורי נפצע האם קריירת הכדורסל שלו נגמרה??
26 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-96
פרק 96
ארי מעדכן את נינה ואלכס שמחר תתקיים משימה ונינה מנסה לדלות פרטים מהי? דפני מציגה לדורי וההוגו ההמומים את התוכנית שלה ליום הבחינה. עדי מגלה את תוכניתה של דפני בזמן שיונתן וגאיה מחפשים רמזים בהיכל גאליסיה
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-97
פרק 97
משימת הלונה פארק יוצאת לדרך התחרות בין הצוותים צמודה האם נינה תרמה?? בינתיים בעיר האבודה השומרים מתעוררים מהתרדמת ויוצאים למרדף אחרי יונתן וגאיה האם הם יתפסו??
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-98
פרק 98
דיראזור אומר לדני שאם יונתן יפעיל את היהלום הוא יהפוך לפסל בעצמו בזמן שרונה מבינה שהיא צריכה לעזוב את המחנה הוגו מיואש מחליט לגייס את כל החניכים לניסיון אחרון להחזיר אליו את עדי האם הפעם יצליח לו?
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-99
פרק 99
דפני מעדכנת את עדי שהחליטה לוותר על הנקמה בדורי, בזמן שיולי מנסה לעודד את ליעם המבואס. רונה נפרדת מדורי ומבקשת ממנו שישארו ידידים. למרות נסיונותיה של גאיה יונתן מחליט שהוא חייב להיכנס לעיר האבודה מה יעלה בגורלו???
26 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-100
פרק 100
יונתן עצוב ומכונס בעצמו בזמן שגאיה מבינה שהחמיצה את ההזדמנות שלה להציל את וולקן רונה מחליטה לדחות את הנסיעה שלה עד שתבין מה משמעות הקלטת שמצאה. אלכס מנסה לרומם את מצב רוחם של החניכים בזמן שדני מנסה לברוח מגאליסיה האם היא תצליח??
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-101
פרק 101
יולי וליעם מחפשים דרך למצוא מי משתף פעולה עם נטלי בזמן שדני מנסה להבין עם ברק מדוע באמת הציל אותה. גאיה נפרדת מוולקן בזמן שדורי מבקש מרונה להישאר במחנה האם היא תסכים?
28 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-102
פרק 102
אלכס מסכים לעזור לאביו בהשתלטות על המחנה בזמן שיולי וליעם מגלים את שם משפחתה האמיתי של נטלי. דני מספרת ליונתן על מגן גאליסיה בזמן שגאיה נלחמת על חייה בעיר האבודה
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-103
פרק 103
בזמן שגאיה מנסה לשכנע את יונתן לחפש את המגן בעיר האבודה ברק ויונתן עולים על כיוון חדש יולי וליעם ממשיכים לנסות להבין מה משפחות רואס רוצה מליעם בזמן שנטלי קובעת פגישה עם מירון האם הוא יתפס?
29 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-104
פרק 104
ליעם ויולי מנסים להשיג את מירון בזמן שרונה מתבאסת על כך שבקרוב היא צריכה לחזור ללונדון דני ברק גאיה ויונתן יוצאים לחפש רמזים בשרידי האמיליה גריי התוכנית של אבא של אלכס יוצאת לדרך... האם הוא יצליח להשתלט על המחנה???
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-105
פרק 105
יולי וליעם ממשיכים לנסות להשיג את הזהב בזמן שרונה מנסה לדחות את לימודי המוזיקה שלה אלכס מבקר את ארי בבית החולים ומציע לו הצעה עיסקית... האם ארי יענה??
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-106
פרק 106
יונתן וברק נחושים לחזור למחנה ולמצוא את הטבעת בזמן שסיוון מעדכנת ארי שיש סיכוי לטהר את שטח המחנה מהגז לפני שיחלחל למיי השתייה הבחינה של דורי מתקרבת והוגו עולה על סדק בתוכנית
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-107
פרק 107
ליעם מעדכן את יולי שימכרו את הטבעת ויחזירו את הכסף לנטלי יונתן דני וברק בטוחים שזרדה עומדת מאחורי העלמות הטבעת ויונתן מחליט לצאת לחפש אותה בעיר האבודה המבחן של דורי יוצא לדרך האם התוכנית תעבוד? הוא יעבור את הבחינה?
28 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-108
פרק 108
רונה והוגו מנסים לעודד את דורי בזמן שהוא בטוח שדפני אחראית לכישלונו במבחן. ליעם מסביר ליונתן מדוע גנב ממנו את הטבעת בזמן שדורי בזמן שנינה רואה מודדים בפסי הרכבת האם היא תעלה על התוכנית של אלכס וסיוון??
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-109
פרק 109
אלכס ונינה ממשיכים בהכנות למשימה בזמן שהוגו מתקשה להאמין שדפני לא אחראית לכשלונו של דורי בבחינה יונתן מגבש תוכנית במסגרתה גם ישחררו את מירון וגם ישחררו את העיר האבודה האם זה יעבוד?
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-110
פרק 110
נטלי והאחים שלה דורשים מיונתן וליעם עוד כסף בעבור שיחרורו של מירון.בזמן שדני מנסה לשכנע את יונתן שגאיה משתפת פעולה עם סאמרס. יונתן וליעם מגייסים את ברק להציל את מירון האם הוא יעזור להם??
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-111
פרק 111
האחים רואס מגיעים לעיר האבודה יחד עם מירון ונתקלים בזרדה וסאמרס בזמן שדני ממשיכה לנסות לשכנע את יונתן שגאיה משתפת פעולה. המשימה שתעיף את גאליס יוצאת לדרך? האם אלכס יצליח לעמוד במשימתו האמיתית?
27 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-112
פרק 112
זרדה וסאמרס מבינים שברק עומד מאחורי הפעלת האזעקה בהיכל וזרדה מחליטה לטפל בעניין הוגו ועדי יוצאים לחקור מי הכשיל את דורי בבחינה האם רונה תצליח להתחמק? והאם שקרים אחרים יצופו??
28 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-113
פרק 113
ברק מנסה לשכנע את יונתן שלא הוא עומד מאחורי שיחורורו של סאמרס בזמן שהוגו מרסק את המסוק שנינה קנתה לאלכס אל תוך המתחם הנגוע בגז. עדי כועסת על דפני ששיקרה לה בזמן שגאיה עוברת לשלב הבא בתוכנית...
28 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-114
פרק 114
יום הנבואה מגיע ויונתן עדיין לא יודע באיזו דרך ישחרר את העיר בזמן שבמחנה החניכים מבינים שהמחנה עומד להיהרס ובמקומו תוקם תחנת רכבת.
28 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-115
פרק 115
דפני מנסה לרכך את יחסו של דורי לרונה בזמן שנינה ואלכס מארגנים לכולם ברביקיו לסיום המחנה. יונתן מבין שדני צדקה לאורך כל הדרך רגע לפני שמפעיל את יהלום גאליסיה ומשחרר את העיר מציבה בפניו זרדה אולטימטום במה הוא יבחר?
25 דק'
גאליס-עונה-3-פרק-116
פרק 116
יונתן מנסה להבין אם ברק האם קיימת דרך נוספת לשחרר את העיר ללא הטבעת בזמן שהחניכים מנסים להחליט מה היה הרגע הטוב ביותר במחנה השנה.... יונתן לשחרר את העיר למרות שמגן גאליסיה לא ברשותו... איך כל זה יגמר?
23 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-117
פרק 117
שנה חלפה מאז שיונתן הפעיל את יהלום גאליסיה וקפא. אל שרידי צוות אולימפוס שמגיעים למחנה מצטרף צוות חדש - טורינו. חניכי אולימפוס מתקשים להמשיך בלי יונתן והיחסים בינם לבין טורינו מתחילים בחריקות
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-118
פרק 118
מיקה מבהירה לכלל החניכים שלא תקבל אלימות במחנה בזמן שדני מקבלת תמיכה ממקור לא צפוי. הוגו משתף את גילי בדבר הציפור שאבדה בזמן שדנה החניכה שנפגעה בתאונת הדרכים בשנה שעברה מגיעה לביקור חניכי טורינו ממשיכים לאמלל את חייהם של חניכי אולימפוס
26 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-119
פרק 119
האודישנים לסרט של רותם מתחילים יולי לא מצליחה להבין מדוע רותם לא הזמינה אותה לעשות אודישן ארז מנסה לעודד את אודי האכול רגשות אשם בזמן שגילי משכנעת את הוגו להיבחן לסרט של רותם מאיה חניכה חדשה מצטרפת אל צוות טורינו בזמן שדורי ודני מקבלים רמזים משמעותיים ביער
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-120
פרק 120
מיקה מודיעה לכלל החניכים על ערב סלסה שיתקיים בקרוב ארז לא מרוצה מהצטרפותה של מאיה אל המחנה ואודי מנסה להרגיע אותו הוגו וגילי יוצאים לחיפוש אחר הציפור בזמן שדני מתחילה לאבד תקווה אלא שאז מגיע רמז מכיוון לא צפוי...
27 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-121
פרק 121
בזמן שדני ודורי מתכננים את צעדיהם הבאים ערב הסלסה יוצא לדרך... ארז מעלה הילוך מול מאיה ונתקל בקשיים הוא פונה לאודי ומבקש עזרה ואודי מסרב לו . רותם מנצלת את המחנה הריק על מנת לקדם את תוכנית הנקמה שלה ביולי מי יהיה הקורבן הראשון?
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-122
פרק 122
דורי מוותר על אירוע משפחתי חשוב במיוחד על מנת לחזור לחווה ולמצוא את יונתן בזמן שרותם וליעם לוחצים על יולי להתחיל בחזרות לסרט... המשטרה מעדכנת את צוות טורינו שנמצאו תביעות אצבעות בזירת התאונה שיובילו למציאת הדורס האם אודי יתפס?
25 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-123
פרק 123
החזרות לסרט של רותם יוצאות לדרך וחניכי הצוותים מתגייסים לעזור. ארז מצוות את מאיה ואודי ביחד במטרה שאודי יגלה פרטים חדשים על מאיה הוגו עולה על תוכנית חדשה למצוא את הציפור וגילי טוענת שזה חסר סיכוי דורי מעודד את דני המיואשת בזמן שיונתן מקבל פלאשבק נוסף מעברו....
25 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-124
פרק 124
דני ודורי נתקלים בחילוקי דעות בינהם באשר להמשך החיפושים בזמן שיולי מרגיעה את ליעם המוטרד בקשר לנשיקה שלה ושל אריק בסרט. דני מבינה שדורי הפסיד את אזכרת אחיו בשביל לצאת איתה לחיפושים בזמן שרותם מקרבת בין יולי לאריק. יונתן מחליט לצאת למחנה גאליס....
26 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-125
פרק 125
רפאל ואנה מתכננים את המסע להעלמת דני בזמן שרותם מרגיעה את ליעם השבור מאיה נחשפת מול אודי ומגלה לו פרטים מעברה בזמן שארז לוחץ אותו לדלות ממנה פרטים שיעזרו לו להשיג אותה ליעם ומאיה מנהלים שיחה שמשחררת את מאיה מכאבי העבר בזמן שדני ודורי עולים על תוכנית חדשה להחזיר את יונתן
29 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-126
פרק 126
צילומי הסרט של רותם יוצאים לדרך . דורי ודני אוספים פריטים במטרה לעזור ליונתן להיזכר מיהו. דנה משכנעת את אודי ללכת ולספר לארז את האמת ורותם מעלה הילוך בתוכנית הנקמה שלה ביולי...
26 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-127
פרק 127
ליעם משתכנע שדני דוברת אמת הוא חובר לדני ודורי ויחד הם מנסים לתכנן את המבצע להצלת יונתן... האם הם יצליחו? או שרפאל שוב יערים עליהם?
29 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-128
פרק 128
יונתן חוזר למחנה ומנסה להיזכר בחייו הקודמים, דני מבקשת ממיקה לתת ליונתן מעט זמן לפני שהיא מעדכנת את ארי נינה ורות. רשף החוקר מודה לארז על האינפורמציה שנתן בחקירת התאונה של דנה בזמן שאודי ממשיך לחפש אותו במחנה.
27 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-129
פרק 129
השוטרים מסבירים לאודי על הראייה החדשה שנמצאה בזירת התאונה בזמן שיולי אומרת לדני שנראה שיונתן חוזר לעצמו... משימה נוספת בין טורינו לאולימפוס יוצאת לדרך מי מהצוותים ינצח?
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-130
פרק 130
ארז מסביר לאודי את תוכניתו לגביי מאיה בזמן שהוגו מסביר לרותם שלא יוכל להתנשק איתה במסגרת צילומי הסרט. רותם מבקשת מאריק לארגן לה ראיון בעיתון בזמו שדני השבורה משתפת את דורי בתחושותיה מיקה שואלת את דורי אם הוא מאוהב בדני...
27 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-131
פרק 131
גילי מנסה לברר עם הוגו למה הוא משקר לכולם ומחליטה ללכת למיקה ולספר לה על הציפור דני שבורה מעזיבתו של יונתן , דורי יולי וליעם מנסים לעודד אותה ללא הצלחה אנה ורפאל ממשיכים בתוכניתם לחטוף את יונתן בחזרה האם הם יצליחו?
30 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-132
פרק 132
שלב נוסף בתוכניתה של רותם יוצא לדרך כשאריק מודיע ליולי שהוא עוזב את הסרט והיא נרתמת לעזרתו. אודי מתנצל בפני מאיה בצורה מקורית והיא מגלה שמאחורי ההתנצלות המרגשת עומד ארזץ דני ממשיכה בהחלטתה להתגבר על יונתן ומנסה להשתלב בחיי המחנה הרגילים האם היא תצליח?
26 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-133
פרק 133
יולי מבקשת מליעם לבוא איתה אל אריק ולשמוע את האמת ממנו... בזמן שהוגו מוצא דרך חדשה ומקורית להחזיר את האמזונה יונתן מחליט שהגיע הזמן להבין את כל הפרטים אודות עברו בזמן שרפאל ואנה מחליטים להעלות הילוך...
26 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-134
פרק 134
גילי ממשיכה ללחוץ על הוגו לספר את האמת על עדי בזמן שרותם מבקשת ממיקה לתת ליולי להיות אחראית על ההלבשה בנשף סיום המחנה. רפאל ואנה ממשיכים בתוכנית הפגיעה ביונתן בזמן שדני מציעה לדורי להתרחק קצת מחיפוש
30 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-135
פרק 135
אודי מודיע לארז שסיים לפגוע במאיה , ארז ממשיך לסחוט אותו עד שעצה לפתרון מגיעה מכיוון מפתיע... דני יונתן מתכננים את הפריצה לחוות רפאל ונינה מתעקשת לקחת חלק בפריצה, האם הם יצליחו???
30 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-136
פרק 136
ארז כועס על אודי ומזכיר לו שאם לא יעזור לו להשיג את מאיה הוא והמשפחה שלו גמורים. מיקה מודיעה לכלל החניכים שיולי תהיה האחראית על התלבושות לנשף סיום המחנה בזמן שרותם מעלה הילוך בתוכנית הנקמה שלה....
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-137
פרק 137
יונתן דורי ודני מנסים לפענח את המפה שטומסקי השאיר ליונתן בזמן שהוגו מנסה לעודד את ליעם ומציע לו ללכת ולהלחם על יולי נינה (אנה) מעדכנת את רפאל בתוכניתו של יונתן והוא מכין ליונתן תוכנית אחרת לגמרי...
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-138
פרק 138
יונתן דורי ממשיכים לנסות להציל את דני ונינה מנסה לחבל בתוכנית החילוץ הוגו מתמודד עם הפחד שלו ממים וקופץ להציל את גילי בזמן שליעם מתחיל לחקור אודות אריק ומגלה אינפורמציה מחשידה..
28 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-139
פרק 139
החבורה מנסה להבין אם הזהב מקבר אנוביס אכן קשור לתוכניתו של רפאל. מאיה שואלת את אודי על נופר האקסית שלו ואודי מתחמק בזמן שרותם מעודדת את גילי שמבואסת מהיחס שנתנה להוגו. דורי מתחיל לחשוד בנינה ויונתן מוריד אותו מזה...
29 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-140
פרק 140
יולי מאשימה את ליעם בגניבה של הכסף בזמן שמאיה נפרדת מאודי השבור סופית גילי כועסת על הוגו שמחטט לה בתיק ורותם משכנעת את יולי לא להגיש תלונה במשטרה נגד ליעם.. רפאל ואנה עושים את דרכם למעין...
30 דק'
גאליס-עונה-4-פרק-141
פרק 141
בפרק האחרון לעונה- דנה משתפת את אודי בראיה חדשה שמצאה המשטרה מליל התאונה בזמן שארז מנסה לנחם את מאיה. יונתן מתקשה להתנתק מהחוויות שעבר בשבועות האחרונים. בואו לראות איך כל זה ייגמר...
33 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-142
פרק 142
פרק פתיחת העונה ליעם מנסה לברר עם יונתן מה המניע האמיתי של רותם בזמן שדני מבקשת מדורי לא לחשוף את הקשר בינהם עד שתספר ליונתן. מיקה מודיעה לכל החניכים שיוצאים לשדאות בזמן שיונתן בדרכו אל טיראן...
33 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-143
פרק 143
דני משתפת את דורי בחששות שלה שהקשר בינהם לא יתקבל טוב בזמן שליעם ממשיך לתחקר את דניאל האקס של רותם. הוגו מנסה למצוא פיתרון למחלה של גילי והרעיון מגיע ממקום לא צפוי... ארז מפלרטט עם מאיה בזמן שיונתן מנסה למצוא דרך לצאת מהצרה שנכלא אליה....
31 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-144
פרק 144
ההכנות לתצוגת האופנה של יולי מתחילות בזמן שליעם ממשיך במעקב אחרי רותם במטרה לברר מה היא רוצה מיולי. הוגו מתקשה לשמור את כל הסודות וגילי מבקשת ממנו לא לספר לאף אחד על המחלה שלה. יונתן מחפש דרך לקחת מטיראן את מפתח ענח'
30 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-145
פרק 145
יונתן משתף את ליעם במה שגילה בזמן שאריק מנסה להבין איך רותם תגרום ליולי ללבוש בתצוגה את הדגם שדורין פרייבורג עיצבה אודי מוטרד שהמשטרה תחשוף את מיקום החולצות ביער בזמן שהוגו בוחן את המשקפים המצלמות שלו על גילי
25 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-146
פרק 146
יונתן זועם על דני ודורי שהרסו לו את התוכנית לגנוב את מפתח ענח' מטיראן בזמן שאריק מייעץ לרותם איך לשכנע את יולי לסגור את התצוגה עם הדגם הגנוב של דורין . ליעם לא מתאפק ואומר לדני ודורי את דעתו על הקשר שלהם בזמן שרשף מגלה ראייה חדשה המסגירה את זהות הדורס של דנה . יונתן מופתע להזכר בפרטים מהעבר.
26 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-147
פרק 147
רותם מנסה לגרום ליולי להחליף את הדגם שסוגר את התצוגה בדגם הגנוב של דורין בזמן שהוגו מתחיל לצלם את הסרט על גילי, ללא ידיעתה. יונתן, ליעם, רפאל ואנה יוצאים לחפש את המעיין, אבל נתקלים בבעיה לא צפויה.
28 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-148
פרק 148
יונתן וליעם מנסים לנחם את אנה ויונתן מקבל החלטה מפתיעה. משימת החושים יוצאת לדרך והמריבות הפנימיות בתוך הצוותים יוצאת משליטה. מאיה מקבלת הצעה מפתיעה בזמן שיונתן ודני מגלים משהו שעלול לשבש את התוכניות שלהם
27 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-149
פרק 149
סיגריט שומרת המעיין מספרת ליונתן אינפורמציה חדשה שמשנה את התוכניות בזמן שרשף ומוטי מנסים לשכנע את מאיה לעשות את הדבר הנכון. ליעם ממשיך לתכנן איך להפליל את רותם. יונתן מנסה להבין מה ליווה אותו כל חייו ומגלה משהו מפתיע במיוחד.
29 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-150
פרק 150
יונתן סוף סוף מבין מה יעזור לו לחיות חיים רגילים, כמו שרצה. דני מבקשת מדורי את עזרתו עם המסע של יונתן, אך הוא מגיב אחרת משציפתה. הוגו ממשיך עם הסרט שהוא מכין לגילי, והיא נפתחת בפניו. טולה וטיראן מתכננים תכנית חדשה למציאת המעיין בזמן שדני עומדת בפני החלטה קשה.
29 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-151
פרק 151
יונתן מספר לסיגריט שומרת המעיין על ההחלטה שלו. מיקה מגלה שגילי לא יודעת על הסרט. ליעם רואה שדני נסערת, והיא מספרת לו מה עובר עליה. דורי מפתתיע את דני בזמן שהוגו עושה ככל שביכולתו כדיי למנוע מגילי לראות את הסרט.
28 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-152
פרק 152
יולי נזכרת בכל מה שעשתה לרותם בתקופת החטיבה בזמן שגילי זועמת על הוגו שפירסם את הסרט עליה ועל המחלה שלה. מאיה מנסה להקליט את אודי מתוודה על התאונה בזמן שדורי הלחוץ מתפרץ על דני
28 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-153
פרק 153
יולי מתנצלת בפני רותם על כך שחשדה בה בזמן שרשף דורש ממאיה להביא ראייה חד משמעית שתפליל את אודי.גילי מספרת לכל החניכים שהיא עומדת לקבל את התרופה בזכות הוגו. טולה וטיראן מנסים להוציא מיונתן מידע על המפתח.
29 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-154
פרק 154
דנה מגיעה למחנה ומעוררת אצל אודי רגשות אשם קשים בזמן שליעם מבטיח לרותם שישיג שבעת אלפים שקל שיאפשרו לקיים את התצוגה. מאיה מנסה להוציא מידע מדנה בשמן שדני דורי ויונתן מנסים להבין את משמעות המטבע
27 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-155
פרק 155
טולה וטיראן שולחים את דורי למשימה נוספת. אודי המום לגלות שמאיה שיתפה פעולה עם המשטרה. מיקה מכנסת את כל החניכים ומודיעה להם שאודי התוודה בדריסתה של דנה בקיץ שעבר ומאיה מתנצלת בפניי ארז על כך שחשדה בו
29 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-156
פרק 156
יונתן ואנה חושדים שדורי גנב את המפתח ומחליטים לצאת ולחפש אחריו בזמן שיולי מחליטה לבלטל את תצוגת האופנה. הוגו מכין את גילי לקמפיין לפארמה פרופיט בזמן שטולה טיראן ומתחילים להעיר את 400 הלוחמים הגדולים בהיסטוריה!!
26 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-157
פרק 157
אודי מנסה לשכנע את מאיה שלא הוא עומד מאחורי הדריסה של דנה בזמן שליעם מחזיר למיקה את 7000 השקלים. מיקה מזניקה את החניכים למשימת שיחזור הסרטים בזמן שיונתן מודיע לאנה דני ודורי שלא יצאו לחיפוש המעיין עד שימצאו את הבוגד מבינהם
30 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-158
פרק 158
דנה אומרת למאיה שלאודי מעולם לא הייתה בת זוג בשם נופר גולן בזמן שרותם חושדת בליעם לאחר שנישק את יולי במשימה יולי מספרת לדורין פרייבורג שתפרה את הדגם הסוגר ודורין אומרת לה שמקוריות היא הדבר החשוב ביותר
28 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-159
פרק 159
דני מנסה לשכנע את יונתן שהיא לא זו שגנבה את המפתח בזמן שדורי מנסה לנחם אותה. מאיה מנסה להוציא מארז מידע חדש בזמן שטולה וטיראן שולחים את דורי אלי המשימה הבאה שלו...
27 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-160
פרק 160
תצוגת האופנה של יולי יוצאת לדרך וכל החניכים בהנהגת הוגו נרתמים למשימה... האם רותם וליעם יצליחו בתוכנית שלהם? האם יולי תעלה עם הדגם הגנוב של דורין פרייבורג?
30 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-161
פרק 161
יולי מספרת לכל החברים שקיבלה הצעה עיסקית ממנכ"ל חברת האופנה omg בזמן שגילי נדהמת לגלות את הסיפור המשפחתי של ארז. רשף דורש ממאיה להפסיק מיידית את חקירת התאונה בזמן שדורי מבקש מדני להפסיק לנסות ולעזור ליונתן.
28 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-162
פרק 162
יונתן מבואס שדני היא הבוגדת ומוציא את הכעס שלו על אנה. הוגו וגילי נרגשים לקראת המפגש עם מילי נגב שרת הבריאות החדשה בזמן שמאיה מעלה הילוך בתוכניתה להוכיח שארז הוא זה שנהג ברכב.
28 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-163
פרק 163
הוגו מציג בפני גילי רעיון חדש להשגת התרופה ונעזר בחבר ותיק. מאיה ואודי מוציאים את התוכנית שלהם לפועל, ובמקביל יונתן אנה ודורי יוצאים לכיוון המעיין.
30 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-164
פרק 164
יונתן מגיע למעיין הנשמות...האם הוא יצליח להשמיד אותו? או שבעצם זה הסוף....
32 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-165
פרק 165
יולי מנסה לדבר אל ליבו של דורי השבור, בזמן שהוגו מתנצל בפני גילי שלא הצליח להציל אותה. דני מקבלת בשורה קשה במיוחד ונאלצת להתמודד איתה...
32 דק'
גאליס-עונה-5-פרק-166
פרק 166
היום האחרון של המחנה מגיע והחניכים חוגגים אותו בברבקיו. יולי וגילי מנסות לשכנע את מאיה לצאת מהמיטה בזמן שארז מתמודד עם חומרת מעשיו. יונתן שבור מעזיבתה של דני ומנסה לברר בכל דרך מדוע עזבה אותו. פרק אחרון לעונה
33 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-167
פרק 167
שנה חלפה מאז שדני גילתה שהיא הכוח של יונתן, ליעם מגיע לבקר את דני ויונתן במקסיקו... רגע לפני שהוא עוזב מתגלה בתיק שלו משהו שמסבך אותו במיוחד והעניניים יוצאים משליטה.
24 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-168
פרק 168
ליעם פוגש בכלא חבר ישראלי בשם דויד ונרקמת בינהם חברות אמיצה. יונתן ודני יוצאים למבצע חילוץ במטרה להציל את ליעם מהכלא האם הם יצליחו?
26 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-169
פרק 169
השנה האחרונה בגאליס מתחילה האם יונתן דני וליעם יגיעו למחנה? בינתיים צוות אולימפוס המקורי מתאחד ומגלה שהקיץ יתחרה מול מחנה עתידים החדש בניהולו של רועי. המשימה הראשונה בין המחנות יוצאת לדרך- מי ינצח???
34 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-170
פרק 170
דני מתקשה להרגע ממה שראתה ביער, ויונתן בטוח שזה קשור אליו, בזמן שדורי מגייס את החברים בניסיון להחזיר בין הוגו לעדי. יולי מודיעה לצוות אולימפוס בשורה מבאסת במיוחד.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-171
פרק 171
הנקמה של ליעם מסתבכת הרבה יותר מהצפוי, בזמן שהוגו מספר לאדם ודורי שהוא לא מוכן להיות מקפצה לבנות עם בעיות וקשיים. ארי כועס על יולי שלא ידעה מההעדרות של ליעם ושרון וקורא לה לשיחה קשה.
28 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-172
פרק 172
דורי המום ממה שגילה ומואכזב שרונה לא סיפרה לו את זה מוקדם יותר, בזמן ששרון מספרת לרונה שהיא נעלבה מהדרך שרועי התנהג אליה. דני ויונתן מחפשים רמזים בבור ביער- האם הם ימצאו רמז שיסביר מה עלה בגורל האנשים?
29 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-173
פרק 173
כל החניכים מתארגנים למסיבת פתיחת המחנה.רונה משתפת את שרון במצבה החדש, בזמן שאדם ודורי מתאמתים בינהם ודורי מקבל החלטה. יולי מבינה מארי שלמעשים שלה עשויים להיות השלכות כואבות במיוחד.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-174
פרק 174
רונה עצובה בעקבות ההתפתחויות האחרונות ומוטי מנסה לנחם אותה.דני ויונתן מגיעים לכתובת שפיצחו ברמז וליעם מקבל מכתב מפתיע במיוחד.
29 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-175
פרק 175
רונה כועסת על דורי שמבטיח לה לגרום ליולי לספר לה את האמת על הנשיקה. אדם ממשיך להתגרות במוטי על תדריך האש וספקטור משתף את לאון בפרטי התוכנית שלו.
28 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-176
פרק 176
יונתן מתקשה להתמודד עם הבשורות שהוא ודני קיבלו, ודורי מבין שבעצם לא הייתה אי הבנה בין רונה ליולי. ליעם משתף את שרון בחוויות הקשות שעבר בתור ילד בזמן שאדם מגלה את היומן הסודי של הוגו.
28 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-177
פרק 177
יולי זועמת בעקבות החדשות ששמעה מליעם ושרון. הוגו מחליט לצלם את המערכונים שיעזרו לחבריו לפורום, ואדם מציע שהוא יגיד שהוא עומד מאחורי כתיבת המערכונים. דויד אומר לדני שעכשיו יונתן הוא הכוח של דני ויחד ימצאו את הספר.
28 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-178
פרק 178
מרקה מנהיגת שבט הפראים מספרת ליונתן על היסטורית השבט ותפקידו ומעניקה לו את דרך הנביאה. עדי אומרת לדורי שאסור לו לוותר על רונה בשום מצב ויולי מבקשת מליעם בקשה מיוחדת- האם הוא יעמוד בה?
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-179
פרק 179
המערכון השני של הוגו ואדם זוכה להצלחה אצל עוד צופים חוץ מפורום גלקטיקה אבל הוגו מבין שיש בעיה להמשיך. רונה אומרת לשרון שאסור לה לוותר ליולי בכזו קלות, וארי מודיעה לחניכים שהמחנה צפוי להיסגר בגלל עלות התיקון של הביקתה בעתידים.
29 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-180
פרק 180
אדם מנסה לשכנע את הוגו לתת לעדי להשתתף איתם בצילומי המערכונים, בזמן שדורי מנסה להוציא מיולי וידוי מצולם על הנשיקה וליעם מחפש דרך להציל את המחנה מסגירה.
29 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-181
פרק 181
דורי מנסה לשכנע את יולי לעשות את הצעד הנכון, בזמן שרונה מבקשת מאדם הלוואה כספית ויונתן קובע עם ניקה לצאת ולסרוק את מכתש אומבריה ובדרך נתקל בדני ודויד.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-182
פרק 182
אדם ממשיך להסתיר את מצבו האמיתי ומבטיח לרונה לארגן לה את הכסף עד הערב. לאון מבקש מניקה להמשיך ולהיצמד ליונתן בכל מחיר, בזמן שדני מתייאשת מהחיפושים לאחר שלא מצאה כלום במכתש אומביריה.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-183
פרק 183
רועי מספר לאיתן שרונה ודורי ביחד, איתן מתקשה לקבל את הבשורה ורועי ממנה אותו לקפטן עתידים. אדם מגיע להתוודות מול חבריו על מצבו האמיתי וניקה מעדכנת את ספקטור שדני היא המיועדת ומבטיחה למצוא פתרון לגרום לה לחפש את הספר עבורו.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-184
פרק 184
רועי מספר לאיתן שרונה ודורי ביחד, איתן מתקשה לקבל את הבשורה ורועי ממנה אותו לקפטן עתידים. אדם מגיע להתוודות מול חבריו על מצבו האמיתי וניקה מעדכנת את ספקטור שדני היא המיועדת ומבטיחה למצוא פתרון לגרום לה לחפש את הספר עבורו.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-185
פרק 185
אדם מנסה לשכנע את הוגו להוסיף נשיקה במערכון בזמן שקובי משתף את יולי ברגשותיו על ליעם ומערכת היחסים בינהם, במקביל יונתן מהורהר מאוד ממה ששמע ממורטון.
29 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-186
פרק 186
אדם מציע לעדי ללכת ולחשוף בפני הוגו את כל מה שהיא מרגישה,בזמן שארי אומר ליולי שיחשוב על עונש מתאים. ניקה ויונתן מוצאים את עצמם בבונקר מתחת לאדמה שם הם מגלים דברים מפתיעים במיוחד....
32 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-187
פרק 187
חניכי אולימפוס נערכים לבחירות לתפקיד המדריך החדש של הצוות בזמן שיולי מודה לארי שהתחשב בה ולא סיפר לכולם את מה שקרה. עדי מודה לאדם שבזכותו היא מרגישה כבר הרבה פחות אשמה.
30 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-188
פרק 188
ליעם אומר לדני ודויד שהם חייבים לחזור למחנה ולשתף את יונתן בגילויים החדשים ולהתחיל לעבוד יחד. המשימה השנייה בתחרות בין אולימפוס לעתידים יוצאת לדרך והאווירה מתוחה במיוחד? מי ינצח?
28 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-189
פרק 189
רונה לא נרגעת מההצלחה של דורי במשימה בזמן שליעם מגיע אל קובי , מתנצל בפניו ומשתף אותו במה שגילה ביער. קובי הולך איתו לברר את הענינים אצל ספקטור בזמן שדני מתחננת על חייה בשבט הפראיים ומגלה משהו מעניין במיוחד...
31 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-190
פרק 190
אדם מבטיח לארי שישיג את הכסף במהרה, בזמן ששרון מודיעה לחניכים על פעילות ספר המחזור ומשבצת את רונה ודורי בבקתת הבנות. ניקה מנסה לעזור ליונתן בפיצוח הרמזים החדשים ומורטון מגלה שדני דיברה אמת.
31 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-191
פרק 191
יונתן וניקה מנסים להבין איך לזמן את הספר אליהם בים, בזמן שאדם מתייעץ עם דורי מה עושים אם התאהבת באקסית של חבר הכי טוב שלך. דויד וליעם מצליחים לשחרר את דני מכלא הפראים, אך נתקלים בבעיה לא צפויה.
26 דק'
גאליס-עונה-6-פרק-192
פרק 192
ספקטור אומר לארמונד שהתוכנית קרובה לסיום ושהוא רוצה שארמונד ירש אותו בבוא היום. הוגו מבין שרק מי שמסתכן מקבל את מה שהוא באמת רוצה. יונתן וניקה מגיעים לספרילה עם ספר הבריאה וחניכי המחנה מקבלים תמונה של רונה ללא בגדים. פרק אחרון לעונה.
27 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-193
פרק 193
יונתן מתעורר בספירלה ומבין שעליו להתחיל להתמודד עם הטעויות שעשה. יולי מצלמת את שרון ורועי מתנשקים בזמן שאדם מבקש מעדי להתאפק ולא לספר על הזוגיות שלהם לחברים. רונה מגלה שתמונתה הופצה בכל המחנה בזמן שדוד כותב את הבקשה הראשונה שלו בספר הבריאה.
35 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-194
פרק 194
ארי אומר לדורי שבמידה ולא תימצא הוכחה שלא הוא צילם את התמונה יפתחו נגדו הליכים פלילים. דני וליעם מחליטים ללכת לשחרר את דוד בזמן שהוגו לוחץ על אדם לברר עם עדי האם היא קראה את השיר שהוא כתב לה.
29 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-195
פרק 195
דני מספרת לליעם שיונתן תכנן לחטוף אותה בזמן שספקטור לוקח את יונתן וניקה לסיור בחממה הטכנולוגית שלו שם הם פוגשים פנים מוכרות ומפתיעות במיוחד ושרון מבקשת מרועי אישור לעזוב את ליעם וברגע האחרון משהו משתבש.
34 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-196
פרק 196
רועי מעדכן את שרון שהם חייבים להיות זהירים יותר ושמעכשיו התקשורת ביניהם תעשה אך ורק באמצעות מכשיר קשר, יולי מנסה לגייס את דורי לבירור האינטרסים של שרון בזמן שדוד מספר לדני את "מה שעבר עליו" בימים שנעלם.
28 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-197
פרק 197
סשה מוצא חומר עמיד שיכול להפעיל את מכונת הזמן ומגלה באמצעות לאון מה עלה בגורלו של אחיו גרגורי...עדי מספרת לרונה על הזוגיות החדשה בזמן שיולי וקובי מחפשים דרך להוכיח את הזוגיות של רועי ושרון.
31 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-198
פרק 198
דורי מאמת את איתן במה שראה, בזמן שהוגו המום למראה עיניו בחדר האוכל. יונתן מוצא רעיון חדש איך להשמיד את הספר, בזמן שדוד ממשיך ללחוץ את דני להיפטר מיונתן- האם היא תעשה את זה?
34 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-199
פרק 199
עדי מנסה לשכנע את אדם להענות בחיוב להצעה של דורון ומשימת האבירים והנסיכות יוצאת לדרך... מי מהמחנות יזכה ביתרון שיקל עליו את משימת הגמר שתכריע מי מבין המחנות ישאר פה גם בקיץ הבא?
30 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-200
פרק 200
ארי משתף את יונתן בפחד שגאליס לא ינצחו את התחרות הקיץ, בזמן שליעם לוחץ על שרון לספר לארי שיולי הכשילה את המשימה בכוונה. דורי לא מוכן להודות בפניי רונה שהוא זה שעומד מאחורי הצילום, בזמן שדני המומה מהמבצר שיונתן בבונקר.
30 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-201
פרק 201
דוד בעבר מצליח לשכנע את רות לבוא איתו לפסגת הר טללים, בזמן שבהווה יונתן מבין את התוכנית של דוד. התוכנית הראשונה של אדם ועדי יוצאת לדרך והוגו מזמין את כל החניכים לאירוע חגיגי לראות את נפילתו של אדם- האם הוא באמת ייפול?
28 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-202
פרק 202
ליעם שבור מהמעצר של אבא שלו בעוד שרון כועסת על רועי שלא שיתף אותה בתוכנותיו. הוגו מתעמת עם אדם ומאשים אותו מול כולם שגנב לו את הסיפורים מהיומן, בזמן שיונתן מוצא את הדרך להגיע אל הספר. האם הפעם הוא יצליח?
29 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-203
פרק 203
איתן אומר לשרון שהוא לא אוהב שלא מקיימים הבטחות, בזמן שהוגו דורי ויולי מוצאים דרך לערער את שרון. יונתן מסביר לניקה שההשתקפות שלו נעלמת בגלל שהעתיד משתנה והוא רוצה לפנות לעזרתה של דני. האם היא תסכים?
32 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-204
פרק 204
דני מחמיאה לדוד על הדרך בה הוא מטפל ברות, בזמן שרועי רותח על שרון בגלל שהשתבשו התוכניות .ארי מציע לליעם לבוא לגור איתו ועם יונתן בסוף הקיץ והוא מסרב בזמן שיולי דורי והוגו ממשיכים בתוכנית שלהם ומגיעים לשלב הקשה ביותר.
34 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-205
פרק 205
ספקטור מגלה ששדות הנפט שהיו בבעלותו נשרפו בזמן שניקה יודעת מי יוכל לעזור לה וללאון למצוא את יונתן. אדם מתבאס על עדי שהיא כל היום ברשתות החברתיות ולא איתו ומתייעץ עם שרון כיצד כדאי לנהוג.
30 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-206
פרק 206
שרון אומרת לרועי שצריך לוודא שדורי לא יהיה חלק ממשימת הגמר, בזמן שדורון מציע לאדם ועדי פינה בספיישל סוף הקיץ של ערוץ הילדים. הוגו מגלה שנחסם על ידיי חבריו לפורום גלקטיקה, בזמן שדוד מחליט שהגיע הזמן לנקום בדני.
30 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-207
פרק 207
דורי ויולי מנסים לחשוב איך אפשר להמשיך בתוכנית להפלתם של שרון ורועי ומקבלים טלפון מפתיע, בזמן ששרון לוקחת את ליעם לפקניק במטרה "להרגיע" אותו. עדי מבינה שכדיי להמשיך את התוכנית תצטרך לעשות ויתורים כואבים.
32 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-208
פרק 208
ארמונד דוד וזרדה שמחים לגלות שספר הבריאה סוף סוף עובד, בזמן שעדי מחליטה להקשיב לדורון ולחזור לאדם. לאון מבין מה דוד הבטיח לכתוב בספר הבריאה עבור ספקטור, בזמן שליעם יודע בדיוק איך לגרום לדורי לשלם את המחיר על הבגידה.
30 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-209
פרק 209
ארי מכנס את כל החניכים ומעדכן אותם שמחר תתקיים המשימה המכריעה מול עתידים. דורי שבור לשמוע שרונה נוסעת עם איתן ללונדון, ולעדי ואדם אין מערכון לספיישל סוף הקיץ- מה הם יעשו???
34 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-210
פרק 210
יונתן ורות בעבר בדרך לפגישה הגורלית של רות וארי במצוק שם ממתינה לארי הפתעה, והמשימה האחרונה בין עתידים לגאליס יוצאת לדרך וגאליס עולים בלי יונתן ועם דורי הפצוע- מי ינצח?
28 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-211
פרק 211
דודי מבקש מארמונד לנעול את ספקטור לאון מורטון וניקה במשרד בכדי שלא יפריעו לו, בזמן שאיתן ממתמודד מול דורי בשלב ההכרעה של המשימה שתכריע מי יהיה המחנה שיישאר בשנה הבאה ביער גאליס. דני וליעם מחליטים להפריד את הנוצה מהספר על מנת שדוד לא יוכל להפתיע אותם.
37 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-212
פרק 212
דני מבינה שיונתן תקוע בעבר ואין דרך להחזיר אותו להווה ליעם מציע לה ללכת לארי ולעדכן אותו בהתפתחויות.חגיגות סיום המחנה מתחילות והחניכים מכינים את המחנה למסיבת הסיום של השנה האחרונה.
24 דק'
גאליס-עונה-7-פרק-213
פרק 213
שרון שומעת את החניכים מתאספים ומודים בטעויות העבר ומקבלת החלטה. אדם מתנצל בפני הוגו על כל מה שהעביר אותו בקיץ האחרון בזמן שיונתן חוזר במפתיע עם הצעה מפתיעה במיוחד לדני.
24 דק'

סדרות נוספות