אליאנה תדהר

אבל אתם מכירים אותה גם כדני מגאליס והחולמים
שחקנית, זמרת ויוצרת
תאריך לידה: 24/08/1992
מזל: בתולה
עיר לידה: תל אביב, ישראל

אליאנה תדהר ב-BIGI
:

הכירו את אליאנה תדהר:

איפה אליאנה תדהר גדלה?

אליאנה תדהר נולדה ב-24.8.1992 בתל אביב, שם גם גדלה. כבר מגיל צעיר למדה תאטרון ובמקביל למדה נגינה על פסנתר. בתקופת נערותה הופיע בלהקת הצופים וגם הייתה חלק מהלהקה "השכנים של צ'יץ'" (להקת נוער תל אביבית מפורסמת). עם גיוסה לצבא החלה לשרת בלהקה הצבאית של חיל החינוך והנוער "קיטבג".

 

התפקיד של אליאנה תדהר בחולמים

עוד לפני פריצתה השתתפה במחזות זמר, אבל ההצלחה הגיעה בשנת 2011 עם הסדרה "החולמים", שם החלה לשחק את דני. ההשתתפות בסדרה זיכה אותה ואת תובל שפיר בתואר "זוג השנה" בטקס נבחרי הילדים. למרות הזכיה, תובל ואליאנה לעולם לא היו ביחסים רומנטים אחד עם השני. התפקיד בסדרה הובילה את אליאנה תדהר להשתתפות ראשונה בפסטיגל. 

 

דני מגאליס

בשנת 2012 אליאנה החלה להשתתף, בסדרת הבת של "החולמים" – "גאליס". אליאנה חזרה אל התפקיד של דני והמשיכה לככב בסדרה במשך 7 עונות עד שירדה מהאוויר בשנת 2016. בשנת 2013 השתתפה אליאנה ב"מופע של גאליס" על פי עלילת הסדרה. וזכתה גם בתואר "שחקנית השנה" בטקס נבחרי ערוץ הילדים. 

 

בשנת 2014 שיחקה בסרט הקולנוע "גאליס – המסע לאסטרה" יחד עם חבריה לסדרה. כמו כן זכתה באותה השנה בפעם השלישית ברציפות בתואר "שחקנית השנה" בטקס נבחרי ערוץ הילדים והשתתפה גם במופע השני של "גאליס". בתקופה זו השתתפה בסדרות ותוכניות טלוויזיה נוספות.

 

במה עוד אליאנה תדהר שיחקה?

במהלך השנים אליאנה השתתפה בהצגות ומופעים שונים. כמו "לוקחים את הזמן" יחד עם רוני דלומי ולי בירן, והצגות בתיאטרון הקאמרי כולל תפקיד ראשי בהצגה "פשוט לאהוב". בשנת 2016 החלה לככב בסדרה Oboy. שם שיחקה את דמותה של זהר.

 

בשנים האחרונות כיכבה אליאנה במופעים שונים, בפרסומות וסדרות נוער. בשנת 2019 הנחתה את "נינג'ה ישראל ילדים" בערוץ הילדים לצד עודד פז וקווין רובין. לאחורנה החלה להוציא סינגלים ולפצוח בקריירה גם כזמרת. 

 

לאליאנה תדהר פרסים רבים ביניהם 6 זכיות בתואר "שחקנית השנה" של טקס נבחרי ערוץ הילדים. היא מתגוררת במושב מגשימים יחד עם השחקן והזמר לי בירן, אליו היא מאורסת.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: