תובל שפיר

אבל אתם מכירים אותו גם כיונתן מגאליס והחולמים
שחקן
תאריך לידה: 21/01/1993
מזל: דלי
עיר לידה: ראש העין, ישראל

תובל שפיר ב-BIGI
:

הכירו את תובל שפיר:

תחילת הקריירה של תובל שפיר

תובל נולד בראש העין וכבר בתור ילד החל לדבב בסדרות וסרטים לצד לימודי תאטרון ופיתוח קול. בילדותו הופיע בקלטות ילדים של "סבא טוביה". בשנת 2005 עד 2007 שיחק את תפקידו של בן-בן דרור, בנה של דגנית, בתוכנית הילדים והנוער "השמיניה". עם סיום הסדרה החל להופיע תוכנית הראיונות לילדים "שיחה צפופה". 

 

תובל שפיר בטלוויזיה

בשנת 2009 השתתף תובל בסדרה "נשרים" של ערוץ לוגי (שזמינה לצפייה גם ב-BIGI). שנתיים לאחר מכן הגיעה הפריצה הגדולה עם דמותו של יונתן מיטרני בתוכנית "החולמים" של ערוץ הילדים, בה שיחק לצד אליאנה תדהר ודניאל מורשת. ב-2012 תובל חזר לדמותו של יונתן אך הפעם עבור סדרת הבת של "החולמים" – "גאליס".  שנה לאחר מכן החל להשתתף בסדרה "פצועים בראש". תובל שיחק ב'גאליס' למשך 7 עונות עד שירדה מהמסך.

 

תובל שפיר בקולנוע

בשנת 2010 הופע תובל בתפקיד הראשי בסרטו של אבי נשר, "פעם הייתי". בסרט הוא גילם את אריק, נער בן 15 מחיפה שמכיר שדכן ניצול שואה. בשנת 2014 שיחק בסרט "גאליס – המסע לאסטרה", שנתיים לאחר מכן הששתף בסרט השני של גאליס "גאליס קונקט". כמו כן בשנת 2019 שיחק בסרט "פול גז".

 

תובל שפיר כשחקן תאטרון

במהלך השנים תובל הופיע על במות שונות, הראשונה בהן הייתה במת הפסטיגל בשנת 2011. מאז השתתף בפסטיגלים נוספים, בהצגות ובמחזות זמר כשהבולטים שבהם הם: "סימני דרך" בתאטרון הבימה ו"קופסה שחורה" של תאטרון בית לסין. 

 

קריירת הדיבוב והשירה של תובל שפיר

שנים רבות שתובל שפיר מדבב דמויות שונות בסדרות וסרטים כמו: "דרגון בול זי", "עידן הקרח 2", "נארוטו", "פוקימון", "היפה והגלדיאטור" ועוד. בשנת 2020 הוציא לראשונה סינגל בשם "תחזיק עוד קצת"

כוכבים נוספים ב-BIGI
: