עזרה

עולם ענקקקק לילדים ונוער בתוכו תוכלו למצוא את מה שאתם הכי אוהבים! סדרות, סרטים, ספיישלים ועוד המון הפתעות הכי BIGI שיש.

זה הכי לא BIGI דיל! לוחצים על הצטרפות כאן באתר, אפשר גם ממש כאן, ממלאים את הפרטים, מורידים את האפליקציה ומתחילים לצפות מיד

שם המשתמש איתו נרשמתם נשלח אליכם במייל ביום ההצטרפות. שם המשתמש הינו כתובת האימייל איתה נרשמתם, ואיתה גם תוכלו לאפס את הסיסמה. במקרה בו שכחתם את הסיסמה או שאתם מעוניינים לשנות אותה, לחצו כאן.

שם המשתמש איתו נרשמתם נשלח אליכם במייל ביום ההצטרפות. שם המשתמש הינו כתובת האימייל איתה נרשמתם, ואיתה גם תוכלו לאפס את הסיסמה. במקרה בו שכחתם את הסיסמה או שאתם מעוניינים לשנות אותה, לחצו כאן.

ניהול החשבון יכול להתבצע בהגדרות החשבון באתר בכתובת bigizone.co.il. באתר תוכלו להוסיף ולהסיר מכשירים שמחוברים לחשבון, לעדכן את הפרטים האישיים שלכם, לצפות בהיסטוריית התשלומים, לבטל את החשבון ועוד.

BIGI עולה לכם רק 9.90 ₪ לחודש וגם יש לכם חודש ניסיון חינם.

אפשר להירשם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג – מאסטר קארד, ויזה וישראכרט. כרטיסי דביט (חיוב מידי) וכרטיסי אשראי מסוג אמריקן אקספרס ודיינרס, לא ניתנים לשימוש בשלב זה.

דרישות כלליות

פשוט מורידים את BIGI בחנויות האפליקציות – לטלוויזיות חכמות, סמארטפונים וטבלטים ונהנים מכל התכנים – עד 7 מכשירים (ניתן להוריד את BIGI לסמארטפונים עם מערכת הפעלה מסוג iOS ואנדרואיד, וטלוויזיות חכמות וסטרימרים מבוססי AndroidTV)

ניתן לצפות בשירות במכשירים עם מערכת הפעלה אנדרואיד מגרסה 6.0 ומעלה, IOS מגרסה 12 ומעלה וטלוויזיות חכמות מסוג AndroidTV.

ניתן לצפות ב-2 מכשירים במקביל וניתן להתחבר לחשבון על גבי 7 מכשירים שונים

חבילת אינטרנט במהירות של 10MB צפויה להספיק על מנת לצפות בשידורים ישירים באיכות HD, אך השימוש תלוי גם בעומס הקיים על רשת האינטרנט בה אתם משתמשים. במקרה של גלישה ברשת סלולרית, שימו לב שנדרש חיבור לחבילת גלישה.

האפליקציה מתבססת על חיבור לרשת האינטרנט ולכן צורכת נפח גלישה. כאשר הנכם מחוברים לרשת WIFI, אין לכך משמעות. כאשר הנכם מחוברים לרשת האינטרנט הסלולרי (3G, 4G וכו’) נפח הגלישה מוגבל לפי חבילת הגלישה עליה אתם משלמים לחברת הסלולר והיקף השימוש שיתאפשר במסגרת החבילה תלוי באופן השימוש שלכם בשירות. בזמן ניגון של תכני הוידאו, אשר כברירת מחדל מנוגנים באיכות גבוהה (HD), צריכת נפח הגלישה עשויה להיות גבוהה יותר. על כן, מומלץ להפעיל את האפליקציה כאשר אתם מחוברים ל-WIFI. שימו לב כי השימוש יכול להשפיע על יישומים אחרים וכן לגרום לעלויות נוספות (בפרט בחבילת גלישה סלולרית) מצד חברת הסלולר שלכם.

תוכלו לפנות אלינו בכל עת במייל support@bigizone.co.il או לשירות התמיכה שלנו בצ’אט שבאתר bigizone.co.il בין השעות 09:00 – 17:00.

ניתן להתנתק מהשירות בקלות ובאופן עצמאי באתר האינטרנט bigizone.co.il ע”י לחיצה על “ביטול החשבון” באזור ההגדרות. בנוסף, תוכלו לפנות אלינו בדוא”ל – support@bigizone.co.il; בשירות התמיכה שלנו בצ’אט שבאתר bigizone.co.il בין השעות 09:00 – 17:00, ובמקרה הצורך גם בשיחת טלפון; בדואר רשום לכתובת: RGE, רח’ המדע 3 הרצליה,4673337. בכל אחת מהדרכים, נבקש שתציין את שם המשתמש שאיתו נרשמת ומספר תעודת זהות. כמו כן, אנו נהיה רשאים לדרוש להזדהות גם באמצעות מסירת 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי או בכל דרך אחרת.

השירות אינו זמין לשימוש מחוץ לישראל.

BIGI מיועד לשימוש פרטי ואישי שלך בלבד וחל איסור לעשות בו כל שימוש מסחרי ו/או שידור ו/או הקרנה ו/או השמעה ו/או ביצוע פומבי. חל איסור להקליט ו/או להעתיק את התכנים, להפיצם, לשדרם, להציגם בציבור או במקום ציבורי, לפרסמם, להעבירם לאחר או ליצור מהם יצירות אחרות ו/או כל שימוש אחר שאינו אישי.

המקלדות קשורות למערכת ההפעלה. עליך להתקין מקלדת בעברית דרך מערכת ההפעלה, בהגדרות המכשיר שברשותך

תוכן

ב-BIGI מחכות לכם מלאאאא סדרות מובילות וחדשות: הבנים והבנות, גאליס, השמיניה, אלישע, ארתור, אובוי, המובילים ועוד

ב-BIGI תוכלו לצפות בערוץ הילדים וערוץ לוגי.

ספריית ה-VOD כוללת את התכנים הכי ביגי כמו: הבנים והבנות, הפיג’מות, משפחה שולטת, המלון של פיני, אי-שרדות, מבצע קיפוד ועוד המון תכנים שרק מחכים לכם!!!

כל התכנים שתראו ב-BIGI כבר כלולים בתשלום החודשי. אין תשלומים נוספים ואין הפתעות בחשבונית בגין שירותי תוכן.

ניתן לשנות את אמצעי התשלום לאחר התחברות לאתר bigizone.co.il ב”הגדרות” >>>> החלף אמצעי תשלום.

את החשבוניות ניתן לראות באתר bigizone.co.il ב”הגדרות”. ניתן לראות באתר חשבוניות חיוב בלבד, ובמקרה הצורך ניתן לפנות לשירות הלקוחות (בכתובת המייל support@bigizone.co.il או בצ’אט שבאתר) על מנת לקבל חשבוניות אחרות (למשל “חשבוניות זיכוי”). בנוסף, החשבונית החודשית תשלח אליכם במייל, לפי הכתובת אותה מסרתם בהליך הרישום, מיד לאחר מועד חיוב.

תוכלו לפנות אלינו בכל עת במייל support@bigizone.co.il או לשירות התמיכה שלנו בצ’אט שבאתר bigizone.co.il בין השעות 09:00 – 17:00 ונענה על שאלתכם בהקדם האפשרי.