עזרה

BIGI היא אפליקציית תוכן לילדים ונוער. השירות מציע מגוון רחב של תוכניות טלוויזיה, סדרות, סרטים, תכנים מעולם המשפיענים, תכנים בלעדיים לאפליקציה של כוכבי רשת לילדים ואלפי שעות של תוכן מהארץ והעולם. במסגרת השירות ניתן לצפות בערוץ הילדים, ערוץ לוגי, ערוץ מונבאג לקטנטנים וגם להנות מספריית VOD ענננקית הכוללת בין היתר את התוכניות : הבנים והבנות, קוקומלון, אין דה גיים, גאליס, ארתור, אלישע, Oboy, השמיניה, הפיג'מות ועוד!

 

לוחצים על כפתור ההצטרפות כאן, ממלאים את הפרטים, מורידים את אפליקציית BIGI מחנות האפליקציות, מתחברים לחשבון שלכם וצוללים לעולם BIGI של סדרות, סרטים ותכנים בלעדיים עם הכוכבים האהובים!

 

שם המשתמש שלך הינו כתובת האימייל איתה נרשמת שנשלח אלייך גם במייל ביום ההצטרפות לשירות. אם שכחת את הסיסמא או שבא לך לשנות אותה, אפשר לשנות אותה בלחיצה כאן 🙂

 

ניהול החשבון מתבצע ב"הגדרות" באתר bigizone.co.il באתר תוכלו להוסיף ולהסיר מכשירים שמחוברים לחשבון, לעדכן את הפרטים האישיים שלכם, לצפות בהיסטוריית התשלומים, לבטל את החשבון ועוד.

 

לצפייה בכל התכנים ללא הגבלה במסלול +BIGI התשלום הינו 9.90 ₪ לחודש בלבד! רוצים לראות חלק מהתכנים ללא תשלום? הורידו את האפליקציה ועופו על זה!

 

אפשר להירשם באמצעות כרטיסי אשראי מסוג – מאסטר קארד, ויזה וישראכרט. כרטיסי דביט (חיוב מידי) וכרטיסי אשראי מסוג אמריקן אקספרס ודיינרס, לא ניתנים לשימוש בשלב זה.

דרישות כלליות

פשוט מורידים את BIGI בחנויות האפליקציות – לטלוויזיות חכמות, סמארטפונים וטבלטים ונהנים מכל התכנים – עד 7 מכשירים (ניתן להוריד את BIGI לסמארטפונים עם מערכת הפעלה מסוג IOS ואנדרואיד, וטלוויזיות חכמות וסטרימרים מבוססי AndroidTV)

 

ניתן להוריד את BIGI לטלפונים עם מערכת הפעלה של IOS ואנדרואיד ולטלוויזיות חכמות, טלוויזיות Samsung וסטרימרים עם AndroidTV

 

ניתן לצפות ב-2 מכשירים במקביל וניתן להתחבר לחשבון על גבי 7 מכשירים שונים

 

חבילת אינטרנט במהירות של 10MB צפויה להספיק על מנת לצפות בשידורים ישירים באיכות HD, אך השימוש תלוי גם בעומס הקיים על רשת האינטרנט בה אתם משתמשים. במקרה של גלישה ברשת סלולרית, שימו לב שנדרש חיבור לחבילת גלישה.

 

האפליקציה מתבססת על חיבור לרשת האינטרנט ולכן צורכת נפח גלישה. כאשר הנכם מחוברים לרשת WIFI, אין לכך משמעות. כאשר הנכם מחוברים לרשת האינטרנט הסלולרי (3G, 4G וכו') נפח הגלישה מוגבל לפי חבילת הגלישה עליה אתם משלמים לחברת הסלולר והיקף השימוש שיתאפשר במסגרת החבילה תלוי באופן השימוש שלכם בשירות. בזמן ניגון של תכני הוידאו, אשר כברירת מחדל מנוגנים באיכות גבוהה (HD), צריכת נפח הגלישה עשויה להיות גבוהה יותר. על כן, מומלץ להפעיל את האפליקציה כאשר אתם מחוברים ל-WIFI. שימו לב כי השימוש יכול להשפיע על יישומים אחרים וכן לגרום לעלויות נוספות (בפרט בחבילת גלישה סלולרית) מצד חברת הסלולר שלכם.

 

תוכלו לפנות אלינו בכל עת במייל support@bigizone.co.il או לשירות התמיכה שלנו בצ'אט שבאתר bigizone.co.il בין השעות 09:00 – 17:00.

 

ניתן להתנתק מהשירות בקלות ובאופן עצמאי באתר האינטרנט bigizone.co.il ע"י לחיצה על "ביטול החשבון" באזור ההגדרות. בנוסף, תוכלו לפנות אלינו בדוא"ל – support@bigizone.co.il; בשירות התמיכה שלנו בצ'אט שבאתר bigizone.co.il בין השעות 09:00 – 17:00, ובמקרה הצורך גם בשיחת טלפון; בדואר רשום לכתובת: RGE, רח' המדע 3 הרצליה,4673337. בכל אחת מהדרכים, נבקש שתציין את שם המשתמש שאיתו נרשמת ומספר תעודת זהות. כמו כן, אנו נהיה רשאים לדרוש להזדהות גם באמצעות מסירת 4 ספרות אחרונות של כרטיס האשראי או בכל דרך אחרת.

 

השירות אינו זמין כרגע לשימוש מחוץ לישראל.

 

BIGI מיועד לשימוש פרטי ואישי שלך בלבד וחל איסור לעשות בו כל שימוש מסחרי ו/או שידור ו/או הקרנה ו/או השמעה ו/או ביצוע פומבי. חל איסור להקליט ו/או להעתיק את התכנים, להפיצם, לשדרם, להציגם בציבור או במקום ציבורי, לפרסמם, להעבירם לאחר או ליצור מהם יצירות אחרות ו/או כל שימוש אחר שאינו אישי.

 

המקלדות קשורות למערכת ההפעלה. עליך להתקין מקלדת בעברית דרך מערכת ההפעלה, בהגדרות המכשיר שברשותך

תוכן

ב- BIGI תוכלו לצפות במבחר ענק של סדרות ערוץ הילדים, ערוץ לוגי, ערוץ מונבאג לקטנטנים, עונות חדשות של הבנים והבנות, קוקומלון ואינדה גיים, ועוד שפע של סרטים ותכנים בלעדיים עם הכוכבים האהובים!

 

ב-BIGI תוכלו לצפות בערוץ הילדים, ערוץ לוגי, ערוץ מונבאג ובקרוב מאוד בערוצים נוספים!

 

תוכלו למצוא בספריית ה-VOD שלנו את כל הסדרות של ערוץ הילדים, ערוץ לוגי, וערוץ מונבאג לקטנטנים כמו: הבנים והבנות, קוקומלון, הפיג'מות, השמיניה, גאליס, משפחה שולטת, המלון של פיני, אי-שרדות, מבצע קיפוד, ועוד סרטים ותכנים בלעדיים עם הכוכבים האהובים!

 

הצטרפות למנוי +BIGI בתשלום חודשי של 9.90 ₪ ואפשרות צפייה ללא הגבלה בכל התכנים שיש ב- BIGI

 

תוכלו לשנות את אמצעי התשלום בחשבון שלכם באתר bigizone.co.il->עריכה של אמצעי התשלום

 

את החשבוניות ניתן לראות בחשבון שלכם באתר bigizone.co.il ב"היסטוריית תשלומים". ניתן לראות באתר חשבוניות חיוב בלבד ובמקרה הצורך ניתן לפנות לשירות הלקוחות (בכתובת המייל support@bigizone.co.il או בצ'אט שבאתר) על מנת לקבל חשבוניות אחרות (למשל "חשבוניות זיכוי"). בנוסף, החשבונית החודשית תשלח אליכם במייל, לפי הכתובת אותה מסרתם בהליך הרישום, מיד לאחר מועד החיוב.

 

תוכלו לפנות אלינו בכל עת במייל support@bigizone.co.il או לשירות התמיכה שלנו בצ'אט שבאתר bigizone.co.il בין השעות 09:00 – 17:00 ונענה על שאלתכם בהקדם האפשרי.