קווין רובין

אבל אתם מכירים אותו גם כקווין מהיוטיוב
כוכב רשת, מנחה ושחקן
תאריך לידה: 17/06/1993
מזל: תאומים
עיר לידה: הרצליה, ישראל

קווין רובין ב-BIGI
:

הכירו את קווין רובין:

איפה קווין רובין נולד?

קווין אלפונסו רובין נולד בהרצליה. לאחר כמה שנים עבר עם משפחתו לכפר סבא. בילדותו נהג לרכב על סקייטבורד, לרקוד ברייקדאנס ולגלוש על גלים. כבר בצעירותו אובחן עם הפרעת קשב וריכוז, הפרעה שהשפיע על יכולותיו בלימודים. לקווין יש אחות, מוכרת לא פחות, בשם קים בן שמעון, והיא כוכבת טיקטוק ואחת מהזוכות של עונת "הבנים והבנות" 2020

 

את שירותו הצבאי עשה ביחידת דובר צה"ל. עם שחרורו מצה"ל החל לעבוד כמדריך גלישה במקביל ללימודי משחק. את ההופעה הטלוויזיונית הראשונה שלו עשה בתפקיד אורח בסדרת הנוער "שוברי גלים". באותה תקופה השתתף במספר פרסומות.

 

איך קווין התפרסם?

בשנת 2017 קווין התחיל לפרסם סרטונים מצחיקים מחיי היום יום באינסטגרם. הסרטונים זכו לחשיפה רבה והובילו את קווין רובין ל-200,000 עוקבים באינסטגרם. סרטון בולט במיוחד הוא "אתגר החד קרן" שעשה עם גלידה בגביע, שנהיה ויראלי. 

 

באותה שנה החל ליצור סדרת רשת של וולוגים יומיים שעלו ביוטיוב. אהדתו של קווין רובין ברשת עלתה עם שידור הסדרה. בשנת 2018 השתתף בסדרת רשת נוספת, וזכה בפרסים רבים עבור סדרת היוטיוב שלו. בשנת 2019 נפרד קווין מהחבורה איתה יצר את סדרת הרשת הראשונה שלו והחל בדרך עצמאית. 

 

איפה קווין רובין שיחק?

ההופעה הקולנועית הראשונה של קווין רובין הייתה בסרט "פול גז" שם שיחק תפקיד ראשי. באותה שנה הוא ככב בסדרות טלוויזיה נוספות ובתפקיד ראשי בסדרה "תעשו לי סאב" של ערוץ הילדים, בה לימד את טום באום איך הוא יכול להיות כוכב רשת.

 

באותה סדרה הכיר קווין רובין את אוראל צברי, שהפך לחלק מהוולוגים שהוא מעלה בערוץ היוטיוב שלו. קווין רובין כיכב גם כשדרן הקווים של "נינג'ה ישראל ילדים" לצד עודד פז ואליאנה תדהר. מאחורי קווין שני פסטיגלים והוא מככב בסדרה "שמשון גיבור" שמשודרת באופן בלעדי ב-BIGI. בשנת 2021 קווין רובין החל להנחות את התוכנית ״הבנים והבנות״ שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.

 

השירים של קווין רובין

במהלך שנות פעילותו, הוציא קווין מספר שירים שזכו למאות אלפי השמעות ביוטיוב. הבולטים שביניהם הם: "שישי הפוך" בו אירח את שימי תבורי, "שים פס" שיר נגד בריונות ולעידוד ילדים ובני נוער, "נינג'ה" בו אירח את עדן מאירי ו"כפרה" שהוציא יחד עם רותם כהן.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: