אנה זק

זמרת, שחקנית ואושיית רשת
תאריך לידה: 12/03/2001
מזל: דגים
עיר לידה: סוצ'י, רוסיה

אנה זק ב-BIGI
:

הכירו את אנה זק:

איפה אנה זק נולדה?

אנה זק נולדה בשם אנה קוזנקוב בעיר סוצ'י שברוסיה. כשהייתה בת 10 עברה עם משפחתה לישראל, והם השתקעו בעיר אשדוד. ארבע שנים לאחר שעלו ארצה, אביה חזר לרוסיה. 

 

איך אנה זק התפרסמה?

בשנת 2014 אנה זק הופיעה בתוכנית "הבנים והבנות". החשיפה הובילה לגדילה מהירה ברשתות החברתיות, וכיום היא סופרת את כמות העוקבים שלה במליונים. אנה זק הצטלמה כפרזנטורית לקמפיינים של חברות שונות והופיעה בפרסומות של מותגים שונים. בשנת 2017 אנה זק זכתה בתואר "כוכבת הרשת של השנה" בטקס נבחרי הילדים אחרי שבשנת 2014 הייתה מועמדת לתואר "פריצת השנה" ולא זכתה.

 

אנה זק זמרת

בשנת 2017 אנה זק הוציאה את הסינגל הראשון שלה "Money Honey" במסגרת תוכנית טלוויזיה וכמה חודשים לאחר מכן הוציאה את הסינגל "My Love" ואחריו את הסינגל "Bang Bang". שירים בולטים נוספים של אנה זה הם: "Hola", "Tik Tok", "Hola Mamacita" ו-"בלוק". בשנת 2020 הוציאה את השיר "קוביות" יחד עם הזמרים סטטיק ובן-אל.

 

אנה זק בבנים והבנות

כאמור, אנה ההשתתפה בעונה השנייה של "הבנים והבנות 2014" בערוץ הילדים. בעונה הזאת הגיעה לגמר לאחר שהודחה בהדחה השביעית וחזרה בכפכף ההצלה. בגמר התוכנית הפסידה קבוצת הבנות ובכך אנה זק הגיעה למקום השני. בשנת 2020 נבחרה להנחות את התוכנית לצד בן זיני ועודד פז.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: