טיילור מלכוב

כוכבת רשת
תאריך לידה: 04/05/2002
מזל: שור
עיר לידה: לוס אנג'לס, קליפורניה

טיילור מלכוב ב-BIGI
:

הכירו את טיילור מלכוב:

ההתפרסמות של טיילור מלכוב

טיילור מלכוב נולדה בארצות הברית, לאב ישראלי ואם אמריקאית ילידת ישראל, ועלתה לארץ בגיל שנתיים. בשנת 2016 כיכבה לראשונה על מסך הטלוויזיה בתוכנית המציאות של ערוץ הילדים "הבנים והבנות" בו זכתה גם בתואר "חביבת הקהל".

 

הפרסום של טיילור מלכוב בעקבות הבנים והבנות

טיילור מלכוב החלה לצבור תאוצה ברשתות החברתיות. בשנת 2016 היא כבר כיכבה על השער של "ראש אחד". שנה מאוחר יותר הוציאה עם בן זוגה לשעבר, בן זיני, את השיר המשותף "טיי" לצד קליפ שעלה באתר יוטיוב. באותה שנה החלה להנחות את התוכנית "אונליין" שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI. 

 

טיילור מלכוב הזמרת

טיילור מלכוב חברה לבן זוגה לשעבר, בן זיני, והחלה להוציא איתו שירים שיצאו במקביל עם קליפים מושקעים ואתגרי רשת שונים. בין השירים שהוציאו: "מיינימור", "היי טיי" ועוד. בשנת 2020 טיילור ובן זיני נפרדו, ובשנת 2021 טיילור מלכוב הוציאה שיר סולו בשם "אהלן".

 

טיילור מלכוב בטלוויזיה

בשנת 2018 החלה להנחות את התוכנית "דה בוקס", באותה שנה השתתפה גם בדוקו-ריאלטי "החיים על פי בן וטיי". בשנת 2019 שיחקה בתפקיד מרכזי בסדרה "תברחו" ושנה לאחר מכן הופיעה בסרט "פשוט לשיר: הסרט" שזמין לצפייה ב-BIGI, אותו גם הפיקה וכתבה. בשנת 2021 השתתפה עם בן זוגה לשעבר בתוכנית "זוג מנצח VIP" שצולמה טרם הפרידה.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: