אילת

2018 |

1 עונות

BIGI מוציאים אתכם לנופש בעיר הכי דרומית בארץ – הכירו את אילת! אילת היא סדרת ילדים ונוער מאת הוצרים של גאליס, דוד דהן ועידו דרור. הסדרה מתרחשת בתקופת החופש הגדול ועוקבת אחרי אוסף חוויות של כמה נערים במלון באילת:

עומרי אטיאס (עומר חזן) – נער שמגיע למלון ומזייף את גילו כדי לזכות בתחרות סנוקר ולהשתמש בכספי הזכיה כדי לעזור לאמא שלו.
תום (ניב סולטן) וקרני (מיקה צור) – אחיות שגרות בבידוד מוחלט בהרי אילת, היות וקרני חולה במחלה נדירה שגורמת לה להיות רגישה לכל סוג שהוא של קרינה. תום עובדת במלון יחד עם נתי (לידור אדרי) ועדן (יונתן רוזובסקי).

עדן הוא במקרה גם האקס של נועה בן שושן (קים אור אזולאי), הבת של בעל המלון שחושבת שהכל מגיע לה. היא אושיית רשת שחצנית וסנובית שמנסה להקים מותג משלה. לנועה יש אקס נוסף, דין (דוד בוארון), שהוא גם המציל של בריכת המלון. 

אל המלון מגיעים גם צחי (נוה צור) וניסן (יואב רוטמן) ולהם מטרה אחת – להשיג את הנשיקה הראשונה של ניסן. הם גם מספקים את הרגעים הכי קורעים בסדרה! בסדרה תכירו גם את עפרי (מעיין אור) ואת דנה (עמית סידי) החברות הכי טובות.

אילת היא סדרת נוער מעניינת, סוחפת ומרגשת. הגיע הזמן שגם אתם תצאו לחופשה באילת, גם אם זה מהספה, דרך BIGI. רק שעם סידרה כזאת, אנחנו לא בטוחים כמה רגועה תהיה החופשה הזאת…

שחקנים:

ניב סולטן, עומר חזן, מיקה צור, קים אור אזולאי, דוד בוארון, לידור אדרי, יונתן רוזובסקי

פרקי העונה

עונה 1
דרמת נוער שמתרחשת במלון באילת ועוקבת במקביל אחר חוויותיהם במלון של עומרי (עומר חזן), תום (ניב סולטן), קרני (מיקה צור), נתי (לידור אדרי), עדן (יונתן רוזובסקי), רווית (שני קליין), נועה (קים אור אזולאי), בעל המלון (זוהר שטראוס), צחי (נווה צור), ניסן (יואב רוטמן) ועפרי (מעיין אור). כל אחד מהם יעבור מסע מטלטל להבין מי הוא באמת במקום הכי דרומי במדינה.
אילת-עונה-1-פרק-1
פרק 1
עומרי מגיע לאילת לתחרות סנוקר ומגלה שחסר לו כסף, בזמן שנעה מארגנת את מסיבת פתיחת הקיץ והשקת ליין משקפי הסנואה. תום נרי ואילן נרגשים לקראת הגעתו של רופא בכיר מארצות הברית עם התרופה שאמורה לרפא את קרני.
44 דק'
אילת-עונה-1-פרק-2
פרק 2
נתי מוטרדת מהדרך בה תשיג את הכסף עבור בית הספר של נדבי בזמן, שנעה מנסה לתקן בכל מחיר את הטעות שעשתה עם ריץ' פורצן. עומרי מוטרד מהטלפון השבור שלו ומבקש את עזרתו של אסמארה
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-3
פרק 3
צחי שולח את ניסן לקנות כרטיסים לשחייה עם דולפינים במטרה להכיר בנות, בזמן שנרי ותום מעדכנים את קרני בחדשות הקשות. נתי כועסת על עדן בעקבות תקרית השירותים בזמן שפופאי מחפש רמזים למי אשם ברצח של ג'ושוע האם הוא ימצא?
26 דק'
אילת-עונה-1-פרק-4
פרק 4
נעה נלחצת כשדולב שיינברג מגיע למלון לפגישה עיסקית עם ריץ פורצן, בזמן שתום מתעקשת שעומרי לא קשור לרצח של ג'ושוע בזמן שנרי וקרני בטוחים שעומרי הוא הרוצח, פופאי חוקר את עומרי ומארגן לו מפגש לא צפוי...
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-5
פרק 5
עומרי מתעמת עם שארל בכלא בזמן שלילי אומר לקטן שהגיע הזמן לדבר עם הקונה. עדן ונתי מאוהבים מתמיד, בזמן שתום משתפת את פופאי במה שראתה בתקווה שיאמין לה. האם היא תשכנע אותו?
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-6
פרק 6
נרי מבקש מנעה להחליף אותו בניהול המלון זמנית ולברר לאן נעלמו אלף שמונה מאות שקלים מפדיון המלון. נעה מתנצלת בפני ריץ' פורצ'ן שמאשים אותה בגזענות. קרני המומה לראות אצלה אורח בבית...
30 דק'
אילת-עונה-1-פרק-7
פרק 7
נעה ודין חושבים ביחד איך יגרמו לעדן ונתי להיפרד, בזמן שקרני מנסה לתת לפופאי פרטים אודות השיחה האחרונה של תום ועומרי. רווית מגלה לחרדתה שיש לקוח סמוי במלון בזמן שתום ועומרי מתקרבים...
30 דק'
אילת-עונה-1-פרק-8
פרק 8
רוית מעדכנת את כלל העובדים בדבר הלקוח הסמוי במלון ונעה אומרת לה שהאחריות על הטיפול בלקוח הסמוי היא עליה בלבד.
25 דק'
אילת-עונה-1-פרק-9
פרק 9
ניסן מבקש מצחי לעזוב את המלון כי הוא לא יכול לראות את עופרי ודין ביחד בזמן שבז'רנו מעדכן את רווית על חשיפת הלקוח הסמוי. נעה כועסת על תפקוד המלון ומכנסת ישיבת צוות בה היא מוסרת הודעה מרעישה
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-10
פרק 10
צוות המלון ממשיך לפנק את צחי בזמן שניסן הולך לבטל את הקורס צלילה כדיי לא להיתקל בעופרי. עדן מנסה להבין מנעה למה בחרה דווקא בו מכל העובדים בזמן שנתי מוטרדת מכך שלא יהיה מניין לאזכרה של הוריה.
28 דק'
אילת-עונה-1-פרק-11
פרק 11
צחי וניסן מנסים להתרגל לסטאטוס החדש שלהם בזמן שנעה מעלה שלב בתוכנית שלה ומודיעה על ערב צוות לכבוד הקידום של עדן. אורנה שואלת את בז'רנו אם הוא מביא בת זוג לערב צוות.
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-12
פרק 12
דנה מציעה לעופרי לא לפתח רגשות למישהו כמו דין בזמן שניסן וצחי מוצאים ארנק ואיתו בא להם רעיון... נתי נשארת לנקות במשמרת בזמן שערב הצוות לכבוד הקידום של עדן יוצא לדרך והמשחק של נעה הופך למסוכן....
28 דק'
אילת-עונה-1-פרק-13
פרק 13
דנה מייעצת לעופרי ללכת לניסן ולהגיד לו מה היא מרגישה. קרני לא רוצה ללכת לטיפול, בזמן שפופאי ממשיך לחקור לאן נעלמו 40,000 השקלים. עדן מגיע להתנצל בפני נתי, האם היא תסלח לו?
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-14
פרק 14
נעה מתחילה לארגן אירוע יפני לכבוד שובו של ריץ', בזמן שדין מתקשה לקבל שעופרי עזבה אותו לטובת ניסן. נתי מגלה שהלקוח הסמוי לא באמת לקוח ולא ממש סמוי.
26 דק'
אילת-עונה-1-פרק-15
פרק 15
נרי מודיע לפיראס שצריך לעצור את ההברחות עד שקרני תחזור לשגרת הטיפולים, בזמן שניסן מנסה בכל דרך להחזיר את הכובע. תום רוצה לשתף את נרי במה שהיא ועומרי גילו ומגלה משהו אחר לגמרי.
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-16
פרק 16
ניסן מבקש מצחי להתחבר עם מיכל ושולח אותם ליום כיף משותף. תום המומה ממה שגילתה ויחד עם עומרי הם מנסים להבין מה הקשר של הבדואי לקרני ולאבא של עומרי. מה הם עוד יגלו?
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-17
פרק 17
דנה מציעה לרוית להעלות מחזה חדש בערב היפני, בזמן שקרני אומרת לאילן שהיא רוצה לעבור לסנופלייק ואולי למצוא שם אהבה. תום ועומרי מתכננים את הצעד הבא בעקבות נרי, ונתי מוצאת הוכחה - האם האמת תצא לאור?
28 דק'
אילת-עונה-1-פרק-18
פרק 18
מיכל קובעת עם ניסן פגישה גורלית בזמן שצחי מתפלל שהם ייפרדו. תום ועומרי ממשיכים במעקב ומתקינים מצלמה בנעל של פיראס. מה הם יגלו? והאם זה יפתיע אותם?
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-19
פרק 19
דין אומר לנעה שעדן הוא לא בחור רגיל ועל מנת להשיג אותו היא צריכה לזייף לב טוב בזמן שצחי מנסה למצוא תעסוקה בכל דרך אפשרית. תום ועומרי ממשיכים במעקב, האם נרי ייתפס?
25 דק'
אילת-עונה-1-פרק-20
פרק 20
עדן נותן לנתי את הבונוס של נעה ונתי מבינה שכנראה זה נגמר והפעם זה סופי. עומרי נחוש ללכת עם המידע שהוא ותום גילו, אבל תום מבקשת ממנו עוד 48 שעות - האם הוא יסכים?
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-21
פרק 21
פופאי ממשיך לחקור את שארל ומנסה להבין ממנו מי השותף האמיתי שלו בשוד הברינקס. לילי וקטן מקבלים את חומרי מצלמת האבטחה מהבנק ועומרי ותום ממשיכים בתוכנית למצוא את התרופה- מה הם יגלו הפעם?
25 דק'
אילת-עונה-1-פרק-22
פרק 22
נעה מבינה שהיא צריכה לגרום לעדן לחשוב שנתי התגברה עליו כבר בזמן שצחי מגייס את ניסן לטובת ההזדמנות הגדולה שלו להטיס שוב את הטיסן שלו. הפרזנטציה של מופע קמאקורה יוצאת לדרך ומשהו משתבש..
25 דק'
אילת-עונה-1-פרק-23
פרק 23
קרני שבורה בגלל שהדביקה את עומרי במחלה וד"ר יעל מייעצת לעומרי לכתוב על מנת להקל על ההסתגלות במצב החדש. דנה מגלה בחדר של צחי את הטקסט שהחליף לפלג ולא מאמינה.
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-24
פרק 24
עומרי לא מצליח לתפוס את תום בטלפון בזמן שאסי תשר מגיע למלון ונפגש עם צחי ודנה. ניסן מספר לעופרי שמיכל לא מרשה לו לדבר איתה בזמן שהאירוע היפני יוצא לדרך בנוכחות ריץ פורצ'ן האם התוכנית של נעה תצליח?
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-25
פרק 25
ניסן ומיכל יוצאים לפגוש את חברתה של מיכל, סיוון, והמפגש יוצא משליטה. אסי תשר מבשר לדנה בשורה משמחת במיוחד בזמן שנתי מספרת לנדבי שנעה ועדן זוג.
45 דק'
אילת-עונה-1-פרק-26
פרק 26
צחי מחליט שהוא חייב שאסי תשר יראה את יכולות המשחק שלו בכל מחיר בזמן שפופאי חוקר את נרי ומנסה להבין מי השותף הנוסף שלו?
25 דק'
אילת-עונה-1-פרק-27
פרק 27
תום מעדכנת את יעל שקרני החליטה לעבור לסנופלייק ושהטיפולים מפסיקים בזמן שמפקד הכלא עושה לשארל שיחת שחרור.
26 דק'
אילת-עונה-1-פרק-28
פרק 28
תום משתפת את אילן ברגשותיה כלפיי עומרי בזמן צחי וניסן דואגים שאסי תשר יראה בכל מחיר את ילד עם טיסן. נועה שבורה מהביקור אצל נרי ומחליטה לעזוב את המלון.
34 דק'
אילת-עונה-1-פרק-29
פרק 29
צחי מופיע מול אסי את הופעת חייו בזמן שרווית מכנסת את העובדים להודעה דרמטית. עומרי מכין לקרני יום כייף בבית במטרה לשכנע אותה לא לנסוע-האם היא תשתכנע?
32 דק'
אילת-עונה-1-פרק-30
פרק 30
יעל אומרת לפיראס שהיא צריכה עוד הברחה ופיראס מנסה לשכנע אותה להמתין. דין מזמין את ניסן לדאבל דייט במטרה לעזור לניסן להתגבר על חוסר הביטחון שלו עם בנות בזמן שאילן מגיע הביתה עם הודעה שמסבכת מאוד את התוכניות של עומרי.
32 דק'
אילת-עונה-1-פרק-31
פרק 31
עדן מנסה לעודד את נעה השבורה בזמן שניסן נתקף בגעגוע לשיחות שלו ושל עופרי. נתי מקבלת את המשכורת האחרונה מהמלון ויוצאת לחפש עבודה בעיר. עומרי ומשפחת שחר מבלים יום כיף בעיר הסרטים ותום מתקשה לראות את עומרי וקרני ביחד.
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-32
פרק 32
נעה חושפת בפני נתי את כל האמת ומבקשת ממנה לעזור לה לתקן את מה שעשתה בזמן שעומרי מנסה להבין האם תום גילתה משהו בזמן שהייתה בבית ותוך כדי מגלה שאחד השעונים בבית תקוע על אותה השעה.
27 דק'
אילת-עונה-1-פרק-33
פרק 33
פיראס מודיע לעמרי שמחר צריכה להתקיים עוד הברחה והוא צריך לוודא שכולם ייצאו מהבית. צחי אומר לניסן שהוא ויתר על התפקיד והוא בטוח שיבוא אחד טוב יותר.
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-34
פרק 34
אילן מלמד את עומרי דיג בזמן שנתי משתפת את דנה בכל מה שעובר עליה ואומרת לה שהיא חייבת למצוא את הכרטיס בו צילמה את נעה ודין. פיראס מגלה משיחה עם עאבד שאחד מהעובדים שיצאו מסיני לא הגיע לבונקר.
24 דק'
אילת-עונה-1-פרק-35
פרק 35
צחי מושפע עמוקות מהשיחה עם איתי שגב ומחליט להילחם על תפקיד של ביסי בכל מחיר בזמן שנעה אומרת לעדן שהיא רוצה שיסעו יחד למקום רחוק. ניב זילברברג מתקשה לתפקד במהלך החזרות בזמן שאילן מספר לעומרי משהו שמשנה את כל התמונה.
33 דק'
אילת-עונה-1-פרק-36
פרק 36
פיראס מעדכן את יעל שעומרי מביא את קרני לטיפול עוד היום בזמן שניסן וצחי יוצאים למדבר במטרה לקבל תשובות לשאלות שמטרידות אותם. עומרי חוקר את אילן על יעל האם הוא יצליח לעלות עליה?
32 דק'
אילת-עונה-1-פרק-37
פרק 37
קרני מוטרדת וחושבת שעומרי מנסה להתרחק ממנה בזמן שנעה עסוקה בארגונים אחרונים לקראת שובו של ריץ' פורצ'ן למלון.
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-38
פרק 38
יעל משתפת את תום ופיראס בממצאי המחקר שלה בזמן שדנה עוזרת לעופרי להבין מה בדיוק היא מרגישה. ארוחת הערב של נעה ועדן עם ריץ' ריקי ונתי יוצאת משליטה...
32 דק'
אילת-עונה-1-פרק-39
פרק 39
עומרי מבקש מפופאי לחפש במשרד של יעל ולוודא שהתרופה של קרני שם בזמן שצחי ממשיך לשקר לסבתא שלו שהוא במחנה דיאטה.
28 דק'
אילת-עונה-1-פרק-40
פרק 40
נעה המומה מהמהלך של עדן ומנסה לשכנע אותו להמשיך ולהיות איתה. צחי נעזר בניסן על מנת למצוא תחומי עניין משותפים לו ולדנה. פופאי מבקש מנרי לשים עין על עומרי בעבודות החוץ של האסירים ולהבין מה הוא מתכנן.
28 דק'
אילת-עונה-1-פרק-41
פרק 41
צחי ממשיך בתוכניות שלו להרשים את דנה אבל כרגיל הכל מסתבך בזמן שנעה מאלצת את עדן להתנהג כמו בן הזוג שלה על מנת שריץ' לא יחשוד בכלום. עומרי ממשיך לנסות לשכנע את נרי לעזור לו להיחלץ. האם נרי יסכים?
31 דק'
אילת-עונה-1-פרק-42
פרק 42
נדבי מנסה להבין עם נתי איך הם יסתדרו מעכשיו ונתי מבטיחה לו שהכל יהיה בסדר. צחי לחוץ מהדייט הצפוי לו עם דנה ומחליט לנקוט בדרך אחרת... נתי מקבלת הצעה מפתיעה...
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-43
פרק 43
נתי מתייעצת עם נדב האם להסכים להצעה שקיבלה בזמן שבז'רנו מתייעץ עם אזולאי מה לעשות עם אורנה. עדן מתנצל בפני נתי שלא הגיע לבקר עד עכשיו בזמן שעומרי מנסה להציל את תום מהבונקר. האם הוא יצליח?
29 דק'
אילת-עונה-1-פרק-44
פרק 44
צחי מנסה לעודד את ניסן הנחוש להבין את המסר שקיבל במדבר בזמן שעופרי מספרת לדנה שהחליטה לעזוב את המלון. נעה מגיעה לבקר את נרי ומספרת לו שבסוף הקיץ היא עוזבת למדריד והמלון ייסגר.
32 דק'
אילת-עונה-1-פרק-45
פרק 45
תום ועומרי קובעים לדבר אחרי שעומרי יבקר את נרי ותום תספר לקרני את הכל. אשר יד הנפץ אלוף הארץ מגיע למלון לתחרות הסנוקר השנתית בזמן שניסן ממשיך להזהיר את צחי מפני הקארמה שלו והרמזים שהיא שולחת לצחי.
32 דק'
אילת-עונה-1-פרק-46
פרק 46
צחי ההמום מחליט להסתתר מהקארמה שרודפת אותו בזמן שקרני מחליטה לתפקד לראשונה כאחות הגדולה של תום. נתי ונדב ממשיכים באריזות לקראת המעבר לשיקגו ונתי מקבלת טלפון מעדן שמשהה את פני התמונה. תחרות הסנוקר נפתחת
31 דק'
אילת-עונה-1-פרק-47
פרק 47
פרק אחרון חגיגי וכפול לעונה. איך הכל יסתיים? האם התוכנית של יעל ופיראס תצליח?
שעה ו7 דק'

סדרות נוספות