אדומות

2004 |

2 עונות

אוהבים לשחק כדורגל? גם נועה! נועה (דניאלה קרטס) היא שחקנית כדורגל מוכשרת. כשנועה מגיעה לגיל 14 היא נאלצת לפרוש מקבוצת הבנים בה שיחקה. חברתה הטובה ליבי (דניאל וייסמן) לא מוותרת בקלות ומחליטה יחד עם נועה לפתוח קבוצת כדורגל לבנות!

הן מצליחות להשיג מאמן, עופר אטיאס (יניב מויאל), שחקן עבר מפורסם שנקלע לחובות גדולים. הן אפילו משיגות ספונסר (שזהותו נשארת מסתורית).יחד עם מוקי (יהונתן וינקלר) ובן דודו רוני, הדוגמן והכדורגלן המפורסם (מקס אולארצ'יק) הם יעברו שלל הרפתקאות, ואפילו יגיעו לכנסת!

אז מה יהיה הסוף של קבוצת הבנות? האם הן באמת יצליחו לבנות קבוצת כדורגל טובה, או שהחלום ישאר במגירה? שבו מול הספה ותחזיקו פונפונים – יש לכם קבוצה חדשה לעודד! האדומות עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

דניאלה קרטס, דניאל וייסמן, יהונתן וינקלר, מקס אולארצ'יק, צליל בן ארי, יניב מויאל, רנא ג'רייס, חיים זנאתי, שרון אלכסנדר

פרקי העונה

נועה, שחקנית כדורגל מורעלת, נאלצת לפרוש מהמשחק עם הבנים בגיל 14 וליבי מנסה להוציא את נועה מה'דיכי' ומחפשת הוכחה שכדורגל זה משחק אידיוטי. ליבי ונועה מחליטות לגלות יוזמה ולקחת את הכדור לרגליים. הן עורכות מבחני קבלה, מוצאות מאמן, מגרדות קצת כסף, ומקימות קבוצת כדורגל של בנות: 'האדומות '.
עונה נוספת לסדרה הכי בועטת! הקבוצה משתתפת בטורניר כדורגל לבנות בחסות חברה סלולרית גדולה והבנות מגלות עד מהרה שכדורגל זה בהחלט לא רק ספורט… מה יהיה סוף הטורניר? כדי לגלות אתם צריכים להתחיל לצפות...
האדומות-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - למה לי כדורגל
נועה מגורשת מקבוצת הבנים ונכנסת לדיכאון. ליבי ומוקי מנסים להוכיח לה שהכדורגל לא שווה את זה וליבי מבקשת את עזרתו של עופר אטיאס - כוכב כדורגל ידוע.
23 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - האודישן
בזמן שנועה וליבי מחליטות להקים קבוצת בנות מגיע לשכונה הבן דוד של מוקי נער החלומות - רוני קמפיאנו - דוגמן וכדורגלן שמחולל סערת הורמונים קשה.
22 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - המאמן
הבנות מנסות להשיג מאמן לקבוצה ומגיעות שוב לעופר אטיאס שנמצא במצוקה כלכלית ומסכים בלית ברירה לשתף פעולה. ליבי מחליטה לנצל את המומנטום ולהזמין את קמפיאנו לסרט.
22 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - האימון הראשון
האימון הראשון מבשר רעות. עופר אטיאס עסוק בטלפון בזמן שנועה ואפי רבות על המגרש. קמפיאנו מגיע לבקש מליבי להוריד מהלך ומוקי שוכח להביא כדור.
22 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - פרסומת
הסוכנת של קמפיאנו מחפשת ספורטאיות לפרסומת חדשה וליבי מזמינה אותה לצפות במשחק אימון. נועה הופכת לדוגמנית ליום אחד ומגלה את כוחה של הנשיות וליבי שנאלצת לחפות עליה מגלה את כוחה כשוערת.
22 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - כנסת ישראל
נועה ליבי ורוני קמפיאנו נוסעים לכנסת כדי למחות על האפליה שקיימת כלפי הנשים בכדורגל. במהלך הביקור ליבי מגלה שנועה התנשקה עם קמפיאנו והמטרה הפוליטית נזנחת.
22 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - ללא תקשורת
בזמן שמוקי מנסה להכניס את הבנות לתקשורת, לקראת המשחק הראשון נגד בנות סכנין, ליבי, פגועה מהרומן הנרקם בין נועה לקמפיאנו, מחליטה לפרוש מהחיים ולנסוע לאמא שלה בהודו.
23 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - החשוד המיידי
לילה ואפי נוסעות יחד למשחק בנתניה במכונית של הדוד של לילה. עקב פיגוע, המכונית נתקעת בפקק ואפי מתחילה לחשוד שהדוד של לילה הוא אחד המחבלים.
22 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - הימורים
עופר שחייב לויקטור הרבה כסף, מוריד את נועה להגנה ובמקביל מהמר כנגד האדומות. ליבי מחפשת ספונסר ולוקחת עוד כסף מאבא של נועה מבלי שתבין שהוא נתון במצוקה כלכלית.
23 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - המסע
עופר נעלם והקבוצה עומדת על סף פירוק. אבא של נועה שמסתיר מכולם שהעסק שלו נמצא בפשיטת רגל, מבטיח לנועה שהוא יביא את שלמה שרף לאמן את האדומות.
23 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - ראיון
הקבוצה מתפרקת. החברות בין נועה וליבי במשבר. עופר אטיאס שבורח מפני ויקטור מיכאלי מחפש מקלט אצל ליבי בבית. ליבי ונועה מאשימות אותו בהתפרקות הקבוצה ומאיימות להסגיר אותו לויקטור.
23 דק'
האדומות-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - המשחק
נועה וליבי מתכוננות למשחק נגד הבנים. קמפיאנו חושש שהמשחק יהרוס את החברות בינו לבין נועה ומציע לבטל את המשחק.
29 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-1
פרק 13 - כדור מסתובב
כחלק ממסע השיווק לטלפון סלולרי מתקיים העונה טורניר כדורגל לנערות בחסות חברת הסלולרים של YELLOW. שרי, מובילת הקמפיין ובתו של הפרסומאי, מתחילה להתעניין בכדורגל אחרי שהיא נדלקת על קמפיאנו, החבר של נועה.
22 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-2
פרק 14 - זוהר בדשא
המשחק הראשון של הטורניר נערך בין האדומות לצהובות. האדומות שבטוחות בניצחונן נדהמות לגלות מה שכסף יכול לעשות. במקביל, נועה החברה האדומה של קמפיאנו מגלה שהחבר שלה מעדיף כדורגלנית צהובה על פניה.
23 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-3
פרק 15 - משפחה שכזאת
לאחר ההפסד, המאמן של האדומות מחליט שהבנות יתארחו זו אצל זו לצורך גיבוש. לילה מתארחת אצל ליבי בדיוק ביום שאמא של ליבי חוזרת מהודו ואפי מתארחת אצל נועה שבכלל מכינה ארוחת ערב רומנטית לחבר הבוגדני שלה.
25 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-4
פרק 16- משחק צמוד
הרומן בין שרי לקמפיאנו מתהדק ונועה לא מתפקדת. אפי מתגייסת לעזרתה והן יוצאות יחד למסיבה בה קמפיאנו ושרי הם מסמר הערב. במקביל ליבי יוצאת לסכל את התכניות של ויקטור לשינוי ההלבשה של האדומות ופוגשת בחור חדש שלא מתרשם מהקנקן אלא ממה שיש בתוכו.
22 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-5
פרק 17 - כדורגל אנגלי
קמפיאנו מתחיל להשתעמם בחברתה של שרי ונדלק על אפי ששולטת בכל הטריוויה של הכדורגל האנגלי. ההתעניינות החדשה שלו באפי מעבירה את נועה על דעתה והיא מעמידה לאפי אולטימטום שמאלץ אותה לעזוב את האדומות.
22 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-6
פרק 18 - רוץ מוקי.רוץ.
מוקי מתגייס לחלץ את האדומות מהמשבר ומנסה לתווך בין נועה לאפי. במקביל ליבי מתחילה לחשוד בגיא שהוא בוגד בה ומגלה את הסוד שגיא ניסה להסתיר ממנה עד כה.
22 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-7
פרק 19 - סרטים
ויקטור מיכאלי לוקח את העריקה של אפי באופן אישי ומנסה לסגור חשבון עם דגים - הבעלים של הצהובות. במקביל ליבי מחליטה להזמין את משפחת דגים לארוחה.
23 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-8
פרק 20 - ראש בראש
במשחק הבא אפי עולה על המגרש בבגדים צהובים ונועה שנחושה בדעתה לחסל את אפי, מפקירה את המשחק והקבוצה למען האגו הפרטי שלה. במקביל עופר אטיאס המאמן של האדומות מנסה לרגל אחרי טקטיקות המשחק של הצהובות ומכיר מקרוב את המאמנת המהממת של הצהובות.
24 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-9
פרק 21 - היד הריקה
אחרי שפצעה את אפי והפקירה את הקבוצה עופר לוקח לנועה את סרט הקפטן. תוך כדי מאבק להחזיר לעצמה את כבודה האבוד, נועה מתקרבת לאמא של ליבי.
26 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-10
פרק 22 - הג'וב
שרי שרוצה את קמפיאנו בחזרה, מציעה למוקי משרה בפרסום דגים. מוקי ממהר להרשים את נועה בג'וב החדש שלו. אבל מגלה שנועה בזה לכל מה שקשור בפרסום.
22 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-11
פרק 23 - אני אוהב, אתה אוהב
הנשיקה עם נועה מלווה את מוקי כחלום. הוא מאוהב והוא מבקש מקמפיאנו לעזור לו לקנות לנועה מתנה. קמפיאנו שחזר בינתיים לשרי מגלה שהוא לא יכול לסבול את הדרך שבה מוקי המאוהב מדבר על נועה.
22 דק'
האדומות-עונה-2-פרק-12
פרק 24 - גמר גביע
פרק אחרון! בפתיחת משחק הגמר קמפיאנו חייב לחזור לנועה, שרי חייבת לנצח ולחזור לקמפיאנו, נועה חייבת לצפות במשחק למרות הפרישה.
30 דק'

סדרות נוספות