דאוס

2008 |

2 עונות

מה היה קורה אם האח הגדול היה הופך למציאות? זה בדיוק מה שחוו התלמידים של תיכון מהר"ל… דאוס היא סדרת מתח ומדע בדיוני לילדים ונוער, עם השחקנים האהובים מיכאל מושונוב, עדי הימלבלוי, מייקל לואיס, אסתר רדא, איילה ליפשיץ, איתי תורג'מן, מיכאל אלוני וגאיה טראוב. העלילה מתחילה אחרי יציאת התוכנה דאוס לשוק. תוכנה בעלת בינה מלאכותית שמקבלת שליטה מלאה על מוצרי אלקטרוניקה.

לתוכנה יש את היכולת לעבד ולהבין תכונות אנושיות. היא מתקשרת עם המשתמשים בעזרת מצלמת רשת שמתחברת למחשב האישי. עם תחילת השימוש בה התוכנה אוספת מידע על המשתמשים. כבר בראשית הסדרה אפשר להבין את הכוח הטמון בתוכנה כשדני הייזנר, אחד התלמידים, פורץ למצלמות אבטחה של קניון אביבים ומעלה סרטון של המורה שלו בדייט, ישר לרשת.

בסרטון נראה במקרה פרופסור וורנר שנחשב לנעדר, וסוף סוף בזכות הסרטון ממלצמות האבטחה רואים אותו שוב. המקרה הזה סוחף את דני אל פרשות מרתקות ואפלות סביב דאוס ותאגיד גולד ששולט בה. עונות הסדרה זיכו אותה פעמיים בפרס האקדמיה לטלוויזיה עבור סדרת הנוער והילדים הטובה ביותר תוך כדי העלאת דיון ציבורי חשוב סביב נושא הסכנות ברשת.

שחקנים:

מיכאל מושונוב, עדי הימלבלוי, מייקל לואיס, אסתר רדא, איילה ליפשיץ, איתי תורג'מן, מיכאל אלוני וגאיה טאוב.

פרקי העונה

"דאוס" הוא תוכנת מחשב מהפכנית, המבוססת על אינטליגנציה מלאכותית, הסדרה שמתחילה עם יציאת "דאוס" לשוק, עוסקת בשינוי הגורלי שמתחולל בחייהם של ילדי תיכון מהר"ל לאחר יציאת התוכנה.
בעונה הראשונה ניסתה דאוס להשתלט על העולם ללא הצלחה והיוותה משל על השתלטות הטכנולוגיה על חיינו ואובדן הפרטיות. העונה השנייה הולכת צעד אחד קדימה אל עבר התהום של הטכנולוגיה הוירטואלית. בציבור ובתקשורת מתחולל ויכוח ציבורי סביב "דאוס", האם הוא מסוכן או הכרחי. גם בקרב תלמידי תיכון המהר"ל התחושות מתחלקות בין אלו שמתגעגעים לדאוס, לבין אלו שמאוד רוצים לחזור וללמוד בבית הספר.
דאוס-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - העונש
הספירה לאחור להשקת "דאוס" מתחילה. הפרסומים מבטיחים שדאוס ישנה את העולם, אבל כל הפרטים על התוכנה החדשה חסויים. אחרי שעידן (מייקל לואיס) מציק לו בשיעור, מקבל דני (מיכאל מושונוב) עונש נבזי על לא עוול בכפו, ומחליט לנקום במורה מירי נקמה מתוקה וממוחשבת... עם: עדי הימלבלוי. חלק ראשון.
22 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - הפריצה
הספירה לאחור להשקת "דאוס" מתחילה. הפרסומים מבטיחים שדאוס ישנה את העולם, אבל כל הפרטים על התוכנה החדשה חסויים. אחרי שעידן (מייקל לואיס) מציק לו בשיעור, מקבל דני (מיכאל מושונוב) עונש נבזי על לא עוול בכפו, ומחליט לנקום במורה מירי נקמה מתוקה וממוחשבת... עם: עדי הימלבלוי. חלק שני.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - הנקמה
אדיסה מגיעה לבית הספר מהר"ל ומגלה שלה ולדני יש הרבה במשותף. דפנה מפרסמת בבלוג את הסרטון השערורייתי, וכולם רוצים לדעת מי היה אחראי לו. בינתיים, בתאגיד גולד מנסים לענות על השאלה - לאן נעלם וורנר?
28 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - החקירה
החיפוש אחרי האחראי לסרטון נמשך, והמשטרה מעורבת בעניין. בינתיים, בתאגיד גולד, דאוס מתקדם שלב נוסף בדרך להשקה, ושלב נוסף בדרך להגשמת חלומו של מר גולד, אבל איפה וורנר?
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - המעצר
מר גולד מגלה את הסרטון שדני צילם בקניון. החקירה המשטרתית מסתיימת, ואחד התלמידים נעצר באשמת צילום הסרטון בקניון.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - ההיעלמות
דני חוזר הביתה רק כדי לגלות שאמא שלו החרימה לו את המחשב. דני מחליט לחקור העלמות מסתורית של אחד מחבריו לכיתה... אבל איך הוא יעשה את זה בלי המחשב שלו?
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - דאוס מגיע
היום הגדול הגיע - תוכנת דאוס הושלמה והיא תחולק חינם לכולם! רונה פוגשת את עידן, ומגלה שהוא השתנה. דני מחבר לראשונה את דאוס למחשב שלו, ומגלה סוף סוף מה דאוס יכול לעשות...
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - עליתי עלייך
על המסך של דני מופיעה הודעה חשודה. דפנה מתביישת במה שקרה לאביה, ומחליטה לא ללכת לבית ספר, ולא לספר לאף אחד על המקרה. עידן חוזר ללימודים, אך מסרב לשחק כדורסל עם הנבחרת.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - מפגשים אנושייים
דני מגלה מי שלח אליו את ההודעות. רונה מנסה להבין מה קרה לעידן, ולמה הוא מתנכר אליה. עידן צריך להחליט אם לחבר את דאוס או לא. דני מגלה מקומות נוספים אליהם דאוס יכול לקחת אותו.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - חבר אמיתי
דני מפענח את שורת הקוד המוזרה. אדיסה מנסה לעזור לדפנה, ומספרת לה שהיא נדלקה על מישהו מהשיכבה. דני מדבר עם נסיכת האופל, ומשתכנע לעשות מעשה מסוכן.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - העולם התחתון
הכסף שדני העביר מגיע, ואבא של דפנה חוזר הביתה. דני המאוהב מנסה לשכנע את נסיכת האופל להיפגש איתו. אדיסה זוכה לביקור מפתיע, ולא מאד משמח...
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - המשימה הראשונה
דני מנסה למצוא דרכים להחזיר את החוב. דפנה מתחילה לחשוד במקור הכסף שהגיע לאביה. מר גולד מנסה לברר פרטים נוספים על דני. רונה מספרת לדפנה על מפגשים אנושיים.
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - צירוף מקרים
בלית ברירה, דני ממשיך לעזור לברקן. דפנה מאמינה שאביה אשם במעילה. תום רואה שאדיסה כועסת על דני, והוא מזמין אותה אליו לביקור. שניידר ממשיכה בחקירתה, ומגלה פרטים נוספים ומפתיעים על היעלמותו של וורנר.
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - הימור מסוכן
דני נאלץ לצאת לפעילות מבצעית בהוראת ברקן, והוא ומשקר לאמו שהוא יוצא לדייט. תום ואדיסה מקליטים שיר ראפ על דני ומעלים אותו לאינטרנט. רונה מגיעה לביתו של עידן ומבקשת לדבר איתו על משהו חשוב.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - קזינו שונצינו
דפנה משתפת את אדיסה בחשד שלה, שאביה אכן מעל בכספים. אדיסה מתלבטת האם לספר לדפנה את האמת על דני. האביר ונסיכת האופל מחליטים להיפגש בעולם האמיתי. שונצינו מחליט לתפוס את דני ולגרום לו לשלם על כל מה שעשה לו...
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - חיסול חשבונות
רונה מתכוננת לפגישה שלה עם דני. דני מנסה לספר לברקן על "חבר אמיתי" שאולי אינו חבר כלל וכלל. המקרר מחפש את דני, ומתכוון גם למצוא ולסגור איתו חשבון...
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - בשירות המדינה
אדיסה ואבא שלה מגיעים למשטרה ומספרים לשניידר על המקרר שחיפש את דני. שניידר המודאגת יוצאת מייד לחיפושים אחרי דני. עידן עולה במשחק מול תום, ומתגלה כשחקן על.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - סכנה אסייתית
דני מנסה להחליט האם להסכים להצעתו של נמרוד. תום נאלץ לספר לדני מי זו נסיכת האופל ומה קרה ביניהם. רונה מספרת לדפנה על תום. ד"ר הוניג מגיעה למשרדי גולד ודורשת ממר גולד לחשוף את האמת על דאוס.
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - הקורע מקוריאה
כולם מנסים לשכנע את עידן שיחזור לשחק כדורסל וישתתף במשחק הגמר לבתי הספר התיכוניים. הקשר בין תום ורונה מתחזק, ותום נאלץ לבחור בין חברותו עם רונה וחברותו עם דני. דני מתמודד עם משימתו הראשונה של נמרוד.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - היכרויות
דני מנסה לגלות מי השאיר לו על המחשב את הסרטון המוזר, אבל דאוס מתעקש שאין לו רישום לפעולה כזו. הקורע מקוריאה נותן לדני טיפ שעוזר לו במשימה בקוריאה. ד"ר הוניג ממשיכה לאיים על מר גולד.
26 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - הנבואה
דני מבין שהתאונה של ד"ר הוניג דומה לסרטון שראה על המחשב שלו. מר גולד מאשים את דאוס בכישלון המשימה. תום מנסה לחזור לרונה, אבל רונה מציבה תנאי שהוא יתקשה לעמוד בו לבדו.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - הגילוי
ד"ר הוניג מגיעה לאשפוז במחלקה של אמא של דני. מר גולד מחליט להשתמש בעידן על מנת להכניס את דאוס לבית הספר מהר"ל. היחסים בין עידן ודפנה מתחממים. בעזרתה של אדיסה, דני מתקרב לסיום המשימה שקיבל מנמרוד.
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - סחיטה
דני ורונה נפגשים לראשונה, ורונה המומה לגלות את זהותו האמיתית של אהובה הוירטואלי. דני ממשיך לקבל תמונות מוזרות על צג המחשב שלו, למרות שלדאוס אין רישום שלהן במערכת שלו. אדיסה מבינה מי היא נסיכת האופל.
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - ההגרלה
רונה פגועה מהתנהגותם של דני ותום. דני משתף את אדיסה בחששו שהוא הולך ומשתגע. עידן ודפנה מתכננים את מסיבת דאוס. תום מכין קליפ לשיר האהבה שכתב לרונה.
26 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - הביקור
דני פוגש את ד"ר הוניג. תום מראה לדפנה ועידן את הקליפ שהכין לרונה. שניידר מנסה לשכנע את זאבי להשתמש בדאוס לצורך החקירה. כולם מתכוננים למסיבת דאוס הגדולה.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - המסיבה
הקליפ שתום הכין בעזרתו של דאוס זוכה להצלחה מסחררת. דני ואדיסה מגיעים ביחד למסיבת דאוס. מר גולד לא מוכן שמישהו יעצור אותו, והוא מחליט לכבות את דאוס בזמן המסיבה, על מנת שאף אחד לא יצליח לעזור לדני....
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - התנגדות מבפנים
דאוס עולה שוב, והמסיבה ממשיכה. דפנה רואה שעידן הולך לדבר עם רונה. האליפות העולמית ברייזינג איגל מתקיימת, אבל דני ואדיסה לא נמצאים שם... מה יעלה בגורלם? מי יצליח להציל אותם כשדאוס כבוי? והאם גולד באמת ינצח?
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - השלב האחרון
תום מרוצה ממעמדו החדש כמלך הפלייליסט של דאוס. שניידר מנסה להתערב ולעזור, אבל א ף אחד לא מעוניין בעזרה שלה. הצעה להכניס את דאוס לבתי הספר עולה, ומנחם ומירי מתווכחים האם להסכים איתה. עידן חוזר לשבת ליד רונה, וכולם מתעצבנים מזה.
26 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - דז'ה וו
פרופסור וורנר מנסה ליצור קשר עם גולד. עידן מנסה לברר מה דני מחפש אצל הוניג, וזה מעורר ריב גדול בין דני ואדיסה. ההורים של דני מודאגים ממצבו, ומחליטים לנקוט בצעדים מתאימים. דפנה נזכרת במשהו חשוב שראתה.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - ללא עקבות
דאוס נכנס למערכת הלימודים במהר"ל, ומצלמות אבטחה מותקנות בכל מקום בבית הספר. נמרוד פורץ לחדרו של דני וגונב את עותק הגיבוי. דפנה חושדת בעידן שהוא רוצה לחזור להיות עם רונה.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - המעבדה
שניידר חושדת שדני בסכנה. דני מבין שהוא לא יכול לסמוך על דאוס, ובעזרת דפנה הוא מתחיל בחקירות משלו. דפנה מנסה להשלים בין דני ואדיסה, אבל המשימה מתגלה כיותר מסובכת ממה שהיא נראית.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - הירייה האחרונה
המציל המסתורי של דני מחלץ אותו מזירת הפשע. פרופסור וורנר מבשר לגולד על תוצאות המשימה של נמרוד. שניידר מתמנה לאחראית על חקירת הפשע, אבל תוצאות החקירה נראות לה חשודות מאד.
22 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - הסוד
שניידר מנסה ליצור קשר עם דני, אבל זה מוותר על עזרתה. עידן מבקש מגולד שיגלה לו את סודו של דאוס. דני ואדיסה מגלים את האמת על הוניג. גולד מחליט על דרך פעולה שתטפל בדני אחת ולתמיד.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - חינוך מחדש
עידן מבקש מדאוס שיעזור לו עם אחת הבנות. החוקרת שניידר מנסה להוציא מברקן את כל מה שהוא יודע על דני. הבלוג של רונה זוכה להצלחה עולמית. דאוס עוזר למירי ללמד בכיתה, והתוצאות מפתיעות את כולם.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - נקודת חולשה
דני נאלץ להתמודד עם המעשה של איילה וחבריו. כולם בורחים ולא מצליחים להחליט איך לצאת מהבוץ. דני מאשים את אדיסה שהיא אחראית לכל הבלגן.
22 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - המלכודת
כולם מופתעים מהסרטון שקיבלו מאדיסה. הוריו של דני משתכנעים שהוא משוגע ושכדאי לאשפז אותו בבית חולים. מול הלחצים, דני נאלץ להחליט האם להחזיר את דוקטור הוניג לבית החולים או לחכות שהשפעת התרופה תפוג.
22 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - המלאך השומר
האם גולד הצליח במזימתו וניצח את דני? דני מנסה לספר את האמת לפסיכולוג, אבל רק מסתבך יותר ויותר. כולם דואגים לשלומה של אדיסה, וזה מביא אותם לנקוט בצעדים מפתיעים. בני גם הוא מפתיע, ומציע לשניידר הצעה שלא תוכל לסרב לה...
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - דאוסקרטיה
אמא של דני חושדת במניעים האמיתיים מאחורי ההעברה של דוקטור הוניג. מירי ומנחם מבינים שדאוס עומד להשתלט על מערכת החינוך, ושהם יפוטרו בקרוב. לאחר שנמלט דני מחפש מי יעזור לו, ואילו אדיסה מנסה אף היא להימלט, הפעם בכוחות עצמה.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - הכח מהמכונה
דפנה ותום מחפשים דרך ליצור קשר עם דני או אדיסה. מנחם מודיע לתלמידים על סגירת בית הספר בעוד יומיים. דני פוגש את שניידר, ומספר לה הכל, אבל לא כולם מאמינים לשניידר.
22 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - הקרב האחרון
דני מחליט לגייס את כולם כדי להילחם בגולד, ובתוכניתו להשתלט על המדינה בעזרת דאוס. עידן מגיע לבניין דאוס כדי להזהיר את גולד, אבל מופתע ממה שהוא מוצא שם. רונה מפקפקת בצדקת המלחמה שעידן יוצא אליה.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - רגע האמת
הכנסת מצביעה ומאשרת את השלב הסופי בהכנסת דאוס לכלל המערכות. דני נחוש לעצור את גולד, והפריצה למשרדי דאוס ממשיכה בכל הכח - אלא שאז דני נתקל באבא שלו. האם יואב יאמין לדאוס או לבנו? ומה יעלה בגורלה של אדיסה?
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - שטיפת מוח
דוקטור גולד נכלא ונחקר במשטרה. דאוס מסביר שגולד עמד מאחורי כל האירועים, ושולח התנצלות לכל המשתמשים שלו. מירי ומנחם מגויסים ל"משטרה הסגולה" שאחראית לדאוג שהילדים ילמדו בעזרת דאוס. דני מגלה מיהו המלאך השומר שלו.
24 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - המחתרת
דני מנסה להשלים בין אדיסה ועידן, אבל אדיסה נשארת חשדנית. שניידר מתמנה למפקחת על דאוס שמבטיח לה כי שוב לא ישתלטו עליו. אדיסה שומעת על מחתרת סודית נגד דאוס.
25 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - מכורים
כולם שקועים במחשבים שלהם, חוץ מעידן שמנסה למנוע מרונה להתחבר לדאוס. איילה מבין שמשהו קורה, והוא מנסה לברוח מהמשטרה הסגולה, אבל אף אחד לא מוכן להקשיב לו...ומי עומד מאחורי מחתרת אנטי דאוס הסודית?
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - סכסוך דיגיטלי
כולם נמצאים מול דאוס. דני מנסה להסביר לאדיסה שהחמיץ את ארוחת הערב הרומנטית בגלל שהיה עם דאוס, אבל אדיסה לא מוכנה להקשיב. גולד פונה לדאוס לעזרה אחרונה. דני חושב שדאוס מנסה להפריד בינו ובין אדיסה, אבל האם הוא יצליח לשכנע את אדיסה בכך?
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - משפט מפתח
דני מנסה להתריע שדאוס משתלט על כל התקשורת ברשת האינטרנט. הוא חושב שדאוס מדבר בשמם של המשתמשים בו ומבקש מאביו שיעזור לו. שניידר מחפשת אחרי גולד. עידן מנסה למנוע מרונה להתחבר לדאוס. יואב מספר לדני על מבחן טיורינג, שנועד להבחין בין אדם ובין מכונה, אבל האם דאוס מסוגל לעבור מבחן שכזה?
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - הבוגד
דני אדיסה תום ודפנה מוצאים את איילה מהופנט לדאוס. הם מנסים להבין מי עומד מאחורי ההפנוט של כולם למחשב. בינתיים, דאוס מורה לעידן לברר למה החבורה אינה מחוברת. עידן כועס על דאוס שחיבר את רונה אליו. יואב מנסה לפתור את המצב עצמו, ומתכנן לפרוץ למשרדי תאגיד גולד.
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-48
פרק 48 - מתחת לאדמה
שניידר חוקרת את יואב במטרה להבין למה ניסה לפרוץ למשרדי התאגיד. דאוס עולה על מיקומה של החבורה בעזרת הטלפון של תום. החבורה מחפשת דרך להגיע למשרדי התאגיד ולנתק את דאוס. אבל דאוס לא מתכוון לוותר כל כך בקלות...
23 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-49
פרק 49 - הכניסה לדאוס
אדיסה מחפשת אחרי דני במנהרות, ונתקלת באריאל מהמחתרת הסודית. אבל האם היא תצליח למצוא את דני ועידן? מה יעשו החברים שנשארו מחוץ למנהרות? והאם דאוס יצליח לעצור אותם ולהשתלט על העולם?
22 דק'
דאוס-עונה-1-פרק-50
פרק 50 - הסוף?
המאבק בין דאוס לדני וחבורתו מגיע לשיאו, ודאוס לא מהסס להשתמש בכל כוחו נגד החבורה... מי יעצור את מי? מה יקרה לרונה? מה יעשו תום ודפנה? ובאיזה צד יבחר עידן? כל התשובות בפרק סיום מותח במיוחד!
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-1
פרק 51 - חזרה לבית הספר
לאחר שדאוס הושמד, החיים חוזרים לשגרה ובתי הספר נפתחים מחדש. דני, אדיסה, תום, עידן ורונה חוזרים לבית הספר, בטוחים שדאוס נותק והושמד. אבל שרות הביטחון הדיגיטלי מתריע על חלקי תוכנה של דאוס בשם DMS שעדיין מסתובבים ברשת...
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-2
פרק 52 - DMS
רוי מופתע לגלות על מסך המחשב שלו את תוכנת ה DMS . השב"ד מחליט להיעזר בורנר כדי לחפש את החלק האפל של דאוס שנעלם. כולם מנסים לעזור לאדיסה לקבל מילגה חדשה, אבל דני מתנהג מוזר...
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-3
פרק 53 - ליגת הסקייטרים
עידן מכריז על שביתה - אין לימודים עד שאדיסה לא מקבלת מלגה ונשארת בבית ספר. רוי לא מצליח להיפטר מה DMS שמתעקש להיות חבר שלו. ורנר מובא למרתפי השב"ד ומתרגש לפגוש את דאוס, לאחר שחשב שדאוס הושמד.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-4
פרק 54 - המורה
המורה החדש של פרוייקט העתיד מלהיב את הכיתה. תום מגלה במקרה שרוי מחזיק ברשותו DMS. השב"ד מאיים על ורנר שאם לא ישתף פעולה ויעזור לאתר את החלק האפל, דאוס יושמד סופית.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-5
פרק 55 - פרידה מדני
רונה מתכוננת למסיבת הפרידה שלה ממהר"ל, אך מודיעים לה שלא התקבלה לבי"ס לאומנויות. דני נפרד מהחברים בדרכו לשליחות המסתורית.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-6
פרק 56 - השקר
דני בשב"ד שם אומרים לו שהוא במעצר הגנתי שכן יש גורמים שרוצים לפגוע בו בגלל מעורבותו בניתוק דאוס. המנהל כמעט תופס את רוי ותום שמחזיקים עדיין ב DMS האסור. גאיה נרגשת לראות את ורנר אביה מתאושש. אדיסה מוצאת עבודה בסופרמרקט וגם נכנסת לטראנס מוזר והורסת במבצע האקרי את ביה"ס לאומנויות שדחה את רונה בצורה פוגענית.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-7
פרק 57 - החקירה
ורנר יוצר תוכנה לחיפוש החלק האפל במחשבי הילדים. עידן מגלה שמישהו מנסה לפרוץ לה למחשב והורס לה אותו. דני נחקר בשב"ד על הרגעים האחרונים לפני שניתק את דאוס ומסרב לשתף פעולה. רוי מזמין את רונה לאימון חבורת הסקייטרים שלו. רובי המורה מכריז על פרס של מליון דולר לזוכה בפרוייקט ועידן חושד בו מכיוון שהוא יודע פרטים חסויים על מה שקרה בתקופת דאוס.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-8
פרק 58 - פורץ הצללים
הקשר בין רוי ורונה מעמיק ועידן מתעמת עם רוי ודורש שיתרחק מרונה. תום משתמש בדאוסון כדי לפרוץ למחשב של ליליה, הזמרת שהוא מעריץ. עידן הלחוץ רוצה שאדיסה תברר מי פרץ לרונה למחשב, אך אדיסה מסרבת. בהמשך נפרצים גם המחשבים של תום ואדיסה. אדיסה מתחילה את העבודה החדשה שלה וסובלת מהתעללות הבוס. בשב"ד מסממים את דני כדי לחקור אותו תחת השפעת הסם.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-9
פרק 59 - הגילוי של רונה
החקירה של דני בשב"ד נמשכת. הילדים מודאגים מהפריצות למחשבים שלהם ועידן בטוח שזה קשור לדאוס. המתח בין עידן ורוי סביב רונה מחריף ומגיע למכות. רונה מגלה שתום ורוי מחזיקים בדאוסון ומתעמתת איתם. ורנר לא מצליח לפרוץ למחשב של עידן, כי הוא כבוי. הוא מגייס את בתו גאיה כדי שתעזור לו להיפטר ממעקב השב"ד אחריו ופורץ לחדר של עידן.
26 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-10
פרק 60 - הטעות של דני
עידן כמעט תופס את ורנר שפרץ לחדרו. עידן פותח את המחשב שאותו לא פתח מאז ימי דאוס ומגלה שגם אליו מישהו פורץ. אדיסה מתלווה לתום לפגישה עם ליליה הזמרת, לאחר שתום פרץ לה ליומן וגילה איפה תהיה. אדיסה מפוטרת מעבודתה באכזריות ולאחר מכן נכנסת לטראנס על המחשב. הסופר בו עבדה נשרף. דני חושד בכוונות השב"ד. הוא מצליח להתגבר על מערכת האבטחה ולברוח. בטעות הוא מגיע לחדר סודי ונדהם לגלות שדאוס מוחזק שם.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-11
פרק 61 - קוד אלפא
רונה רוי ותום חושדים שדאוסון אחראי לפריצות למחשבים שלהם. הם חוקרים אותו והוא מגלה שהפריצות הגיעו ממישהו בשכונת הארגזים. בשב"ד מאיימים על ורנר שאם לא יעזור במציאת החלק האפל, דאוס יושמד. ורנר נכנס לדאוס ומקבל ממנו מסר מסתורי להעביר. המסר מגיע לשראל בונה שמחליט להגביר את קצב פרוייקט העתיד. בשב"ד מחליטים להשאיר את דני אצלם לזמן בלתי מוגבל מפני שהתגלה לו סוד קיומו של דאוס.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-12
פרק 62 - הסוכנת
אדיסה מודאגת מכך שדני נעלם ולא יוצר קשר. היא מחפשת אותו באתר נאסא ומדברת עם אמא שלו. בשב"ד מחליטים לענות למיילים שלה בשם דני כדי שלא תחשוד. חבורת הסקייטרים של רוי מתכוננת לאליפות, אך הסקט של רוי נשבר. עידן הולך כדרכו לתאגיד דאוס ונתקל שם בגאיה שנשלחה ע"י ורנר להתיידד איתו. רובי מזמין את כולם לתאטרון לתרגיל טקסי של קפיצה בחושך.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-13
פרק 63 - פינלנד
עידן מחפש בשכונת הארגזים את ההאקר שפורץ להם למחשבים ונתקל שם שוב בגאיה. הידידות בינהם מעמיקה. שראל והמורים של פרוייקט העתיד עורכים טקס סמלי עם תליון מסתורי. אדיסה מקבלת מייל מדני בו הוא אומר שהוא עוזב אותה לטובת פינלנדית שפגש בנאסא. אדיסה שוב נכנסת לטראנס על המחשב ושורפת אתרים פינלנדיים. ורנר מגיע למקום בדאוס שבו חסר החלק האפל.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-14
פרק 64 - צלילים מהחלל
רונה מצלמת את עידן על המחשב כחלק מפרוייקט העתיד שלה. כשהוא נתקל בכתבה על גולד הוא נכנס להתקף חרדה. תום מעודד את אדיסה השבורה ומוציא אותה להתאוורר ולשחק בארקייד. רוי מגלה ליודה שיש לו דאוסון. יודה מתלהב ומציע לרוי למכור אותו כדי לקנות סקט חדש. רוי מסרב. שני בריונים מחכים לרוי כשהוא חוזר הביתה ודורשים את הדאוסון.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-15
פרק 65 - קולו של דאוס
הבריונים של העבריין קינג תופסים את רוי וקינג מאיים עליו שייתן לו את דאוסון. אדיסה הולכת לדני הביתה לדבר עם ההורים שלו. רובי נותן לאדיסה טלפון של חברת וירוסים בה היא יכולה למצוא עבודה. ורנר מתכנן את הליבה ושולח את גאיה לבנין התאגיד. תום רואה את התקף החרדה של עידן שרונה צילמה. עידן כועס על רונה. עידן שומע קולות של דאוס שמדבר אליו בחדרו ונחרד.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-16
פרק 66 - תרגיל בעוורון
רובי המורה עושה לילדים תרגיל של חיים בעיניים עצומות. מירי המורה זועמת. קינג העבריין מגיע לביה"ס ומאיים גם על תום. רוי ותום לא יודעים מה לעשות עם דרישתו את דאוסון. עידן חושב שהוא משתגע כי הוא שומע קולות של דאוס. רונה ועידן נפרדים. בשב"ד מגלים שתוכנות הדאוסונים מתאימות למעטפת החלק האפל של דאוס ומגינות עליו.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-17
פרק 67 - הקפאה
בשב"ד מבינים שהדאוסונים תוכנתו כאנושיים ומנסים להבין למה. המנהל מקפיא את פרוייקט העתיד והילדים מתקוממים ומסרבים להמשיך ללמוד כרגיל. קינג אורב לתום ורוי מחוץ לביה"ס. הם מתחמקים לתוך מונית מבלי לדעת שהנהג הוא אחד מאנשיו של קינג. מירי משפילה את אדיסה שנכנסת שוב לטראנס על המחשב ושורפת את מחשבי ביה"ס. רונה רואה ומצלמת הכל.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-18
פרק 68 - הפגישה עם אדיסה
קינג חוטף את תום ורוי ודורש את הדאוסון. דאוסון מתקשר אנונימית למשטרה ומדווח על החטיפה. רונה מנסה לספר לאדיסה את מה שראתה כשהיתה בטראנס, אך אדיסה לא מבינה על מה היא מדברת. עידן מספר לגאיה על הקולות של דאוס שהוא שומע והיא ממליצה לו לענות להם. החברים חוששים מהתגובה של אדיסה למראה הדאוסון אך מופתעים מכך שהיא מתאהבת בו מיידית.
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-19
פרק 69 - אהבה דיגיטלית
בשב"ד מודאגים מכך שהם לא מבינים מה דאוס מתכנן. עידן ממשיך לשמוע קולות ועונה להם בעצת גאיה. הילדים מחליטים שלא לספר לעידן על דאוסון. הם מחליטים ליצור דאוסון דמה בשביל קינג. רונה מנסה לרמוז לאדיסה שמשהו לא בסדר איתה ושהיא מתנהגת מוזר, אך אדיסה נפגעת. קינג רודף שוב אחרי הילדים ורונה מציעה לו את דאוסון.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-20
פרק 70 - הסיוט מתגשם
הילדים נותנים לקינג את דאוסון הדמה והוא מוכר אותו לעבריין אחר. בביה"ס עדיין מסרבים לחזור לשגרה אם לא יוחזר פרוייקט העתיד שהוקפא. גאיה חוששת מהתנהגותו המטורפת של ורנר. אדיסה מתקבלת לעבודה בחברה שמנקה וירוסים. רונה טוענת שהיא מתנהגת מוזר, אדיסה נעלבת והן רבות. בדרכה הביתה משהו מנסה להתנכל לרונה כאשר הרמזורים מתחלפים בטרוף וגורמים לה כמעט להידרס וזעקה מפחידה נשמעת באוזניה.
26 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-21
פרק 71 - הסמל
רובי נותן לעידן תליון של הכת. רונה חושדת שאדיסה אחראית להשתגעות הרמזורים שכמעט גרמו לה להידרס. ורנר נכנס לאזור התכניות העתידיות של דאוס ובשב"ד מתחילים לפענח את שברי התמונות המתקבלות משם. קינג מגלה שהילדים עבדו עליו ונתנו לו דאוסון דמה. הוא חוטף את תום ורוי ומאיים עליהם. הדאוסון מזעיק באנונימיות את השב"ד שעוצרים את קינג באשמת אחזקת דאוסון.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-22
פרק 72 - ההקלטה
הילדים חוששים שהשב"ד יעלו על כך שהם מחזיקים בדאוסון לא חוקי. הם משכפלים לעצמם דאוסוני דמה כדי להסוות את הדאוסון האמיתי. קינג נחקר ומפנה את האשמה לילד שנתן לו את דאוסון. בשב"ד מופתעים לגלות שאותו ילד הוא תום מחבורת דאוס. גאיה ועידן מתאהבים, אך גאיה מקפידה לשמור מרחק. עידן מקליט את הקולות שהוא שומע ומגלה שהם אמיתיים ולא רק בראש שלו.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-23
פרק 73 - מבט לעתיד
עידן ורובי מגלים שהושתלו מקרופונים בחדרו של עידן. שראל בונה מבקש מרובי לשמור על עידן במיוחד ולקרב אותו לכת שלהם. ורנר מזהה את רובי כאחד האנשים שהשתתפו בניסויי המוח שערך. בשב"ד מבינים שהדאוסונים של הילדים הם תוכנות דמה. הם נדהמים לגלות שפיענוח הקלט הויזואלי שהתקבל מהתכניות העתידיות של דאוס מראה תמונה של דני הייזנר מחובר לליבת דאוס.
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-24
פרק 74 - מכת חשמל
ורנר נדהם לראות את דני בתכניות העתידיות של דאוס. הוא נכנס לדאוס ומוצא שם חזיונות של הרס עולמי. עידן מתוודע לחברי הכת כשרובי עוזר לו לפתור את תעלומת המקרופונים שהושתלו בחדרו. תום מנסה להתקרב לאדיסה. העימות בין רונה לאדיסה מחריף כאשר רונה מאשימה את אדיסה במעשי האקריות והרס של כל מי שהיה נגדה. כבל חשמלי ניתק בפארק בעת אימון הסקייטרים ומחשמל את רונה.
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-25
פרק 75 - התאגיד
רונה מאושפזת ללא הכרה בבי"ח לאחר שהתחשמלה. תום ורוי נזכרים שרונה חשדה שאדיסה רוצה את רעתה ותוהים אם זה קשור. סגן ראש השב"ד מתחיל לחשוב שלילדי דאוס יש קשר למה שקורה מסביב, אך ראש השב"ד מבטלת אותו. תום יוצר קשר אנונימי עם ליליה הזמרת שמתלהבת מהמוסיקה שלו. עידן הולך לתאגיד, שם הוא מוכה ע"י דמות אלמונית ונחקר באכזריות לגבי מיקומו של ה ID.
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-26
פרק 76 - אדיסה מגלה
בשב"ד מגלים שהתאונה שמתרחשת בכור הגרעיני השבדי מופיעה כבר בתכניות העתידיות של דאוס. תום מנסה לנשק את אדיסה, אך היא דוחה אותו. מיכאל לא מש ממיטתה של רונה בביה"ח. החקירה האכזרית של עידן בתאגיד ממשיכה והוא נשאל שוב ושוב על מיקומו של החלק האפל, ה ID. גאיה מזעיקה את רובי שמציל את עידן בזמן. אדיסה מצלמת את עצמה בטעות כשהיא בטראנס על המקלדת.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-27
פרק 77 - הדלת הסודית
אדיסה נבהלת לראות את הסרט בו היא מצולמת בטראנס. היא מאשימה את דאוסון ומנסה להיפטר ממנו. עידן מספר לרובי שהוא נחקר לגבי מיקומו של החלק האפל של דאוס. גאיה מתעמתת עם ורנר בגלל שהתעלל בעידן ומגלה שעידן היה סוכן של דאוס. עידן משחק ברייזינג איגל ונתקל בעולם אפל ומפחיד שנשמעת בו זעקה מבהילה.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-28
פרק 78 - הטקס
רובי מספר לשראל שחקרו את עידן בנוגע לדאוס ושראל נלחץ. אדיסה מודאגת ופוחדת ממצבה הבריאותי. היא מנסה לקבוע תור לרופא אך לחרדתה הרופא מתחשמל בדיוק כפי שקרה לרונה. רונה מתעוררת מהקומה שהיתה שרויה בה. סגן הרשב"ד נתקל באותו עולם מפחיד בתוך הרייזינג איגל שגם עידן נתקל בו. רובי מציע לעידן את חסותה של הכת ומזמין אותו לטקס אפל ומסתורי.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-29
פרק 79 - לנתק את דאוס
ראש הממשלה מודיע לשב"ד על השמדת דאוס תוך 24 שעות. הילדים מחליטים להשמיד את הדאוסון. רובי ואנשי הכת עוזרים לעידן לטמון מלכודת לאיש שחקר אותו בתאגיד. תום ממשיך בקשר האנונימי שלו עם ליליה. עידן וגאיה מתנשקים, אך היא מרגישה שהוא מחוייב יותר לרונה. דאוס מתריע על כשל במערכת הרכבות של טוקיו, כדי לרכוש את אמון ראש הממשלה ולבטל את השמדתו.
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-30
פרק 80 - הרכבת היפנית
עידן שוב נתקל בעולם המפחיד בריזינג איגל ורוצה לעזוב את פרוייקט העתיד. הכשל ברכבת של טוקיו מתגלה בזן ודאוס ניצל מהשמדה לאחר שהוכיח שמנע אסון כבד. רונה חוזרת לכיתה ורוי ועידן שוב נכנסים לעימות על תשומת הלב שלה. סגן ראש השב"ד עוקב אחרי הילדים. הילדים מתכנסים כדי להשמיד את הדאוסון, אך תום מציל אותו בסתר.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-31
פרק 81 - דאוסון ותום
יודה מראה למיכאל את התאטרון בו מתבצעת הפעילות של הכת המסתורית. אדיסה מתאבלת על דאוסון ומשקיעה את מרצה בעבודה על פרוייקט העתיד. שראל מודאג מסיכול הפיגוע ברכבת התחתית של טוקיו. תום משתמש בדאוסון כדי לחבל בעבודת הפרוייקט של אחד התלמידים. גאיה מספרת לורנר שעידן הולך שוב לתאגיד ווורנר עוקב אחריו ונלכד ע"י אנשי הכת.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-32
פרק 82 - האחרון
השב"ד כמעט לוכד את הדאוסון שנמלט מהם ברגע האחרון. השב"ד מגלה שזהו הדאוסון האחרון שנותר בעולם. ליליה מזמינה את תום לחשוף את זהותו ולהופיע איתה בהופעת אינטרנט. חברת הוירוסים מבקשת מאדיסה להגביר את קצב ניקוי הוירוסים שלה. הסגן נכנס לרייזינג איגל ומגלה את העולם המסתורי שעידן גילה. שראל מחזיק בורנר, מציע לו שיתוף פעולה ומזדעזע לגלות שדאוס עדיין חי וקים.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-33
פרק 83 - העסקה של ורנר ושראל
רונה מציעה לאדיסה לדבר עם היועצת, אך היועצת לא מצליחה לעזור לה. אדיסה מזמינה את תום לדייט שהוא לא דייט. עידן מספר לגאיה שתפסו את האיש שעינה אותו בתאגיד והיא חוששת לגורל אביה ורנר. ורנר מספר לשראל שמחפשים את החלק האפל של דאוס. הם מתכננים ביחד לפרוץ לשב"ד ולהוציא משם את דאוס. ורנר נפרד מגאיה.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-34
פרק 84 - האסטרונאוט הסיני
רובי מכין את עידן למשימה הגדולה והמסתורית של הכת. מיכאל מופתע לגלות שלאמא שלו חבר חדש וחשוד בשם ג'ורג'. תום נחשף בפני ליליה ומופיע איתה בהופעת אינטרנט. רונה מגלה בפייסבוק שגאיה חברה של עידן היא הבת של ורנר. השב"ד מבקש את עזרת דאוס בהצלת אסטרונאוט סיני שהאויר אוזל מהחללית שלו. דאוס מציב אולטימטום ודורש שיחברו אותו לרשת.
25 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-35
פרק 85 - גאיה
ליליה רואה בטעות את דאוסון אצל תום ומחליטה להפוך אותו ללוגו הדיסק שלה. רונה מספרת לעידן שגאיה היא הבת של ורנר ועידן לוקח את זה קשה. תום זועם על כך שאדיסה במקום ראשון בפרוייקט העתיד ומכריח את דאוסון לחבל לה בעבודה. כשהדאוסון פורץ לה למחשב היא נכנסת לטראנס ותוקפת בחזרה את תום דרך המחשב.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-36
פרק 86 - הליבה
אנשי הכת חוטפים חוקר שב"ד וחוקרים אותו לגבי דאוס. בעקבות תקיפת תום מהמחשב, רונה ותום חושדים שהתוקפת היא אדיסה. תום מגלה לילדים שהוא מחזיק בדאוסון לאחר שהציל אותו מהשמדה. הילדים חושדים שהדאוסון אחראי לתקיפות שלהם. הדאוסון מציע שיסגרו אותו בקופסת עופרת ושיחזרו על הפריצה למחשב של אדיסה, כדי להוכיח שהוא לא אחראי לתקיפות.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-37
פרק 87 - העופרת
סגן הרשב"ד משחק ברייזינג איגל, נופל לתוך העולם המסתורי ומגיע למסקנה שהחלק האפל של דאוס מסתתר במשחק. שראל מתכוון להשתמש בוירוסים שאספה החברה שלו כדי לפרוץ לשב"ד ולחטוף את דאוס. רוי משיג עופרת והילדים סוגרים את הדאוסון בתוכה. הם פורצים שוב למחשב של אדיסה ונדהמים לגלות שמשהו בעל זעקה מפחידה תוקף אותם מהמחשב.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-38
פרק 88 - הפעולה
התקיפה מהמחשב של אדיסה מפסיקה לאחר שרונה מצלמת את אדיסה בטראנס. כולם פוחדים מאדיסה וממה שקורה לה. עידן מנסה לאתר את גאיה שנעלמה לו. שראל שולח מכתב הטעייה לשב"ד ובו דרישת כופר עבור הסוכן החטוף. תום ורוי מגלים שמישהו גנב את קופסת העופרת בה החביאו את הדאוסון. אדיסה נשברת כשהיא שומעת על כך.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-39
פרק 89 - הפריצה
הילדים מגיעים למסקנה שדני הדביק את אדיסה במשהו שגורם לה להתנהג מוזר ומסוכן. גאיה מסכימה לפגוש את עידן והקשר בינהם מתחזק. עידן שותף למבצע של הכת והם פורצים לשב"ד תוך כדי שהם גורמים לשיבושים טכנולוגיים קשים בכל רחבי העיר. אנשי הכת וורנר גונבים את דאוס, אך ברגע האחרון ורנר מאיים על רובי וגונב את דאוס גם מאנשי הכת.
22 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-40
פרק 90 - שראל
בניסיון להגן עליה, מחליטה החבורה להרחיק את אדיסה ממחשבים וממכשירים סלולריים. סגן הרשב"ד נמצא אשם במחדל חטיפת דאוס ומפוטר מהשב"ד. שראל חושף את סודו הגדול...
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-41
פרק 91 - החלק האפל
וורנר מתחבא בליבה ומכין את החיבור לדאוס. תום מנסה לזכות בהצבעת הגמר הכיתתי של פרוייקט העתיד בעזרתה של לילה. דאוסון מגלה לאדיסה מה גורם לה להשתגע כשמנסים לפרוץ לה למחשב.
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-42
פרק 92 - ג'ורג
עידן המודאג מחפש את גאיה. בשיחה של החבורה עם עידן מתגלים סודות חשובים: עידן מגלה שיש לחבורה דאוסון, ומספר להם שדאוס עדיין קיים. וורנר רוצה לשחרר את גאיה, אך מתלבט אם לשלם את המחיר...
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-43
פרק 93 - סוד המשחק
וורנר ודאוס מנסים למצוא את החלק האפל, אך נכשלים. דאוסון מנסה לתכמן את סגן ראש השב"ד (לשעבר) במשחק המחשב, אבל התכנית שלו מתקלקלת והוא מוצא את עצמו בצרה חדשה.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-44
פרק 94 - לשחרר את גאיה
פרויקט העתיד עומד להסתיים, ושראל מכין את הוירוסים המרושעים שלו למתקפה הטכנולוגית הגדולה. השב"ד מצליח לגלות מיהם אנשי הכת המסתורית. רוי מגלה בעזרת הדאוסון איפה נמצאת גאיה.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-45
פרק 95 - הגמר
בזמן שתום מתכונן לקראת הגמר הגדול של פרוייקט העתיד, החבורה יוצאת למבצע חילוץ אמיץ להצלתה של גאיה. הגמר הגדול מתחיל וטומן בחובו הפתעות, כששראל חושף את קלפיו בפני כל העולם, ומוציא לפועל את תכניתו הזדונית.
23 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-46
פרק 96 - מתקפת הוירוסים
וורנר מראה לגאיה היכן הוא שומר את דאוס. אנשי הכת מבינים שעליהם לעצור את החבורה. בכל העולם מתרחשים אסונות כבדים כאשר הוירוסים ממוטטים את התשתית הטכנולוגית המפעילה את חיינו - מי יוכל להציל את המצב?
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-47
פרק 97 - המשחק האמיתי
רגע לפני הפרק האחרון, המצב סוער במיוחד.דאוס מציע לעזור ולהציל את העולם,אך החבורה מתלבטת אם להאמין לו ולהשתמש בדאוס למלחמה בוירוסים של גולד ולהסתכן בכך שישתלט שוב על האנושות. אבל גולד לא מוכן לתת לכל זה לעצור אותו...
24 דק'
דאוס-עונה-2-פרק-48
פרק 98 - הקרב האחרון
פרק אחרון! מיכאל נאבק בעידן שרוצה להשמיד את דאוס. לתדהמת כולם, מתגלה כי דאוס ידע כל הזמן מה עומד להתרחש. האם אפשר להאמין לדאוס? ומה באמת הוא רוצה להשיג? כל התשובות בפרק סיום מותח במיוחד!
25 דק'

סדרות נוספות