איתי תורג׳מן

אבל אתם מכירים אותו גם כתום מדאוס
שחקן
תאריך לידה: 26/10/1983
מזל: עקרב
עיר לידה: קריית מלאכי, ישראל

איתי תורג׳מן ב-BIGI
:

הכירו את איתי תורג׳מן:

תחילת הקריירה של איתי תורג'מן

איתי תורג'מן נולד בקריית מלאכי וגדל בגן יבנה, שם למד לראשונה תיאטרון במסגרת מגמת התיאטרון בתיכון בו למד.הופעתו הראשונה על המסך הייתה כבר בגיל 17 בסדרת הטלוויזיה "פלורנטין". את התפקיד קיבל במקרה לאחר שליווה חבר לאודישן. 

 

הפריצה הגיעה עם התפקיד של שלומי חזי, אותו גילם בסרט "בית"ר פרובנס", על תפקיד זה זכה בקטגוריית שחקן המשנה בפרס אופיר כבר שהיה בן 19. איתי הוא השחקן הצעיר ביותר שזכה אי פעם בפרס אופיר. בשנת 2003 החל להופיע בתיאטרון הקאמרי. 

 

איתי תורג'מן בערוץ הילדים

בין הרזומה העשיר של איתי של סדרות טלוויזיה וסרטי קולנוע מובילים, איתי תורג'מן שיחק גם בסדרות ילדים ונוער. אחת הראשונות שבהן, בשנת 2009, הייתה "דאוס" ששודרה בערוץ הילדים (וזמינה ב-BIGI). באותה שנה שיחק גם בסדרה "ראש גדול" של ערוץ הילדים. 

 

איתי תורג'מן בטלוויזיה ובקולנוע

שנתיים אחרי ההצלחה של "בית"ר פרובנס" איתי שיחק בסרט "מדורת השבט" ובסדרת הטלוויזיה "בזמן אמת". שנה לאחר מכן שיחק בסרט "אבודים לרגע".ב-2006 שיחק בתפקיד משני בסרט "אביבה אהובתי", לצד הצטרפות לצוות המנחים של תוכנית הנוער "אקזיט". 

 

בשנת 2007 הופיע בסרט "בופור". בשנים שלאחר מכן הופיע בעיקר בסדרות טלוויזיה כמו "האלופה", "הכל דבש", "מסכים", "שירות חדרים", "סימני שאלה", "ילדי ראש הממשלה" ועוד. בשנת 2011 חזר אל מסך הקולנוע עם הסרט "אחותי היפה". 

 

שנה לאחר מכן שיחק בסדרה "ניורק" ובסרט "הדילרים". באותה שנה השתתף גם בתוכנית הריאלטי "הישרדות V.I.P" בה הגיע לשלבים המאחורים. בשנת 2014 החל להנחות את תוכנית הריאלטי "זוג מנצח VIP". לאחרונה איתי גילם בסדרה "חזרות" את דמותו של עפר מרציאנו.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: