חיי כלב

2005 |

1 עונות

מאי היא ילדה עירונית בת 14, שעוברת מתל אביב למצפה בצפון הארץ. יום אחד היא מוצאת כלב רועים משוטט שמצליח להפיג את בדידותה. היא מאמצת אותו, אלא שאז היא פוגשת בשימי, ילד בן גילה שמגיע וטוען שהכלב הזה הוא בעצם שלו. 

השניים רבים והריב ביניהם מגיע לכדי בוררות אצל מובטל מקומי. הוא פוסק על משמורת משותפת על הכלב. כשהכלב נעלם- שניהם צריכים לשתף פעולה. החיפושים אחריו חושפים אנשים שמתעללים בכלבים שלהם, הורים שמתעללים בילדים, ועוד הרבה דרמות מעניינות ומרתקות. "חיי כלב" זמינה לצפייה ישירה עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

כליל חורש פרחי דקל, גיא כהן, אופיר כהן, יואב הייט, מרינה שויף, שמעון מימרן, זהר שטראוס, יותם רוכברג, יעל ליבר, ירון מוטולה, דנה פרנס, אביגיל לפין

פרקי העונה

עונה 1
מאי היא ילדה עירונית בת 14 שעוברת מתל אביב למצפה נידח בצפון. את בדידותה מצליח להפיג כלב רועים משוטט שהיא מאמצת. אלא שאז מופיע שימי, בן גילה מעיירת הפיתוח הסמוכה, וטוען שהכלב בעצם שלו. כשהכלב הולך לאיבוד החיפושים חושפים אנשים שמתעללים בכלבים, בעיות במה ותהליך בחירות מושחת. לגילאי 8 ומעלה.
חיי-כלב-עונה-1-פרק-1
פרק 1
מאי עוברת עם הוריה למצפה בצפון הארץ. בודדה ואומללה היא מתנחמת בסנופי, כלב רועים משוטט שהיא מאמצת. אלא ששימי טוען שלסנופי קוראים ויקטור והוא בכלל הכלב שלו. במקביל ראש המועצה האלמן העומד בפני בחירות, מסרב לאפשר לבנו להכניס הביתה כלב חדש. לגילאי 8 ומעלה.
22 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-2
פרק 2
מאי מנסה לערער על המשמורת המשותפת ותוך כדי ריב שמתפתח הכלב שלהם נעלם. במקביל מנחם שמנסה להחזיר אליו את אווה, מבטיח לבוטן כלב אם בוטן יעשה עבורו שליחות חשובה. בינתיים וואקס משדך בין אווה וגבריאלי כדי לעזור למועמד שלו לנצח בבחירות. לגילאי 8 ומעלה
23 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-3
פרק 3
וואקס ממשיך ללחוץ על אווה להשתדך לגבריאלי. אווה מנסה להשיג עבודה חדשה ומחליטה לפתוח פנסיון לכלבים. במקביל שימי ומאי אורבים ללוכד הכלבים ומתחילים לעקוב אחרי טנדר חשוד. לגילאי 8 ומעלה.
22 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-4
פרק 4
שימי ומאי מגלים את הכלב האבוד שלהם במכלאה מאולתרת באמצע השדות, אולם האחראי על המכלאה מסרב לשחרר את הכלב ללא תעודה. שימי מגלה שאבא שלו זרק את התעודה ונאלץ לשתף את מאי בהכנת תעודה מזויפת. אווה מנסה להשיג רישיון לעסק כדי לפתוח פנסיון לכלבים. לגילאי 8 ומעלה.
22 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-5
פרק 5
אווה מגיעה להתלונן במשטרה על וואקס ומקבלת הצעה להפוך אותה לסוכנת סמויה כדי להפליל את וואקס בשוחד בחירות. אבא של מאי מביא לה כלב חלופי כדי לעודד את רוחה. שימי ובוטן פורצים למשרדי העירה כדי לגלות למי שייך השטח של המכלאה שנעלמה. לגילאי 8 ומעלה.
22 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-6
פרק 6
אגם ותאיר מגלים חוברת חשודה במכונית של וואקס וקושרים פחית של צבע לאגזוז שלו. שימי ומאי עוקבים אחרי הסימנים שהותיר הצבע ומגיעים לשער עם שוער שלא נותן להם לעבור. אווה מסכימה להצטלם עם ראש המועצה בתנאי שוואקס יחזיר לה את הכלבה שלה. לגילאי 8 ומעלה.
23 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-7
פרק 7
מאי ושימי מתגנבים לטנדר של אוריה ומגיעים למתחם הסודי של וואקס. לרוע מזלם הם נלכדים ונזרקים לכלוב. במקביל, לקראת החתונה המיועדת, אווה עוברת לגור בביתו של גבריאלי ונתקלת בהתנגדות עזה מצד בוטן. לגילאי 8 ומעלה.
24 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-8
פרק 8
ההורים של מאי מגלים באיחור ניכר שביתם היחידה נעדרת. בעודם תוהים מה לעשות, בוטן מתגנב למכוניתו של וואקס ומגיע למתחם הסודי. שימי ומאי מנסים בכוחות עצמם להיחלץ מהצינוק אליו הושלכו. לגילאי 8 ומעלה.
25 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-9
פרק 9
השיבה הביתה ללא הכלבים עגומה למדי. מאי חוטפת צעקות מהוריה המודאגים ולראשונה מרותקת לחדרה. שימי מנסה לספר לאמא שלו שאבא שלו עובד עבור וואקס אבל היא לא מוכנה לשמוע. בוטן מגלה שסידורי החופה בין אבא שלו לאווה בעיצומם. לגילאי 8 ומעלה.
22 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-10
פרק 10
כל הילדים מחליטים לעזור לבוטן לפוצץ את החתונה בין גבריאלי לאווה. לשם כך הם מגייסים את מנחם שמתחפש לרב, אבל כשהעסק משתבש מתחת לחופה אפילו אלוהים לא מצליח לעזור. לגילאי 8 ומעלה.
24 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-11
פרק 11
הילדים מחליטים להתגנב חזרה למתחם של וואקס על מנת לעצור את קרבות הכלבים. מאי היא נשארת בחמ"ל כדי להזעיק עזרה במקרה שמשהו משתבש. במקביל, גבריאלי, שיש לו הנג-אובר נוראי מאז החתונה, חובר לשולה מזרחי בניסיון לאתר את וואקס ולשחרר את אווה. לגילאי 8 ומעלה.
22 דק'
חיי-כלב-עונה-1-פרק-12
פרק 12
מאי עוזבת את החמ"ל ומתגנבת דרך הביוב למתחם של וואקס. שימי סוגר חשבון עם אבא שלו ויחד עם בוטן מנסה לעצור את קרבות הכלבים. מנחם מצליח לשחרר את אווה ולרגע הכל נראה אופטימי אלא שאז כולם נתפשים. לגילאי 8 ומעלה.
23 דק'

סדרות נוספות