אליפים

2011 |

3 עונות

סדרת הנוער המבוססת על הספר המצליח של אסתר שטרייט-וורצל עם אותו השם. עם העיבוד של הספר לסדרה העלילה עברה התאמה לעלילה בת ימנו והסדרה הפכה לדרמת נוער עכשווית. הסדרה עוקבת אחרי רוני (יותם קושניר), בנו הבחור והלא מוכר של ראש הממשלה, שהגיע אל הפנימיה ובית הספר החקלאי "גנות" במטרה להתרחק מהבית. 

בגנות הוא מכיר חברים חדשים, שגם הם רק התחילו את התיכון יחד איתו בשכבת "אליפים" (שכבה ט' כפי שהיה מקובל לכנות אותם בעבר):
אילנה הרטוגו (יסמין עיון) – ילדה טובת לב ומנהיגה שאוהבת את הטבע.
שאולי (קטנצ'יק) (אלון סנדלר) – ילד מצחיק עם מום בלב שמונע ממנו עבודות פיזיות.
גדי צימבל (אסף הרץ) – נער מושבניק וחברו הטוב של מיכה (עומר דרור) – נער חזק ומצחיק.
דוד (דוידי) כהן (גיא סלניק) – נער עני ויתום מאם. אבא שלו יושב בכלא.
הדס (מאיה ורטהיימר-זמיר) – נערה שקטה ומופנמת.
ניצה (שני אביב) – ילדה שתלטנית וצינית שמתעסקת המון במראה שלה. 

הסדרה עוקבת אחרי השנה הראשונה של האליפים בתיכון, ואם זה לא מספיק מאתגר עבורם – הם מגלים שהדלדים בגנות (תלמידי שכבת יב') מתנכלים לתלמידים החדשים. האליפים לא מתכוונים לוותר וכעת עליהם להתמודד עם הדלידים:

משה דינר (מקס אולארצ'יק) – נער אכזרי, עוצקני ואלים שבאמת שונא את האליפים.
ירון צימבל (ניר אבראשי) – תלמיד טיפש, ואחיו הגדול של גדי האליף.
קארין (הדס מורנו) – נערה עם הרבה ביטחון עצמי.
דנה (יערה פלציג) – נערה חסרת ביטחון בעלת מצבי רוח משתנים. 

רוני מנסה לשמור על הייחוס המשפחתי שלו בסוד, האם הוא באמת יצליח? האם האליפים יצליחו להתמודד עם הדלדים? ואיזה סיפורי אהבה ירקמו על המסך? כל התשובות מחכות לכם ב-BIGI.

.

שחקנים:

יותם קושניר, עומר דרור, אסף הרץ, אלון סנדלר, יסמין עיון, איילת מרגלית ואסתי זקהיים

פרקי העונה

ספרה המרגש ורב המכר של אסתר שטרייט וורצל "אליפים" קם לתחייה בדרמה מרגשת. רוני והאלפים מתחילים ללמוד בפנימייה החקלאית "גנות", שם הם מגלים כי לפי המסורת בגנות הדלידים, ותיקי התלמידים, מתנכלים לתלמידים החדשים. אלא שהפעם האליפים לא מתכוונים לוותר...
האליפים חוזרים לעונה שניה ומרגשת! אחרי שהצילו את גנות בשנה שעברה וזכו לתואר האליפים הכי סלבדורים בגנות, האליפים עלו כיתה ועכשיו הם בטיחים. כולם שמחים לחזור לפנימייה החקלאית גנות, אלא שהחיים כ"בטיחים" מבטיחים להם אתגרים חדשים, אהבות ישנות, והמון המון הרפתקאות מרגשות.
גיבורי הסדרה חוזרים מחופשת הקיץ לשנתם האחרונה בפנימייה כ"דלידים" ומחליטים להפסיק את המסורת הוותיקה של הפנימייה הכוללת התנכלות לתלמידי שכבת ט' החדשים. השנה הם יגלו שלהיות תלמידים גדולים ובוגרים זוהי אינה משימה פשוטה ויש על גבם אחריות רבה. שנתם האחרונה בפנימייה תהייה רצופת הפתעות ואהבות, אך גם מלחמות ומאבקים.
אליפים-עונה-1-פרק-1
פרק 1
יום ראשון של לימודים בפנימייה החקלאית גנות. החניכים החדשים מתאקלמים במקום ומגלים שהם מכונים: "אליפים".
26 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-2
פרק 2
רוני מסתיר את החבלות שלו משאר האליפים, מתבייש לספר להם על ההשפלה שעבר ע"י הדלידים בשדה, כי בטוח שזה עניין פרטי שלו. אבל למעשה כל האליפים, בזה אחר זה, נופלים קורבן למעשי הקונדס של הדלידים.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-3
פרק 3
רוני ואילנה מחפשים את התרגולת שנעלמה. ניצה מקנאה בקשר הנרקם בין השניים. אילנה מנסה לשכנע את רוני לספר לכולם מה שעשו לו הדלידים, ומגלה שהיא עצמה נפלה קורבן לתעלול של הדלידים.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-4
פרק 4
אביו של רוני מגיע לביקור פתע בפנימייה, רוני מתעמת עם אביו. מיכה וגדי שקועים בהכנות לקראת משחק ליגת האלופות בערב. גנן חדש וחשוד מגיע לעבוד בפנימייה.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-5
פרק 5
האליפים חושדים שהדלידים חיבלו בטלוויזיה שלהם. בעימות איתם דינר מוחק את ההוכחה היחידה שבידי האליפים- הצילום בפלאפון של קטנצ'יק. האליפים הולכים להתלונן בפני חנה ומסתבכים עוד יותר.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-6
פרק 6
אילנה ודוידי מתקרבים. ניצה מנסה לשכנע את רוני שאילנה מאוהבת בדוידי. האליפים קמים בבוקר ומגלים שבזמן שישנו מישהו נכנס לחדרים וצייר לכולם את האות א' על המצח.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-7
פרק 7
האליפים קמים בבוקר ומגלים ששוב נפלו קורבן לתעלולים הליליים של הדלידים. אילנה ורוני מובילים את האליפים בהחלטה להתגונן מפני הדלידים, הם קובעים תורנות שמירה על המגורים.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-8
פרק 8
בזמן שניצה לכודה בביתה של חנה, אילנה מופיעה בשמירה במקומה, להפתעתו של רוני. בין אילנה לרוני מתלקח ריב והם מבלים את השמירה כולה בהתנצחות, ולא מבחינים שמישהו עוקב אחריהם.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-9
פרק 9
ניצה מוטרדת מהקירבה בין אילנה לרוני, היא מתלוננת באוזני ריבה שמספרת לה על "עץ הנשיקות". רוני חושד שה"גנן" שהציל אותו מהדלידים הוא לא בדיוק גנן. בעקבות הביקור של ניצה, חנה מתמכרת לפייסבוק.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-10
פרק 10
דוידי מנסה לנשק את אילנה אך היא אומרת לו שהיא מאוהבת באחר. אילנה לא מבינה למה רוני מתנהג אליה בתוקפנות עד שמתברר לה שכולם מרכלים עליה ועל דוידי בעץ הנשיקות.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-11
פרק 11
האליפים מבינים שההשבעה שארגנו להם הדלידים היתה רק פיתיון לתעלול הגדול ביותר שלהם עד כה. האליפים בורחים מהחירבה גלוחי ראש ומושפלים
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-12
פרק 12
רוני מסרב לצאת הביתה בשבת ומגלה שהוא תקוע בפנימייה עם דוידי. השניים מגיעים לעימות. חנה מתכוננת לראיון עם העיתונאית טלי תכלת, בלי לדעת שהיא לא מתעניינת בפנימייה, אלא ברוני.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-13
פרק 13
העיתונאית טלי תכלת מגיעה לגנות לראיין את חנה. חנה עולה על מניעיה האמיתיים ומסלקת אותה משם. בינתיים השמועה על "הבן של" שלומד בפנימייה מתגלגלת בין החניכים.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-14
פרק 14
ניצה בדיכאון מההברזה של רוני. את העצבים שלה היא מוציאה על אילנה. אילנה מוצאת את עצמה מול אמוץ בישיבת מועצת התלמידים. דוידי הולך לקצינת המבחן ונתקל בשני עבריינים מהשכונה
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-15
פרק 15
מתפרסמת כתבה ובה נחשף שהבן של רה"מ לומד בפנימיית גנות. האליפים מנסים לנחש מי מבין החניכים מתחזה לאישיות המפורסמת. רוני מנסה בכל דרך להוריד את הזרקור ממנו.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-16
פרק 16
רוני מאוים מכך שדוידי יודע את סודו. פיני מחפש את דוידי שנעדר מהפנימייה ללא רשות. התחתונים של קטנצ'יק נעלמים. האליפים משובצים לעבודה בפרויקטים של הדלידים ונתקלים בקשיים.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-17
פרק 17
פואד ורחמים מגיעים לבקר את דוידי בפנימייה, הם מנסים לשכנע את דוידי לחזור "לעבוד" בשבילם. חנה שומעת על הביקור וחושדת. גדי ומיכה מתכננים פעולת נקמה בצימבל, אך הפעולה משתבשת.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-18
פרק 18
חפצים ממשיכים להעלם והדבר גורם לסכסוכים בין האליפים לבין עצמם. האליפים מאשימים את דוידי בגניבות. רוני ואילנה קובעים להיפגש בערב.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-19
פרק 19
שבת בפנימייה. אילנה רואה את ניצה ורוני מתנשקים ונפגעת קשות. רוני מגיע לפגישה שקבע עם אילנה אך מגלה שהיא לא שם. ניצה אומללה מכך שרוני לא מעוניין בקשר רומנטי איתה.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-20
פרק 20
אילנה מוצאת את דוידי ורוני מתקוטטים בחירבה. בעקבות העימות ביניהם דוידי עוזב, ואילנה מנתקת קשר עם רוני. קטנצ'יק תקוע במחסן הציוד, גדי ומיכה מנסים לחלץ אותו ללא הצלחה.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-21
פרק 21
דוידי מבקש מחסה אצל פואד ורחמים אך מגלה שהוא נדרש לשלם על כך מחיר. חנה מוצאת את קטנצ'יק שפרץ למחסן. גדי ומיכה מתלבטים אם להסגיר את עצמם כשותפים למעשה.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-22
פרק 22
אילנה מתגנבת למגורי הדלידים. היא מגלה את החפצים הגנובים של האליפים אך נתפסת. בזמן שאילנה מזעיקה את האליפים, הדלידים מספיקים להעלים את הראיות המרשיעות. האליפים מתעמתים עם הדלידים.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-23
פרק 23
קטנצ'יק חושד שניצה מרגלת עבור הדלידים ועוקב אחריה. הדס מתוודה באוזני שמוליק על רגשותיה אך לא מקבלת את התגובה שייחלה לה. האליפים מנסים לחבל בפרויקטים של הדלידים.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-24
פרק 24
פואד ורחמים דורשים את הצמיד שלטענתם דוידי גנב מהם. דוידי מחפש את הצמיד אך ללא הועיל. רוני וקטנצ'יק רואים את ניצה נכנסת למגורי הדלידים ומשוחחת עם אמוץ. קטנצ'יק משוכנע שניצה מרגלת.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-25
פרק 25
במסגרת משחק 'אמת או חובה': אילנה מנשקת את דוידי, רוני מודיע לכולם שהוא וניצה חברים, וקטנצ'יק מאשים את ניצה בריגול.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-26
פרק 26
רוני נכשל במשימה להקליט את אמוץ ודינר. עכשיו לאליפים אין הוכחות על הדלידים. למרות זאת, רוני משכנע את האליפים לדבר עם חנה. חנה מוצאת את הפלאפון של שאולי בחדר של אמוץ.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-27
פרק 27
חנה מפטרת את אמוץ מתפקיד יושב ראש מועצת התלמידים. רוני ואילנה מבינים שיש כאן הזדמנות גדולה יותר ומצליחים לשכנע את חנה שכל חניך יכול להיבחר לתפקיד היושב ראש.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-28
פרק 28
דוידי נאלץ לספר לאילנה על הצמיד. אילנה מפתיעה ומתנדבת לעזור לו להחזיר אותו, אך בשביל זה היא נאלצת לשקר לחנה. האליפים מחליטים לעשות תשדיר בחירות ואילנה מתגלה כזמרת נפלאה.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-29
פרק 29
חנה מודאגת מהקרבה בין שמוליק והדס ועושה להדס שיחה. דינר ורוני קובעים עימות אחד על אחד לפני הבחירות. בינתיים קטנצ'יק עורך סקר בחירות משלו. אילנה עוזרת לרוני להתכונן לעימות. וניצה מנסה להרחיק בין אילנה לרוני.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-30
פרק 30
רוני החטוף מובל למחסן חקלאי נטוש, שם הוא מגלה שחוטפיו הם הדלידים. כשרוני לא מגיע לעימות, האליפים חושבים שהוא נלחץ מהמעמד, אבל כשהוא לא מגיע לבחירות עצמן הם כבר מתחילים לדאוג.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-31
פרק 31
כל החניכים בפנימייה נחקרים לגבי היעלמותו המסתורית של רוני. אמוץ מנסה להפטר מראיות מפלילות. דוידי מסגיר את עצמו לקצינת המבחן, אבל היא מנסה לשכנע אותו להפליל את פואד ורחמים.
26 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-32
פרק 32
רוני רואה את אביו ומבין שסודו התגלה. הוא מנסה להסביר את עצמו אבל האליפים כועסים עליו מדי. אף אחד לא מדבר איתו, חוץ מניצה. אמוץ בונה סיפור כיסוי לדלידים, אבל דינר חותר תחתיו.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-33
פרק 33
קטנצ'יק מובל לבית חולים. דוידי מעיד נגד פואד ורחמים. רוני מוותר על תפקיד יושב ראש מועצת התלמידים. הוא מנסה שוב להסביר את עצמו לאילנה, אבל היא נוסעת להתנצל בפני דוידי.
27 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-34
פרק 34
אילנה משכנעת את דוידי לחזור לגנות. אמוץ חוזר מהמעצר אדם אחר. קטנצ'יק חוזר מבית החולים ומגלה שאסור לו לעבוד. מיכה מגלה לגדי שהוא פתר את המשוואה במעבדה. ורוני מחליט להפסיק לשקר.
26 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-35
פרק 35
השמועה על התבוסה של אמוץ ע"י רוני מתפשטת בפנימייה. הדס נפגשת עם שמוליק בסתר, מיכה מתגנב למעבדה בסתר וקטנצ'יק יוצא לעבודה. חנה מקבלת ביקור פתע ממפקח משרד החינוך.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-36
פרק 36
גדי מפיץ את השמועה על הדס ושמוליק בקרב האליפים. שמוליק מספר לחנה על הקשר שלו עם הדס. דינר משתלט על הנהגת הדלידים, שמנדים את אמוץ ומתכננים להתנכל לאליפים.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-37
פרק 37
האליפיות מאשימות את הבנים בהצצה למקלחות וכתוצאה מכך מתפתח ריב גדול בין האליפים. שמוליק מתלבט בעקבות האולטימאטום שחנה הציבה בפניו- להפסיק את הקשר עם הדס או להתפטר מתפקידו כמדריך בגנות.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-38
פרק 38
רוני מציע לאמוץ לשתף פעולה, ונוקם בדלידים. רה"מ ואשתו מגיעים לבקר את רוני ובשורות בפיהם. שמוליק מודיע להדס שהחליט לעזוב את גנות. דוידי מתעמת עם אילנה בעקבות הגילוי שהיה 'פרויקט' שהוטל עליה.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-39
פרק 39
חזרות להצגת פורים. האליפים מתמרמרים על התפקידים שקיבלו בהצגה ועל קטנצ'יק הבמאי שרודה בהם. אילנה פגועה מהעוינות שדוידי מפגין כלפיה. חנה מוצאת את האשמה בהשחתת העציצים במשרדה.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-40
פרק 40
קטנצ'יק מודח מתפקידו כבמאי, פיני מחליף אותו ומחלק מחדש את התפקידים בהצגה. מיכה מתלבט אם להמשיך יחד עם גדי את מסורת הפורים שלהם מהמושב.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-41
פרק 41
חנה מטילה את האחריות לפגיעה בהצגה של האליפים על אמוץ, שמתאמץ לנקות את הדלידים מאשמה. האליפים מאשימים את קטנצ'יק בתקלה ובהשפלה שעברו.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-42
פרק 42
מיכה נרגש מהנשיקה ומשתוקק לשתף את גדי, אך גדי כועס על מיכה שהבריז לו ולא מוכן לשמוע בשום אופן. דנה חוששת שהדלידים יגלו שמשהו קורה בינה לבין מיכה. קטנצ'יק נענה להצעה של דינר.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-43
פרק 43
דינר מוציא לפועל את תוכניתו לגרום לאליפים לעבוד בשביל הדלידים באמצעות מניפולציות. רוני משתף את אילנה בחשדותיו שקטנצ'יק עובד למרות שאסור לו. דוידי נוסע לבקר את אביו בכלא כדי להתייעץ איתו.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-44
פרק 44
הדלידים חושדים בדנה שהיא מחפה על מיכה. דינר דורש מאמוץ שימצא גם הוא גמד אליף. בעקבות האיום של פואד ורחמים, דוידי מתרחק מאילנה. דינר סוף סוף מאפשר לקטנצ'יק לחלוב ברפת.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-45
פרק 45
קטנצ'יק מתמוטט ומובהל לביה"ח. רוני ואילנה מחכים בחדר ההמתנה בזמן שקטנצ'יק עובר ניתוח. במהלך הלילה רוני מגלה שדוידי נפרד מאילנה. ניצה רותחת מזעם על רוני שהבריז מארוחת הערב החגיגית שהכינה לכבודו.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-46
פרק 46
ניצה תופסת את הדס בורחת מהפנימייה באמצע הלילה. מיכה רוצה לבקר את קטנצ'יק בבית החולים, אבל גדי מפחד להבריז. כשמיכה מנסה ללחוץ על חברו, נחשפת האמת על אחיו ואביו של גדי.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-47
פרק 47
האליפים מתאחדים סביב מיטתו של קטנצ'יק. רוני ואילנה מספרים לכולם על תוכנית הסינג'ור של הדלידים, אבל גדי לא מאמין להם. הדס מגיעה לכפר הירוק, חושדת שיש לשמוליק חברה חדשה, אך מגלה משהו מטריד עוד יותר...
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-48
פרק 48
האליפים נוקמים בדלידים על שניצלו אותם ומוציאים לפועל את מבצע "שאול". במבצע הזה לכל אחד יש תפקיד, אפילו לקטנצ'יק ששוכב בבית החולים.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-49
פרק 49
הדלידים מנסים להתאושש ממבצע הנקמה של האליפים. מיכה ודנה מפחדים שגדי ילשין אחרי שראה אותם ביחד. פיני אוכל מהקבב המקולקל. דוידי מקבל מתנה מפואד ורחמים.
23 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-50
פרק 50
הבנים מספרים לפיני על המלחמה המתמשכת בין האליפים לדלידים. דוידי מגלה שכשהוא מחלק מתנות לחבר'ה כולם אוהבים אותו. חנה משאירה את פיני אחראי על הפנימייה והוא מחליט להגדיל ראש ולעשות סולחה בין השכבות.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-51
פרק 51
חנה מפטרת את פיני. כאות מחאה האליפים שובתים שתיקה. ניצה מגלה שלדוידי יש פלאפון שמתחבר לאינטרנט. אמוץ משכנע את קרין שהיא יכולה להנהיג את הדלידים.
27 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-52
פרק 52
חנה חוזרת בה מהפיטורין של פיני. צימבל וקרין מתחרים על הנהגת הדלידים. הפלאפון של דוידי עובר בין כל האליפים. ניצה ואילנה נכנסות לדף הפייסבוק של רוני ומגלות על החברה הקודמת שלו.
27 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-53
פרק 53
אבא של דוידי מגיע לביקור פתע בפנימייה. רוני תכנן ערב עם אילנה, אבל מוצא עצמו מבלה גם עם גדי וניצה. ריבה לוקחת את קטנצ'יק לביים את סרט התדמית על גנות. ודינר מבין שהוא חייב לפעול לבד נגד האליפים.
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-54
פרק 54
משה דינר מתחזה לפסיכולוג במטרה לחשוף מהאליפים פרטים לגבי הנקמה שלהם בדלידים. אילנה, ניצה, מיכה, גדי, הדס וקטנצ'יק מגיעים לשפוך את ליבם לפסיכולוג ודינר מגלה הרבה יותר ממה שהוא תכנן...
25 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-55
פרק 55
משה דינר דואג שכל הפנימייה תשמע את הוידויים שהאליפים סיפרו ל"פסיכולוג". דוידי מבין שאביו עובד בשביל פואד ורחמים. האליפים המושפלים מנסים לעצור את ההקלטה של דינר, אבל אילנה לא יכולה לשאת את הבושה.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-56
פרק 56
מיכה מגלה שמשה דינר הוא שהתחזה לפסיכולוג ומתעמת איתו. האליפים מזועזעים מההשפלה שעברו. חנה דורשת מהדלידים להסגיר לידיה את האשם בתעלול הנבזי. רוני מחפש את אילנה ומגלה שהיא ברחה מגנות.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-57
פרק 57
רוני נוסע לביתה של אילנה כדי לשכנע אותה לחזור. האליפים מגלים שהטלפון הנייד ושאר החפצים שקיבלו מדוידי גנובים. הדלידים כועסים על דינר ומנסים להיחלץ מהעונש הקולקטיבי שחנה הטילה עליהם.
22 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-58
פרק 58
האליפים משתלטים על מגורי הדלידים אך מגלים שהבניין רדוף רוחות. חנה עושה מאמצים נואשים לגייס תרומות. האליפים מחליטים להשתמש בסרט התדמית שקטנצ'יק צילם בניסיון להציל את הפנימייה מסגירה.
24 דק'
אליפים-עונה-1-פרק-59
פרק 59
צימבל יוצא להגנתו של גדי ומתעמת לראשונה עם דינר. רוני מספר לאילנה על התוכנית של דוידי, הם מחליטים לגייס את כל האליפים לעזרה ויחד בונים תוכנית ללכידת הפושעים. ניצה משכנעת את רוני להתוודות בפני אילנה על רגשותיו.
23 דק'
BIGI
פרק 60
פרק אחרון בעונה! האליפים עורכים מסיבה באמפיתיאטרון ובמקביל מוציאים לפועל את התוכנית ללכידת הפושעים. דוידי מוביל את פואד ורחמים למשרד של חנה, אך מגלה שהכספת לא ריקה כפי שציפו.
23 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-61
פרק 61
פרק ראשון! האליפים עלו כיתה ועכשיו הם בטיחים, וכולם שמחים לחזור לגנות ולפגוש שוב את כל החברים שלא התראו איתם במשך כל החופש.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-62
פרק 62
אילנה ורוני חושדים שמישהו הפיל אותם בכוונה. עדן, המדריכה החדשה, מנסה להשגיח על שעת כיבוי אורות, אבל כל הבטיחים בורחים מהחדרים.
23 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-63
פרק 63
מישהו ממשיך להתנכל לבנות, והבנים מחליטים שלא לחכות לאישורה של אילנה ולהוציא לפועל את תכנית הנקמה. פיני לוקח את סמדר לסיור להכרת גנות. רוני מקבל מכתב אהבה.
22 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-64
פרק 64
כל הבטיחים נענשים על התעלול. רוני מנסה לכתוב לאילנה מכתב אהבה. להפתעתו של דוידי, שירי כועסת עליו על שהציל אותה. גדי ומיכה מארגנים מסיבה סודית לבנות בלבד.
23 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-65
פרק 65
אילנה מגלה שהיא אינה היחידה שמאוהבת ברוני. גדי ומיכה מתבאסים כשהבנות לא מגיעות למסיבה שלהם. קטנצ'יק ודוידי חושבים שהם יודעים מי עומד מאחורי ההתנכלויות לבטיחים - אבל האם הם צודקים?
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-66
פרק 66
הבטיחים קמים בבוקר ומגלים שלכולם מתנוססת ב' על המצח. עדן מנסה לגשר בין שתי הקבוצות שנוצרו בכיתה ולגבש ביניהן. רוני מנסה לדבר לליבה של אילנה שתסלח לו. אורח מפתיע ומשמח מגיע לבקר את הדס!
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-67
פרק 67
אילנה מסרבת לסלוח לרוני. עדן מחליטה לקיים את הפעילות שתכננה לבטיחים בכל מחיר, ובכל שעה, ומעירה את כולם באמצע הלילה. דוידי סוף סוף מבין למה שירי כועסת עליו.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-68
פרק 68
השמועה על התיק הפלילי של שירי מתפשטת בכל גנות. שירי ברמן וקטי שובתים ולא מגיעים לעבודה. רוני מציע לאילנה עיסקת טיעון על מנת שתסלח לו.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-69
פרק 69
האמת על שירי נחשפת, והבטיחים מפסיקים לפחד ממנה. דינר מרוצה שזרע שנאה בקרב הבטיחים ופיצל אותם לקבוצות. אילנה מחליפה משמרות כדי לא להיפגש עם רוני.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-70
פרק 70
אילנה מבינה שטעתה ורוני לא שיקר לה, אבל היא בטוחה שהוא לא ירצה לסלוח לה. כולם המומים לגלות בחדר האוכל תמונה של עדן ופיני מתנשקים. גדי ומיכה לוחצים על קטנצ'יק שיספר להם עוד פרטים על חברה שלו.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-71
פרק 71
רוני ואילנה מחליטים לבלות את הלילה תחת כיפת השמיים. עדן מחפשת הוכחות לכך ששירי, ברמן וקטי אחראים לתמונה שלה ושל פיני. הדס כלואה במחלבה ומדמיינת ששמוליק מגיע לעזור לה.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-72-1
פרק 72
רוני ואילנה מחלצים את הדס מהמחלבה. הם רוצים לספר לה מה באמת קרה, אך משהו עוצר אותם. הבטיחים משוכנעים שהתלמידים החדשים אחראים לתעלול על הדס, והם מתחילים לגבש נקמה.
28 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-73
פרק 73
שירי, ברמן וקטי נשלחים לשיחת בירור אצל חנה. למרות שרוני אילנה ודוידי מנסים להרגיע אותם, הבטיחים מחליטים להעניש את שירי, ברמן וקטי. קטנצ'יק מזמין את "ירדן" לביקור בגנות כדי שגדי ומיכה יראו שהיא לא דמיונית.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-74
פרק 74
קטנצ'יק מספר לבת הדודה שלו איפה באמת בילה את החופש הגדול. שירי, קטי וברמן מתכוננים לברוח לאילת. אילנה מתעודדת כשהיא שומעת שהדס שמחה שבזכותה התלמידים החדשים נענשים.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-75
פרק 75
שירי, ברמן וקטי מתעוררים בבהלה במחלבה, ומגלים שסמדר וריבה עומדות להכניס לשם ציוד. שירי מנסה לגרום לדוידי לגנוב עבורה כסף, כדי שתוכל לנסוע לאילת.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-76
פרק 76
דינר משכנע את שירי, קטי וברמן להישאר בגנות, ומסדר להם מקום לינה מיוחד. הבטיחים נשארים בסוף השבוע בגנות כדי לעשות תורנויות. אילנה מנסה לברר מהדס מה קטי אמרה לה לגבי הלילה בו ננעלה במחלבה.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-77
פרק 77
דוידי ושירי מתקרבים, כששירי יוצאת להשיג ממנו מידע על הבטיחים. ברמן רואה את סמדר מחטטת בביתה של חנה. גדי נוסע עם אביו לבקר את צימבל. קטי שומעת את אילנה ורוני מודים במה שעשו להדס.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-78
פרק 78
גדי מבלה את הלילה בבית החולים עם אחיו. הדס מחכה ששמוליק יצלצל אליה. שירי, קטי וברמן מודיעים לרוני שהם יודעים את האמת, ומעכשיו הם מצפים שהוא יעשה מה שהם יגידו לו.
23 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-79
פרק 79
הבטיחים מסכימים לתת לשירי, קטי וברמן לחזור למגורים, אבל מחלקים את החדרים מחדש כך שלא ישנו איתם באותו החדר. סמדר מחליטה לערוך מבחני פתע לבדיקת הרמה בגנות.
22 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-80-1
פרק 80
חנה וריבה חוזרות מהחופשה מוקדם מהצפוי. גדי מספר לחנה על אביו ואחיו. רוני נסחט על ידי שירי, ברמן וקטי. אילנה רדופה מרגשות האשם שלה, ומבקשת מרוני שיודו באמת.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-81
פרק 81
הוידוי של אילנה מביא לתוצאות מפתיעות. הדס כועסת על אילנה ולא מוכנה לסלוח לה. שירי קטי וברמן מחליטים על נקמה מתוחכמת במיוחד.
23 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-82
פרק 82
מבצע ההפללה של אילנה יוצא לדרך, ושירי קטי וברמן עושים הכל כדי שאילנה תצא אשמה במה שלא עשתה. האם הם יצליחו להפיל את אילנה בפח?
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-83
פרק 83
חנה מנסה לברר מדוע אילנה גנבה את הכסף, אלא שאילנה מתעקשת שהיא אינה אשמה. רוני מנסה להוכיח את חפותה של אילנה, אלא שברמן מחבל במאמציו
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-84
פרק 84
בהוראת חנה כל הבטיחים חוזרים לחדריהם המקוריים. דוידי לא מבין למה רוני לא מתעקש על חפותה של אילנה, ומחליט לצאת לחקירה משלו.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-85
פרק 85
אף אחד לא יודע לאיפה אילנה נעלמה, והבטיחים מתגייסים כדי למצוא אותה. קטנצ'יק והדס מגלים בדרך משהו מפתיע.
23 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-86
פרק 86
אילנה מספרת לניצה למה היא ברחה מהבית ואיפה בילתה את הלילה. רוני נאלץ להודות באמת בפני הדס וקטנצ'יק. אביו של גדי מגיע לגנות.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-87
פרק 87
גדי כועס על מיכה שלקח את הפירות מאביו. אילנה ושירי נשלחות לבירור אצל חנה. ניצה חוזרת לביקור בגנות ומבלבלת את גדי.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-88
פרק 88
גדי פוגש את קלוד, החבר הצרפתי של ניצה. הדס נוסעת לבקר את שמוליק בבסיס הצבאי אך מגלה שהוא הסתיר ממנה סוד גדול. חנה נוסעת לכנס וממנה את פיני אחראי על גנות.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-89
פרק 89
מזימתה של סמדר יוצאת לדרך כשברמן מציע לבטיחים שהם ישפצו את הבית של חנה. הדס מתעלמת מהטלפונים של שמוליק. אבא של אילנה מגיע לביקור בגנות.
24 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-90
פרק 90
פרק סיום : שמוליק מגיע לגנות לבקר את הדס. סמדר מזמינה לגנות את המפקח ממשרד החינוך ומאשימה את חנה במעילה בכספים. אילנה ורוני מנהלים שיחה גורלית ביניהם. אסון מתרחש ומשאיר את כולם המומים.
28 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-91
פרק 91
אחרי שנשמעה ירייה בגנות - דוידי המום כשהוא מגלה מה קרה בחדר הבנות. סמדר מודיעה לכולם שבעקבות האירועים חנה עוזבת, וגנות עומדת בפני סגירה.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-92
פרק 92
שירי כועסת על דוידי שלקח על עצמו את האשמה. כולם המומים מהסגירה הצפויה של גנות. סמדר מנסה לשבור את דוידי בחקירה.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-93
פרק 93
דינר מגלה מהי המזימה האמיתית של סמדר, ודורש ממנה תנאים של מדריך. סמדר מטילה על דוידי משימה סודית. גדי מתקשה להתמודד עם עזיבתה של ניצה לפריז.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-94
פרק 94
שירי כועסת על הבקשה של קטי לעזוב לפנימייה אחרת בלעדיה. קטי מספרת לדוידי את האמת על מה שקרה בפנימיית מכבים. רוני נחוש למנוע את הסגירה של גנות.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-95
פרק 95
רוני מקים מאהל מחאה נגד הסגירה של גנות. גדי עצוב בגלל ניצה, ומשביז את כולם. דוידי מדבר עם יגאל ומגלה שדינר ועדן יוצאים.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-96
פרק 96
דוידי מתקשה להתמודד עם תפקידו החדש כאחראי תלמידים, בעוד שדינר נהנה לנצל את המעמד ורודה בבטיחים. גדי מבין שהוא צריך אהבה חדשה ומגייס את מיכה לעזור לו.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-97
פרק 97
דוידי מנסה למצוא דרך לגרום לסמדר להעיף את דינר, אבל לא רוצה ששירי תתערב בזה. מיכה משלם מחיר כבד על הדייטים שלו ושל גדי עם מיכל וסיון. עדן מטילה על הבטיחים לכתוב חוקים חדשים לגנות.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-98
פרק 98
דינר תופס את אילנה עוקבת אחריו. עדן לא מוכנה שרוני יחליף את דוידי בתור אחראי תלמידים. קטנצ'יק מגלה למה מיכל וסיון יוצאות עם גדי ומיכה. אמוץ מנסה להוכיח לעדן שהבטיחים יכולים להתייחס ברצינות למשימת החוקים.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-99
פרק 99
אילנה ודינר יוצאים לדייט מחוץ לגנות, גדי ומיכה מזמינים את מיכל וסיון לדייט לוהט בחדר האוכל. דוידי מכין לשירי פגישה רומנטית בספרייה ואפילו קטי וקטנצ'יק מתקרבים. אבל מי יתאהב בסוף הפרק?
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-100
פרק 100
פרק מיוחד לרגל פרק המאה של אליפים! אילנה מנסה להתמודד עם תוצאות הדייט שלה עם דינר, אבל לא כולם מפרגנים להחלטות שלה. מה היא תחליט לעשות?
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-101
פרק 101
אילנה ממשיכה לצאת לדינר, ומשקרת לשירי שזה על מנת לרגל אחריו. גדי ומיכה רבים, וקטנצ'יק מוצא את עצמו תקוע ביניהם. סמדר מעבירה לבטיחים שיעור מיוחד על כוחו של הרוב.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-102
פרק 102
גדי ומיכה מאיימים על ברמן שישתף פעולה עם הרוב. עדן מנסה להניע את אילנה מלצאת עם דינר. קטי וקטנצי'ק מתקרבים, אבל קטי משוכנעת שלקטנצ'יק יש חברה אחרת.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-103
פרק 103
כל הבטיחים מנסים להפריד בין אילנה ודינר. גדי ומיכה מגלים לתדהמתם שמישהו תלה בכל גנות שלטים נגד החוקים החדשים. קטנצ'יק מנסה להיפרד מהחברה הדמיונית שלו.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-104
פרק 104
גדי ומיכה בולשים אחרי תולה השלטים המסתורי. שירי ממליצה לקטי להתרחק מקטנצ'יק לפני שתיפגע. רוני דוידי וברמן מתכננים להעיף את דינר מגנות כדי להפריד בינו ובין אילנה.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-105
פרק 105
קטי מגלה את האמת על קטנצ'יק והחברה שלו. גדי ומיכה משוכנעים שברמן תולה את השלטים בגנות. התכנית של רוני דוידי וברמן נכשלת - ומותירה את דינר במצב רוח לנקמה..
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-106
פרק 106
שירי המומה ממה שגילתה על דוידי. גדי ומיכה מתלבטים איך לעצור את את פעילותו החתרנית של תולה השלטים. קטנצ'יק מנסה להתנצל בפני קטי על שפגע בה.
21 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-107
פרק 107
כולם המומים מהוידוי של קטנצ'יק. סמדר מבהירה לכולם שאין לה בעיה לפטר מדריכים שיתנגדו לדרך הפעולה שלה.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-108
פרק 108
עדן מתקשה להיפרד מאמוץ. רוני מנצל את מעמדו כדי להתנקם באילנה. כולם עובדים קשה מאד כדי להשלים את מכסות העבודה החדשות שסמדר מנהיגה בגנות.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-109
פרק 109
גדי ומיכה מנסים ללמוד מבחן התיאוריה בנהיגה. רוני לא משועשע מהתרגיל של אילנה והוא מחליט להקשיח עוד יותר את עמדתו. קטצ'יק מנסה להוציא את עצמו מעמדת "הידיד הטוב" של קטי.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-110
פרק 110
רוני מבקש מסמדר שתיתן לו סמכות להעניש את התלמידים. דוידי וברמן מייסדים את המחתרת הסודית של גנות להפלת סמדר. כל תלמידי גנות מתבקשים לחתום על הצהרת נאמנות לגנות.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-111
פרק 111
סמדר מרוצה מפעילותו של רוני. מיכה וסיון מנסים לגרום לגדי ומיכה להתאהב זה בזה. הדס נוסעת לבקר את שמוליק, אלא שאז שמוליק מופיע בגנות! המחתרת הסודית יוצאת לפעולה סודית..
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-112
פרק 112
סמדר מבקשת מדינר שיגיד לה איפה דוידי וברמן. קטנצ'יק מזמין את קטי לדייט "אמיתי". דוידי וברמן מנסים לשכנע את חנה שתחזור לגנות.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-113
פרק 113
רוני ננזף על המסיבה הלילית, וסמדר מטילה עליו לבחור בעצמו עונש לבטיחים. חנה חוזרת לגנות, אבל מגלה שסמדר כבר מחכה לה - ובלווית שוטרים.
26 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-114
פרק 114
הבטיחים לא מאמינים שחנה גנבה כספים מגנות. דינר חוגג את הקידום שלו. כולם כועסים על העונש שנתן להם רוני. דוידי וברמן מבינים איך סמדר ידעה על תכניתם להביא את חנה.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-115
פרק 115
בזמן שכולם עובדים קשה על מנת להכין את גנות ליום הפתוח, אילנה ושירי מצטרפות למחתרת הסודית של דוידי וברמן. סמדר מעניקה לבטיחים מתנות יקרות בתמורה לכל העבודה הקשה שהשקיעו.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-116
פרק 116
ברמן מצליח בקושי (ובהרבה מזל) להסתיר את תכניתו להצלת גנות. כולם מתכוננים ליום הפתוח - אבל בעוד שחלק מהבטיחים מייפים את גנות לטובת התורמים, חברי המחתרת מתכננים תכניות אחרות.
25 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-117
פרק 117
רוני ושאר הבטיחים מצליחים לעצור את מזימת המחתרת. אילנה לומדת את האמת המרה על היחסים בינה ובין דינר. סמדר נואמת ביום הפתוח - וכוונותיה האמיתיות לגבי עתיד גנות מתבהרות.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-118
פרק 118
סמדר מענישה את חברי המחתרת הסודית על ניסיונם להפיל את היום הפתוח. רוני מפוטר מתפקידו כמש"מ. גדי ומיכה מגלים שכל הדברים היקרים נעלמו מהמועדון.
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-119
פרק 119
כל הבטיחים מבינים שהם חייבים לעצור את תכניתה הזדונית של סמדר. אבל האם לא מאוחר מידי?
27 דק'
אליפים-עונה-2-פרק-120
פרק 120
פרק מיוחד לסיום העונה! התכנית של הבטיחים לעצירת סמדר בעיצומה - אבל האם הם יצליחו לנצח אותה ולהוכיח לכולם מהו אופיה האמיתי? לא תדעו אם לא תצפו!
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-121
פרק 121
פרק ראשון לעונה! האליפים חוזרים לגנות ועכשיו הם כבר דלידים, וכולם מחכים לשנה סלבדורית במיוחד. רוני ואילנה נפגשים לראשונה מאז שנפרדו.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-122
פרק 122
פרק ראשון לעונה! האליפים חוזרים לגנות ועכשיו הם כבר דלידים, וכולם מחכים לשנה סלבדורית במיוחד. רוני ואילנה נפגשים לראשונה מאז שנפרדו.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-123
פרק 123
נועם ואמיר מגלים שמזי מחביאה את הטלפון הסלולארי שלה. ספיר מתחמקת מהפנימיה באמצע הלילה. קטי מנסה להבין למה שירי לא חזרה ללימודים.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-124
פרק 124
מזי וספוטניק כועסים על נועם שמתרחקת מהם. הדלידים מאוכזבים מהאליפים שקיבלו לעבודות המשק. עדן עורכת שיחות אישיות עם האליפים ולומדת פרטים חדשים על התנהגות הדלידים.
23 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-125
פרק 125
הדלידים מחליטים לערוך לאליפים קומזיץ גיבוש. אביה של נועם בא לבקר אותה בגנות. חנה מגלה את זהותו האמיתית של צחי קבלן השיפוצים. ברמן מקבל מכתב מסתורי.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-126
פרק 126
אחרי שקומזיץ הגיבוש בין הדלידים והאליפים מתפוצץ, חנה ועדן מנסות לברר מה בדיוק קרה. רוני ונועם מאשימים זה את זה בשריפה. חנה מחליטה להעניש את הדלידים ומשאירה אותם שבת בגנות.
24 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-127
פרק 127
כל הדלידים נשארים לבלות את השבת בגנות, ונועם מנסה להסתיר מהם שגם היא נשארה. הדלידים מאשימים את האליפים בעונש שקיבלו ומנסים להחליט כיצד לנקום. וגם - מה באמת קרה בשנת הג'מילים???
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-128
פרק 128
האליפים חוזרים לגנות, ומפחדים מנקמת הדלידים. עובד חדש מגיע לעבוד אצל צחי הקבלן. המשפט בו יעיד אביה של נועם מתחיל. ספיר משקרת לאילנה ומנסה להסתיר ממנה שהיא יוצאת מגנות בלילות.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-129
פרק 129
נועם הוגה תכנית פעולה להגנה מפני נקמת הדלידים - ומצליחה לסבך את הדלידים בצרות. ספיר מסתבכת בשקרים לאילנה.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-130
פרק 130
רוני מחליט שהתנהגות האליפים מחייבת תגובה, ובניגוד לדעתה של אילנה מצטרף לבנים בתכנון נקמה. האליפים נופלים לפח שטמנו להם הדלידים, אלא שאז מגיעה חנה.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-131
פרק 131
כולם המומים מההחלטה של חנה. שאולי מנסה לנצל את קשריו עם חנה על מנת להמתיק את העונש. נועם לחוצה מהסדרי השינה החדשים. רוני חושד שנועם משקר, רק לא יודע על מה.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-132
פרק 132
רוני בולש אחרי נועם בניסיון להבין מה הסוד שלה, וחושד בה שהיא גנבת. ריבה מגלה שספוטניק אוכל רק אוכל שהוא מביא מהבית. שאולי עצוב מכך שפוטר מעבודתו אצל חנה.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-133
פרק 133
שירי מפתיעה את ברמן וחוזרת לגנות. אילנה מגלה את הסוד של ספיר. חנה מעמידה בפני שירי אולטימטום. קטי מגלה מה באמת קרה בין שירי וברמן.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-134
פרק 134
חנה וריבה מזועזעות מהגניבה. קטי וברמן מנסים להחליט האם להלשין על שירי. חנה מאשימה את צחי ועובדיו בגניבה. האליפם והדלידים יוצאים לקטיף משותף.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-135
פרק 135
לשמחת הדלידים, חנה מאשימה את האליפים בהרס קטיף האשכוליות. האליפים קוראים שוב בספרי המחזור, ומגלים את הסיבה האמיתית לריב ההיסטורי בין האליפים והדלידים.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-136
פרק 136
מזי נועם וספוטניק מבינים שאי שם בגנות חבוי דגל גנות, ושמי שימצא אותו יוכתר כסלבדור הסלבדורים של כל הזמנים. קטי וברמן מחפשים את שירי בניסיון להחזיר אותה לגנות. צחי מגלה שמייק ישן במשרד.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-137
פרק 137
נועם וספוטניק מנסים לחלץ את מזי מהבור אליו נפלה. גדי ומיכה מבקשים מצימבל שיעזור להם להתאמן לגיבושון. רוני והדלידים מתחילים לחפש את הדגל.
24 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-138
פרק 138
המירוץ למציאת דגל גנות ממשיך, והדלידים מוצאים רמז משמעותי. אילנה מנסה לשכנע את ספיר שתפסיק לעבוד במועדון בו היא שרה. ספוטניק מנסה להרשים את מזי. חנה מנסה לברר מה מעיק על נועם.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-139
פרק 139
אילנה וספיר ננזפות על כך שהעתיקו במבחן, וזה מוביל לריב גדול ביניהן. האליפים מוצאים את השיר שהדלידים ניסו להסתיר מהם. נועם זוכה למבקר מסתורי.
24 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-140
פרק 140
גדי ומיכה לוחצים על ספוטניק שיגלה להם את מילות השיר. מזי מוצאת את המכתב של נועם ומסיקה שיש לו חברה סודית. צחי מורה למייק להסתיר את הבורות שחפר. מישהו מוצא את הדגל, אבל מי?
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-141
פרק 141
נועם מנסה להסביר למה שיקרה למזי וספוטניק, אבל הם המומים ופגועים מדי. גדי ומיכה ממשיכים לחפור לחנה. רוני רודף אחרי נועם והיא לא עומדת בלחץ.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-142
פרק 142
רוני מגלה לברמן שנועם חטף לו את הדגל, אבל לא מצליח לספר את האמת לשאר חבריו. נועם לומדת מי מאיים על אביה ועליה. וגדי ומיכה מקבלים שיעור בחיילות מצימבל.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-143
פרק 143
רוני מגלה לברמן שנועם חטף לו את הדגל, אבל לא מצליח לספר את האמת לשאר חבריו. נועם לומדת מי מאיים על אביה ועליה. וגדי ומיכה מקבלים שיעור בחיילות מצימבל.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-144
פרק 144
סיוט או מציאות? רוני ונועם חולמים סיוטים מקבילים ומתעוררים למציאות מוזרה אף יותר.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-145
פרק 145
המירוץ השנתי של גנות יוצא לדרך וכולם רוצים לנצח! אילנה נופלת ומקבלת עזרה מבחור מסתורי ונועם מבינה שרוני לא היחיד שרודף אחריה.
23 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-146
פרק 146
נועם מספרת לחבריה את האמת על הדגל. הדלידים מנצלים שיעור באזרחות כדי להעמיד את רוני למשפט על ששיקר לקבוצה. מה יהיה גזר דינו של רוני?
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-147
פרק 147
רוני מנסה לזכות באהדת חבריו בחזרה. אילנה מוצאת את מייק באתר הבניה. נועם מקבלת ביקור מאביה ומגלה אמת כואבת. וה"איגואנה" תופס את הבחורה הלא נכונה.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-148
פרק 148
נועם מצילה את מזי וספוטניק. חנה מגלה שהדגל נעלם ומפטרת את צחי. רוני ואילנה שוב מתקרבים.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-149
פרק 149
עדן מגלה שספיר עובדת וספיר בטוחה שברמן הלשין עליה. חנה מחפשת אחר הדגל וכולם מפחדים להיתפס, חוץ מחניך אחד.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-150
פרק 150
רוני לוקח את האשמה על שריפת הדגל וזוכה בפיוס מחודש עם חבריו. ליבה של קטי נשבר. ומזי וספוטניק מגלים שהדגל הוא הרבה יותר מדגל.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-151
פרק 151
רוני נעלם. אילנה מתעקשת שמשהו קרה לו. קטי מתקשה לסלוח לשאולי. וצחי דוחק את מזי וספוטניק לפינה.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-152
פרק 152
נועם משכנעת את יניב לשחרר את רוני. אילנה יוצאת בקמפיין להחזרת רוני לגנות. וצחי מבין שהאליפים עבדו עליו.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-153
פרק 153
נועם מספרת לחנה את כל האמת על אביה. רוני מתקשה להתמודד עם אבא שלו. וצחי מקבל שיחת טלפון מפתיעה.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-154-1
פרק 154
חנה סוגרת את הפנימייה כדי להגן על נועם. אין יוצא ואין בא. צחי סוחט את מזי. וספוטניק מנסה להציל את המצב.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-155
פרק 155
רוני חוזר לפנימייה. בינו לבין נועם ניצת מתח חדש. החברים נפרדים מקטי במסיבת פרידה מרגשת. וחנה מבינה למה צחי הגיע לגנות.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-156
פרק 156
חנה מובלת לבית חולים והחניכים מנסים לתפקד בלעדיה. בזמן שהמשטרה חוקרת את נסיבות התאונה של חנה האליפים עורכים חקירה משל עצמם.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-157
פרק 157
ספוטניק מנסה להחביא את המפה. גדי ומיכה מנסים לנהל מטבח. וברמן וספיר מצליחים להרוס הכל לאילנה ורוני.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-158
פרק 158
נועם בפרנויה ורוני נחלץ לעזרתה. עדן לא מצליחה לתפקד כמנהלת והדלידים משתלטים על הניהול של גנות.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-159
פרק 159
בעוד הדלידים מסלקים את האליפים מהמגורים שלהם, אילנה מנסה לעזור למייק ורוני מסתיר את עזרתו לנועם.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-160
פרק 160
השמועה על כך שנועם היא בת נפוצה בגנות והחניכים מוכי תדהמה! מזי מנסה להמציא לנועם תוכנית חדשה. וספוטניק לא מצליח לחיות עם האשמה.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-161
פרק 161
נועם ומזי מחליטות להפיץ שמועה שתנמק את ההתחזות של נועם לבן, אלא שספוטניק מפיץ שמועה מתחרה והמצב רק מחמיר. חנה עדיין נעדרת, שאולי משוכנע שהוא מנהל את גנות והבלגן חוגג.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-162
פרק 162
עדן מענישה את הדלידים על הסמכויות שלקחו לעצמם ומשאירה אותם שבת. כולם מבואסים מהעונש ובמיוחד מן העובדה שמיכה וגדי עדיין אחראים על הארוחות. מזי, נועם וספוטניק גם הם נשארים שבת, מזי מגלה שצחי סיבך אותה בצרות צרורות.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-163
פרק 163
ספוטניק משוכנע שפענח את המפה ושיש אוצר בגנות. המכתבים שקיבלו גדי ומיכה מהצבא גורמים לריב קשה ביניהם. רוני מזמין את נועם לארוחת ערב ומזי משכנעת אותה שמדובר בדייט ומוצאת דרך מקורית להרוויח כסף.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-164
פרק 164
משלחת של חניכים נוסעת לבקר את חנה בבית החולים. נועם משכנעת את מזי להתפייס עם ספוטניק, והוא מצליח לשכנע את מזי שיש ממש בהשערה שלו לגבי אוצר בגנות.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-165
פרק 165
אילנה מנסה לשכנע את הדלידים לאפשר למייק לגור אתם במגורים וסביב העניין מתפתח ויכוח סוער. ספיר כועסת על ברמן ומנתקת קשר. גדי כמעט משתכנע לוותר על הזימון לסיירת אבל ברגע האחרון מתחרט.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-166
פרק 166
צחי משכנע את שאולי שהוא במשימה סודית למען חנה, ושאולי מתנדב להוציא מספוטניק מידע על המפה. ספוטניק, שבלע את המפה, סובל מאד וחושש לספר על כך למזי ונועם.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-167
פרק 167
אילנה וגדי תופסים את רוני ונועם ברגע רומנטי. גדי מפיץ את השמועה על נועם ורוני בהתלהבות. כולם משוכנעים שאילנה פגועה מרוני, אבל היא מעמידה פנים שלא אכפת לה.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-168
פרק 168
עדן מגלה שמייק גר עם הדלידים. רוני מציג את נועם בפני הדלידים כחברתו החדשה, אך הדלידים מפגינים עוינות כלפיה. נועם נחושה להוכיח לרוני שהחברים שלה יקבלו אותו בסובלנות, בניגוד לחבריו.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-169
פרק 169
מיכה ומייק מתחברים וגדי מקנא. בעקבות הוידוי בפני מזי, ספוטניק השבור מתבצר במקלחות ומסרב לצאת. שאולי מצליח סוף סוף להוציא מספוטניק מידע על המפה.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-170
פרק 170
שאולי מגלה את האמת לגבי צחי, הוא וספוטניק נחושים בדעתם לעצור את צחי מלממש את כוונותיו הזדוניות. בין רוני ונועם שוררת מתיחות ומתפתחת שוב תחרות. ברמן משכנע את ספיר להקליט שיר ולהעלות אותו לאינטרנט.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-171
פרק 171
צחי חושף את הסוד הגדול של חנה. ספוטניק ושאולי מחליטים לשמור כדי למנוע מצחי לגנוב את האוצר. נועם ורוני נפרדים, ברמן וספיר משוכנעים שזה בגלל שרוני עדיין מאוהב באילנה ושוב מתערבים בעניינים לא להם.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-172
פרק 172
ספיר וברמן מנסים לאסוף חזרה את הפלאפונים שנלקחו בגללם מהארגז של חנה, אבל זה מאוחר מדי- גנות מוצפת פלאפונים. שאולי וספוטניק מחפשים את האוצר ונקלעים למצוקה כשצחי מגיע.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-173
פרק 173
שאולי וספוטניק מתכננים איך להציל את האוצר מידיו של צחי. הדלידים מגלים שמייק מועסק בתנאים מחפירים ומנסים לעזור לו, למרות שהוא מבקש שלא יתערבו.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-174
פרק 174
הדלידים מגלים ששאולי הסתיר מהם את הסליק. הם מגבשים תוכנית להצלת האוצר. ספוטניק מגלה שהדלידים השתלטו על הסליק ומגייס את נועם ומזי בכדי לעצור אותם.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-175
פרק 175
האליפים והדלידים מגלים שמישהו הקדים אותם ורוקן את הסליק מתכולתו. שתי הקבוצות יוצאות בעקבות האוצר האבוד. הדלידים מגייסים את מייק בניסיון לעצור את צחי.
25 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-176
פרק 176
מייק נעצר על ידי המשטרה ומועמד לגירוש מהארץ. צחי מתעמת עם הדלידים ומאיים עליהם. רוני מזהיר את האליפים מפני צחי ומזי נלחצת. לכבוד חזרתה הקרובה של חנה, עדן ממנה את הדלידים להעלות מסכת לכבוד חגיגות ה- 60 לגנות.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-177
פרק 177
האליפים מחליטים לשמור על האוצר של חנה. גדי ומיכה מחפשים את הדרכון של מייק בתקווה לשחרר אותו. שאולי עושה כל שביכולתו לעורר את זיכרונה של חנה. ספיר מגלה שברמן זייף את הצלחת השיר שלה.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-178
פרק 178
האליפים תופסים את צחי שגנב את קופסת המכתבים, אך הוא נמלט. ספיר פגועה מאד מברמן ששיקר לה. הדלידים מחליטים להלחם על שחרורו של מייק, ומצטלמים לכתבת טלוויזיה בנושא.
26 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-179
פרק 179
בעקבות הכתבה בטלוויזיה זהותה של נועם נחשפת והשמירה סביבה מתהדקת. ההכנות האחרונות למסכת בעיצומן, אך הדלידים מסוכסכים בינם לבין עצמם ומיואשים מכך שלא הצליחו להביא לשחרורו של מייק. קטי מגיעה לעזור בהכנות לאירוע ומנסה לפשר בין ברמן לספיר.
27 דק'
אליפים-עונה-3-פרק-180
פרק 180
היום הגדול של חגיגות ה- 60 לגנות מגיע, אך מתברר שצחי לא נעלם אלא מתכנן לפוצץ את האירוע החגיגי. "האיגואנה" הצליח סוף סוף לאתר את נועם וגם הוא מתכנן לנצל את האירוע למטרותיו. האם יצליחו האליפים והדלידים להציל את המצב?
28 דק'

סדרות נוספות