עדי הימלבלוי

אבל אתם מכירים אותה גם כנטשה מהשמיניה
שחקנית ודוגמנית
תאריך לידה: 27/11/1984
מזל: קשת
עיר לידה: חולון, ישראל

עדי הימלבלוי ב-BIGI
:

הכירו את עדי הימלבלוי:

איפה גדלה עדי הימלבלוי?

עדי הימלבלוי נולדה בחולון להורים צברים. אימה ממוצא אירני וטורקי, ומוצאו של אביה בברית המועצות. כשהייתה בת 3 הוריה התגרשו, בגיל 13 אביה נפטר ממחלת הסרטן. בגיל 16, שנה לפני תחילת הקריירה שלה, החלה לעבוד כברמנית בתל אביב.

 

איך עדי הימלבלוי התפרסמה?

כשהיית בת 17 זכתה במקום הראשון בתחרות הדוגמנות "נערת פלפל" במסגרת תחרות שנערכה בתוכניתו של דודו טופז. אחרי הזכיה בתואר הצטלמה לקליפים שונים, אבל הפריצה הגדולה הגיעה רק ב-2005.

 

באותה שנה התקבלה עדי לתפקיד ראשי בסדרת הנוער "השמיניה" של גיורא חמיצר (בה אתם יכולים לצפות ב-BIGI). עדי שיחקה את דמותה של "נטשה סוגוביה", תפקיד שהפך אותה למפורסמת בין לילה. במקביל לתפקיד בשמיניה, עדי הצטלמה והשתתפה גם בסדרות ששודרו בערוצים השונים.

 

הקריירה של עדי הימלבלוי

בשנת 2006 הופיעה עדי ב"פסטיגל גיבורי הממלכה האבודה" לצד דון לני-גבאי ושירה וילנסקי, חברותיה לשמיניה. מאז עדי הספיקה להשתתף ב-5 פסטיגלים שונים. ב-2007 נבחרה להיות פרזנטורית של חברת בגדי ים, והמשיכה לשחק בשמיניה לצד תפקידים ראשיים ותפקידי אורח בסדרות טלוויזיה שונות. 

 

משנת 2008 עד שנת 2010 עדי הייתה חלק מצוות מנחי ערוץ הילדים. במהלך שנותיה בערוץ הנחתה את "מסע קיץ" (הפורמט שקדם ל"הבנים והבנות"), במקביל להשתתפות בסדרת הנוער החדשה "דאוס" ששודרה בערוץ הילדים (וזמינה כרגע ב-BIGI). 

 

בשנת 2010 השתתפה עדי בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" ואף הגיעה למקום השלישי. באותה שנה הנחתה את התוכנית "המלאכיות של צ'ובה" לצד דון לני-גבאי בערוץ הילדים. בשנה זו פרשה מצוות ההנחיה של ערוץ הילדים (עד שחזרה בשנת 2016). 

 

עדי חוזרת להשמיניה הדור הבא

במהלך הקריירה שלה עדי הימלבלוי שימשה כפרזנטורית של מותגים רבים ונחשבים, השתתפה במחזות זמר, בטנלובלות וסדרות רבות. בשנת 2013 חזרה למסך ערוץ הילדים עם הסדרה "השמיניה הדור הבא" (גם היא נמצאת ב-BIGI), וב-2014 בתוכנית Meאני (שזמינה ב-BIGI), שנותנת לכם הצצה לחייה האישיים.

 

אחרי שהגיעה למקום השלישי ב"רוקדים עם כוכבים", בשנת 2014 עברה לצד השני של תוכניות המציאות והשתתפה מספר פעמים בתפקיד שופטת אורחת בתוכנית "פרוייקט הלהקה" של ערוץ הילדים. בשנה הזאת גם נישאה עדי לחבר ילדותה, נדב פלד. 

 

עדי הימלבלוי ב״סופשלי״

בשנת 2016, עדי החלה לשחק בסדרה "סופשלי" (שזמינה לצפייה ב-BIGI) לצד שחר חסון. במקביל, באותה שנה הנחתה את העונה החדשה של "הבנים והבנות". בשנת 2019 עברה לראשונה אל המסך הגדול עם תפקיד בסרט הקודמיה "המוסד". 

 

בעלה של עדי הימלבלוי

כאמור, בשנת 2014 היא נישאה לחבר ילדותה, נדב פלד. לעדי ונדב שני ילדים והם מתגוררים בעיר הרצליה. ב-2013 חשפה לראשונה שהחלימה מסרט בלוטת התריס בו לקתה בשנת 2012.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: