דון לני-גבאי

אבל אתם מכירים אותה גם כרוני מהשמיניה
שחקנית
תאריך לידה: 21/12/1986
מזל: קשת
עיר לידה: תל אביב, ישראל

דון לני-גבאי ב-BIGI
:

הכירו את דון לני-גבאי:

דון לני-גבאי לפני הפרסום

דון התחילה את הקריירה שלה כבר בגיל 4 כששיחקה בהצגה בתיאטרון הילדים של אמה, המדבבת יפה גבאי, ובעקבות כך החלה גם לדבב באותו הגיל. כבר בגיל 7 גילמה את יעל בהצגת הילדים "הבית של יעל". בנערותיה המשיכה לשחק בהצגות עד גיל 16, כמו כן דון המשיכה לדבב תוכניות טלוויזיה וסרטים מצוירים ביניהם גם "פוקימון".

 

רוני מהשמיניה

בגיל 17 התקבלה למכינת הנוער בבית הספר למשחק ניסן נתיב. באותם שנים החלה לשחק את דמותה של רוני בסדרה "השמיניה" של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה גם ב-BIGI). בעונה השלישית של השמיניה רוני כבר הייתה חיילת בצה"ל ושילבה את השירות יחד עם צילומים. בעקבות ההצלחה של השמיניה הצטרפה רוני אל צוות המנחים של ערוץ הילדים בשנת 2007. 

 

בשנת 2006 דון השתתפה לראשונה בפסטיגל "גיבורי הממלכה האבודה". שנתיים מאוחר יותר השתתפה בפסטיגל "תפוס ת'פסטיגל". באותה שנה היא שיחקה בתוכנית "כוונות טובות" וכמו כן גם בתפקיד משני ב"האי". בשנת 2009 החלה לשחק ב"האחים דה גמה" של ערוץ לוגי, שזמינה לצפייה ב-BIGI. 

 

דון לני גבאי אחרי הפרישה מערוץ הילדים

בשנת 2012 דון פורשת מערוץ הילדים כעבור 5 שנים בערוץ. היא ממשיכה להשתתף במופעים שונים, לשחק בסדרות ולהנחות תוכניות ילדים. אל ערוץ הילדים היא תחזור בשנת 2014 עם התוכנית "השמיניה הדור הבא". במהלך השנים דון דיבבה למעלה מ-50 סדרות וסרטים.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: