קובי פרג׳

אבל אתם מכירים אותו גם כקובי מהפיג׳מות
שחקן ויוצר
תאריך לידה: 31/08/1980
מזל: בתולה
עיר לידה: פתח תקווה, ישראל

קובי פרג׳ ב-BIGI
:

הכירו את קובי פרג׳:

קובי פרג' לפני "הפיג'מות"

קובי פרג' נולד בפתח תקווה למשפחת צלמים מפורסמת שעלתה מעיראק. את שירותו הצבאי עשה בתיאטרון צה"ל שם שירת לצד אילן רוזנפלד ועודד פז. עוד במהלך שירותו הצבאי הופיע לצד אילן וקובי על בימת החממה של ה"דומינו גרוס". לאחר מכן יצרו את המופע הצבאי "מה קרה, מלחמה?!". 

 

בעקבות המופע שהעלו יחדיו הם קיבלו הצעה מחברת "טדי הפקות" להעלות מופע נוסף לקהל האזרחי. במהלך החזרות למופע הם קיבלו את ההצעה לנסות ולכתוב סדרה לערוץ הילדים. בעקבות האירועים הללו בשנת 2003 נוצרה הסדרה "הפיג'מות".

 

קובי מ"הפיג'מות"

בשנת 2003 עלתה לאוויר הסדרה "הפיג'מות" בה קובי שיחק את התפקיד הראשי לצד אילן רוזנפלד ועודד פז. אליהם הצטרפה אלונה טל, שגם אותה פגשו בשירותם הצבאי. הסיטקום "הפיג'מות" זכה להצלחה רבה ושודר במשך 9 עונות בערוץ הילדים, כעת הוא זמין לצפייה ב-BIGI.

 

תפקידים נוספים בקולנוע ובטלוויזיה

בשנת 2008 החל לככב בסדרת הבת של הפיג'מות, "הפיג'מות בקפה קר-סול". באותה שנה החל להשתתף בתוכנית הסאטירה "שבוע סוף". שנתיים לאחר מכן השתתף בסרטו של אבי נשר "פעם הייתי". בשנת 2011 הצטרף אל "נבחרת ישראל בטלוויזיה".

 

בשנת 2013 יצא הסרט "מפריח היונים" בו שיחק. החל משנת 2016 הוא משחק את תפקידו של ניסים הרס"ר בסדרה "תאג"ד". באותה שנה שיחק גם בסדרה "האחיות המוצלחות שלי" ובסדרה "ילדי בית העץ. החל משנת 2017 הוא חלק מצוות השחקנים הקבוע של "סברי מרנן".

 

לאחרונה קובי החל להפיק סרטים דוקומנטרים. סרטו הראשון יצא בשנת 2016 והיה "פוטו פרג'", סיפור משפחתו. הסרט היה מועמד לפרס אופיר לסרט התיעודי הטוב ביותר לשנת 2016. לאחר הצלחת הסרט הקים יחד עם עורך הסרט סטודיו להפקת סרטים. לאחרונה שודר סרטם "אלבום פרטי". 

 

בשנת 2019 יצא סרטו "להאיר את יוסי" אודות חייו של יוסי בנאי. הסרט היה מועמד לפרס אופיר לסרט התיעודי הטוב ביותר לצד זכיה בתחרות הקולנוע הדוקומנטרי הישראלי בפרס העריכה ובפרס המוזיקה המקורית הטובים ביותר. לאחרונה שיחק בסדרה "שב"ס" של כאן 11. 

 

קובי פרג' מדבב

במהלך השנים קובי נתן את קולו לדמויות רבות בסדרות טלוויזיה מדובבות ובסרטים מדובבים. אפשר לשמוע את קולו בין היתר ב: "צעצוע של סיפור", "אנימליה", "ההיטוריה המטורפת של העולם", "לילי המכשפה", "טום" ועוד. 

 

קובי פרג' על הבמות

בשנת 2006 קובי כיכב לראשונה על במת הפסטיגל, אליה חזר שוב כעבור שנה. במהלך השנים שיחק בעיבודים בימתיים שונים לסדרה "הפיג'מות. בשנת 2015 שיחק באדפטציה של תיאטרון הקאמרי לסרט "חולה אהבה בשיכון ג'". בשנת 2018 החל לשחק בתיאטרון הקאמרי בהצגה "ציד המכשפות". שנה לאחר מכן שיחק בהצגה "לילה אחד מרקוביץ'" בתיאטרון "בית לסין".

 

קובי פרג' שדרן הרדיו

בשנת 2007 החל את דרכו ברדיו ב"רדיו 99" בתוכנית שהגיש לצד אילן ועודד. לאחר זמן מה החליט להצטרף ל"רדיו תל אביב" שם יצר תוכניות ילדים. החל משנת 2014 הוא משדר ברדיו "גלי צה"ל" תוכנית רדיו שבועית לצד אחיו, בן.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: