אלונה טל

אבל אתם מכירים אותה גם כאלונה מהפיג׳מות
שחקנית
תאריך לידה: 20/10/1983
מזל: מאזניים
עיר לידה: הרצליה, ישראל

אלונה טל ב-BIGI
:

הכירו את אלונה טל:

אלונה טל לפני הפרסום

אלונה טל נולדה וגדלה בהרצליה. את לימודיה בתיכון עשתה בתיכון לאומנויות "תלמה ילין". את שירותה הצבאי עשתה בתאטרון צה"ל לצד עודד פז, קובי פרג' ואילן רוזנפלד. לאחר השירות הצבאי החלה לקדם את קריירת המשחק שלה. היא הופיע בקלטת ילדים ובפרסומת, ואפילו הוציאה שיר. 

 

אלונה מהפיג'מות

בשנת 2003 אלונה החלה להצטלם לסדרה "הפיג'מות" של ערוץ הילדים לצד חבריה מתיאטרון צה"ל. בעקבות מעברה של אלונה לארצות הברית, היא השתתפה ב-3 העונות הראשונות של הסדרה ובתפקיד אורח בעונה הרביעית. 

 

אלונה טל בהוליווד

ב-2003 אלונה עברה להתגורר עם אחותה בניו-יורק. שנה לאחר מכן עברה ללוס אנג'לס במטרה לנסות את מזלה בהוליווד. בהתחלה שיחקה תפקידים אורחים במספר סדרות כמו גם תפקידים ב"ורוניקה מארס", "על טבעי","Taking 5", "חצי מת ב-2", "CSI", "הלוחשת לרוחות", "אביר על גלגלים", "אנדוקיומנטד" ועוד.

 

בשנת 2008 היא שיחקה לצד דרייק בל בסרט הקומדיה "אמריקן קולג'". שנתיים לאחר מכן דיבבה את אחד התפקידים במשחק "Halo: Reach". היא שיחקה גם בתפקיד אורח בסדרה המצליחה "שקרניות קטנות" ו"שקר לי". 

 

בשנת 2013 אלונה שיחקה בתפקיד הראשי בסרט "עיר שבורה", כמו כן היא שחקה בסדרות "קאלט", ו"סוכן מחוק". משנת 2014 עד שנת 2017 היא שיחקה תפקיד קבוע בסדרה "Hand of God" של אמזון. ב-2017 הופיעה במספר פרקים של הסדרה "אריות הים". 

 

בשנים האחרונות אלונה טל הופכת לשחקנית מוכרת בהוליווד. ב-2018 פורסם שהיא תגלם את הדמות הנשית הראשית בסדרה "NYPD Blue". שנה לאחר מכן שיחקה במיני סדרה "אלי" של נטפליקס. אלונה טל נשואה לשחקן האמריקאי מרקוס אנתוניו פרז ולהם בת בשם צ'ארלי. 

 

אלונה טל בטלוויזיה הישראלית

למרות המעבר להוליווד, אלונה המשיכה לשחק בסדרות ישראליות. בשנת 2011 היא שיחקה את ביתו של ראש הממשלה בסדרה "ילדי ראש הממשלה" ובשנת 2016 היא שיחקה בסדרה "בני ערובה". עם פרוץ משבר הקורונה ב-2020, היא השתתפה בפרק יוטיוב מיוחד של הפיג'מות שנקרא "איחוד בבידוד".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: