אילן רוזנפלד

אבל אתם מכירים אותו גם כאילן מהפיג׳מות
שחקן ויוצר
תאריך לידה: 10/01/1980
מזל: גדי
עיר לידה: רחובות, ישראל

אילן רוזנפלד ב-BIGI
:

הכירו את אילן רוזנפלד:

הילדות של אילן רוזנפלד

אילן רוזנפלד נולד וגדל ברחובות. הוא בנו של השחקן סימון רוזנפלד (ז"ל) ששיחק לצידו את דמותו של מר לטין ב"הפיג'מות". בצעירותו היה בבימת הנוער של רחובות וחבר בלהקת הנוער של העיר. את שירותו הצבאי עשה בתיאטרון צה"ל שם הכיר את קובי פרג', עודד פז ואלונה טל – לימים חבריו ל"הפיג'מות".

 

אילן מהפיג'מות

אילן, קובי ועודד הופיעו במופע בידור צבאי במהלך שירותם. על בסיס אותו מופע יצרו מופע דומה איתו הופיעו לאחר שיחרורם מהשירות הצבאי. בעקבות המופע הם החלו לעבוד יחד עם יואב צפיר על סדרת טלוויזיה בשם "גרוב סטייל" שלימים תשנה את שמה ותהפוך לסדרת הקאלט האהובה "הפיג'מות". 

 

אילן רוזנפלד כיכב בסיטקום "הפיג'מות" של ערוץ הילדים (הזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI) במשך 9 עונות. אילן כיכב גם בסדרות הבת של הפיג'מות "קפה קר-סול" ו-"המופע של דבל'ה" וגם בסדרה "האחים דה-גמה" של ערוץ לוגי, שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI.

 

אילן הגיש יחד עם עודד וקובי שתי תוכניות ילדים ברדיו "99" ובמקביל יצר איתם את תוכנית המערכונים "העיר שלנו" לקשת. הם השתתפו גם ב"פסטיגל פנטזיה" וב"פסטיגל על הזמן". אילן שיחק בנוסף גם בסדרות: "החולמים", "הכל הולך", "התכנית" ועוד. 

 

סדרות שכתב אילן רוזנפלד

אילן לא רק כיכב בתוכנית "הפיג'מות", אלא גם יצר את הסיטקום וכתב חלק נכבד מפרקיו. הוא יצר גם את סדרות הנוער: "חצויה", "שוברי גלים", "מריו", "המלון של פיני" ועוד. בנוסף הוא כתב גם שירים לסדרות כמו "הפיג'מות", "גאליס", "שוברי גלים" ואף לפסטיגלים שונים.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: