יובל סגל

אבל אתם מכירים אותו גם נתן מהפיג׳מות
שחקן ותסריטאי
תאריך לידה: 06/12/1980
מזל: קשת
עיר לידה: תל אביב, ישראל

יובל סגל ב-BIGI
:

הכירו את יובל סגל:

טרום הקריירה של יובל סגל

יובל נולד בתל אביב, אביו הוא השחקן יוסי סגל והוא גם בן דודה של השחקנית אליאנה תדהר. בתיכון יובל למד במגמת קולנוע ולאחר מכן למד בבית הספר למשחק "New Actors Workshop" בניו יורק. את שירותו הצבאי עשה בתור צלם צבאי בחיל החינוך והנוער שם הכיר את אילן רוזנפלד, עודד פז וקובי פרג' שלצידם שיחק בסדרה "הפיג'מות".

 

יובל סגל שחקן צעיר

ב-1986, כשהיה רק בן שש, התחיל את דרכו כששיחק בסדרה "רחוב סומסום". בשנת 1991 השתתף בסדרה "יום יומן" בתקופת שידורי הניסיון של ערוץ 2 החדש. ארבע שנים מאוחר יותר, בשנת 1995, שיחק בסדרת הדרמה "סיטון". כמו כן הוא שיחק גם בסרט "באזז".

 

נתן מהפיג'מות

עוד לפני שהשתתף בסדרה, יובל סגל היה שותף לכתיבתה של "הפיג'מות". בשנת 2004 דמותו של נתן הופיעה לראשונה בעונה השנייה של הסיטקום "הפיג'מות" ששודרה בערוץ הילדים (וזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI). בעונה הרביעית החל יובל לככב בתפקידו של "נתן" באופן קבוע בסדרה. 

 

יובל סגל בסדרות ילדים ונוער

בשנת 2009 השתתף בתוכנית "הטבח המתוסבך" לצד עודד פז. בשנת 2012 החל לשחק בסדרה "תעלומות מהאגדות" ששודרה בערוץ לוגי (וזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). בשנת 2014 החל להשתתף בסדרה "החפרנים" של כאן חינוכית. יובל שיחק במהלך השנים בסדרות ילדים ונוער רבות כמו "משפחה שולטת" (שזמינה לצפייה ב-BIGI), "מיכל הקטנה והמפלצות", "אלישע" (גם היא -BIGI) ועוד. 

 

יובל סגל בטלוויזיה ובקולנוע

בשנים האחרונות החל יובל להשתתף בסדרות טלוויזיה וסרטים שאינם לילדים. הוא השתתף בעונה השלישית של "סברי מרנן", וב"קאמבק", "הכל הולך" ועוד. יובל סגל נתן את קולו כמדבב של דמויות אנימציה רבות. בין הסדרות והסרטים בהם דיבב ניתן למצוא את: "רובין הוד", "פיטר פן", "צעצוע של סיפור", המומינים", "בת הים הקטנה", "עידן הקרח", "תפוס ת'כריש" ועוד.

 

תסריטים ויצירות של יובל סגל

יובל סגל עסק במהלך השנים בכתיבת תסריטים ובבימוי. כאמור, החל מהעונה ה-2 הוא אחד הכותבים של "הפיג'מות". כמו כן הוא היה נמנה עם  הכותבים של הסדרות "אליפים", "דאוס", "הנפילים", "מנדלבאום בלש פרטי" (אותה גם יצר), "משפחה שולטת", "סברי מרנן" ועוד

 

בשנת 2014 הוא יצר עבור תיאטרון "צוותא" את הצגת הילדים "ילד פלא" שמבוססת על שיריו של קובי אושרת. את ההצגה ביים עודד פז. בשנת 2019 הוציא את סדרת הרשת "אח שלי רוח". 

 

יובל סגל בתיאטרון

במהלך השנים שיחק בהצגות בתיאטראות שונים. את דרכו החל בתיאטרון בית לסין. החל מ-2012 הוא חלק מתיאטרון הקאמרי, במסגרתו השתתף בהצגות: "סטמפניו", "אשכבה", "מקבת", "גורודיש", "כטוב בעיניכם", "פתאום דפיקה בדלת" ובהצגות נוספות. 

כוכבים נוספים ב-BIGI
: