אלישע

2015 |

5 עונות

קומדיית המצבים הקורעת של ערוץ הילדים עכשיו גם ב-BIGI! תכירו את אלישע קיז (קיזלובסקי) (יובל סמו), גבר מובטל מבוגר שמגלה שנתיים אחרי פטירתו של סבו שהוא זכאי לירושה של 10 מליון שקלים בתנאי אחד: הוא צריך לחזור לכיתה ו' בבית ספר "הרצל", ממנה אלישע סולק. רק כשייציג תעודת סיום לעורך הדין "זכאי הגדול" יהיה זכאי לירושה. אם אלישע לא יצליח לסיים את כיתה ו', מי שיזכה בסכום יהיה עורך הדין. 

אלישע מחליט לחזור לכיתה ו' ומצטרף לכיתתה של המורה שני (מלי לוי), שם מכיר את החברים החדשים לכיתה שלו:
עדי בינגל (מיכאל גולן גלמי) – תלמיד מצטיין שהופך לחברו הטוב ביותר של אלישע.
תמר בינשטוק (רומי נדבורני) – תלמידה חכמה, בעלת בלוג.
רומי "סופרסטאר" דלומי (בר סביר) – ילדה מפורסמת בוגרת תוכנית ריאלטי.
זכאי "הקטן" (שחף יעקובוביץ') – השטינקר של המנהלת והבן של עורך הדין "זכאי הגדול".
שון קלמנוביץ' (מל מלכה) – ילד טיפש שמאמין בחייזרים. 

בכל פרק יעבור אלישע אתגרים חדשים וחוויות משונות בדרך לסיום כיתה ו'. אם לחזור לספסל הלימודים אחרי עשרות שנים זה לא מספיק קשה, אז הסגנית ציפי (רבקה מיכאלי), שעוד זוכרת אותו מימי כיתה ו' האמיתיים שלו תערים עליו קשיים נוספים, יחד עם המנהלת אלה (עלמה זק) שלא באמת מתעניינת בתלמידים אלא חושבת רק על הכסף. את השנה הקרובה יבלה אלישע בבית הספר יחד עם החברים החדשים וצוות בית הספר. בין השאר גם יכיר את מנצורה (אודי כגן), בעל הקפיטריה של בית הספר.

הסדרה זכתה בפרס הסדרה הקומית לילדים ונוער הטובה ביותר של האקדמיה הישראלית לטלוויזיה לשנת 2015 וגם בסיטקום השנה בטקס נבחי הילדים בשנת 2016. הצלחת הסדרה זיכתה אותה ב-5 עונות! במהלך העונות השתתפו שחקנים אורחים רבים שאתם מכירים ביניהם: מגי אזרזר, ירון ברלד ועוד.

האם אלישע יצליח לסיים שוב את כיתה ו'? איך הוא יסתדר עם התלמידים שצעירים ממנו ב-20 שנה? ומה המנהלת אלה והסגנית ציפי הולכות לעשות? הצטרפו למסע של אלישע בבית הספר היסודי עם BIGI!

שחקנים:

יובל סמו, מלי לוי, רבקה מיכאלי, עלמה זק, אודי כגן וגיא לואל

פרקי העונה

יובל סמו מגיע לערוץ הילדים ויככב לראשונה בסיטקום המיועד לילדים ונוער. כוכב הסיטקום החדש הוא אלישע - בחור מובטל ולא יוצלח בשנות ה-30 לחייו שבכדי לזכות בירושה ענקית מסבו חייב לחזור לבית הספר ולסיים את כיתה ו' בהצלחה. הסיטקום יגולל את חוויותיו במהלך ניסיונו של אלישע לסיים בהצלחה את כיתה ו' כשהוא מוקף בתלמידים שצעירים ממנו בעשרים שנה ולצדם מבוגרים רבים המנסים להכשילו.
הקומדיה המטורפת והמצליחה חוזרת לעונה חדשה! אלישע (יובל סמו), בחור מבוגר ולא יוצלח, ממשיך בנסיונותיו לסיים את כיתה ו' כדי לזכות במיליונים שהוריש לו סבו. כדי להשיג את המטרה, הוא נאלץ להתמודד עם ציפי, הסגנית רעת הלב (רבקה מיכאלי), אלה, המנהלת תאבת הבצע (עלמה זק) ואנפה, היועצת המסתורית (ליאת הרלב). הסידרה עוקבת אחרי עלילותיו של אלישע, שלא מחמיץ אף הזדמנות להסתבך, ואחרי מעלליהם של חבריו לכיתה.
עונה נוספת לקומדיה המצליחה שעוקבת אחרי נסיונו של אלישע (יובל סמו), בחור לא יוצלח, לסיים את כיתה ו' כדי לזכות במיליונים שהוריש לו סבו. השנה החדשה מביאה איתה אתגרים חדשים בהם אלישע יצטרך לעמוד, האם הוא סוף סוף יצליח?
הלימודים ממשיכים ואלישע עדיין מנסה לצלוח את כיתה ו'. אלישע שוב מתמודד עם צוות בית הספר יחד עם חבריו לכיתה במטרה סוף סוף לסיים את כיתה ו' ולזכות בירושה. תחזיקו לו אצבעות שהפעם הוא יצליח.
אלישע קיז חוזר לבית הספר הרצל לעונה חדשה מטורפת, מסעירה ומצחיקה מתמיד והפעם עם הפתעה מרעישה... הוא זוכה בירושה והופך למיליונר! אז איך הוא הופך תוך זמן קצר בחזרה ממיליונר לתלמיד בכיתה ו'? יש דברים שרק אלישע יכול להסביר... אז תצטרפו לרכבת ההרים של אלישע, אלה, ציפי, שני, אנפה, זכאי, שון שון ומנצורה אחד גדול, שחוזר לשלוט בקפיטריה אחרי שנת גלות בקוטב הצפוני, לחצי השעה הכי מטורפת ומצחיקה!
אלישע-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - אלישע נהיה מליונר. כמעט
אלישע (יובל סמו), הוא בטלן בן 40, שחי בדירת חדר וחצי עם שקל וחצי בכיס. חייו משתנים כשסבו מוריש לו ירושת ענק, אבל בתנאי אחד - על אלישע לחזור לבית הספר, ולסיים את כיתה ו'.
26 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - אריה זקן
ביומו הראשון בכיתה ו', אלישע המום לגלות שילדי הכיתה חושבים שהוא זקן. מרוב שהוא נחוש להוכיח להם שהוא הילד הכי מגניב בכיתה, הוא מסבך את כל הכיתה יותר ויותר...
22 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - ויקיפדיה אמרה
אלישע מגלה דרך מפתיעה לשכתב את ההיסטוריה (ואת הציון בהיסטוריה) - לשנות את הערכים בויקיפדיה. מהר מאוד הוא מגלה שעם ההיסטוריה לא מתעסקים.
26 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - היסטריה בקפיטריה
מנצורה נותן לאלישע לנהל את הקפיטריה בהעדרו. אלישע ממלא את הקפיטריה בלקוחות, אבל מרוקן את הקופה מכסף. בינתיים, תמר מנסה לשנות תדמית, כדי לשכנע את הקהל לבוא להופעה שלה.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - אלישע בונה סוכה
אלישע מתנדב לבנות את סוכת בית הספר כדי להרשים את שני. יש לו רק בעיה אחת: אין לו מושג איך עושים את זה. רומי גוררת את זכאי הקטן לתחרות דואטים ולא מבינה עד כמה טעתה
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - העורב והשועל
אלישע ומנצורה עוזרים לעדי להחזיר חוב בן עשרות שנים לספרנית בית הספר, ועל הדרך מלמדים אותו לכתוב ספר ילדים. אלה זועמת על אלישע, כי העבודה שלו מחבלת לה בעסקים.
21 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - היריד
ביריד בית הספר, אלישע עוזר לעדי לצייר דיוקן של תמר, כדי להרשים אותה. העניינים מסתבכים כשהדיוקן נופל לידיה של ציפי. רומי פותחת ביריד דוכן למוצרי רומי ומופתעת כשזכאי פותח דוכן מתחרה.
20 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - טקס חנוכה
חנוכה בפתח וכולם שמחים - אלישע שיוכל להתקרב לשני, עדי כי יוכל להתקרב אל תמר, שני שתוכל לארגן טקס חינוכי, ואלה שרוצה להרוויח מהחג המון כסף. השאלה היחידה היא מי ישמח אחרון?
24 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - בלתי מוחמא
אלישע יעשה הכל כדי לקבל מחמאה בפעם הראשונה בחייו. גם אם זה כולל ללמוד לבשל, להרוס את הכיתה ולהסתבך עם ציפי.
20 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - לצפות עם האויב
אלישע מחליט למצוא תחביב שמשותף לסגנית המנהלת , ציפי, ולו- צפייה בטלנובלות, אך לצערו התחביב הזה סוחף אותו למקומות לא צפויים. ובינתיים שון שון נלחם בפולשים מהחלל.
24 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - וואטסאפ
אלישע מגלה שהוא הוצא מהווטסאפ הכיתתי, כי הוא זקן מדי. הוא פונה לחבריו לעזרה, אבל כל מי שמנסה לעזור - מוצא מהקבוצה בעצמו.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - בסך הכול רציתי לחזור הביתה בשלוש
ציפי מגלה שאלישע היה גיבור בצבא. היא להוטה לשמוע את סיפור הגבורה, אבל יש לאלישע בעיה קשה - הוא לא זוכר אותו. שון הופך לטבח צבאי ומשדרג את הקפיטריה של מנצורה.
24 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - כינים
בבוקר המבחן החשוב בטבע אלישע מגלה שלעדי יש כינים. כשציפי מפרידה את הילדים הנגועים בכינים משאר הכיתה, אלישע מבין שאין לו ממי להעתיק בבחינה. תמר מגלה שרומי גונבת את כל משפטי החוכמה שלה מהבלוג.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - שורשים
(טו בשבט) עבודת שורשים של אלישע מגלה עובדה מרעישה - הוא חצי אח של לא אחרת מאשר... ציפי! כעת הוא צריך להתמודד עם אחות חדשה ומפתיעה, שתמיד חלמה שיהיה לה אח קטן.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - אלישע בלש פרטי
אלישע יוצא לחקור את הפרשיה שמסעירה את כל בית הספר - מי הוא גנב הסנדוויצ'ים המסתורי? בפרשיה הזאת כולם חשודים, ואף אחד לא פטור מחקירה!
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - ועד נמ"ל
אלישע עושה הסכם מפוקפק עם הילד החזק בבית הספר, כדי להתמנות ליושב ראש ועדת ביקור חולים ולהפסיד כמה שיותר שיעורים. בקפיטריה, מנצורה מגלה שהריח שנדבק לזכאי הקטן מושך אליו ילדים מורעבים.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - שתיים בחצר
עדי מסתבך עם עומר, הבריון השכבתי, שקובע ללכת איתו מכות בשתיים בחצר בית הספר. אלישע מבטיח להציל אותו ממצב הביש, אלא שכל ניסיון רק מוביל אותו לסיבוך גדול יותר.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - חברות הכי טובות
אלישע מתחפש לבחורה כדי להיכנס בחינם למשחק כדורגל. רגע לפני שהוא עוזב את בית הספר הוא נתקל בציפי, שמחליטה לאמץ אותו בתור החברה הכי טובה שלה. מנצורה משוכנע שהוא הפך למיליונר.
25 דק'
אלישע-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - המורה אזולאי
המורה אזולאי, שמעולם לא תפס תלמיד מעתיק, פורש ומכניס את כל הכיתה לבעיה. איך הם יעתיקו עכשיו? אלישע מנסה להשאיר את אזולאי בבית הספר, אבל לא מבין לאיזה בור הוא מכניס את עצמו.
23 דק'
אלישע-עונה-1-פרק20
פרק 20 - הזומבים באים!
אזעקה מסתורית שנשמעת בבית הספר מבשרת שבית הספר נמצא תחת... מתקפת זומבים! כעת, כשהעולם המוכר על סף הכחדה, אלישע, אלה, ציפי, רומי, תמר ועדי נאבקים מי יהיה האיש האחרון שיישאר בחיים.
25 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-21
פרק 21 - אלישע הגבוה באדם
אלה המנהלת בית הספר מכינה הפתעה לקראת משחק הכדורסל המסורתי מול בית הספר "גנדי" - אלישע, תלמיד כיתה ו' הגבוה בכל פתח תקווה. אבל לבית ספר גנדי יש כמה הפתעות..
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-22
פרק 22 - צמד רעים
אלישע ועדי מגלים פטנט בלמידה למבחנים - להלחין את חומר הלימוד. מהר מאוד השניים מצליחים להפוך ללהיט של בית הספר, עד שההצלחה עולה לאלישע לראש.
24 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-23
פרק 23 - מיצ"ב כפית
אלישע ניצב מול אחד האתגרים הגדולים של השנה - מבחן המיצ"ב. אם ייכשל, יעוף מבית הספר ויפסיד את הירושה.
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-24
פרק 24 - הגיבור שלי
אלישע ושון עושים עבודה על הגיבור שלהם, ולא מצליחים להגיע להסכמה מה זה גיבור אמיתי. לבית הספר מגיע תלמיד יפני, ורומי ותמר נאבקות על תשומת הלב שלו.
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - מה כבר עשיתי
ציפי נותנת לאלישע עונש, שאם לא יעשה אותו הוא יועף מבית הספר. הבעיה היא שלאלישע לא שומע מה העונש, כי האוזניים שלו סתומות.
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - אנגרי אלישע
אלישע יעשה הכל כדי לשבור את השיא במשחק בטלפון שלו. כולל פניה למומחה הגדול בעולם בתחום. בינתיים, אלה מוצאת דרך חדשה ומוזרה לעשות כסף בבית הספר.
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - התלמידה ציפי
ציפי לא מוצא את התעודה שלה מבית הספר, ונאלצת לחזור לכיתה ו'. זה מאוד קשה לה, אבל הרבה יותר קשה לאלישע. רומי מקווה לקבל תפקיד גדול, אבל מצפה לה הפתעה.
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - עדי הקדוש
עדי יעשה הכל כדי להגיע למשחק בין מכבי פתח תקווה לברצלונה. גם אם זה אומר להמציא חג חדש ודמיוני. אלה משיקה תוכנית אירוח חדשה בבית הספר ומתכוננת לאורח מיוחד.
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - כד קטן
אלישע חושד שכד, שנמצא במרתף בית הספר, הוא כד עתיק מתקופת החשמונאים. הוא הופך את בית הספר למוזיאון ארכיאולוגי ואת עצמו לארכיאולוג הראשי.
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - הכבשה מארץ עוץ
אלישע נשלח על ידי אלה להעביר פסל כבשה לתחרות עירונית, אבל מעביר בטעות את הספל לבלה, מנהלת בית הספר המתחרה. רומי מקבלת הצעה חד פעמית לככב המחזמר היוקרתי "הקוסם מארץ עוץ" ונערכת לעזיבת בית הספר.
24 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - עדי רץ למועצת תלמידים
אלישע מנדב את עדי לרוץ לראש מועצת תלמידים כדי לעזור לו להתקרב לתמר. המרוץ לנשיאות מול רומי ושון שון, מוציא את עדי מדעתו ואלישע לא חושש שהוא ייצר מפלצת שיצאה משליטה.
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - תנ"ך בפוקס
אלישע נדרש לשמור על זכאי הקטן, נציג בית הספר לחידון התנ"ך. כדור שפוגע בראשו של זכאי, גורם לו לאיבוד זיכרון ומכריח את אלישע להיות הנציג במקומו... הבעיה שאין לו מושג בתנ"ך.
26 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - החבר הכי טוב שלי
עדי מרגיש שאלישע לוקח אותו כמובן מאליו אז הוא מחליט לגרום לו לקנא. מנצורה מנסה לזכות בטיסה לפארק שעשועים ענקיים, אבל זכאי הקטן נחוש לא פחות ממנו לזכות בפרס
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - מנצורה ב'
אחיו התאום של מנצורה פותח קפיטריה מתחרה בבית הספר. אלישע נקרע בין הרצון להישאר נאמן לחברו הוותיק, לבין הטעם המושלם של הטוסט שהאח מכין.
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - יום הורים
ביום אסיפת ההורים, אלישע יעשה את הכל כדי שאמא שלו תהיה גאה בו ולא תתאכזב ממנו, כהרגלה. ציפי מגלה יכולת מפתיעה במשחקי מחשב.
26 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - ל"ג בעומר
אלישע מסביר לעדי מה צריך לעשות כדי לקבל את המשימות הכי קלות לקראת מדורת ל"ג בעומר. אלה דורשת ממנצורה להגדיל את הרווחים מהקפיטריה עם אלבום קלפים מקורי.
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-37
פרק 37 - הרצל היום
אלישע ותמר חלוקים ביניהם - מה ימכור יותר עותקים מעיתון בית הספר - כתבות רציניות או תמונות מצחיקות של אלה וציפי. שון שון הופך למבקר המסעדות של העיתון ומכניס את מנצורה ללחץ.
23 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-38
פרק 38 - מורה ליום אחד
אלישע סיפר לחברה החדשה שלו שהוא מורה בבית ספר. כשהיא מחליטה לבקר אותו בהפתעה, העניינים מסתבכים במהירות.
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-39
פרק 39 - המבחן בהתעמלות
רגע לפני סוף שנה והירושה כבר נראית באופק. נשאר רק מבחן בהתעמלות, ממנו אלישע חושש במיוחד. רומי המומה לגלות שצוות צילום מצלם את תמר לסרט חדש. יכול להיות שתמר תופסת את מקומה?!
22 דק'
אלישע-עונה-2-פרק-40
פרק 40 - חמסה חמסה
היום האחרון ללימודים. אלישע שם לב שהיום הזה זהה ליום האחרון של כיתה ו', בו הועף מבית הספר. האם הוא יצליח לשנות את מהלך הגורל ולזכות בירושה?
24 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-41
פרק 41 - מה שאני אוהבת בך
שנה חדשה. אלישע מנסה להשתנות לכבוד השנה החדשה אך משימה שהוא מקבל מנגה, ילדה חדשה בכיתה, מכריחה אותו לפעול בדרכיו המוכרות. במקביל קפיטריית בית הספר ריקה ומחכה למוכר שיירש את מנצורה.
27 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-42
פרק 42 - יום ההורה
מוריס, אביו הבטלן של אלישע, מגיע בהפתעה לבית הספר במסגרת "יום ההורה". אלישע, שנבוך מנוכחותו, ייעשה הכול כדי להסתיר את הזהות האמיתית של אביו.
22 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-43
פרק 43 - ההרצל הגדול
אלישע משכנע את אלה להפוך את בית הספר לחלל ריאליטי אחד גדול. בית הספר הופך לווילה סגורה ומלאה תככים ומאבקים, ממנה יצא רק מנצח אחד!
24 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-44
פרק 44 - חיפושית נדירה
אלה המומה לגלות ששיר שמבצעים אלישע, עמית, זכאי ושון מצליח באופן מפתיע והופכת את הארבעה ללהקה מצליחה. במקביל שני מאבדת את החיפושית הנדירה אותה מצאה ויוצאת ביחד עם קסוטו למסע חיפוש אחריה.
24 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-45
פרק 45 - למה לי פוליטיקה עכשיו?!
שר החינוך מגיע לביקור בבית הספר ומתרשם מאוד מאלישע ומסגנון חייו. במקביל אנפה מגלה ספר לא גמור אותו כתב לא אחר מאשר... קסוטו. היא תעשה הכול כדי לגרום לו לסיים אותו.
25 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-46
פרק 46 - המערה החשמלית של חה חה חה
חברי הילדות של אלישע מגיעים לביקור והם מנסים לשחזר ולמצוא את החדר הסודי שלהם. במקביל קסוטו מופתע לגלות שמעבר בקפיטריה שלו מקצר את ריצת ה 2,000 מטר.
22 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-47
פרק 47 - יורגן בא לבקר
אלישע נבחר לחנוך את יורגן, תלמיד שבדי בן 40, שהגיע במסגרת חילופי תלמידים והופך לחברו הטוב ביותר. במקביל אלה מפסידה את כל כספה ונאצלת להתחיל מהתחתית.
26 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - אלה בת 12
היפנוזה, שאנפה עושה לאלה, מחזירה אותה לתקופת אחרת בחייה ואת בית הספר למקום קצת יותר שמח. במקביל, שני עצובה שהתלמידים לא חושבים שהיא קולית מספיק ומנסה בכל כוחה לכבוש את אהדתם.
26 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - החבר של החברה שלי
עמית חושש שנגה תתאהב בקמרון, נער חדש שהגיע בחילופי תלמידים מארצות הברית. הוא ואלישע יעשו הכול על מנת להרחיקם אחד מהשני. במקביל זכאי הגדול פותח דוכן מתחרה לקסוטו המפוחד.
26 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-50
פרק 50 - קיז אלישע קיז
אלישע מקבל ביקור מפתיע מראש המוסד! מתברר שרק הסוכן החשאי אלישע יוכל להציל את המצב! במקביל מתקיימת תחרות רובוטיקה בין בתי הספר ואלה לא מתכוונת להפסיד!
22 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-51
פרק 51 - ברית עם השטן
קלטת הירושה של סבא של אלישע נעלמת וכתוצאה מכך אלישע וזכאי הגדול נאלצים בפעם הראשונה בחייהם לשתף פעולה. במקביל, רומי עוזבת למספר ימים ומשאירה את זותי וזואי חסרות אונים.
25 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-52
פרק 52 - מלכת היופי הפנימי
אלה מתכוונת לשלוח את רומי לתחרות מלכת היופי הבית ספרי כבכל שנה, אך להפתעתה אלישע מציע מועמדת מפתיעה לתפקיד. במקביל, שני מקבלת את המשימה הקשה ביותר שמורה יכולה לקבל - לגרום לשון להצליח בלימודים.
25 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-53
פרק 53 - ארקדי אמר
אוליגרך עשיר שלא דובר עברית, מגיע לקנות את בית הספר. אלישע מתנדב להיות המתורגמן שלו לאלה, שלהוטה להרוויח כמה מזומנים. במקביל, אנפה מקבלת ביקור מפתיע מתלמידה שהיא מעריצה.
26 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-54
פרק 54 - מובי ג'וק
ג'וק תמים שנראה בין כותלי בית הספר מערער את היציבות בו. אלה תעשה הכול על מנת לסלקו, למזלה יש לה את אלישע - המדביר הטוב בהיסטוריה. במקביל שון נותן לקסוטו עצת זהב איך למשוך לקוחות.
22 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-55
פרק 55 - היומולדת של עמית
עמית חוגג יומולדת ואלישע לא מוכן שנגה תחגוג לו בצורה פשוטה ומוביל אותה לחגיגת המאה של ימי ההולדת. במקביל רומי נרעשת כשהיא מגלה עובדה נוראית - זותי קיבלה יותר לייקים ממנה! היא משיבה מלחמה.
24 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-56
פרק 56 - בובת וודו
זכאי הגדול מוצא דרך יצירתית ואפלה איך לפגוע בסיכוייו של אלישע לזכות בירושה ומשתמש בה ללא רחמים. במקביל אלה חושפת פרט נוצץ ומפתיע מעברו של קסוטו.
22 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-57
פרק 57 - מקורזל וללא קשקשים
סוכן דוגמנות מגלה פוטנציאל אדיר דווקא בשיערו של... אלישע! כעת המרחק בין אלישע לעולם הזוהר של הדוגמנים קרוב מתמיד. במקביל, עמית וזכאי הקטן עושים התערבות מי יצליח להישאר ער יותר זמן.
22 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-58
פרק 58 - הדייט של אלישע
אלישע בעננים כיוון שהתאהב בנפש התאומה שלו אותה הכיר בצ'אט ומתכונן לפגישה עם האישה המסתוריות. במקביל שון מתגלה כמחונן באופן מפתיע.
26 דק'
אלישע-עונה-3-פרק-59
פרק 59 - מנצורה חוזר אלישע עוזב
מנצורה מגיע לביקור מולדת מהקוטב ומנסה לשכנע את אלישע לעזוב את בית הספר ולעבור לגור אתו. במקביל, זכאי המום לגלות ששון הצליח להרכיב קובייה הונגרית במהירות ועובר אצלו סדרת אימונים מפרכת כדי ללמוד את סודו.
23 דק'
אלישע-עונה-13-פרק-60
פרק 60 - אלישע מארץ עוץ
אלישע נרדם אחרי יום עבודה מתיש כחזאי ונסחף לארץ דמיונית וקסומה. מהר מאוד הוא מגלה שם כמה פנים מוכרות...
23 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-61
פרק 61 - גוטן מורגן יורגן
יורגן, בן דודו של אלישע, מתגלה באופן מפתיע בבית הספר, כשהוא חסר פרוטה. אלישע מנסה לעזור לו לקום על הרגליים ולשוב בחזרה לשוודיה. במקביל, קסוטו מקיים בקפיטריה את תחרות המנה של המדינה בהשתתפות ילדי בית הספר.
26 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-62
פרק 62 - עימות חזיתי
תקלה מסתורית שמתרחשת בבית הספר מחליפה בין הגוף של ציפי ואלישע, דווקא ביום חשוב לשניהם. כעת הם חייבים לשתף פעולה כדי להציל את עצמם מעצמם, עד שהסדר ישוב על כנו.
25 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-63
פרק 63 - דמוקרטיה
כל צוות מורי בית הספר נשלח ליום כיף, מלבד שני, שנשארת כממלאת מקום המנהלת. היא מנצלת את ההזדמנות שניתנה לה כדי לתכנן כמה מהפכות בבית הספר. ביום הכיף, אלה, ציפי ואנפה נקלעות לחדר בריחה מפחיד במיוחד.
27 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-64
פרק 64 - דוז פואה
גילוי מפתיע מגלה שבית הספר הרצל לא שייך לשום מדינה! אלה קופצת על המציאה כדי להפוך את בית הספר למדינה נפרדת עם הקלות מס ועם... נציג לאירוויזיון! במקביל ציפי מנצלת את המעמד החדש של בית הספר כדי להוציא לפועל את תכניותיה האפלות...
26 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-65
פרק 65 - הישראלי הראשון בברצלונה
זוהר מליקה, הישראלי הראשון בקבוצת הפאר ברצלונה, מגיע לביקור ואלישע הנרגש מקבל אותו בזרועות פתוחות. במקביל שני מתגייסת לעזור להרצל אב הבית שמעולם לא קיבל מתנה מוועד בית הספר ורק מסבכת אותו.
25 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-66
פרק 66 - המשפט
חג פורים הגיע ואתו תעלומה, מי גנב את אוזני ההמן ממשלוח המנות?! אלישע הוא כמובן החשוד המיידי ועומד למשפט כדי להוכיח את חפותו.
22 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-67
פרק 67 - ימי רביעי אצל אלה
אלישע מגלה שבכל יום רביעי אלה לא נמצאת במשרדה, או במילים אחרות... יש מקום חדש למסיבות. הבעיה מתעוררת כשזכאי מגלה על פועלו של אלישע. במקביל שון ורומי מלוהקים לתוכנית ריאליטי חדשה.
23 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-68
פרק 68 - אלישע הבייביסיטר
אלישע מוצא את ג'וב חלומותיו - בייביסיטר, כי אין עבודה קלה בעולם מאשר לשמור על תינוק. עד שהוא נאבד... במקביל בוגר בית הספר מגיע כדי לתרום לבית הספר ואלה מקבלת אותו בזרועות פתוחות.
24 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-69
פרק 69 - אסי ואסף
המורה לקולנוע של בית הספר עומד בפני פיטורים דווקא ביום בו הוא מתאהב בפזית המורה. אלישע מנסה למצוא דרך יצירתית כדי לגרום לו להצליח בשתי המשימות.
23 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-70
פרק 70 - האנטומיה של אלישע
אלישע מתגלה כרופא מחונן ומחליף את אחות בית הספר. במקביל, אלה מגלה תכונה חדשה ומאוד מפתיעה אצל קסוטו, תכונה שיכולה להכניס לה הרבה מאוד כסף.
22 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-71
פרק 71 - המכללה לנכשל
כיתת המחוננים של בית הספר פוגעת בהכנסות של אלה. יש רק אדם אחד שיוכל להוריד אותם מההישגיות שלהם - המורה אלישע. במקביל אנפה מפוחדת מהביקורת השנתית של המפקח ותעשה הכול על מנת להתחמק ממנה.
23 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-72
פרק 72 - ייעוץ רע
אלישע מחליף את אנפה בתור יועצת בית הספר ומתגלה כיועץ לא רע בכלל. במקביל ציפי מבקשת את עזרתה של רומי בהשגת לייקים נוספים לתמונות שהיא מעלה.
23 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-73
פרק 73 - דפי מגיעה
כוכבת הריאליטי האחת ויחידה - דפי קדאפי, מגיעה לביקור ובית הספר ובמיוחד אלישע לישע לישע כמרקחה.
22 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-74
פרק 74 - פסח בא
פסח בא. ליל סדר, קושיות, אגדה ו...אפיקומן נושא פרסים. כל תלמידי בית הספר נאבקים ביניהם מי ימצא את האפיקומן, תוך כדי פרשנות קצת שונה לסיפור האגדה.
24 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-75
פרק 75 - ההורים של עמית
ההורים של עמית מוזמנים לשיחת משמעת אצל ציפי. אלישע מוצא דרך יצירתית להוציא אותו מהבור... במקביל קסוטו מפספס פרק בסדרה הממכרת "משחקי הכיף" ועושה הכול כדי לברוח מספוילר.
23 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-76
פרק 76 - ואז הגיעה זותי
זכאי הקטן חביב במיוחד ובדיקה קטנה מעלה שהוא מתנהג ככה כיוון שהוא מאוהב. אלישע, עמית ונגה צריכים לעשות הכול על מנת לממש את אהבתו. במקביל, אלה שולחת את קסוטו לעשות את הפרסומת המושלמת לבית הספר.
24 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-77
פרק 77 - שובו של המלך
חבר מהעבר הרחוק של אלישע, מגיע בדיוק ביום בו הוא מנסה לומר לשני את אשר על ליבו, והורס לו את התוכניות. במקביל, אלה חלמה על מספרי הלוטו הזוכים ועושה ככל יכולתה כדי להיזכר בהם.
25 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-78
פרק 78 - השטן שאתה מכיר
ציפי מואסת בתעלולי הילדים ומחליטה לפרוש. את מקומה ממלא סגן חדש וחביב להפליא. לפחות לפי הרושם שהוא עושה. במקביל שני מופתעת מהמשימה שהיא מקבלת מאלה - לבזבז כמה שיותר כספים.
25 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-79
פרק 79 - מסיבת סיום
במאי ענק ומפתיע מגיע לבית הספר, כדי להעמיד את המחזמר הגדול מכולם - גריז. אך מי יגלם את הדמויות הראשיות?!
25 דק'
אלישע-עונה-4-פרק-80
פרק 80 - שושנת פתח תקווה הסגולה
זכאי מוצא דרך נוספת להכשיל את אלישע- להרדים אותו, באחד הימים החשובים השנה. במקביל, אלישע נגרר להרפתקה יוצאת דופן שמערערת לו את כל מה שידע בעבר.
23 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-81
פרק 81 - פרק ראשון
אחרי שנתיים של המתנה ממושכת אלישע סוף סוף זוכה בירושה והופך למליונר! אז איך זה שהוא עדיין בכיתה ו'? כנראה שיש דברים שרק אלישע יכול להסביר...
23 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-82
פרק 82 - המבחן הכי קל בהיסטוריה
ביום הראשון של השנה החדשה, אלישע נתקל בבני כיתתו החדשים ולא פחות מכך במבחן הקשה בהיסטוריה, שזכאי הכין במיוחד בשבילו.
23 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-83
פרק 83 - האמא החדשה של אלישע
אבא של אלישע מגיע לביקור ומבשר לו שהוא הכיר מישהי חדשה, לתדהמתו של אלישע, החברה החדשה של אבא מוכרת לו קצת יותר מדי טוב...
26 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-84
פרק 84 - פסטה וסלסולים
סטטיק ובן אל מגיעים לבית הספר "הרצל" ומוציאים את כולם מדעתם. אלישע ומנצורה לא מפספסים הזדמנות לנסות ולהפוך לכוכבי היפ הופ בעצמם..
27 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-85
פרק 85 - אבעבועות
בגיל 40 אלישע נדבק לראשונה באבעבועות רוח ומגלה להפתעתו שהמחלה היא מצרך יקר בכיתה ו'...
21 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-86
פרק 86 - קינג קונג נגד גודזילה
הבחירות לתפקיד שרת החינוך הבא מגיעות וציפי ואלה מחליטות להתמודד במלוא הכוח. אלישע, יעלי ושאר בית הספר נגררים בעקבותיהן לקמפיין בחירות מכוער.
23 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-87
פרק 87 - מועדון ארוחת הבוקר
ציפי מענישה את מנצורה, אנפה, יונתן ואלישע לריתוק בשבת בבית הספר. תוך כדי הריתוק הם ילמדו דבר או שניים על חייהם...
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-88
פרק 88 - סרט רע
אלה מגלה את כשרון הקולנוע של אלישע ויונתן ומכריחה אותם לייצר סרטים, שיכניסו כסף לבית הספר. נשמע פשוט? לא כשתפגשו את הבמאי המהולל מנצורה...
25 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-89
פרק 89 - השורד האחרון
בעקבות כניסתו של גורו בריאות בית הספר עובר מהפכת בריאות קיצונית ואלישע, שמכור לג'אנק פוד, נאלץ לעשות מעשים קיצוניים.
26 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-90
פרק 90 - הכנופיה האכזרית של כיתה ב'
אלישע נתקל באויבות המסוכנות מכולן! הכנופיה האכזרית של כיתה ב'! איך הוא יצליח להתגבר על האויב המרושע?...
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-91
פרק 91 - ממנטוס
אלישע קיבל מכה בראש, שהעלימה לחלוטין את זכרונותיו דווקא ביום שהוא מואשם על ידי ציפי בעבירת משמעת חמורה. בעזרת קעקועים, גזרי תמונות ושבבי מידע הוא יוצא להגן על חפותו.
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-92
פרק 92 - ההתערבות
אלישע, יעלי, מנצורה ושון שון מתערבים מי יצליח לשרוד בלי טלפון לזמן הכי ממושך. כרגיל אצל אלישע, ההתערבות הפשוטה הופכת לטירוף מוחלט.
24 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-93
פרק 93 - התלמיד המרושע בהיסטוריה
תלמיד חדש מופיע לצד אלישע בלימודים. זכאי הגדול... באופן מפתיע השניים יגלו שיש להם אויב משותף גדול יותר...
29 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-94
פרק 94 - מסונוורים
אלישע מקבל הצעה מפתה להשתתף בריאליטי. הבעיה שההשתתפות מכריחה אותו לחשוף סודות ולכלוכים של חבריו הטובים...
24 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-95
פרק 95 - שלט אוניברסלי
כחלק מקניות אינטרנט אינסופיות אלישע נתקל במוצר מדהים. שלט אוניברסלי שפועל על כל דבר! כולל בני אדם...
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-96
פרק 96 - 70 שנה לבית ספר הרצל
לכבוד חגיגות העצמאות של מדינת ישראל אלישע ומנצורה מקבלים משימה להכין סרט על 70 שנות בית ספר הרצל. את האוסקר הם כבר לא יקבלו...
23 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-97
פרק 97 - אלישע ואלה גאים להציג
אלה מגלה דרך יצירתית להשיג כסף. להתחתן עם האיש העשיר באזור. אלישע ההמום מפתיע ומסכים לחתונה, אך מתגלה כחתן לא פשוט...
27 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-98
פרק 98 - היומולדת של אלישע
מנצורה והילדים מתכננים מסיבת הפתעה לאלישע אך להפתעתם יש אדם נוסף שחוגג יום הולדת בדיוק באותו יום. איך הם יתמרנו בין השניים?...
25 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-99
פרק 99 - בית הספר החדש של אלישע
בלה, מנהלת בית הספר "גנדי", מציעה לאלישע הצעה שאי אפשר לסרב לה - לעבור לבית ספרה ולזכות בהקלות מפליגות עד סוף שנה. איך יסתדר בבית ספר החדש?
24 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-100
פרק 100 - יקי פרארי
הכוכב המוטרף יקי פרארי מגיע לבית ספר אחרי שגילה שיר שאלישע כתב. כעת הוא דורש מאלישע להפוך לכותב השירים הקבוע שלו.
30 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-101
פרק 101 - האחות של אלישע
הבחירות לתפקיד שרת החינוך הבא מגיעות וציפי ואלה מחליטות להתמודד במלוא הכוח. אלישע, יעלי ושאר בית הספר נגררים בעקבותיהן לקמפיין בחירות מכוער.
27 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-102
פרק 102 - כשאלי פגש את שני
אלישע מגיע לבית הספר ומגלה עובדה מזעזעת... לשני יש חבר חדש! הוא יעשה הכול כדי להפריד בין השניים...
25 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-103
פרק 103 - תוכנית אירוח
בית הספר הרצל זכה לקבל תכנית אירוח חדשה ואין אדם מוכשר מאלישע להוביל אותה, הרי הוא מכיר את מסי, טראמפ, הדוד חיים ועוד (או שלא...)...
24 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-104
פרק 104 - שובה של הרומי
אלישע החלש בלימודים מקבל חונכת בוגרת ומפתיעה. "רומי סופרסטאר", שמפתיעה אחרי שעשתה מהפך בחייה.
26 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-105
פרק 105 - חייבים לדבר על שון שון
שון מפתיע את אלישע כשהוא.... מקבל צו ראשון לגיוס לצה"ל. ביחד עם אלישע הוא מתכונן לגיוס הקשה ולאתגרים שצה"ל יציב לו.
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-106
פרק 106 - הרצל בא
אורח מדהים מפתיע את אלישע. בנימין תאודור הרצל בכבודו ובעצמו, ששב חזרה כדי לתקן את מדינת היהודים ולזכות באהדת הילדים.
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-107
פרק 107 - הקמע
אלישע מתגלה כקמע הטוב ביותר של בית ספר הרצל. אלה לא מתכוונת לפספס הזדמנות כדי לעשות מזה כסף...
22 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-108
פרק 108 - קפיטולניק
קפיטולניק - פקח קשוח וקר נשלח לעשות סדר במסדרונות בית הספר. איך אלישע ישרוד את הפקח ומי היא אהובתו המסתורית?..
27 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-109
פרק 109 - שובר שיניים
איזנברג, המורה לכימיה, נקלע לקשיים כלכליים בעקבות מחלת השפעת שלו. לשמחתו בעזרת אלישע הוא מצליח למצוא את הנוסחה להכנת הברד המושלם, שממכר את הילדים ומכניס כסף רב.
27 דק'
אלישע-עונה-5-פרק-110
פרק 110 - חומיני מן
גיבור על מסתורי ובעל דימיון מדהים לאלישע מתגלה בבית הספר "חומיני מן"! איך הוא יציל את הילדים וכיצד יגבור על אויבו המושבע "אקונומיקה מן"?
28 דק'

סדרות נוספות