סתאאאם

2012 |

1 עונות

תמיד חלמתם לראות את המפורסמים האהובים עליכם ברגעים מביכים, מצחיקים וקורעים? “סתאאם” תוכנית המתיחות של ערוץ הילדים נוחתת ב-BIGI ולכם יש הזדמנות לצחוק קצת על הכוכבים שאתם הכי אוהבים.

את התוכנית פיתח ויצר מלך המתיחות של ישראל, יגאל שילון, ואותה מנחה עודד פז. לצידם יככבו גם דנה פרידר וטל מוסרי ושלל מפורסמים שאתם בטוח מכירים: אנה אהרונוב, תובל שפיר, ימית סול, דניאל גד ועוד!

הצטרפו לסיטואציות קורעות ותלושות מהמציאות, לכוכבים שלא מבינים מה קורה סביבם, ולעודד פז ויגאל שילון שלא מפסיקים לצחוק מאחורי הקלעים עכשיו בצפייה ישירה ב-BIGI.

שחקנים:

עודד פז, טל מוסרי, יגאל שילון ודנה פרידר

פרקי העונה

עונה 1
אחרי כמעט שנה ביחד מיכל וריף מחליטים לקחת את הזוגיות שלהם לאקסטרים! סקי מים, הליכה על קורה בגובה, קרב אגרוף, רייזרים, פיינטבול ועוד. שמונה פרקים של תחרות, קנאה, אקסטרים והרבה אהבה. האם הזוגיות שלהם תעמוד בכל מבחן?
סתאאאם-עונה-1-פרק-1
פרק 1
"תוכנית המתיחות והפספוסים החדשה יוצאת לדרך והולך להיות מצחיקקק... מאאאד!!! והיום בתוכנית תפגשו את הנמתח הראשון- תובל שפיר. מה קורה כשתובל נתקל בילדה מעצבנת שמוציאה אותו מדעתו??? אל תפספסו "
30 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-2
פרק 2
היום בסתאאאם - המתיחה של אנה ארונוב. מה קרה כשאנה הוזמנה לתוכנית אירוח בשידור חי ובמקום להתארח, היא נאלצה להנחות, וגם, פרוייקט המתיחות הטלפוניות יוצא לדרך. לא לילדים! סתאאאם!!!
33 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-3
פרק 3
היום בסתאאאם - המתיחה של אילנית לוי. כולם מכירים אותה מהטלוויזיה ומהפסטיגלים, כולם חוץ ממי שאמור לזהות אותה בשעשועון החדש של דנה פרידר... וגם, להב גולן יוצא לדיג, בקניון...מומלץ לראות בעיניים עצומות. סתאאאם!
29 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-4
פרק 4
"והפעם בסתאאאם - המתיחה של מירב פלדמן. הקסם המסובך ביותר בעולם מסתבך עוד יותר כשדנה ומירב מוצאות את עצמן קשורות זו לזו באזיקים שלא נפתחים... ובתחרות המתיחות הטלפוניות, האינסטלטורים צריכים לפתוח סתימה בשירותים. בטלפון... מחיר התוכנית - שקל תשעים. סתאאאם! "
29 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-5
פרק 5
"השבוע בסתאאאם - המתיחה של ימית סול. עודד ודנה, החברים של ימית מהפיג'מות, הופכים אותה ליועצת הפרטית של להב לענייני רומנטיקה. בערך. בינתיים בקניון, חנות הגלידה הופכת למשהו אחר לגמרי... צפיה בתוכנית מזכה אתכם בגלידה וניל. סתאאאם. "
30 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-6
פרק 6
היום בסתאאאם - המתיחה של ליאור כהן, נינה מגאליס, שהגיעה לכוכבים של דנה כדי לספר על הסדרה ומצאה את עצמה במרכזו של ריב היסטרי בין המנחות של התוכנית. בתחרות המתיחות הטלפוניות התחצפנו קצת למומחים לנימוס. נא להצטייד במשקפי תלת מימד. סתאאאם
31 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-7
פרק 7
היום בסתאאאם - נווה צור, הוגו מגאליס, מסתבך עם התקשורת ומואשם בהדלפת מידע... ובפרויקט המתיחות הטלפוניות שלנו, נציגי חברות הכבלים והלוויין מתבקשים לבדוק תוצאות של משחק כדורגל... ממולץ לצפות עם קסדה... סתאאאם.
31 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-8
פרק 8
היום בסתאאאם - אליפות ישראל בקראטה נכנסת לשלבי ההכרעה, בקניון.... וגם, המתיחה הפסיכית של עמית פרקש שעוברת התנסות יוצאת דופן בקריאת מחשבות וטלפתיה... בתוכנית ישתתף חייזר אחד לפחות. סתאאאם.
30 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-9
פרק 9
היום בסתאאאם - הזמר עידן יניב מגיע לבית הספר למוסיקה ופוגש שם את הזמרים הכי גרועים בישראל. והמתחנים שלנו בטלפון סובלים מגזים בבטן... מומלץ לצפות עם אף סתום... סתאאאם.
32 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-10
פרק 10
היום בסתאאאם סוגרים עונה עם תוכנית סוף! דניאל גד, דורי מגאליס, מתחיל לראות כפול... והמותחים שלנו דנה פרידר וטל מוסרי נמתחים על ידי הילדים... חייבים לראות !
33 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-11
פרק 11
"ספיישל אוכל טעים במיוחד לסיום החופש הגדול - הדוד חיים טועם מאכלים מזעזעים... ואנדי פטשקה אוכלת לאנשים בלי בושה, ישר מהצלחת... מומלץ לצפות תוך כדי אכילת סביח... סתאאאם. "
31 דק'

סדרות נוספות