סתאאאם

2012 |

2 עונות

תמיד חלמתם לראות את המפורסמים האהובים עליכם ברגעים מביכים, מצחיקים וקורעים? "סתאאם" תוכנית המתיחות של ערוץ הילדים נוחתת ב-BIGI ולכם יש הזדמנות לצחוק קצת על הכוכבים שאתם הכי אוהבים.

את התוכנית פיתח ויצר מלך המתיחות של ישראל, יגאל שילון, ואותה מנחה עודד פז. לצידם יככבו גם דנה פרידר וטל מוסרי ושלל מפורסמים שאתם בטוח מכירים: אנה אהרונוב, תובל שפיר, ימית סול, דניאל גד ועוד!

הצטרפו לסיטואציות קורעות ותלושות מהמציאות, לכוכבים שלא מבינים מה קורה סביבם, ולעודד פז ויגאל שילון שלא מפסיקים לצחוק מאחורי הקלעים עכשיו בצפייה ישירה ב-BIGI.

שחקנים:

עודד פז, טל מוסרי, יגאל שילון ודנה פרידר

פרקי העונה

תוכנית מתיחות שיצר ופיתח יגאל שילון, בהובלתו של מנחה ערוץ הילדים וכוכב "הפיג'מות", עודד פז. התוכנית תשלב מתיחות מסוגים שונים, שבמרכזן דמויות אהובות ופופולאריות מעולם הילדים, בניהן: אילנית לוי, עמית פרקש, ימית סול, אנה ארונוב, תובל שפיר ועוד. את המתיחות יובילו ויבצעו מנחי הערוץ טל מוסרי ודנה פרידר.
תוכנית מתיחות שיצר ופיתח יגאל שילון, בהובלתו של מנחה ערוץ הילדים וכוכב "הפיג'מות", עודד פז. התוכנית תשלב מתיחות מסוגים שונים, שבמרכזן דמויות אהובות ופופולאריות מעולם הילדים, בניהן: אילנית לוי, עמית פרקש, ימית סול, אנה ארונוב, תובל שפיר ועוד. את המתיחות יובילו ויבצעו מנחי הערוץ טל מוסרי ודנה פרידר.
סתאאאם-עונה-1-פרק-1
פרק 1
"תוכנית המתיחות והפספוסים החדשה יוצאת לדרך והולך להיות מצחיקקק... מאאאד!!! והיום בתוכנית תפגשו את הנמתח הראשון- תובל שפיר. מה קורה כשתובל נתקל בילדה מעצבנת שמוציאה אותו מדעתו??? אל תפספסו "
30 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-2
פרק 2
היום בסתאאאם - המתיחה של אנה ארונוב. מה קרה כשאנה הוזמנה לתוכנית אירוח בשידור חי ובמקום להתארח, היא נאלצה להנחות, וגם, פרוייקט המתיחות הטלפוניות יוצא לדרך. לא לילדים! סתאאאם!!!
33 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-3
פרק 3
היום בסתאאאם - המתיחה של אילנית לוי. כולם מכירים אותה מהטלוויזיה ומהפסטיגלים, כולם חוץ ממי שאמור לזהות אותה בשעשועון החדש של דנה פרידר... וגם, להב גולן יוצא לדיג, בקניון...מומלץ לראות בעיניים עצומות. סתאאאם!
29 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-4
פרק 4
"והפעם בסתאאאם - המתיחה של מירב פלדמן. הקסם המסובך ביותר בעולם מסתבך עוד יותר כשדנה ומירב מוצאות את עצמן קשורות זו לזו באזיקים שלא נפתחים... ובתחרות המתיחות הטלפוניות, האינסטלטורים צריכים לפתוח סתימה בשירותים. בטלפון... מחיר התוכנית - שקל תשעים. סתאאאם! "
29 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-5
פרק 5
"השבוע בסתאאאם - המתיחה של ימית סול. עודד ודנה, החברים של ימית מהפיג'מות, הופכים אותה ליועצת הפרטית של להב לענייני רומנטיקה. בערך. בינתיים בקניון, חנות הגלידה הופכת למשהו אחר לגמרי... צפיה בתוכנית מזכה אתכם בגלידה וניל. סתאאאם. "
30 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-6
פרק 6
היום בסתאאאם - המתיחה של ליאור כהן, נינה מגאליס, שהגיעה לכוכבים של דנה כדי לספר על הסדרה ומצאה את עצמה במרכזו של ריב היסטרי בין המנחות של התוכנית. בתחרות המתיחות הטלפוניות התחצפנו קצת למומחים לנימוס. נא להצטייד במשקפי תלת מימד. סתאאאם
31 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-7
פרק 7
היום בסתאאאם - נווה צור, הוגו מגאליס, מסתבך עם התקשורת ומואשם בהדלפת מידע... ובפרויקט המתיחות הטלפוניות שלנו, נציגי חברות הכבלים והלוויין מתבקשים לבדוק תוצאות של משחק כדורגל... ממולץ לצפות עם קסדה... סתאאאם.
31 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-8
פרק 8
היום בסתאאאם - אליפות ישראל בקראטה נכנסת לשלבי ההכרעה, בקניון.... וגם, המתיחה הפסיכית של עמית פרקש שעוברת התנסות יוצאת דופן בקריאת מחשבות וטלפתיה... בתוכנית ישתתף חייזר אחד לפחות. סתאאאם.
30 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-9
פרק 9
היום בסתאאאם - הזמר עידן יניב מגיע לבית הספר למוסיקה ופוגש שם את הזמרים הכי גרועים בישראל. והמתחנים שלנו בטלפון סובלים מגזים בבטן... מומלץ לצפות עם אף סתום... סתאאאם.
32 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-10
פרק 10
היום בסתאאאם סוגרים עונה עם תוכנית סוף! דניאל גד, דורי מגאליס, מתחיל לראות כפול... והמותחים שלנו דנה פרידר וטל מוסרי נמתחים על ידי הילדים... חייבים לראות !
33 דק'
סתאאאם-עונה-1-פרק-11
פרק 11
ספיישל אוכל טעים במיוחד לסיום החופש הגדול - הדוד חיים טועם מאכלים מזעזעים... ואנדי פטשקה אוכלת לאנשים בלי בושה, ישר מהצלחת... מומלץ לצפות תוך כדי אכילת סביח... סתאאאם. "
31 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-12
פרק 12
תכנית המתיחות האהובה חוזרת בעונה שנייה, קורעת במיוחד. והפעם : מה עובר על אליאנה תדהר ? למה עוצר אותה ואת עמית פרקש שוטר? וגם עודד פז, טל מוסרי ודנה פרידר מתחרים מי יצליח לעשות מתיחה טלפונית ארוכה יותר ועוד הרבה הפתעות שיפילו אתכם מצחוק.
31 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-13
פרק 13
בפרק השני של העונה יניב פולישוק, הלא הוא גרי המבורגרי, מתבקש להיות דוגמן הבית של רשת מפוקפקת לבשר קפוא ובתחרות המתיחות הטלפוניות, אנחנו מנסים לתקן תוכי מקולקל...
31 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-14
פרק 14
השבוע בסתאאאם - אנחנו מתקשרים לפיצריה כדי להזמין שווארמה, ומסדרים למשה דץ ויובל המבולבל את הראיון ההזוי ביותר בעולם... עלות השידור - שקל תשעים. סתאאאם...
30 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-15
פרק 15
השבוע בסתאאאם - שירן סנדל מגאליס נגד מיכל זוארץ מהישרדות במשימת המעריצה שמעריצה מישהי אחרת... ובמתיחות הטלפוניות, אנחנו מתקשרים לקוראים בקלפים בתקווה שיחזירו לנו את האהבה האבודה... נא להצטייד בטישו. סתאאאם...
31 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-16
פרק 16
והפעם בסתאאאם - ירדן הראל מוצאת את עצמה במכונית של עמית פרקש כשבמושב האחורי נמצאת בת הדודה הנודניקית ביותר בארץ... ובתחרות הטלפונים, סיפור לילה טוב שנגמר בשינת צהריים עמוקה...
31 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-17
פרק 17
השבוע בסתאאאם - יובל המבולבל, מיקי והדוד חיים הולכים להופיע בבת מצווש בלוס אנג'לס, או שלא ובתחרות המתיחות הטלפוניות אנחנו מותקפים על ידי ג'וקים...
30 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-18
פרק 18
תוכנית מיוחדת ליום המשפחה. סקר המסטיקים הטלפוני הגדול והמתיחה שבה גיא סלניק למד מאודי ואביעד לקרוא עתידות בקלפי טאקי... נא להצטייד במשקפי תלת מימד. סתאאאם...
30 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-19
פרק 19
השבוע בסתאאאם - צמד בנות גאוניות במיוחד שמכירות בעל פה את המילון מצליחות להדהים את אסף אשתר וגם, צמד אוגרים היסטרי שהלך לאיבוד בבית המרקחת. מומלץ לצפות בעמידה. סתאאאם...
29 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-20
פרק 20
רגע לפני סוף העונה, יוליה פלוטקין מהישרדות נקלעת למשימה של חייה וגם, עודד וטל מנסים לגרום לזיקית להחליף צבעים. בטלפון. אטמי אוזניים - חובה! סתאאאם...
30 דק'
סתאאאם-עונה-2-פרק-21
פרק 21
ספיישל סיום עונה חגיגי של סתאאאם עם הכוכבים של אליפים 2 - גיא סלניק ואינה בקלמן תחת מתקפת מעריצות חסרת גבולות והגמר הגדול של תחרות המתיחות הטלפוניות שמסתיים כנגד כל הסיכויים. תקליטו, כי לא יהיה שידור חוזר! סתאאאם...
30 דק'

סדרות נוספות