דניאל גד

אבל אתם מכירים אותו גם כדורי מגאליס
שחקן
תאריך לידה: 09/12/1990
מזל: קשת
עיר לידה: רחובות, ישראל

דניאל גד ב-BIGI
:

הכירו את דניאל גד:

תחילת הקריירה של דניאל גד

דניאל גד נולד וגדל ברחובות. את צעדיו הראשונים בתחום המשחק עשה ב״בימת הנוער״ של רחובות עד גיוסו לתיאטרון צה"ל בשנת 2009. כבר כשהיה בן 16, שיחק במחזמר "אוליבר!" ובמחזה "אנדורה". שנה לאחר מכן הוא שיחק בסרט "שבעה".

 

בשנת 2008 שיחק את דמותו של אסף בהצגה "משחקים בחצר האחורית", ובאותה שנה שיחק גם במחזמר "אלאדין". ב-2011 גילם את דמותו של יובל תורג'מן בסדרה "אחת אפס אפס". שנה לאחר כן הוא שיחק בסדרה "תא גורדין".

 

דורי מגאליס

בין השנים 2012 ל-2016, דניאל שיחק בסדרת הילדים והנוער המצליחה "גאליס" של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה גם ב-BIGI). "גאליס" הפכה את דניאל לכוכב נוער מוכר והוא שיחק גם בסדרות הנוער "גרעינים" ו-"Oboy" של ערוץ הילדים לצד סדרות ילדים ונוער נוספות.

 

תפקידיו של דניאל גד בקולנוע ובטלוויזיה

בשנת 2014 יצא לאור הסרט "מפריח היונים" בו דניאל מככב בתפקיד הראשי. בשנת 2017 החל לגלם את דמותו של אבינועם בסדרה "שבאבניקים". שנה לאחר מכן שיחק בסדרה "מקמפאיה" של ה-BBC. בשנת 2021 החל לגלם את דמותו של השוטר יואב בדרמה "השוטרים".

 

דניאל גד על הבמות

דניאל גד התחיל את דרכו על הבמות בשנת 2009 כששיחק את דמותו של "המלט" בהצגה "המלט". בעקבות הצלחת הסדרה "גאליס" הוא השתתף במופעים של הסדרה: "מופע של גאליס", ו"גאליסוף". בשנת 2017 שיחק את וויליאם שייקספיר ב"שייקספיר מאוהב" של תיאטרון הבימה. שנה לאחר מכן החל להשתתף בהצגה "שבעה" של תיאטרון בית לסין.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: