שירן סנדל

אבל אתם מכירים אותה גם כיולי מגאליס
שחקנית
תאריך לידה: 30/04/1987
מזל: שור
עיר לידה: קריית טבעון, ישראל

שירן סנדל ב-BIGI
:

הכירו את שירן סנדל:

שירן סנדל והמשפחה

שירן סנדל נולדה וגדלה בקריית טבעון. אחותה היא הכדורגלנית וקפטנית נבחרת ישראל, קארין סנדל. כבר בגיל 14 היא התחילה להופיע בפרסומות והצגות ילדים. את לימודיה בתיכון עשתה במגמת תאטרון. את שירותה הצבאי עשתה כמש"קית שלישות. אחרי שיחרורה עבדה בצוות בידור באוניה ולאחר מכן החלה ללמוד בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. 

 

יולי סער מגאליס

הפריצה של שירן סנדל קרתה בין רגע עם השתתפות בסדרה "גאליס" בה גילמה את דמותה של יולי סער למשך 7 עונות. בשנת 2013 הצטרפה לצוות מנחי ערוץ הילדים והחלה להנחות את התוכנית "ששטוס" לצד דניאל מורשת. באותה שנה היא הנחתה גם את התוכנית "הבנים והבנות" של ערוץ הילדים. 

 

במהלך השנים יולי שיחקה גם על הבמות ב"מופע של גאליס", "המופע של שירן וליאור",פסטיגלים שונים ועוד. שירן שיחקה גם בסרטים "גאליס – המסע לאסטרה" ו"גאליס – קונקס". היאהשתתפה בתוכניות ילדים ונוער רבות, אחת מהבולטות בהן היא הסדרה "Oboy" בה שיחקה בעונה השנייה.

 

בשנת 2014 שירן השתתפה בתוכנית "פרוייקט הלהקה" כשופטת אורחת וכמו כן גם בסדרה התיעודית "Meאני" של ערוץ הילדים. ב-2018 שירן הוציאה סינגל ראשון בשם "בוא תשאר איתי פה". שנה לאחר מכן השתתפה לצד אחותה, קארין סנדל, בעונה של סדרת הדוקו-ריאלטי "גולסטאריות".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: