ג׳וי רגר

אבל אתם מכירים אותה גם כעלמה/בן מ-Oboy
שחקנית
תאריך לידה: 03/03/1994
מזל: דגים
עיר לידה: הרצליה, ישראל

ג׳וי רגר ב-BIGI
:

הכירו את ג׳וי רגר:

הילדות של ג'וי ריגר

ג'וי ריגר נולדה בהרצליה להורים עולים מבלגיה. את ימיה בתיכון העבירה במגמת התאטרון של התיכון לאומנויות "תלמה ילין". לאחר סיום התיכון התגייסה לצה"ל ושירתה ביחידת 8200 של חיל המודיעין. 

 

תוכניות טלוויזיה וסרטים בהם ג'וי ריגר השתתפה

כבר כשהייתה בת 8 השתתפה לראשונה במחזמר "ספר הג'ונגל". ושנים מעטות לאחר מכן, כשהיא רק בת 10 היא החלה לשחק במחזה "מקווה" בתאטרון בית לסין. את הבכורה הטלוויזיונית שלה עשתה ב"שיעור חופשי" בערוץ הילדים בשנת 2005. 

 

בשנת 2012 חזרה לשחק בסדרות טלוויזיה, במקביל להופעות בסרטים ישראלים שונים. בשנת 2016 החלה לשחק את דמותה של עלמה בן-טוב/בן כהן בסדרת הנוער המצליחה "או בוי" (שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). בשנת 2018 חזרה לערוץ הילדים בתפקיד בסדרה "תעשה לי סאב" לצד טום באום וקווין רובין.

 

ג'וי ריגר היא שחקנית מוערכת, במהלך הקריירה שלה הספיקה לשחק בשלושה סרטים של אבי נשר, לצד הופעות בסדרות רבות לילדים ולמבוגרים. בשנת 2017 זכתה בתואר השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ונוער בפרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה על תקפידה בסדרה "או בוי".

 

היציאה מהארון של ג'וי ריגר

בשנת 2017 יצאה מהארון כביסקסואלית, במקביל לחשיפת הזוגייות שלה עם השחקנית מורן רוזנבלט. השתיים נפרדו בשנת 2018 לאחר 3 שנים של זוגיות.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: