תעשה לי סאב

2018 |

1 עונות

טום באום רוצה להיות כוכב רשת… הוא חובר לג'וי ריגר וקווין רובין כדי לנסות את מזלו. במהלך הפרקים הוא ינסה להוציא שיר מקורי, ויקווה שיהפוך לויראלי. הוא יבדוק את מזלו בערוץ יוטיוב של אופנה ואפילו מנסה לרגע לפתוח ערוץ יוטיוב של כושר.

בתוכנית יתארחו ויבואו לעזרתו של טום: ליאל אלי, עומרי מזרחי, המרתף, סמולקין וליזה, עמית רחום, עמנואל לוי, שחר סויקיס ועוד! ידעתם שבצילומי הסדרה הזאת הכירו אוראל צברי וקווין רובין? מאז הכל היסטוריה… עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

טום באום, ג'וי רגר וקווין רובין

פרקי העונה

עונה 1
טום באום רוצה להפוך לכוכב רשת! בעזרת קווין רובין וג'וי ריגר הוא מנסה למצוא את התחום המתאים לו.
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - טום מוציא שיר
טום באום רוצה להפוך לכוכב רשת! בעזרת קווין רובין וג'וי ריגר הוא מנסה למצוא את התחום המתאים לו, והפעם- הוא מוציא שיר ליוטיוב. בואו לגלות האם השיר יהפוך לוויראלי?
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - ביוטיטום
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו בעולם הביוטי. טום מנסה פורמט סטיילינג חדש עם ניסו שליו, ונפגש עם עומרי מזרחי בניסיון לפתוח ערוץ ביוטי חדש. בואו לגלות האם הוא יצליח?
16 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - טום גיימר
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו בעולם הגיימינג. בעצתו של קווין טום נפגש עם אפק הגיימר, ועם אייל ושלומי מהמרתף בניסיון לפתוח ערוץ גיימינג חדש. בואו לגלות האם פורטנייט זה בשבילו?
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - טום עושה וולוג
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו בעולם הוולוגים. בעזרת קווין טום מצטרף לוולוגים של סמולקין וליזה, ומנסה לצלם וולוגים בעצמו. בואו לגלות למה הוא לא הצליח?!?
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - טום האפל
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו בעולם האפל של היוטיוב. הוא נפגש עם עמית רחום, ומנסה לפתוח ערוץ יוטיוב כמו שלו. בואו לגלות כמה אפל הפרק הזה הולך להיות...
16 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - טום ממליץ
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו בעולם ההמלצות ביוטיוב. בזכות קווין הוא פותח ערוץ כושר, וכשהוא נכשל הוא מנסה את מזלו ופותח ערוץ המלצות ברשת, אבל כרגיל הכל משתבש...
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - טום עושה אתגרים
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו בעולם האתגרים. הוא מנסה לפתוח ערוץ אתגרים ומזמין את עמנואל לוי ושחר סויקיס ומאתגר אותם. בואו לגלות מי ינצח?
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - טום מצחיקול
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה להיות מצחיק. בעזרת קווין רובין וג'וי ריגר טום ממציא משפט שהופך לויראלי, ואפילו עושה קמפיין מצחיק למסטיקים! בואו לגלות האם טום מצחיקול או שהכל תעלול?
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - טום בסטי
טום באום מנסה להפוך לכוכב רשת. והפעם הוא מנסה את מזלו באפליקציית מיוזיקלי- טיק טוק. הוא הופך לחבר הכי טוב של ליאל אלי ואפילו מציע לה לעבור לגור איתו. ג'וי מאיימת לעזוב את הדירה, האם זה באמת יקרה?
15 דק'
תעשה-לי-סאב-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - טום באום כוכב רשת
פרק אחרון לעונה ! טקס פרסי הרשת הגיע, וטום מועמד לזכייה. הוא מנסה לשכנע את כולם להצביע לו בתקווה להפוך סופסוף לכוכב רשת! האם הוא ינצח?
16 דק'

סדרות נוספות