הפרעת קשב

2013 |

3 עונות

תוכנית הסטנד-אפ של שחר חסון! בכל תוכנית יארח שחר אורחים מיוחדים, שיקבלו משימה מצחיקה במיוחד! ואל תדלגו על סוף הפרק כי בכל סוף פרק יבדוק שחר "לאיזה גובה זה יקפוץ" ויזרוק חפצים מהיום-יום על טרמפולינה.

אל שחר מצטרף עודד פז עם פינת מבזקים מחדשות העולם, ועידו מוסרי יציג מערכונים שונים עם דמויות מיוחדות. בין האורחים שיגיעו לסדרה: אליאנה תדהר, שני כהן, דניאל מורשת, עדי הימלבלוי, ליאור סושרד, רוני דלומי, דנה פרידר, אורנה בנאי, ליטל שוורץ ועוד.

שחקנים:

שחר חסון, עודד פז, עידו מוסרי

פרקי העונה

תכנית אירוח קומית אולפנית בהגשת הקומיקאי והסטנדאפיסט שחר חסון. תכנית לייט נייט קלאסית - שמשודרת בצהריים וכוללת מונולוג על נושאים מעולמם של הילדים, פינות קומיות מופרעות, וכמובן - אירוח של כוכבים מעולם הילדים וגם מחוצה לו, בראיונות שבכוונה יוצאים משליטה. בנוסף - פינת מבזק חדשות בהגשת עודד פז שבכל פינה מראיין דמות קומית אחרת שמגלם עידו מוסרי (גיבור על חלשלוש, כוכבת ילדים גרועה אך מצליחה וכד') לתכנית אופי חתרני ובועט והיא לא מתביישת להגיד דברים רעים על מערכת החינוך, הפסטיגלים למיניהם ואף לשים ללעג תופעות כמו הערצה עיוורת לכוכבי ילדים זמניים ותכניות ריאליטי רדודות.
עונה חדשה לתכנית האירוח המופרעת של שחר חסון! אורחים חדשים, מבזקים חדשים והרבה תוכי שטוקי.
שחר חסון חוזר לעונה חדשה של תכנית האירוח הכי מופרעת בטלוויזיה! עם אורחים חדשים, מבזקים חדשים והרבה תוכי שטוקי.
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - אליאנה תדהר
תכנית בידור חדשה, מצחיקה ומפתיעה בהגשת שחר חסון. והפעם: אליהנה תדהר במפגש מפחיד עם נחש, האשה עם העבודה הכי טובה בעולם, מה קורה לואפל אמריקאי שמושלך על טרמפולינה ומבזק החדשות המטורף של עודד פז
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - ידידיה ויטל
תכנית הבידור והאירוח החדשה של שחר חסון. והפעם: מה הסוד של ידידיה ויטל ולמה הוא עומד על הראש? איזו התקלה מכין שחר לחקיין המוכשר דורון ביטון? ומי המורה המשוגע שפוגש את עודד פז? ו
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - שני כהן
תכנית הבידור והאירוח החדשה שאין לה גבולות בהגשת שחר חסון. והפעם: שני כהן מספרת על מאחורי הקלעים של ?ארץ נהדרת?, האיש עם הזיכרון הכי טוב בארץ מנסה ללמד את שחר איך לזכור טוב יותר ועוד מפגש בין המורה המשוגע לעודד פז.
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - ימית סול
שחר חסון בתכנית בידור ואירוח חדשה ומופרעת לגמרי. והפעם: מה החולשה של ימית סול ואיך זה קשור לעונה החדשה של ?הפיג?מות?? איך משחקים אנגרי בירדז על אמת? ולמה עודד פז לא סובל את המפיקה של התכנית?
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - דניאל מורשת
שחר חסון לוקח את עצמו ברצינות ומנסה לבדוק למה דניאל מורשת מורט לעצמו את הגבות, העימות הגדול והחד פעמי שיפתור את השאלה מי יותר שווה: ג?סטין ביבר או וואן דירקשיון, ולמבזק של עודד פז חוזר גיבור העל הבעייתי איש השפן.
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - קטלין רייטר
שחר חסון מנסה לברר למה קטלין רייטר הכי מתגעגעת בקנדה, מוצא דרך חדשה ומוצלחת במיוחד לקנות מתנות ליום הולדת של חברים, השמעת בכורה בלעדית לשיר הפייסבוק של קטלין רייטר ועודד פז כבר לא יכול להתמודד עם המורה המשוגע.
25 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - איזי
מה כתבו על הראפר איזי בספר המחזור ואיך זה נשמע בראפ? מה כדאי לקנות מתנה לסבא שלא מפחד מטכנולוגיה? מי יינצח בקרב הראפ: שחר חסון או איזי ואיזה חיות יגיעו בהפתעה לאולפן ויקפיצו את איזי מהכורסא?
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - דון לני גבאי
האם שחר יצליח לשכנע את דון לני גבאי להיכנס לתוך פח אשפה? מה הפחיד את שחר עד דמעות? מה אומרים כל הסמיילים שאנחנו שולחים בסמסים ומה עושה איש השפן במשרד רואי חשבון ברמת גן?
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - רוני דואני
רוני דואני מספרת לשחר כמה חרשנית היא היתה בבית הספר (רמז: הרבה) ומבצעת לראשונה גירסה חדשה ועדכנית לשיר של משה פרץ, אלוף הארץ בקוביה הונגרית מדהים את כולם וחשיפה ראשונה לכוכבת הילדים הכי גרועה בארץ.
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - עדי המלבלוי
עדי הימלבלוי מספרת לשחר על הפעם הראשונה ששברו לה את הלב, שחר ממליץ על ספרים חדשים שלא תמצאו בשום ספריה, מפיקת התכנית ממשיכה לשגע את עודד פז והאולפן הופך לגן חיות מטורף.
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - אסף הרץ
אסף הרץ מגיע לתכנית היישר לקרב כריות מול שחר חסון. שחר ממליץ על מתנות מטורפות שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר ולאולפן החדשות של עודד פז מגיע אורח מוזר במיוחד.
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - הילי ילון
מה עושה הילי ילון עם שפם וכאפיה באמצע האולפן? למה לשחר חסון אין שום סיכוי להתקבל לקרקס? מה היה קורה אם היו אומרים לנו את האמת בפרסומות ומי כוכבת הילדים הגרועה ביותר בארץ?
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - סושרד
והפעם שחר חסון נדהם מיכולת קריאת המחשבות של ליאור סושרד, משחק מטקות באמצע האולפן ואצל עודד פז המתח בינו לבין מפיקת התכנית כבר מגיע לשמיים.
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - יניב פולישוק
מה קורה כשגרי המבורגרי מנסה להכין המבורגר בעיניים עצומות? איך נראית פיצה עם כל התוספות עליה ואיזה טעם יש לה? איפה הכי כדאי לשבת באוטובוס בטיול השנתי ולמה עודד פז כמעט מגרש מהאולפן את כוכבת הילדים מספר 1 בארץ?
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - אבי קורניק
שחר חסון ואבי קורניק מתחרים ביניהם למי יש הפרעת קשב יותר חמורה, איך אפשר לשחק פרוט נינג'ה על אמת, מה הפתרון של תומר זרזיף למחלת השפעת של עודד ואיך עושה יתוש?
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - עומר דרור
הפעם - עומר דרור החתיך מספר על הבעיות שלו עם בחורות, מנסה לאכול 1 נקניקיות ובורח מעקרבים. וגם: איזה מתנות שוות יש הפעם בפינה וחשיפה בלעדית אצל עודד פז: יונית הבינונית עושה פסטיגל.
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - רוני דלומי
שחר מנסה לברר עם רוני דלומי כמה היא חנונית ועוזר לה לנפץ את התדמית, יחד עם עוד כמה דברים שבירים באולפן, נבדוק מה התפקיד של הצבוע בסרטי טבע וכוכבת הילדים יונית הבינונית מגלה אצל עודד פז שהיא פורשת.
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - דנה פרידר
תכנית סיום העונה החגיגית של הפרעת קשב: דנה פרידר באה להגיד שלום ומוצאת את עצמה במחנה צבאי, להקת סופרסטאר בוידויים חושפניים ובשיר סיום ועודד פז מנסה סוף סוף לפטר את המפיקה סיגלית.
31 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-19
פרק 19 - אורנה בנאי
עונה חדשה לתכנית האירוח המופרעת של שחר חסון. והפעם: אורנה בנאי מספרת איך זה להיות הבת של מנהלת בית הספר, שחר מגלה עתידות ועודד פז חוזר עם מבזק החדשות הכי מצחיק בטלוויזיה.
31 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-20
פרק 20 - שירן סנדל
שירן סנדל מספרת לשחר כמה סודות מאחורי הקלעים של "גאליס", שחר בודק מה באמת כתוב באותיות הקטנות על המוצרים שכולנו מכירים ובמבזק החדשות של עודד פז מתארחת אמא טבעונית.
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-21
פרק 21 - בן רביאן
בן רביאן מגלה לשחר על חוש הריח המפותח שלו - ונאלץ להריח כל מיני דברים באולפן, שחר חושף מוצרים חדשים שיוצאים לשוק ובמבזק החדשות של עודד פז - למה לונה פארק יכול להיות מקום מאד מסוכן?
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-22
פרק 22 - נועם לוגסי
שחר מפתיע את נועם לוגסי במשחת שיניים בטעם חרדל, פרדי והחיות שלו הופכים את האולפן ואורח מיוחד במבזק של עודד פז: ג'סטין ביבר!
31 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-23
פרק 23 - אנה ארונוב
עונה חדשה לתכני האירוח המופרעת של שחר חסון. והפעם - אנה אהרונוב במפגש פסגה עם פרדי והחיות שלו, מה באמת אומרים הסמיילים שאנחנו שולחים בוואטסאפ ואורחת חדשה ומאד משונה במבזק של עודד פז
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-24
פרק 24 - יניב ביטון
עונה חדשה לתכנית האירוח המופרעת של שחר חסון. והפעם - יניב ביטון מנסה לחקות כמה שיותר דמויות, פיצוץ ענקי באולפן ומרואיין חדש שהוא קצת תוכי-שטוקי במבזק של עודד פז
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - חיים כהן
השף חיים כהן מלמד את שחר איך מכינים סנדוויץ' מוזר במיוחד, אל האולפן מגיעים גיבורי על מוזרים ובמבזק של עודד פז מגלים למה טיול שנתי זה מבאס.
30 דק'
הפרעת-קשב-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - ליטל שוורץ
ליטל שוורץ מגיעה לאולפן ויחד עם שחר פותחת את הקיץ ומדגימה איך כל דבר יכול לעצבן אותה. אל האולפן מגיעה אבירה (אמיתית!) ובמבזק של עודד פז הגברת חוגית מתנס"י פותחת את עונת הקייטנות.
31 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-27
פרק 27 - ספיישל חזרה ללימודים עם קטורזה
האיש הכי מצחיק במדינה, ישראל קטורזה, מגיע לאולפן ויחד עם שחר פותח את שנת הלימודים. שחר מציג מוצרים חדשים לבית הספר ומספר איך הוא היה בתור תלמיד. כופיים!
32 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-28
פרק 28 - רועי בר נתן
כוכב "ארץ נהדרת", רועי בר נתן, משקר לשחר באמצע ראיון ומיד מתחרט על זה. שחר מתחרה בדו קרב עם אלופת הארץ בסיף ולמבזק של עודד פז מגיע אורח מיוחד: טום קשתי!
32 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-29
פרק 29 - יובל דיין
שחר מארח את כוכבת "THE VOICE" יובל דיין ומאתגר אותה במילים חדשות לשיר שכולם מכירים. בתוכנית היום נבדוק גם מה אומרות הכוכביות שיש בכל מיני שלטים ובמבזק של עודד פז מתארח הבמאי הגרוע ביותר בעולם.
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-30
פרק 30 - אור טרגן
אור טרגן מקבל משימה משחר: הוא צריך לשיר את שיר השמינייה תוך כדי רכיבה על אופני כושר. אמן הקומיקס אורי פינק מגשים לשחר חלום ובמבזק של עודד פז: הקאמבק של יונית הבינונית!
26 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-31
פרק 31 - יובל סמו
כוכב "ארץ נהדרת" יובל סמו מגיע לאולפן של שחר - והכל יוצא משליטה: הפטל נשפך, הסנאים נשברים, ושחר לא יכול להפסיק לצחוק.
27 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-32
פרק 32 - אילן רוזנפלד
אילן רוזנפלד מהפיג'מות מגיע לאולפן של שחר ולא יודע איזו הפתעה שחר מכין לו. שחר בודק מה היה קורה אם מכונות יכלו לדבר, וחוגית מתנס"י משגעת את עודד במבזק החדשות
28 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-33
פרק 33 - שלומי קוריאט
היום בהפרעת קשב: שחר מזמין את שלומי קוריאט למרוץ מכוניות בתוך האולפן - מי ינצח? וגם- איזה מתנות הכין שחר לכל מיני אנשים? ובמבזק החדשות של עודד פז קורים דברים מאד משונים.
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-34
פרק 34 - עמית יגור
כוכבת השמינייה עמית יגור נוחתת באולפן של שחר ויחד איתו פוגשת אמן בלונים מטורף שעושה הכל, אבל הכל, מבלונים. ובמבזק החדשות של עודד פז הבמאי המטורף מחליט לפרוש מהמקצוע.
29 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-35
פרק 35 - טל מוסרי
שחר מכריח את טל מוסרי להרגיש מה זה להיות משתתף ב"ששטוס" - ולהפסיד. צמד שיניים במערכון חדש והבמאי המופרע חוזר למבזק של עודד פז.
32 דק'
הפרעת-קשב-עונה-3-פרק-36
פרק 36 - ספיישל סיום עם מוקי
שחר סוגר עונה נוספת של הפרעת קשב בחגיגה שכוללת את הזמר מוקי, מאה מסטיקים עגולים ודוקטור מולקולה שמלכלך מאד את האולפן. במבזק החדשות של עודד פז הודעה דרמטית: טום קשתי רץ לנשיאות!
30 דק'

סדרות נוספות