שחר חסון

סטנדאפיסט ובדרן
תאריך לידה: 11/09/1976
מזל: בתולה
עיר לידה: כפר סבא, ישראל

שחר חסון ב-BIGI
:

הכירו את שחר חסון:

תחילת הקריירה של שחר חסון

שחר חסון נולד בכפר סבא להורים שעלו מתימן ועיראק. בצעירותו היה חלק מ"מה קשור" אבל פרש לפני הפריצה שלהם ומאז מופיע לבד כסטנדאפיסט. שחר חסון הוא בוגר ה"סטודיו למשחק של יורם לוינשטיין". כבר בסוף שנות ה-90 החל להופיע בתוכניות טלוויזיה, הבולטות שבהן הן: התוכנית של דודו טופז, "אקזיט" ו"טירונות".

 

בשנת 2001 החל להשתתף בתוכנית הלילה שמשודרת ב"רדיוס 100FM" עד היום. בשנות ה-2000 הוא כתב בדיחות ל"אחורי החדשות", "לילה גוב", "יאיר לפיד" ו-"אקזיט". חסון השתתף בתוכניות "צופית" ו"מהודרה מוגבלת" ושיחק בסדרה "בובות".

 

שחר חסון בצחוק בעבודה

בשנת 2008 החל להשתתף כפנליסט בתוכנית "צחוק מעבודה", תוכנית שהגדילה את החשיפה אליו. ב-2009 הוא מוקם במקום ה-11 ברשימת האנשים הכי מצחיקים בישראל של אתר Ynet. בשנת 2012 שב לתוכנית "צחוק מעבודה".

 

שחר חסון השתתף בתוכניות בידור רבות, הבולטות שבהן הן: "הכל הולך", "ארץ נהדרת", ו"הזמר במסכה". כמו כן שיחק גם בסדרות "המופע של שביט ונטורה", "מלבי אקספקס" ועוד. בנוסף, שחר חסון השתתף מספר פעמים בפסטיגל.

 

שחר חסון בערוץ הילדים

בשנת 2013 שחר חסון החל להגיש את תוכנית הבידור והארוח "הפרעת קשב" בערוץ הילדים. הוא הנחה את התוכנית לצד פינות של עודד פז ועידו מוסרי למשך 3 עונות. בשנת 2016 החל לשחק בסדרה "סופשלי" של ערוץ הילדים בתפקיד עצמו. 

 

הקריירה המוזיקלית של שחר חסון

בתחילת הקריירה שלו שחר חסון גילם את דמותו של הראפר הפקטיבי "MCמנצור". במסגרת הדמות הוציא שירים והשתתף בשירים של זמרים אחרים. לאחרונה הוציא את השיר "מקהלה עליזה" במסגרת הפרוייקט "מצב חירום" לצד דנה אינטרנשיונל.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: