רוני דלומי

אבל אתם מכירים אותה גם כמאיה מגאליס
זמרת ושחקנית
תאריך לידה: 15/09/1991
מזל: בתולה
עיר לידה: באר שבע, ישראל

רוני דלומי ב-BIGI
:

הכירו את רוני דלומי:

רוני דלומי ב"כוכב נולד"

רוני דלומי נולדה בבאר שבע וגדלה בעומר. בשנת 2009 בעודה בת 18 היא אותרה על ידי הפקת התוכנית "כוכב נולד" והוזמנה לאודישנים בבאר שבע, אותם עברה. רוני דלומי זכתה בעונה זו של כוכב נולד והייתה לאהבות הקהל בתוכנית. לאחר הזכיה התגייסה לשירות צבאי בלהקות הצבאיות.

 

הקריירה המוזיקלית של רוני דלומי

עם הזכיה בתוכנית החלה רוני לעבוד על אלבומה הראשון "קצת אחרת". הסינגלים "תן" ו"קצת אחרת" מתוך האלבום זכו להצלחה רבה. באותו זמן רוני הוכתבה על ידי שלושה מצעדים כ"זמרת השנה״ והשיר "תן" נבחר לשיר השנה ב"טקס נבחרי הילדים" של ערוץ הילדים של שנת 2010. 

 

גם אלבומה השני של רוני הביא לה הצלחות רבות, בניהם עוד שני תארים של זמרת השנה ואפילו את תואר זמרת השנה ב"טקס נבחרי הילדים" של ערוץ הילדים. רוני זכתה בתואר זמרת השנה של טקס נבחרי ערוץ הילדים 5 פעמים. 

 

ב-2016 הופיעה רוני לצד אליאנה תדהר ולי בירן במופע המחווה לכוורת, הביטלס והכבש השישה-עשר –  "לוקחים את הזמן". בשנת 2016 יצא אלבומה השלישי, קצת לפני כן יצא הסינגל "איש של לילה" מתוך האלבום שזכה להצלחה רבה. לאחרונה הוציאה את הסינגלים: "12 בלילה" ו"רציתי שזה יכאיב".

 

רוני דלומי בטלוויזיה

במהלך השנים רוני דלומי הופיעה רבות על מסך הטלוויזיה (אחרי התוכנית כוכב נולד). אחד התפקידים הבולטים שלה היא תפקידה של מאיה בסדרה "גאליס" של ערוץ הילדים. היא הופיע בתוכניות בידור שונות בתפקיד עצמה ואפילו כיהנה כמורה ב"בית ספר למוזיקה". 

 

בשנת 2012 השתתפה רוני בסדרה "אופוריה", לה גרסא אמריקאית פופולרית מאד. רוני שימשה כשופטת בתוכנית "פרוייקט הלהקה" והנחתה תוכנית מיוחדת העוסקת בהתנדבות בשם "אם רק תיתן" ששודרה בערוץ הילדים. 

 

רוני דלומי בתיאטרון

עוד לפני שהחלה לשחק בהצגות תיאטרון בתיאטרון הרפרטוארי, רוני דלומי השתתפה בפסטיגלים: "לילה מטורף בפסטיגל" ו-"משחקי הפסטיגל". ב-2013 היא שיחקה במחזמר "צלילי המוזיקה". החל משנת 2016 היא משחקת בתאטרון הבימה, שם שיחקה במחזות זמר: "עלובי החיים", "סימני דרך", "גבעת חלפון אינה עונה","אביב מתעורר" ו-"מאמה מיה!".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: