אוולין הגואל

אבל אתם מכירים אותה גם כהמלכה זרדה מגאליס
שחקנית
תאריך לידה: 21/01/1961
מזל: דלי
עיר לידה: קזבלנקה, מרוקו

אוולין הגואל ב-BIGI
:

הכירו את אוולין הגואל:

אוולין הגואל לפני שהייתה שחקנית

אוולין נולדה בשם אוולין כהן בקזבלנקה שבמרוקו. כשהייתה ילדה עלתה לישראל וגדלה בפתח תקווה. בתחילת דרכה עבדה כסוכנת ניצבים. בשנת 1995, בגיל 34 למדה משחק בסטודיו לאומנויות התיאטרון של יורם וינשטיין.

 

אוולין הגואל בטלוויזיה ובקולנוע

אוולין הגואל שיחקה בסדרות: "אמא", "תיק סגור", "המונה דופק", "החבר'ה הטובים" (של ערוץ הילדים), "ילדות רעות" ועוד. במקביל שיחקה בסרטי קולנוע רבים, הובלטים שבהם הם: "מלחמה אחרת", "סיפור קיץ", "סוף העולם שמאלה", "איזה מקום נפלא", "סיפור גדול", ו-"ישמח חתני".

 

אוולין הגואל בערוץ לוגי וערוץ הילדים

בשנת 2007 אוולין גילמה את דמותה של בתיה דגני בסדרה "המובילים" של ערוץ לוגי. בנוסף היא שיחקה גם ב"הנפילים" של ערוץ הילדים באותה שנה. בשנת 2013 השתתפה בסדרת הטלוויזיה "גאליס" של ערוץ הילדים בדמותה של המלכה זרדה. בנוסף שיחקה גם ב"שוברי גלים".

 

הישגיה של אוולין הגואל

בשנת 2008 זכתבה בפרס אופיר בקטגוריית שחקנית המשנה הטובה ביותר על תפקידה בסרט "שבעה". בשנת 2011 שיחקה בסרט "אחותי היפה", על תפקידה בסרט זכתה בפרס אופיר בקטגוריית השחקנית הראשית הטובה ביותר. 

 

אוולין כיכבה בין היתר גם בסדרות והסרטים הבאים: "ילדי ראש הממשלה", "אורים ותומים", "תנוחה", "פמת"א", "בשורות טובות", "הנערים" ועוד. בין היתר שיחקה גם בתיאטרון במחזות: "חלק אינטגרלי", "שרשרת פנינים לבנה", "פרח השכונות", "סליחות" ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: