החבר'ה הטובים

1999 |

3 עונות

החבר'ה הטובים היא סדרה נוסטלגית שבזמנה הייתה אחת הסדרות הדרמה האהובות והנצפות בישראל. הסדרה זכתה לרייטינג גבוה ושודרה בערץ הילדים ולאחר מכן גם בערוץ 2. החבר'ה הטובים מספרת את סיפורם של נערים מתבגרים בני מעמד חברתי נמוך מראשון לציון. הם נפגשים יחד בזולה, אוטובוס ישן, שם הם מדברים על כל מה שחשוב לנערים בני גילם.

הכירו את החבר'ה:

אסי לוי (ניר שעיבי) – בחור חכם שהקים זולה מאוטובוס ישן שהפכה למקום המפגש של החבורה. הוא עובד במוסך.
גולן לוי (אריק משעלי) – אחיהם של אסי ונתי בעל רקע פלילי.
נתי לוי (תם גל) – אחיהם הקטן של גולן ונתי, ילד חכם ונבון.
מאור כהן (לביא זיטנר) – האח החורג של נטלי, גאון מחשבים וצורך סמים.
נטלי כהן (אביטל אברג'יל) – בת זוגו לשעבר של דודי, אחותו החורגת של מאור, הנערה היפה של החבורה.
דודי אלקיים (גיא אריאלי) – כדורגלן ובן זוגה לשעבר של נטלי.
טניה רוזנבאום (אולגה טיטוב) – עולה חדשה מחבר המדינות, DJ במקצועה.
דנה (רותם אבוהב) – חברה הטובה של נטלי שמייעצת לה המון.
שלומי (תומר בן-דוד) – בחור דתי שמתקבל ליחידה קרבית בצבא, אבל לא בטוח אם יצליח להסתדר בה.

החבר'ה הטובים יחשפו אתכם לבעיות גיל ההתבגרות, אהבות נכזבות, סמים, חיכוכים עם החוק, עדתיות ועוד. BIGI מזמין אתכם להתחיל לצפות, בכל זמן שרק תרצו.

שחקנים:

ניר שעיבי, אריק משעלי, תם גל, לביא זיטנר, אביטל אברג'יל, גיא אריאלי, אולגה טיטוב, רותם אבוהב ותומר בן-דוד

פרקי העונה

הסדרה עוקבת אחרי חייהם של חבורת נערים ונערות משכונה עממית ופשוטה באחת הערים הגדולות בארץ. החבר'ה הטובים הם: טניה, עולה חדשה ישנה מרוסיה, נטלי שמנסה לכבוש את העולם, אחיה החורג מאור, הצעיר והגאון שבחבורה, דנה, כתבת פעילה בעיתון המקומי שמתאהבת בבחור דתי, דודו, כוכב כדורגל עולה גולן, אחיו הגדול של אסי שמסתבך עם פושעי השכונה. אסי, הוא ה"דבק" של החבורה, הוא זה שהקים את ה"זולה" בתוך אוטובוס ישן, שם נפגשים החבר'ה ומתמודדים עם בעיות התבגרות, אהבה, פערים חברתיים, גיוס לצבא ועוד.
הסדרה עוקבת אחרי חייהם של חבורת נערים ונערות משכונה עממית ופשוטה באחת הערים הגדולות בארץ. טניה, נטלי, מאור, דנה, דודו, גולן, ואסי. אסי הקים את ה"זולה" בתוך אוטובוס ישן, שם נפגשים החבר'ה ומתמודדים עם בעיות התבגרות, אהבה, פערים חברתיים, גיוס לצבא ועוד.
החבר'ה הטובים חוזרים בעונה שלישית ואחרונה עם סיפורים מסובכים יותר ודמויות חשדות.
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-12
פרק 1+2 - "צפונים"
דודי שמכיר את נטלי מגיל הגן, מאוהב בה, ולא יודע איך לומר לה. נטלי נדלקת על שחר - שיש לו הכל, אבל שחר חושב שנטלי היא סתם פרחה מהשיכונים. כשנטלי "נופלת על הפנים" בדייט הראשון שלה עם שחר - דודי בעזרת גולן מארגנים את כל השכונה ללמד את "הצפונים השחצנים" לקח! אסי שמצפה לשובו של גולן-אחיו, מנסה להפוך את ה"זולה" של החב'רה למוסך. באופן בלתי צפוי הוא פוגש בטניה - עולה חדשה מסתורית ויפה, ומנסה ללכוד את תשומת ליבה, באלף דרכים שונות ומשונות.
42 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - החלפת משמרות
נטלי לא מצליחה להתאושש ממערכת היחסים הטראומטית עם שחר. בנוסף, מקשים עליה נסיונות העזרה שהיא מקבלת מהחברים שסובבים אותה ו"חונקים"אותה. אסי, במסגרת חיזוריו אחר טניה, מסדר לה עבודה חדשה, בבורגר המקומי. טניה, שסובלת מקשיי הסתגלות מרגישה שכולם סביבה גזענים כלפי עולים חדשים מרוסיה, כולל הבוס החדש שלה ושל נטלי. העניין מגיע לשיא כאשר טניה מפוטרת לאחר עימות עם נטלי בנוגע למשמרת. לעזרתה של טניה נחלץ גולן שמנסה להחזיר אותה לעבודה בדרכו המאד מיוחדת...
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - נשיקות גנובות
דודי מנסה לאזור אומץ ולספר לנטלי על כוונותיו כלפיה, אך מול עיניו עומדת חברות של שנים עם נטלי שהוא פוחד להרוס. הדבר שהוא לא לוקח בחשבון הוא שנטלי עצמה מגלה שדודי קצת יותר מחבר טוב בשבילה. גולן מתחיל לסחור בחלקי חילוף של אופנועים. הוא מצליח לשכנע את אסי שהעניין כשר לחלוטין, ואפילו נותן לו כסף כדי שיעזור לטניה בתשלום לשיעור הדי-ג'יי שהיא לוקחת, טניה, מצידה מתחילה להרגיש מתוסכלת מכך שאסי הולך סביבה סחור סחור ולא ניגש לעניין, אבל אסי, ראשו עסוק בתסבוכת אליו מכניס אותו גולן בעסקי חלקי החילוף.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - הבולדוזר
"פקחית מהעיריה שמה צו הריסה על הזולה של הח'ברה. בינתיים, לאחר שאסי וטניה סוף סוף התנשקו הוא שוב מתרחק ממנה. טניה לא מבינה מה קורה לו ומנסה לפענח את העניין בעזרתה של דנה. אביו של דודי מנסה להפתיע אותו ומביא את משה סיני שיתרשם מכישוריו באימון קבוצת הכדורגל. דודי, שמסוחרר באהבתו לנטלי כלל לא מגיע לאימון אביו כועס ומאוכזב. הוא מאשים בכך את הח'ברה ואת הזולה שבה לדעתו מבלה דודי יותר מדי, והוא לא מוכן לעזור לח'ברה עם ההריסה, למרות קשריו בעירייה. דודי כועס מאוד על אביו, עוזב את הבית והולך לישון בזולה בלילה האחרון לפני ההריסה. "
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - מתנה לחג
לזולה מגיע מדריך צופים שרוצה לארגן קן צופים בשכונה. דנה נדלקת עליו מיד לקראת חנוכה. במהלך מסע ההתרמה פוגשת נטלי את סבתה שמסוכסכת עם אמה בשנים האחרונות. מאור פוגש בנערה שמעונינת לתרום חפצים לנזקקים. בעזרתה מארגן המדריך את הח'ברה לפעולות התרמה לנזקקים. היא מכניסה אותו אליה הביתה ומאור שוכח מהר מאוד ממסע ההתרמה. נטלי מנסה לברר את העניין ולפייס בין אמה לסבתה אבל העניין לא פשוט כלל.
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - תדמית
"סוכן דוגמניות פוגש את דנה ומציע לה לעשות ""בוק"". דנה מוחמאת מהעניין, מספרת לנטלי שמלגלגת לה ביחד עם אמה, דנה נעלבת מאוד ולא מוכנה לדבר עם נטלי. נטלי מצידה הולכת לאותו סוכן דוגמניות כדי לעשות ""בוק"" אף היא. לא חולף הרבה זמן עד שהסוכן מתגלה כנוכל זאת לא לפני שלקח ממיטב כספן של דנה ונטלי. דנה ונטלי המסוכסכות צריכות לפתור יחד את הבעיה. טניה מזמינה את אסי לארוחת ערב עם הוריה. אסי נלחץ אבל הולך בכל זאת. חששותיו מארוחת הערב מתאמתים, והוא יוצא משם עוד לפני שסיים את המנה הראשונה."
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - מלך השערים
קבוצת הכדורגל של דודי לא מצליחה והמאמן מאשים את דודי בכך שהוא משקיע זמן במועדונים ולא באימונים. דודי מחליט לקחת את עצמו בידיים ולהפסיק לבלות ימי שישי לפני המשחק. אבל את נטלי הכדורגל לא כ"כ מעניין ואחרי מריבה היא יוצאת לבד למועדון. דודי שלא יכול לסבול את המחשבה שנטלי לבד בין בחורים אחרים מחליט באמצע הלילה ללכת למועדון ולא מאושר ממה שהוא רואה שם, בינתיים גם אסי מסתבך עם קנאתו לטניה. אחרי שלא מצאה אצלו אוזן קשבת לגעגועיה לחברים מרוסיה, היא מוצאת אותה אצל מאור, וזה לא מוצא חן בעיני אסי.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - סכינים
האיש המפחיד ביותר בשכונה, אילן הרוש, מתחיל עם טניה ברחוב. אסי שרואה את המתרחש מיד נחלץ לעזרתה. כמעט מתפתחת בינהם תיגרה, והם קובעים למורת רוחה של טניה, קרב סכינים בחורשה מבודדת, אחה"צ של אותו יום. טניה מנסה למנוע את הקרב ונעזרת בנטלי דודי וגולן אבל שום דבר לא מזיז את אסי מהקרב על כבודו. בינתיים, דנה פוגשת בחור חדש שהגיע לשכונה. היא נדלקת מיד ומגלה שיש לה שפה משותפת איתו, דנה מסוחררת ולא שמה לב לדרמה שמתרחשת מתחת לאפה כשכל הח'ברה מנסים לעצור את אסי מללכת לקרב הסכינים בחורשה.
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - רישיון
טניה מאור ואסי לומדים נהיגה על טוסטוס ואסי שם לב שטניה ומאור מאד מתקרבים. הוא מחליט לדבר על כך עם מאור דבר שמאוד מקומם את טניה. היחסים בין דנה ושלומי מתהדקים ודנה מתחילה להתעניין ביהדות. נטלי ודודי חושדים בדנה שהיא בתהליך חזרה בתשובה בגלל שלומי והם מאוד מודאגים בגלל הקשר שמתפתח בין השניים. הם מגייסים את אסי, וכולם הולכים לדרוש משלומי שיתרחק מדנה, שמצידה, לא היתה מאושרת כ"כ הרבה זמן.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הולנדי
דודי מתקבל למבחנים באייקס אמסטרדם. הוא מתלבט אם לנסוע כי אם הוא יתקבל הוא יצטרך לעבור לגור בהולנד וכנראה להפרד מנטלי. נטלי מצידה לא מוכנה שהוא יוותר על ההזדמנות, אבל בתוכה היא מדוכאת מהעניין. דודי עומד בדילמה קשה שמחריפה בעקבות הלחץ שאביו מפעיל עליו. דנה פגועה מהארועים האחרונים, מנסה לשכוח את שלומי ומתעלמת מנסיונות החב'רה לפייסה. אסי מתחיל להתרועע עם בחורה חדשה שמתחילה איתו בביה"ס, אבל עינו כל הזמן פוזלת לטניה שמתקרבת למאור למרות שגם היא מצידה לא ניקתה את אסי לגמרי ממחשבותיה.
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-12-1
פרק 12 - המועדון
"דודי ונטלי חוזרים מהולנד. דודי מסוחרר ולא שם לב לעצב ולבלבול של נטלי. כל החב'רה יוצאים למועדון שבו טניה עומדת בפעם הראשונה להופיע כדי-ג'יי וכל זה לרגל יום הולדתו של אסי. אסי מגיע למועדון אחרי כולם ושומר הסף לא נותן לו להכנס. טניה מתחילה לחפשו, בינתיים בתוך המועדון, מתפרצים החוצה עד לכדי פיצוץ, הכעסים של נטלי על דודי, התסכול של מאור ממערכת היחסים של טניה ושל דנה ממערכת היחסים הקצרה עם שלומי. טניה ממשיכה לחפש את אסי ולא מבינה לאן הוא נעלם, עד שלבסוף אסי מתפרץ בכוח למועדון כששומרי הסף רצים פנימה אחריו."
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - מאחורי הקלעים
מאחורי הקלעים עם החבר'ה הטובים. הצצה להתרחשויות בזמן צילומי הסדרה, עם קטעים שלא תרצו להחמיץ.
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-1
פרק 1 - סוכן סמוי
אסי מגלה שבחטיבת הביניים מתנהל סחר בסמים וחושד שגולן מעורב בפרשה, אולם גולן מפתיע את כולם.
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-2
פרק 2 - אמסטרדם
"נטלי נוסעת עם המורה שלה לציור לאמסטרדם ונקלעת לסיטואציה לא צפויה. פגישתה המחודשת עם דודי שחי עם אביו באמסטרדם ומתאמן בנוער של איאקס, מולידה תובנות חדשות."
29 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-3
פרק 3 - עובדים זרים
טניה מתחילה לעבוד כעיתונאית. בעקבות עבודתה, עומד להיות מגורש מן הארץ פועל זר. החב'רה מתארגנים לעזור.
27 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-4
פרק 4 - יום הולדת
לנתי, אח של אסי וגולן - יש יום הולדת ביום שישי, אולם סניף הבורגר שם אמורה להתקיים המסיבה, נסגר יום שישי מוקדם. מתיחות בין חילוניים לדתיים בשכונה סביב פתיחת הבורגר בשבת, מובילה למפגש מחודש בין דנה לשלומי.
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-5
פרק 5 - אמריקה
"עקב הצעת עבודה מפתה, אבא של טניה עומד לעזוב את הארץ, כנראה, לבד. היחסים המתוחים בין הוריה מטרידים את מנוחתה של טניה. היא מחפשת אוזן קשבת אצל אסי, אולם נכונה לה אכזבה."
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-6
פרק 6 - מגע של קסם
בן משכנע את נטלי שתאפשר לו לצייר אותה בעירום ומבטיח לא להראות את התמונה לאיש. העניינים מסתבכים כאשר בן מקבל הצעה כספית נדיבה מאספן אמנות שמעוניין לרכוש את התמונה. האמון של נטלי בבן מתערער והיחסים בינהם עולים על שירטון. דודי עוזר לה להשיב את כבודה האבוד. נטלי מגלה את דודי מחדש.
23 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-7
פרק 7 - טריפ
מאור פוגש נערה מגניבה דרך האינטרנט ומגלה שהיא משתמשת בסמים. מבולבל עקב יחסיו הכושלים עם בנות המין השני בכלל ועם טניה בפרט, מאור עובר חוויית סמים מצחיקה - עגומה שנגמרת בכי רע.
28 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-8
פרק 8 - המוסד
מאור שהתמוטט בעקבות הטריפ מתאשפז בבית משוגעים ומנסה לשכנע את הרופאים שיתנו לו לחזור הביתה. הכל משתנה כשמאור פוגש במקום נערה יוצאת דופן ומתאהב בה.
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-9
פרק 9 - כדורגל
המאמן של דודי בנחלת יהודה מציע לו כסף ומחתים אותו לקבוצה. לחרדתו, דודו מגלה שאביו מנהל מו"מ כפול עם מכבי חיפה ועם בית"ר י-ם שמעונינות אף הן להחתים את דודי. הסכומים שמציעות שתי הקבוצות המתחרות הולכים ותופחים ודודי לא מצליח לספר לאביו שהוא חתום בקבוצה השכונתית.
23 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-10
פרק 10 - בייביסיטר
במהלך שמרטפות אצל השכנה נטלי מגלה סימנים לכך שאביה הביולוגי נמצא בישראל. בהדרגה הפרטים מצטרפים למסקנה חד משמעית. נטלי הולכת לפגוש את אביה המשוער בזמן שמאור גונב מביה"ס את מבחן האנסין באנגלית.
24 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-11
פרק 11 - אבא חוזר
אבא של אסי, מהמר כפייתי, נוחת בישראל אחרי העדרות ממושכת, נאסר ונאלץ לתת לאשתו העגונה גט. הודות לקסמו האישי הוא מצליח למצוא את דרכו חזרה אל הקן המשפחתי שעזב. אסי מאושר אולם גולן לא מאמין שאביהם שינה את עורו. כאקט של מחאה גולן עוזב את הבית ועובר לגור בזולה. חלומותיו של אסי מתנפצים כשאבא שלו מנסה למכור את הבית.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-12
פרק 12 - אמצעי מניעה
דודי ונטלי מחליטים לעשות את זה. נטלי הולכת לרופא לקחת מרשם לגלולות. דודי הנרגש מארגן את זירת ההתרחשות. הענינים מסתבכים כשהגלולות של נטלי מגיעות בטעות לידי דנה שמסייעת לשלומי לחלץ כלבים ממעבדת הניסויים של האוניברסיטה.
27 דק'
החברה-הטובים-עונה-2-פרק-13
פרק 13 - מסיבה בכפר
הח'ברה נוסעים למסיבה בטבע, טועים בדרך ומוצאים עצמם עם תקר בגלגל ליד כפר ערבי, במהלך הפגנה להזדהות עם האינתיפדה בשטחים.
23 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-1
פרק 1 - התחלה חדשה
גולן וטניה מנסים לשחק אותה "גדולים" ועוברים לגור ביחד. אסי מתאהב בלקוחה שמגיעה למוסך והעסק מסתבך כשהוא פוגש אותה שוב בביה"ס.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-2
פרק 2 - ילדה רעה
אבא של דודי אוסף את לי מהרחוב ודודי צריך להתמודד עם הכעסים של כל החב'רה עליו. בינתיים לי נשארת בבית והיחסים ביניהם מתפתחים אחרי הויתור של נטלי. אסי מגלה שלמורה למתמטיקה יש מחשבות אחרות משלו...
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-3
פרק 3 - שיעור נהיגה
טניה לומדת נהיגה אצל הדוד של נטלי ומאשימה אותו בהטרדה מינית. נטלי לא מאמינה שהדוד האהוב שלה נגע בטניה ומאשימה את טניה בהפצת שקרים. גאיה מודיעה לאסי שהחליטה לסיים את הרומן ביניהם ואסי מפסיק להגיע לבי"ס. בלית ברירה גאיה מגיעה לזולה לשכנעו לשוב אל ספסל הלימודים.
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-4
פרק 4 - גנבי האופניים
דנה מתלהבת מאופק, הכתב החדש במערכת. היא משדכת אותו לנטלי אך מתחרטת על כך מיד. בינתיים, מנסה לי לעמת את דודי עם רגשותיו האמיתיים כלפיה.
27 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-5
פרק 5 - גמילות חסדים
גולן מתקשה להחזיר הלוואה שלקח בשוק האפור והמלווה בריבית שולח בריונים כדי לגבות את החוב. גולן בורח מהביריונים ומגיע לישיבה התיכונית של שלומי כאשר הוא מחופש לחוזר בתשובה. גולן מנסה לסחוט כסף מהג"מח. טניה שלא ערה למתרחש כועסת על גולן שמתרשל בלימוד לבגרויות.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-6
פרק 6 - גלובליזציה
אביו של מאור מאבד את עבודתו במפעל בזמן שמאור מפצח תוכנה חדשה ומפנטז על נפלאות הסטארט אפ. האב והבן עולים על מסלול ההתנגשות כשמתגלה שהשקיע בסטארט אפ של מאור, הוא מנכ"ל המפעל ממנו פוטר אביו. במקביל דנה ושלומי שמצטרפים להפגנה נגד פיטורי העובדים מגלים מחדש האחד את השני.
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-7
פרק 7 - הריון מדומה
טניה חושבת שהיא בהריון ומסתירה זאת מגולן. גולן מגלה ומתחיל לפנטז על ילד ומשפחה בו בזמן שטניה מתכננת לעשות הפלה ללא ידיעתו. במקביל בתיכון אסי ומאור מתפרעים בשיעור הסברה מינית ויוזמים עסק למכירת אמצעי מניעה.
28 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-8
פרק 8 - לשון הרע
שלומי ולי עוזרים לילד מוכה, כשבמקביל מתחילה להסתובב שמועה על רומן ביניהם. נטלי, שטרם התגברה על הפרידה מדודי, מלבה את הרכילות המרושעת עד בואו של שלומי, שמנסה לצמצם את הנזק.
25 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-9
פרק 9 - חור בדלי
אסי זוכה בסכום קטן בטוטו וחש כמו מלך ליום אחד. ב"זולה" מתנחל "שארמה" (לשעבר אמיר צמחי) תמהוני שהגיע מהודו. נטלי פוגשת אותו, ולמרות חשדנותה הראשונית היא פוצחת במסע היטהרות רוחני.
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-10
פרק 10 - אבא מאוהב
אבא של דודי מביא הביתה אישה חדשה ודודי לא יכול לשאת את המחשבה שגם לאבא יש אהבה. בינתיים, בבית של מאור ונטלי מתגלות חוברות מין "מסתוריות".
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-11
פרק 11 - כושר קרבי
מדריך כושר קרבי כריזמטי (אמנון וולף) משכנע את אסי להצטרף לקורס פרטי ומבקש ממנו לצרף עוד חניכים. אסי מפעיל לחץ על מאור שיצטרף לקורס ומאור יוצא לאימון חרף רצונו. במהלך הקורס מתגלה אופיו השנוי במחלוקת של המדריך ואסי נדרש להכריע בין נאמנות למדריך ולבין החברות עם מאור. במקביל שלומי שרוצה להתגייס לשייטת למרות ההסתייגויות של אביו ואחיו, מגיע לקורס ומגלה שהשתלבות במסגרת חילונית איננה קלה עבורו.
26 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-12
פרק 12 - חלון ראווה
נטלי מתחילה לעבוד אצל מעצב חלונות ראווה שמשתתף בתחרות עיצוב חשובה. נטלי שתורמת מזמנה מצפה להכרה כלשהי, אך צפויה להתאכזב. במקביל דודי ולי מחליטים לעשות קעקוע משותף כדי להציג לראווה את היחסים ביניהם.
29 דק'
החברה-הטובים-עונה-3-פרק-13
פרק 13 - החגיגה
דודי מתקבל לקבוצת הכדורגל של מכבי ת"א ואסי מארגן לו מסיבה במועדון קריוקי. אסי מזמין את לי כדי לשמח את אסי, אבל דודי, מסתבר לא מרוצה מהקשר בין אסי ללי ורב עם אסי. במקביל טניה מחפשת אחר החתול שלה שהלך לאיבוד ומגיעה לדירה של גולן. בהעדרו של גולן מהדירה היא מתחילה לחפש את החתול.
27 דק'

סדרות נוספות