לביא זיטנר

אבל אתם מכירים גם כמאור מה"החבר'ה הטובים"
שחקן
תאריך לידה: 09/09/1980
מזל: בתולה
עיר לידה: תל אביב, ישראל

לביא זיטנר ב-BIGI
:

הכירו את לביא זיטנר:

תחילת הקריירה של לביא זיטנר

לביא זיטנר החל לשחק כבר בתיכון, במגמת התיאטרון של עירוני א'. את הלימודים הוא המשיך בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין.. כשהיה בן 18, ב-1998, שיחק בסדרת הטלוויזיה "משפחה וחצי", אותה כתבה גלילה רון-פדר-עמית. 

 

החבר'ה הטובים

אחת ההופעות הטלוויזיוניות הראושונות שלו היו בסדרה "החבר'ה הטובים" ששודרה בערוץ הילדים החל משנת 1999. את הסידרה תוכלו לראות בבינג' בצפייה ישירה ב-BIGI. בהמשך הנחה בתוכניות: "טושטוש", "זאפ לראשון", ו"סברס – תקרא תצליח". מאוחר יותר החל להגיש גם בערוץ 24.

 

לביא זיטנר בטלוויזיה

בשנת 2007 לביא שיחק בתפקיד אורח בסדרה "האי", ושנה מאוחר יותר גם בסדרה "לה לה לנד" (שזמינות לצפייה ב-BIGI). מאוחר יותר החל להנחות את התוכנית "אזור התעשייה" ושיחק בין היתר בסדרות: "שירות חדרים", "15 דקות", "החיים זה לא הכל" ועוד. בשנת 2011 שיחק בסדרה "אין דברים כאלה" ששודרה בערוץ לוגי וזמינה לצפייה ב-BIGI.

 

לביא זיטנר בתיאטרון

מלבד הופעותיו הטלוויזיוניות של לביא זיטנר, הוא כיכב גם על במות התיאטרון. לביא שיחק בין היתר בהצגות: "פצפונת ואנטון", "הדיבוק", "רומיאו ויוליה", "השחף", "הכבש השישה עשר" ועוד. בנוסף הוא זכה בפרס הבמה לילדים ונוער לשנת 2008/9 למעצב בובות ואביזרים, על עבודתו להצגה של תיאטרון "הנפש": "מחיר החיים". 

 

לביא זיטנר לא רק שחקן

לביא זיטנר הוא גם DJ מצליח ובעל ליין מסיבות. בשנת 2011 פלש עם חבריו למבנה נטוש בתל אביב כחלק מפעולות "המחאה החברתית" שהתרחשה בישראל באותה שנה. לביא מתגורר בקראוון שנגרר על ידי משאית.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: