קסם רחוב

2013 |

2 עונות

חזי דין יוצא לרחוב ועושה קסמים מטורפים מול הילדים שהוא פוגש ברחוב. עכשיו הוא מגיע ל-BIGI בתוכנית שתפתיע אתכם כל פעם מחדש! בנוסף, חזי דין מארח מפורסמים שאתם בטוח מכירים:

טל מוסרי, עודד פז, דנה פרידר, כוכבי גאליס ועוד! בקיצור, בפעם הבאה שאתם יוצאים מהבית, תסתכלו טוב לבדוק אם חזי דין בסביבה. ואם אתם רוצים ללכת על בטוח – הוא בוודאות מחכה לכם ב-BIGI.

שחקנים:

חזי דין

פרקי העונה

הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות. בתוכנית הראשונה מבצע חזי דין את קסם ההיחלצות המהיר בעולם, מנסה לקרוא את המחשבות של חבורת ילדים, מדהים שתי ילדות בכניסה לקולנוע, נחלץ מקסם שלא הצליח ועובד על טל מוסרי במפגש קסום במיוחד.
קסם רחוב בעונה חדשה! הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות.
NYT790807____115
פרק 1
"הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות. בתוכנית הראשונה מבצע חזי דין את קסם ההיחלצות המהיר בעולם, מנסה לקרוא את המחשבות של חבורת ילדים, מדהים שתי ילדות בכניסה לקולנוע, נחלץ מקסם שלא הצליח ועובד על טל מוסרי במפגש קסום במיוחד. "
24 דק'
NYT790808____74
פרק 2
"הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות.בתוכנית מבצע חזי את האשליה המדליקה ביותר שאפשר לעשות עם עוגיה, מפתיע שני ילדים בחנות חיות, מבצע את הבלתי אפשרי בעזרת חבל פשוט, חושף סוד כמוס של קסם ומצליח לעבוד על עודד פז. "
24 דק'
NYT790809____66
פרק 3
"הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות. בתוכנית השלישית הופך חזי סוכריות בחנות ממתקים לאביזר קסמים, מבצע אתגר היחלצות לא שגרתי בחנות בגדים, גורם לשולחן לרחף באמצע חנות רהיטים,מפתיע את יסמין עיון מגאליס ועוד דברים בלתי אפשריים. "
23 דק'
NYT790810____58
פרק 4
"הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות היום בתוכנית מנסה חזי להעלים בקבוק קטשופ במסעדה, להחדיר קלף דרך דלת זכוכית של מקרר, קורא מחשבות של זוג תאומים בחניון בקניון וכמעט מפסיד צ'ק עס 1000 שקלים. בהשתתפות כוכבי אליפים מאור וטובל... "
23 דק'
NYT790811____48
פרק 5
"הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות. בתוכנית זאת חזי מעלים מילדה את הטבעת שלה ומחזיר לה אותה בדרך מיוחדת, מנבא וקורא את המחשבות של קבוצת בנות בקניון, גורם לכוס להתפוצץ בעזרת מבט ועוד דברים מוזרים... "
23 דק'
NYT790812____67
פרק 6
"הקוסם חזי דין בסדרת קסמי רחוב מדהימה, פוגש ילדים ברחוב ומבצע בפניהם קסמים ואשליות בלתי מוסברות בתוכנית זו מפתיע חזי שתי ילדות בעזרת ספר טלפונים, גורם לפקק להכנס לתוך בקבוק, מבצע קסם מוזיקלי בחנות דיסקים ועוד שלל דברים מוזרים. "
23 דק'
NYT792581____76
פרק 7
עונה חדשה לקסם רחוב עם חזי דין! חזי ממשיך להפתיע אתכם ברחוב ולהדהים את כולם בקסמים מטורפים. והיום חזי קורא מחשבות, משחק באש וגם מפתיע את דנה פרידר וגורם לה להישאר פעורת פה.
27 דק'
NYT792583____41
פרק 8
"היום חזי דין פוגש את כוכבי גאליס, נלחם כנגד חוקי הטבע וגם חושף אפליקציה שאף אחד לא שמע עליה. אז בפעם הבאה כשאתם יוצאים לרחוב- תסתכלו טוב לכל הכיוונים, אולי חזי מחכה לכם מעבר לפינה... "
26 דק'
NYT792584____32
פרק 9
עונה חדשה לקסם רחוב עם חזי דין! חזי ממשיך להפתיע אתכם ברחוב ולהדהים את כולם בקסמים מטורפים. והיום חזי קורא מחשבות, משחק באש וגם מפתיע את דנה פרידר וגורם לה להישאר פעורת פה.
25 דק'
NYT792585____58
פרק 10
"היום חזי דין קורא מחשבות ומפתיע את כוכבי פרויקט הלהקה. וגם- מה יקרה לטלפון נייד פשוט במפגש עם חזי ? אז בפעם הבאה כשאתם יוצאים לרחוב- תסתכלו טוב לכל הכיוונים... "
25 דק'
NYT792586____6
פרק 11
"היום חזי דין מפתיע מבצע ברחוב את קסם החיתוך המפורסם על פני עוברים ושבים! וגם מפתיע חבורת ילדים באמצע משחק כדורגל ומגשים להם חלום. אז בפעם הבאה כשאתם יוצאים לרחוב- תסתכלו טוב לכל הכיוונים... "
26 דק'
NYT792587____42
פרק 12
"היום חזי דין מפתיע את אסף הרץ ומשאיר אותו המום. וגם- מה הקשר בין קובייה הונגרית לסוכריות? ולאן נעלם הרדיו העתיק ביותר בשוק? אז בפעם הבאה כשאתם יוצאים לרחוב- תסתכלו טוב לכל הכיוונים, אולי חזי מחכה לכם מעבר לפינה... "
24 דק'
rsz_nyt792588____57-min
פרק 13
"היום בתוכנית חזי דין קורא מחשבות ומפתיע את כוכבי פרויקט הלהקה מירון ואיבון. וגם- מה קרה לטלפון נייד של אחת הילדות שחזי פגש במקרה ברחוב? אז בפעם הבאה כשאתם יוצאים לרחוב- תסתכלו טוב לכל הכיוונים... "
23 דק'
NYT792859____26
פרק 14
"היום חזי דין מפתיע חבורת ילדות באולם באולינג, גורם לדמות מצוירת להתעורר לחיים ומדהים את חברי ""הלהקה"" בקסם לא שגרתי ! אז בפעם הבאה כשאתם יוצאים לרחוב- תסתכלו טוב לכל הכיוונים... "
25 דק'

סדרות נוספות