ילדי הים האדום

2005 |

1 עונות

הכירו את ילדי הים האדום – החבורה שפותרת תעלומות. העלילה מתרחשת בעיר אילת, שם מתרחשות פגיעות חמורות בעולם החי של ים סוף. ים סוף מלא בצורות חיים ייחודיות שכעת עומדות בסכנה.

רון (אביב אסולין), רועי (אורי קלצ'ין), גל (עידן שם טוב), שיר (יוהנה פוקילה) ועידו (מתן אזולאי) הם ילדי הים האדום ויחד עם התעלומות הם צריכים להתמודד עם החברות ועם גיל ההתבגרות.

הסדרה צולמה באילת ומרבית משחקני הסדרה הם בני נוער מאילת שזאת הופעת הבכורה שלהם בטלוויזיה. שמונת הפרקים של "ילדי הים האדום" מחכים לכם עכשיו ב-BIGI.

שחקנים:

אביב אסולין, אורי קלצ'קין, עידן שם טוב, יוהנה פוקילה, מתן אזולאי, אביגיל אריאלי, קובי שטמברג, יגאל כרמל ואיציק וייס.

פרקי העונה

עונה 1
רון, שיר, רועי, עידו וגל הם ילדי הים האדום. במקביל להתמודדות היומיומית עם התבגרות, ערכה של ידידות ואהבה, החבורה פותרת תעלומות ומסכלת מזימות חשאיות לפגיעה בחיי הים האדום, ים סוף העשיר בצורות חיים יחודיות.
1-1
פרק 1
צבי ים נגנבים מהמצפה. המשטרה לא פועלת ורועי מחליט לפעול כדי למצוא את הגנבים, למרות התנגדותם של מיכל וארז. רון, נערה חדשה שמגיעה למצפה, מושכת את תשומת ליבו של רועי ומפרה את השקט.
24 דק'
2-1
פרק 2
פרופסור גור אריה מפתח עם מיכל תכשיר דוחה כרישים. מיכל אינה יודעת את כוונותיו האמיתיות והיא מעונינת אך ורק בערך המדעי של התכשיר. שיר מתיידדת עם רון בעקבות בקשתו של רועי. רון מספרת לשיר על עצמה אבל שיר מספרת לרועי דברים הפוכים לחלוטין.
24 דק'
3-1
פרק 3
דמות פורצת בלילה אל משרדה של מיכל ומחברת דבר מה אל המחשב שלה, שמשבש את פעילותו התקינה. בבוקר מגיע עיתונאי צרפתי למצפה כדי להכין כתבת שער למגזין צרפתי נחשב. שיר מציעה לרועי לצאת לסרט והוא מבקש שתזמין גם את רון. בלית ברירה שיר משכנעת את רון להצטרף אבל ללא ידיעתו של רועי היא מצמידה לה את גל כבן זוג.
23 דק'
4-2
פרק 4
סגן מושל עקבה ועוזרו מגיעים על מנת להחזיר לירדן את אלמוגי האבוקן שהיו באישוש במצפה. ביקורם אמור להיות סודי אך גלבוע, שיודע על כך, מורה לדומיניק לחבל בביקורם. חלק מהאלמוגים נשתלו בשמורה באילת בתור מתנה אישית של מלך ירדן. במקביל מתפתחת מתיחות בין רועי לגל על רקע התקרבותו של גל לרון.
23 דק'
5-1
פרק 5
גלבוע מגלה את האמת על כוכבי הים הקוצניים ומטיל על דומיניק להשיג כמות גדולה של כוכבים אלו. שיר מגלה ששמו של דומיניק מורנו לא מופיע במגזין הצרפתי, היא מספרת זאת לרועי ולעידו והם מתחילים לחקור. רון ורועי יוצאים לצלילה משותפת ורון מתלבטת לגבי המשך הקשר ביניהם.
23 דק'
6-1
פרק 6
החבורה יוצאת לשייט בספינת זכוכית, במהלכה הקפטן מאבד את הכרתו ורועי נדקר מזהרון ארסי. בעוד הזרמים סוחפים את הספינה לעבר חופי ערב הסעודית מצבו של רועי הולך ומחמיר ובינתיים במצפה המתח גובר כאשר מתברר שאבד הקשר עם הספינה.
25 דק'
7-1
פרק 7
התהדקות היחסים בין רון לרועי גורמת למתיחות בחבורה: שיר כועסת על רון, רועי כועס על שיר וגל נפגע מרועי. שיר מגלה שדומיניק הוא מתחזה, אך היא שומרת את המידע לעצמה. דומיניק מבין שגלבוע זומם למעשה להרוס את השמורה כדי שלאטרקציה שהוא רוצה להקים לא יהיו מתחרים באילת.
22 דק'
8-1
פרק 8
רועי וגל מחפשים את עידו ואינם יודעים שדומיניק מחזיק בו. בינתיים עידו מנסה לשכנע את דומיניק למנוע מגלבוע להרוס את השמורה וחושב על תכנית פעולה.
24 דק'

סדרות נוספות