איפה אפי?

2019 |

1 עונות

מישהו ראה את אפי? כי אנחנו מצאנו אותו ב-BIGI! הסדרה ״איפה אפי?״ היא סדרת אנימציה של אולפני DreamWorks ששודרה בין היתר בערוץ הילדים של Universal. הסדרה מבוססת על סדרת עבר של ״איפה אפי״ משנת 1994. 

הסדרה עוקבת אחרי אפי ואפרת, בזמן שהם חברים בארגון קוסמים בינלאומי. יחד הם מטיילים ברחבי העולם ומכירים את התרבויות השונות שעל פני התבל, תוך כדי שהם פותרים תעלומות. 

סידרנו לכם כרטיסים למחלקה ראשונה, למסע של אפי ואפרת בכל העולם. הצטרפו אליהם בצפייה ישירה ב״איפה אפי?״, עכשיו בדיבוב לעברית ב-BIGI, בכל זמן שרק תרצו.

פרקי העונה

אפי ואפרת הם חברים באגודת הנוודים העולמית. החונך שלהם, הקוסם צחורזקן, שולח את ההרפתקנים הצעירים והסקרנים למשימות בינלאומיות כדי שיוכלו להרוויח את הפסים שלהם ולהגיע גם הם, יום אחד, לרמת קוסמות.
אפי ואפרת הם חברים באגודת הנוודים העולמית. החונך שלהם, הקוסם צחורזקן, שולח את ההרפתקנים הצעירים והסקרנים למשימות בינלאומיות כדי שיוכלו להרוויח את הפסים שלהם ולהגיע גם הם, יום אחד, לרמת קוסמות.
איפה-אפי-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - צרה קטנה בסין הגדולה
זהו ראש השנה הסיני, ותעלולו בטעות מקימה דרקון מאבן לתחייה! אפי ואפרת עובדים יחד עם חברי צוות מקומי של רקדני דרקון כדי לאלף את הדרקון ולהציל את החגיגות.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - נווד בפריז
תעלולו נמצאת בצרפת ומחזיקה במפתח קסום שהופך הכל לקטנטן, בו היא משתמשת כדי להשיג את מטרתה לנצח בגרנד מירוץ (שידוע יותר בשם "טור דה פראנס"). אפי ואפרת עוזרים לרוכב מקומי בשם ז'אק לאחר שתעלולו מכווצת לו, כמו לכולם, את האופניים.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - יום בטורקיה
אפי ואפרת נוסעים לטורקיה כדי למצוא שטיח נמנומים להב. הם פוגשים נוודת עמיתה, יסמין, ומבינים שהשטיח הטורקי שלהם הוא למעשה מפה המובילה למפתח המכפיל! תעלולו ופריץ מוצאים את המפתח ראשונים והמירוץ למציאתם מתחיל.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - מרדף הצ'ילי בניו מקסיקו
כאשר תעלולו מאתגרת את הנוודים לזכות בפרס תבשיל הצ'ילי הטוב ביותר (ובמפתח קסם) בתחרות הצ'ילי השנתית בניו מקסיקו, צחורזקן שולף את המתכון המשפחתי שלו. הבעיה היחידה היא, שחסר להם המרכיב הכי חשוב- פלפל רפאים.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - חורף במפלי ויקטוריה
לאחר שבור המים בשמורת חיות בזימבבווה מתייבש, הנוודים מגיעים למקום עם מפתח שמייצר גשם. אבל כאשר שתעלולו שמה ידיה על המפתח, הנוודים מוכרחים לרדוף אחריה דרך גשם, ערפל וסופת שלג כדי להציל את כל החיות.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - דואט בוינה
כשצחורזקן מנסה, בעזרת קסם, לשפר את קולו בשביל דואט שירה עם חברה קוסמת ותיקה, הוא בטעות מחליף גוף עם הב. עכשיו על אפי ואפרת להשיב את המצב לקדמותו לפני ההופעה!
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - קוסטה ריקה הצבעונית
אפי ואפרת מגיעים ליער הגשם בקוסטה ריקה כדי לפגוש את הקוסם פלומזקן ולברר מדוע הציפורים היפות של היער מאבדות את הצבעים שלהן.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - חמש על החרטום בטהיטי
אפי ואפרת נוסעים לטהיטי כדי לעזור לקוסם גלזקן למצוא את מפתח הגלים האבוד שלו. תעלולו רואה במפתח הגלים את ההזדמנות שלה לזכות בתחרות הגלישה ולקבל פסל בדמותה על חוף הים. הנוודים ותעלולו עורכים תחרות גלישה, בה המנצח מקבל את המפתח.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - יום הולדת ביוקון
הב זוכה בהזדמנות לרוץ עם כלבי מזחלת כשהוא מתלווה עם אפי ואפרת לקנדה הצפונית והחורפית כדי למסור חבילה חשובה לקוסם צחורזקן שיצא לצפות באורות הצפון עם קוסם עמית.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - כוחה של סקוטלנד
כולם מגיעים לסקוטלנד, שם תעלולו משתמשת במפתח הכוח כדי לקבל יתרון במשחקי ההיילנד. אפרת מתחרה במשחקים יחד עם נוודים אחרים, בזמן שאפי וצחורזקן מנסים להשיג את המפתח מפריץ החמקמק!
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - יום מיתולוגי ביוון
לאחר שתעלולו משתמשת במפתח המיתולוגיה ומקימה לתחייה מיתוסים יווניים כדי שתוכל לשים ידיה על גיזת הזהב, הנוודים יוצאים למסע אגדי כדי להשיב את הסדר על כנו באתונה המודרנית, בעזרתו של הגיבור המיתולוגי, יאסון מארגו.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - ונציה על הקרח
תעלולו נמצאת בונציה, שם היא מקווה להפוך למלכת נשף המסכות של הקרנבל, בעזרת מפתח זכוכית הבדולח. אך כאשר תעלולו הופכת בטעות את התעלות בונציה לזכוכית, על הנוודים להגיע לנשף, לקחת בחזרה את המפתח ולהציל את העיר.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - מרדף חייתי באאוטבק
כאשר אמא-קנגורו בורחת עם הכובע של אפי על הראש ופריץ בתוך הכיס, אפי, אפרת ותעלולו מוכרחים לעבוד יחד כדי למצוא אותם באאוטבק האוסטרלי בעזרת מפתח הדיבור עם חיות.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - שומרים על קור רוח באנטארקטיקה
הנוודים מגיעים לאנטארקטיקה כדי לחזות בצעדת הפינגווינים הקיסריים השנתית, אך כאשר טירת הקרח החדשה של תעלולו מפרידה בין נקבות הפינגווין לביצים שלהן, על הנוודים למצוא דרך לאחד בין האמהות לגוזלים.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - קצב ניו יורקי
הקוסם צחורזקן מתאמן במשך חודשים למרתון שבעיר ניו יורק, אך תעלולו רוצה לנצח במרוץ ומשתמשת לשם כך במפתח ההילוך האיטי כדי להאט את כל שאר המתחרים. אלא שממש כמו במשל "הצב והארנב", אפי ואפרת משתמשים בדרכי התחבורה השונות בניו יורק כדי לרדוף אחרי תעלולו ברחבי חמשת מחוזות העיר ולהציל את המרתון.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - גדול ביפן
כאשר תעלולו משתמשת במפתח המגה מגה מפלצת על פריץ, הוא גדל למימדים מפלצתיים ומנסה לאכול את כל הנודלס בעיר. אפי ואפרת נוסעים לפסטיבל קאיג'ו בטוקיו ופוגשים את קואיצ'י, נווד עמית וחובב הקומיקס "גיבורי הגו". יחד, הנוודים מוכרחים לשתף פעולה כדי לעצור את מגה פריץ!
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - דרמה בבהאמה
כאשר תעלולו משתמשת במפתח הבועות כדי להעלות מהמצולות ספינת פיראטים ששקעה באיי הבהאמה, במסעה למצוא אוצר שטבע, הנוודים והקוסמת דובלון מוכרחים לצאת אל לב ים ולתפוס את שודדת הים החמושה בבועות לפני שהיא בורחת עם השלל שעל הספינה.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - מיני-נוודים במוסקבה
לאחר שצחורזקן משתמש במפתח הגדילה כדי להגביה את עצמו לגובה 12 מטר, המפתח נשבר! כעת על הנוודים לקחת את המפתח לקוסמת תקן-לי במוסקבה. בזמן תיקון המפתח, תקן-לי בטעות מקטינה את אפי, את אפרת ואת עצמה לגובה 5 ס"מ.. ומאבדת את המפתח! כך מתחילה לה הרפתקה זעירה בסגנון מפצח האגוזים להשבת המפתח מתעלולו ופריץ.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - הר של שוקולד שוויצרי
הנוודים מגיעים לשוויץ כדי לקנות שוקולד למזרקת פונדו השוקולד של צחורזקן, אבל תעלולו, שרוצה ליצור את פסל השוקולד הגדול ביותר בשוויץ, אוספת את כל השוקולד בצרמט בעזרת מפתח השאיבה ויוצרת הר של קקאו- התעלולוהורן. אפי ואפרת מוכרחים לעלות על ההר כדי להציל את שוויץ, לפני שכל השוקולד יימס.
21 דק׳
איפה-אפי-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - חג מולד נוודי
כאשר תעלולו מגלה שהיא ברשימת השובבים של סנטה קלאוס, היא נוסעת ברחבי העולם ומנסה להפיץ שמחת חג בעזרת תוספות משלה לחגיגות ולמסורות השונות. כשמתברר שה"עזרה" של תעלולו הרסה את חג המולד ברחבי הגלובוס, הנוודים משתמשים במפתח הטיק טק כדי לחזור בזמן ולהשיב את מסורות החג לקדמותן.
21 דק׳
איפה-אפי-2-פרק-21
פרק 21 - גינה קטנה באמזונס
אפי ואפרת יוצאים למשימה כדי לעזור לצחורזקן להשיב את מפתח הלבלוב לבעליו- הקוסם צמחזקן, שגר באמזונס. אבל תעלולו חוטפת את המפתח כדי שתוכל להשתמש בקסמו לטובת דוכן הלימונדה שלה. בעזרת שבילי מקומיים, אפי ואפרת מוכרחים לאתר את תעלולו בג'ונגל.
22 דק'
איפה-אפי-2-פרק-22
פרק 22 - מסיבת ריקודים במומביי
אפי, אפרת והקוסם צחורזקן מבקרים קוסמת עמיתה במומביי כדי להשתתף בריקוד בוליוודי מרובה משתתפים. אבל כאשר תעלולו משתמשת במפתח ההובלה כדי להוביל אחריה את כל הרקדנים בריקוד ברחבי העיר, על הנוודים להשיב את המפתח וגם את הרקדנים למקומם.
22 דק'
איפה-אפי-2-פרק-23
פרק 23 - על חידות ופירמידות
אפי ואפרת מלווים את הקוסם אבקזקן במסע ארכיאולוגי בעקבות החדר האבוד של מפתחות הקסם. כדי למצוא את החדר האבוד, על הנוודים לפתור את החידות של המפתח. אבל תעלולו לוקחת את מפתח החידות והנוודים נאלצים למצוא את דרכם בתוך פירמידה נסתרת מלאה בטריקים ומלכודות.
22 דק'
איפה-אפי-2-פרק-24
פרק 24 - כדור גלידה קר במדגסקר
הנוודים נוסעים למדגסקר כדי להביא ווניל טרי לקוסמת פלאמבה. תעלולו כבר שם, ובעזרת מפתח הקפיצי-קפוצי היא בונה חנות גלידה על צמרת עץ באובב! לפני שתעלולו מחזירה את המפתח, אפצ'י חוטף אותו ופותח במשחק תופסת.
22 דק'

סדרות נוספות