ארתור

2000 |

23 עונות

הסדרה שקיימת כבר מעל ל-23 שנה! ארתור, סדרת האנימציה שכולם כמעט גדלו עליה, מבוססת על סדרת ספרי ילדים מצליחה עם אותו שם. הסדרה חוותה הצלחה עצומה בעולם ומשודרת בכ-80 מדינות ברחבי העולם! גם בגזרה המקומית זכתה הסדרה להרבה פרסים ביניהים 5 זכיות רצופות בתואר "סדרת השנה" בטקס נבחרי הילדים. 

התוכנית סובבת בעיקר את ארתור ולכן גם את משפחתו:

אתור טימטוטי ריד – הדמות הראשית בסדרה, הוא שנבוב (סוג של חיה) בדמות אנוש. ארתור לומד בכיתה ג', מנגן בפסנתר ואוהב חיות מחמד ובמיוחד את הכלב שלו – חבר.
גליה (גילי) ליאונורה ריד – אחותו הקטנה של ארתור, בת 4. היא קצת שתלטנית ונעזרת מידי פעם בחברה הדמיונית שלה, נדין.
דייוויד ריד – אבל של ארתור, גילי וקייט, מנהל קייטרינג.
ג'יין ריד – אמא של ארתור, גילי וקייט, רואת חשבון לענייני מס. עוזרת ומייצעת לארתור וגילי.
קייט ריד – אחותם הפעוטה בת השנה של ארתור וגילי. קייט לא מדברת עם בני אדם אבל מסוגלת לדבר עם בעלי החיים. 

בנוסף למשפחה של ארתור, הסדרה עוקבת גם אחרי חבריו הטובים:

בסטר בקסטר – ארנב דמוי אנוש והחבר הכי טוב של ארתור. הוריו גרושים והוא חי עם בטסי, אמא שלו, עיתונאית במקומון של אלווד. בסטר חובב קומיקס, חייזרים ובדיחות. בסטר חולה באסתמה, ומשתמש במשאף במהלך הסדרה.
פרנסין אליס פרנסקי – קופה דמוית אנוש, ילדה מקובלת וקצת "טום בוי", שמנגנת על תופים, שרה וחובבת ספורט. פרנסין יהודיה וחוגגת במהלך הסדרה את החגים היהודיים.
אלן "מוח" – דוב דמוי אנוש, בן יחיד להוריו וילד חכם מאד, שאוהב מתמטיקה ומדע.
מופי קרוסוואייר – קופה דמוית אנוש, עשירה, שחצנים ומפונקת, בעלת משרת צמוד ולימוזינה.
סו-אלן ארמסטרונג – חתולה דמוית אנוש, ילדה סינית בעלת עניין באומנויות לחימה. בת יחידה להוריה.
פרן וולטרס – כלבה דמוית אנוש, ילדה שקטה שאוהבת ספרי בלשות.
פרונלה דיגן – פודלית דמוית אנוש, לומדת בכיתה ד'. מאמינה במיסטיקה.

מפורסמים רבים התארחו בסדרה לתפקידים אורחים ובניהם גם להקת ה"בקסטריט בויז", השדרן המפורסם לארי קינג, השדרנית ג'ואן ריברס, רוכב האופניים האגדי לאנס ארמסטרונג ועוד! לסדרה עוד המון דמויות נוספות שאם תרצו להכיר, כדאי לכם להתחיל לצפות. 

פרקי העונה

זוכת פרס האמי כסדרת האנימציה הטובה ביותר לילדים. רגעים מחייו הרגילים לכאורה של ארתור, ילד בן 8 עם הורים דואגים, סבא וסבתא אהובים, בית על העץ, כלב העונה לשם 'חבר' ושתי אחיות קטנות ממנו וגם מעצבנות... חברים, מורים בבית הספר ועוד. הסיפורים בסדרה מעוררי הזדהות, נוגעים ללב ומלאי דמיון, הדמיון המופלא של ארתור.
העונה ה-2 לסדרת הילדים זוכת הפרסים! רגעים מחייו הרגילים לכאורה של ארתור, ילד בן 8 עם הורים דואגים, סבא וסבתא אהובים, חברים, מורים בבית הספר ועוד. הצרפו לעולמו של ארתור!
הצטרפו לארתור לעונה נוספת! הזדמנות להכיר לעומק את הדמויות האהובות בעלילה חדשה, סוחפת ומעניינת. לאיזה הרפתקאות יסחפו ארתור והחברים עכשיו?
עונה רביעית לסדרה זוכת פרס האמי! הצטרפו לארתור ולחברים בבית הספר היסודי. עונה חדשה עם הרפתקאות נוספות, פרקים חדשים וסיפורים מעניינים. בואו לגלות מה חדש באלווד סידי, העיר של ארתור.
עונה 5 לבינג' הכי ארוך שלכם! מה מחכה הפעם לארתור והחברים? סיפורים חדשים, צרות חדשות ועלילה סוחפת ומעניינת. התחילו לצפות עכשיו וגלו משהו מעניין על הדמויות בכל פרק מחדש!
עוד עונה לארתור! ממשיכים להכיר את ארתור, המשפחה והחברים לעומק. הרפתקאות נוספות, קטעים מחיי היום-יום, סיפורים מעניינים וחוויות של החבורה הכי חייתית בטלוויזיה. מוכנים לפרקים חדשים?
הסדרה שכבשה את הילדים בישראל ובעולם חוזרת לעונה חדשה! הצטרפו לעונה נוספת שעוקבת אחרי ארתור והחברים בכיתה ג' - פרקים חדשים עם חוויות חדשות! מוכנים?
רגעים מחייו הרגילים של ארתור בעונה נוספת! הסיפורים מעוררי ההזדהות, הדמיון המפותח, החברים והמשפחה ועוד המון חוויות בעונה חדשה!
הסדרה זוכת פרס האמי כסדרת האנימציה הטובה ביותר ממשיכה לעונה נוספת! כבר 9 עונות שארתור נותן לנו הצצה לחיים שלו בכיתה ג', מוכנים להרפתקאות והחוויות החדשות?
העונה העשירית של ארתור! הסדרה שלא מפסיקה - עכשיו בעונת העשור. ארתור, החברים והמשפחה חושפים אתכם לחיים בכיתה ג', להרפתקאות שבדרך, הבעיות, הצרות והרגעים השמחים!
עשור חדש של ארתור מתחיל! הסדרה האולטימטיבית לבינג' מגיעה לעונה ה-11 שלה. איזה חוויות יעבור ארתור הפעם? מה יעשו החברים? ואיך המשפחה תגיב? זה הזמן להתחיל לצפות!
בת מצווש לארתור (טוב נו, רק לסדרה…), החגיגה ממשיכה בעונה מעניינת, סוחפת ומרגשת עם הדמויות האהובות. לאיזה הרפתקאות יכנסו ארתור והחברים הפעם? מוזמנים לגלות ב-BIGI!
קולולולו, בר מצווה לארתור! סתםםם רק לסדרה… עונה נוספת וסוחפת לסדרה שכבשה את הילדים בעולם! הצטרפו לארתור לעוד מלא הרפתקאות, חוויות וסיפורים יחד עם החברים לכיתה ג'.
פרקים חדשים של החבורה שכבשה את הילדים ברחבי העולם! העלילה מתקדמת, הדמויות מתפתחות והסדרה ממשיכה! הצטרפו לארתור ולחברים בעונה ה-14 של הסדרה.
15 עונות של ארתור! הייתם מאמינים? הסדרה זוכת האמי כסדרת האנימציה הטובה ביותר ממשיכה, איזה חוויות יעבור ארתור הפעם? לאיזה הרפתקאות הוא יכנס הפעם? הצטרפו אליו ולחברים!
עונה חדשה לארתור! הסדרה שכבשה את הילדים בישראל. מה מחכה הפעם לארתור והחברים? סיפורים חדשים, צרות חדשות ועלילה סוחפת ומעניינת. זה הזמן להתחיל לצפות.
העונה ה-17(!!!) לסדרת הילדים זוכת הפרסים! רגעים מחייו של ארתור, ילד בן 8 עם הורים דואגים, סבא וסבתא אהובים, חברים, מורים בבית הספר ועוד. בואו לגלות מה חדש באלווד סידי, העיר של ארתור.
עונה 18 לארתור, ילד בן 8 עם הורים דואגים, סבא וסבתא אהובים, בית על העץ, כלב העונה לשם 'חבר' ושתי אחיות קטנות ממנו וגם מעצבנות... חברים, מורים בבית הספר ועוד.
זוכת פרס האמי כסדרת האנימציה הטובה ביותר לילדים. רגעים מחייו הרגילים לכאורה של ארתור, ילד בן 8 עם הורים דואגים, סבא וסבתא אהובים, בית על העץ, כלב העונה לשם 'חבר' ושתי אחיות קטנות ממנו וגם מעצבנות... חברים, מורים בבית הספר ועוד. הסיפורים בסדרה מעוררי הזדהות, נוגעים ללב ומלאי דמיון, הדמיון המופלא של ארתור.
לא ייאמן! עונה 20 לסדרה שכבשה דורות של ילדים בישראל! העונה החדשה של ארתור נוחתת ב-BIGI ואתם יכולים לצפות בבינג' הכי שווה שיש!
עונה 21 לסדרה הכי כובשת שיש. מי לא רוצה להיות חלק מהחבר'ה של ארתור? הצטרפו לחבורה לפרקים חדשים שנוחתים ב-BIGI!
הסדרה שכבשה את הילדים בישראל ובעולם חוזרת לעונה חדשה! הצטרפו לעונה נוספת שעוקבת אחרי ארתור והחברים - פרקים חדשים עם חוויות חדשות! מוכנים?
העונה האחרונה של ארתור! הצטרפו לעונה נוספת שעוקבת אחרי ארתור והחברים - פרקים חדשים עם חוויות חדשות! מוכנים?
ארתור-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - העיניים של ארתור/ השיער הפרוע של פרנסין
גילי מוצאת תמונת ילדות של ארתור, היא לא מזהה אותו בלי המשקפיים וחושבת שיש לה אח אבוד שנמכר.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - . עכבר האמיתי/ שגיאות כתיב
.ילדי כיתה ג' מקבלים את מר עכבר בתור מחנך וכולם חושבים שהוא עכבר צמא דם שרוצה להפנט ילדים.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - .התמנון / המאובן
.לאחר שכיתתה של גילי מבקרת בביתן הימי ורואה תמנון, גילי מסרבת להתקרב למים כי היא חוששת מתמנונים. הכיתה מבקרת בפארק הסלעים הלאומי. ארתור ובאסטר מוצאים מאובן עם טביעת רגל ולוקחים אותו הביתה.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - .החברה הדימיונית של גילי
.גילי מתעקשת שחברתה הדמיונית, נדין, תצטרף לבילוי המשפחתי בלונה פארק וארתור חושש שיצחקו עליו. ארתור הולך לספריה ולוקח כמות גדולה של ספרים, אחד הספרים נופל לו מהאופניים בלי שיבחין בכך.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - .ארתור השמרטף/גילי מתחפשת
.ארתור רוצה לאמץ כלב וצריך להוכיח שהוא ילד אחראי. הוא פותח עסק שמרטפות לחיות מחמד. גילי מחליטה לחקות את ארתור כדי שירצה לשחק עימה.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - .נעולים בספרייה/איפה הגנב
.ארתור ופרנסין נקלעים למריבה כי ארתור כינה אותה בשמות, אולם המורה מחליט להטיל עליהם משימה משותפת.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - .ארתור יוצא למחנה/באסטר ישאר כיתה
.ארתור וחבריו יוצאים למחנה הקיץ "היער השחור", ומתפתחת מלחמה בין הבנים לבנות. כאשר באסטר נכשל במבחן מודיע לו המנהל כי אם לא יצליח במבחן הבא הוא לא יוכל לעלות יחד עם חבריו לכיתה ד'.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - כלבלב של ארתור/מגפי הירח של ארתור
ארתור בוחר שם לכלב שלו. הכלב עושה בלגן בבית וההורים אומרים שאם לא יאלף את הכלב, ימסרו אותו. ארתור רואה מגפי קסם, אך עליו לקנות אותם מכספו. ארתור מוכר בטעות שרשרת ששייכת לאימו ומחליט להחזירה.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - ארתור השמרטף/הכינוס
ארתור יוצא למשימה ממנה איש עוד לא חזר: הוא הסכים להיות שמרטף לתאומים האיומים.כינוס משפחת ריד השנתי מתקיים בביתו של ארתור, אליו מגיעה גם בת הדודה מו שגרמה לו לטראומות נפשיות וגופניות בעבר.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - יום הולדת לארתור/פרנסין הכוכבת
ארתור חוגג מסיבת יום הולדת ומזמין את כל החברים. הוא מגלה שגם מופי עורכת מסיבה באותו הזמן. הצגת סוף השנה מתקרבת, ופרנסין מחליטה ללכת על התפקיד הראשי. אך היא מתנהגת בגועליות אל כולם.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - האחות הקטנה של ארתור
אחותו של ארתור, חוגגת יום הולדת שנה. ארתור נזכר באירועים מהרגע שבישרו הוריו שעומדת להיוולד להם אחות קטנה ובתגובותיו. כשקייטי נולדת, גילי שמחה מאוד, אבל מקנא בתינוקת החדשה ואפילו עוזבת את הבית.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - הסיפור המיוחד של ארתור/הכלב האבוד של ארתור
על ילדי הכיתה מוטל לכתוב סיפור וארתור רוצה לכתוב את הסיפור הכי טוב, אך הוא מקבל בכל פעם הערות חבריו. ארתור ומשפחתו יוצאים לטייל בעיר. חבר מנסה להשיג לקייטי בלון וארתור חושב שחבר ברח.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - להתראות ספנקי/החבר החדש של בסטר
התוכי האהוב של גילי מת. ליד הקבר גילי רואה קרפדה והיא מחליטה לאמץ אותה כחיית המחמד שלה. ארתור נזכר כיצד המגנט שלו כמעט פירק את החברות שלו ושל באסטר. באסטר לא מגיע. וארתור עושה את הפרוייקט לבד.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - המחשב של אמא/פרנסין האמיתית
ארתור מקבל משחק מחשב ומשחק בו, עד שהמחשב מתקלקל. באסטר וארתור מנסים לתקן את המחשב ללא הצלחה. הבנות נזכרות שמופי התחברה לפרנסין אך השתיים רבו כשמופי העתיקה מפרנסין במבחן בחשבון.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - ארתור יוצא לחופשה משפחתית/החווה הישנה
ארתור רוצה לצאת למחנה קיץ, אך הוריו רוצים לצאת לחופשה משפחתית על חוף הים. בדרך לחוף קורות כמה תקלות. גילי וארתור נוסעים לחופשה אצל סבא בחווה, אך הם מבחינים כי החווה רעועה וצריך לתקן אותה.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - תחרות הפיצפוצים/גילי רוצה להיות ספורטאית
ארתור מוצא בדגני הבוקר הזמנה לתחרות כתיבת חמשירים. ארתור מחליט לכתוב חמשיר אך לא כ"כ מצליח. גילי רואה בטלוויזיה את טינה טרמפולינה באולימפיאדה ומחליטה שהיא גם רוצה להיות ספורטאית
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - פרנסין טובת הלב/ארתור אלוף העולם בפילוחי
מופי מתערבת עם פרנסין שהיא לא תוכל להיות נחמדה במשך שבוע והחברים מודאגים מההתנהגות שלה. חבורת הקשוחים יורדת על ארתור שהוא לא יודע לפלח. באסטר מגן עליו, למרות שהוא לא יודע מה משמעות המילה.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - אבעבועות רוח/חולה כמו כלב
ארתור חולה באבעבועות רוח, ולא יוכל ללכת לקרקס. גילי חושבת שיותר כדאי להיות חולה ושיפנקו אותך. ארתור נותן לחבר ממתקים ואוכל של בני אדם. לאחר זמן מה חבר נעשה חולה וארתור בטוח שגילי אשמה.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - גילי רוכבת/ארתור לומד לשחק
גילי רוצה לרכב על אופניים כמו הגדולים ובעזרתו של ארתור לומדת לרכב על אופניים. ארתור וחבריו משחקים בקבוצת הבייסבול שהוקמה בבית ספרם. לפרנסין יש בעיה בהגשת הכדורים ואילו לארתור בתפיסתם.
24 דק'
ארתור-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - יום כמעט משעמם/סבתא אופה עוגיות
ארתור מקבל שיעורי בית לכתוב חיבור על מעשיו בסופ"ש. תוכניותיו משתבשות כשבסופ"ש יורד גשם. ארתור וגילי נשארים עם סבתא טורה בסופ"ש. סבתא מחליטה לארגן יריד עוגות, אך היא לא יודעת לבשל ולאפות.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-1
פרק 21 - סו אלן עוברת דירה/האח המושלם
ילדה חדשה מגיעה לשכונה: סו-אלן. ארתור וחבריו מחליטים שהיא חייזרית. אלן (מוח) מתארח אצל ארתור לסופ"ש. מוח משתלב יותר מדי טוב בסביבה החדשה וארתור מקנא בו ומרגיש שמשפחתו מעדיפה אותו על פניו.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-2
פרק 22 - כדור השלג של גילי/עבודת צוות
כדור השלג של גילי נעלם מהמקפיא והיא מחפשת את מי שגנב אותו. ארתור, באסטר ופרנסין צריכים לעשות עבודה על רומא העתיקה. הבעיה היא שכל אחד עושה לבד את חלקו מבלי להכיר את העובדות ההיסטוריות.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-3
פרק 23 - בנקי הבריון/מגלה עתידות
ארתור וחבריו לא יודעים מה לעשות נגד בינקי, הבריון של בית הספר. אחותה של פרוני מביאה לה כדור המגלה עתידות. כשארתור וחבריו בודקים את כוחו הם מגלים שהכדור תמיד צודק.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-4
פרק 24 - השן של ארתור/גילי הולכת
לכל הילדים בכיתה של ארתור כבר נפלו שיני החלב ורק לארתור לא. כולם צוחקים עליו שהוא תינוק. גילי רוצה לקנות עגילים כמו חברותיה. כשאמא מסכימה לקחת אותה לחנות לראות את עגילים, גילי הולכת לאיבוד.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-5
פרק 25 - גילי רוצה להיות גדולה/ארתור אוסף זבל
הדודה לוסי מתחתנת ורק לגילי לא נותנים תפקיד חשוב בחתונה כי היא קטנה מדי. אבא של ארתור מנדב את כל ילדי השכונה לאסוף זבל מהפארק. ארתור מקבל ציוד אך אף אחד לא בא להתנדב.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-6
פרק 26 - איש הזבל/מופי מגלה את העוני
ילדי הכיתה הולכים לבקר במקום עבודתו של אבא של פרנסין, איש הזבל. מופי אלרגית לשטיחים החדשים בביתה. פרנסין מזמינה אותה להתארח בביתה, אך מופי שבאה מבית עשיר מתקשה להסתגל לחיים בבית של פרנסין.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-7
פרק 27 - השמיכה של גילי/מורה מחליפה
השמיכה המלוכלכת והמסריחה של גילי הולכת לאיבוד. מר עכבר הקשוח חולה ומביאים לכיתה של ארתור מורה מחליף. הם חושבים בינתיים אילו מורים היו מעדיפים ואלו לא ונזכרים בימים עברו.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-8
פרק 28 - אני המשורר/מועדון ההפחדות
המורה מכריז על תחרות משוררים בבי"ס. חוץ מפרן, אף אחד לא מתלהב להשתתף בתחרות. ארתור וחבריו אוהבים לקרוא את ספרי האימה מסדרת "מועדון ההפחדות". הם נדהמים לגלות שהוחלט להוריד את הספרים מהמדפים.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-9
פרק 29 - חברים מועדון/האופנים הגנובים
המצעד השנתי עתיד להיערך והילדים חושבים על תחפושות. כשגילי רוצה להצטרף, החברים מחליטים להקים מועדון עם כללי כניסה לחברים. פרנסין מעוניינת באופניים חדשים אך נאלצת להסתפק באופניים הישנים של אביה.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-10
פרק 30 - ישנים בחוץ/ערב ראש השנה
ארתור, באסטר ומוח מתכננים לישון באוהל, אך חדשות על עב"ם שנצפה מעל העיירה מפחיד את כולם. ארתור אף פעם לא מצליח להישאר ער בערב ראש השנה, אך חבריו מסקרנים אותו והוא מחליט להישאר ער.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-11
פרק 31 - ארתור פוגש את אדון רוג'רס/הציור
אדון רוג'רס, כוכב הילדים, בא להתארח אצל משפחתו של ארתור ועומד לדבר בפני כיתתו. פרנסין מעליבה את פראן ולא מוכנה להתנצל. פראן כנקמה מציירת ציור על פרנסין וכולם צוחקים ממנו.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-12
פרק 32 - באנקי ברנס מבקר אומנות/עפרון המזל
ארתור ובאסטר מצוותים לעבודה בבי"ס יחד עם באנקי. בתחלה הם חוששים מעצלותו המפורסמת, אך במהרה מגלים שגם לו יש מה לתרום. ארתור מוצא עפרון מזל ומשוכנע שהוא התשובה לכל צרותיו.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-13
פרק 33 - גילי אנינת הטעם/באסטר והשדונים
יום הולדתה של סבתא מגיעה והמשפחה לא הולכת למסעדה בגלל שגילי מסרבת לאכול מאכלים רבים, במיוחד תרד. ארתור מנסה לשכנע את גילי לטעום תרד. באסטר וארתור רוצים ללמוד מסלינג וטובי תרגילי סקטבורד.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-14
פרק 34 - ארתור מצלם סרט/לכי לחדרך גילי
ארתור והחברים מחליטים לצלם סרט בעצמם בעקבות הכוכב הנערץ עליהם, ג'יימס האונד. גילי רבה עם קייטי התינוקת ונשלחת לחדרה, שם היא מדברת עם חברתה הדמיונית נדין.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-15
פרק 35 - באסטר הגיבור מציל החתולים/נגני זאת
באסטר הופך לגיבור היום אחרי שהציל בטעות חתול, אך נותן להצלחה לעלות לו לראש. גילי משמיעה ללא הרף שיר שמשגע את ארתור. לאחר שהדיסק שלה נעלם, היא מאמינה שארתור גנב אותו.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-16
פרק 36 - המכנסיים של ארתור/פרנסין פרסקי
לאחר שלבנקי נקרעים המכנסיים שבאמצע השיעור לארתור כל הזמן יש סיוטים שהוא הולך לביה"ס בלי מכנסיים. פרנסין חולמת ללמוד רכיבה והוריה מסכימים רק עם אחותה, קתרין תצטרף אליה.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-17
פרק 37 - שבוע בלי TV/סיוטי לילה
כחלק מפרויקט ביה"ס, ארתור וחבריו מתחייבים לא לצפות בטלוויזיה במשך שבוע שלם. בינקי מפחד מהחושך ושומר על כך בסוד. אך כשארתור מגיע אליו לישון, בינקי בבעיה...
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-18
פרק 38 - ארתור נגד הפסנתר/הריב הגדול
ארתור וחבריו עורכים קונצרט בבי"ס. ארתור נתקף פחד במה ולא מצליח לנגן בפסנתר. פרנסין ומוח רבים בגלל משחק כדורגל ולא מסכימים להשלים. באסטר וארתור שולחים לפרנסין ולמוח מכתבי התנצלות מזויפים.
24 דק'
ארתור-עונה-2-פרק-19
פרק 39 - ארתור הנעלם/הקיץ הקצר
ארתור צריך לנסוע אחרי ביה"ס לשיעור שחיה. הוא עולה לאוטובוס, נרדם ומפספס את התחנה. ארתור יוצא לחופשת הקיץ ומגלה שנותרו רק כמה ימים והוא לא הספיק לעשות כלום מתוך הרשימה שהכין לפני החופש.
24 דק'
ארתור-עונה-20-פרק-245
פרק 40 - גילי נוסעת לוושינגטון/המכתב המסתורי
המשפחה נוסעת לטיול בוושינגטון למרות שגילי לא רוצה לנסוע. המנהל קורא לארתור ומבקש ממנו למסור לאימו מעטפה גדולה. החברים מניחים שהוא עשה משהו רע והם מנסים להעלים את המכתב.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-41
פרק 41 - החבר הפראי שלך גילי/בסטר תולעת הספרים
גילי שוגה באשליות על חברות אמיצה בינה לבין צבי פראי. החברים מנסים לעזור לבאסטר שמעולם לא קרא ספר עד הסוף, להתחיל מספרים קלים ולהכריח את עצמו לגמור אותם.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-42
פרק 42 - ארתור נפרד מחבר/ארתור וריקודי העם
באסטר נוסע לשהות בחברת אביו הטייס וארתור חש עצוב ונטוש, אולם הם לומדים להמשיך את הקשר דרך הדואר. שרשרת אי הבנות מתגלגלת בשיעור ריקודי העם באשר למערכת היחסים בין ארתור לפרנסין.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-43
פרק 43 - מים והמוח
מופי עורכת מסיבה בפארק המים. מוח לא רוצה להגיע כיוון שהיא מפחד משחייה. מופי עורכת קרנבל כדי לגייס כסף לספריה המקומית. ארתור מציע שכולם יתחפשו לליצנים, אך אז מתגלה שארתור לא מצחיק.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-44
פרק 44 - היומן האבוד של סו אלן/הברך של ארתור
סו-אלן מאבדת את היומן שלה בספריה. כל החברים מנסים למצוא אותו מחשש שהיא כתבה משהו עליהם.ארתור לוקח את גילי למזבלה כדי לחפש גלגל לפרויקט שלו ושל מוח, למרות שהוריו אסרו עליו ללכת לשם.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-45
פרק 45 - יום הכבוד של סבתא תוורה/המסיבה של פרן
לאחר שארתור וגילי מבקרים את סבתא ת'ורה, הם חושבים שהיא עצובה ומתחילים לתכנן לה מסיבת הפתעה. אמה של פרן מאלצת אותה לערוך מסיבת פיג'מות לבנות.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-46
פרק 46 - מכתב אהבה למאפי/גילי מלשינה
מאפי מנסה לשחד את השופטים ביריד המדע. מוח ופרנסין מחליטים לנקום בה וכותבים לה מכתב אהבה. קצין הבטיחות בא לגן של גילי ומסביר לילדים על כללי הבטיחות. גילי לוקחת את תפקידה החדש יותר מדי ברצינות.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-47
פרק 47 - החדר של פרנסין/ארתור המפסיד
אחותה של פרנסין נמאס מכל השטויות שהיא מכניסה לחדר המשותף שלהן והיא מחליטה לעזוב את החדר ולגור בסלון. ארתור קונה משחק חידות חדש, אך הוא תמיד מפסיד בו, מה שגורם לו לחשוב שהוא מפסידן בכל הדברים.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - ארתור נגד השומר האכזרי/גילי במצב רוח רע
ארתור תמיד עובד על גילי שמאמינה לכל דבר שהוא מספר לה, עד שהשומר במעבר חצייה מפיל גם אותו בפח. גילי סובלת ממצב רוח רע ולא נותנת לארתור לישון. פרנסין מנסה לעזור לו לגלות את הסיבה לכך.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - משחק השמות של גילי/המפתח האבוד
גילי מנסה לנצח את ארתור בקללות, אבל הוא יודע יותר מילים ממנה. היא שואלת את קתרין מילים במילון, ומקללת בלי הפסקה. ארתור וחבריו מוצאים מפתח במגרש הבייסבול. כל אחד מנסה לנחש מה המפתח פותח.
24 דק'
ארתור-עונה-3-פרק-50
פרק 50 - איך עוגייה מתפוררת/אחות לסו אלן
מופי מנסה לזכות שוב בתואר קינוח התות הטוב ביותר. החברים עוזרים לה, אך לאחר שהיא זוכה, היא לא מספרת על העזרה שקיבלה. סו-אלן מרגישה בודדה. היא מחפשת אח או אחות חדשים בלי לדעת מה זה בדיוק אומר.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-51
פרק 51 - שובו של באסטר/הבלדה של באסטר בקסטר
באסטר חוזר הביתה אחרי שנסע לחו"ל, וארתור חושש שהוא ישתנה ולא ירצה להיות חבר שלו יותר. אחרי שבאסטר חוזר מחו"ל הוא מרגיש לא שייך בגלל כל הדברים שהפסיד, וחבריו כועסים עליו בלי להבין אותו.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-52
פרק 52 - גילי והאש הבוערת/אני אקרא לבד
גילי עומדת לעבור את תרגיל האש הראשון שלה בבית הספר, והיא מפחדת ממה שעלול לקרות. התאומים באים לביקור אצל גילי, וכדי להרשים אותם גילי טוענת שהיא יודעת לקרוא ומספרת להם סיפור.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-53
פרק 53 - ארתור קרוסוויר/סו אלן והמוחוזארים
ארתור מכין עבודה לביה"ס עם מאפי קרוסרוויר הסנובית. היא לוקחת אותו לשיט ביאכטה וארתור מרגיש בעצמו מפורסם. סו אלן ומוח צריכים להכין עבודה יחד, אך מוח לא נותן לה לעזור בכלום כי הוא לא סומך עליה.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-54
פרק 54 - סיפור מהעבר/בואו נדבר עם הילדים
הילדים צריכים לחקור את שורשיהם המשפחתיים ולהציג בכיתה. פרנסין ומופי מתחרות למי יש קרובים מפורסמים. תוכנית הילדים "ארגז הכלים" באים לצלם בכיתה של ארתור וחבריו. כל הילדים רוצים להשתתף מלבד מוח.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-55
פרק 55 - צ'יפס מסוכן/ נקמת הצ'יפס
גילי לוקחת צ'יפס ירוק מהחבילה של ארתור, והוא עובד עליה ואומר שהצ'יפס הירוק רעיל. גילי מפחדת שהיא הולכת למות. ארתור לא רוצה לקחת את גילי למופע החדש בעיר, כיון שלטענתו היא מביכה אותו.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-56
פרק 56 -רק בינקי/זה בינקי
בינקי מואשם בכתיבת גריפיטי על קירות ביה"ס. באסטר ופרן עוזרים לו לחקור את התעלומה. הלהקה בינקי מלהיבה את כולם, והיא עומדת לערוך את הופעה הראשונה בה ייחשפו חברי הלהקה לראשונה, ויתגלה סוד.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-57
פרק 57 - השיגעון החולף/שאלת הקינוח
כל הילדים נתקפים בשיגעון החדש- צעצועי הווגל. ארתור הייד שמסרב לקנות ווגל. אביו של ארתור מכין קינוח לכיתה של ארתור. הקינוח נוחל הצלחה גדולה, וארתור נהיה פופולרי.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-58
פרק 58 - מקובלות/בסטר נוטר טינה
סו-אלן ופרן מבצעות את מבחן "האם את אהובה" שפורסם בעיתון נוער ומחליטות בעקבותיו לשנות את אופיין. באסטר נוטר טינה לבינקי כי גנב ממנו בדיחה טובה והשתמש בה. האם יפתרו השניים את הבעיה ביניהם?
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-59
פרק 59 - חיפוש המטמון/המלך חוזר
באסטר מוצא ראש חץ בגינה. ארתור וחבריו הולכים לחפור בגינותיהם כדי גם למצוא עתיקות. הכיתה נמצאת ביריד ימי הביניים ומתחרה נגד הכיתה של המורה לשעבר של מר עכבר, אך הם מפסידים בכל התחרויות!
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-60
פרק 60 - טיבל טורבו תוקפים/ גילי עובדת על פיית השיניים
התאומים טיבל מחליטים לחקות את גיבורי התוכנית האלימה בטלוויזיה ולהתקיף את שאר הילדים. גילי צריכה כסף כדי לקנות לחד קרן שלה בגדים. היא מגלה שפיית השן נותנת כסף על כל שן שנופלת, ומנסה לעבוד עליה.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-61
פרק 61 - לטפל בטיבלים/ פסטיבל המוסיקה הלא אמיתי
טימי וטומי טיבל הם תאומים אנרגטיים איתם משחקות גילי וחברתה. כשטימי חולה השתיים מנסות ולשחק עם טומי לשמחו. ארתור ובאסטר מעמידים פנים שהם משדרים בתחנת טלוויזיה משלהם במרתף הבית.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-62
פרק 62 - מה מפחיד את סו אלן/ קלריסה נשברה
בעקבות סיפורי האימה שמספרים ארתור וחברים זה לזה, הם נקלעים יום אחד להרפתקה מפחידה ביער. סבתא טורה נותנת לגילי לשמור על קלריסה, הבובה האהובה עליה מילדות. גילי משחקת עם קלריסה, ושוברת אותה.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-63
פרק 63 - אסון הבובות הגדול/ פרנסין והחתול
ג'ורג' הביישן מצליח לדבר רק בעזרת משחק כפיתום. בהתחלה, מתלהבים הילדים מוולי הבובה, אבל עם הזמן הוא מתחיל לעצבן אותם. אבא של פרנסין מביא הביתה חתול חדש, אך ארתור לא ממש אוהב חתולים.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-64
פרק 64 - אמא ואבא רבים בגדול/המשאלה של גילי
גילי שומעת את הוריה רבים. היא וארתור מתחילים לחשוב מה יכול לקרות אם הוריהם יפרדו. גילי עצובה לפני יום הולדתה החמישי ומרגישה שבזבזה את ילדותה. ארתור מזכיר לה את כל הדברים שהספיקה לעשות.
24 דק'
ארתור-עונה-4-פרק-65
פרק 65 - ארתור וגילי עושים סדר/שעמום של חורף
אמא של ארתור אוסרת עליו לצאת לפארק עד שיסדר את חדרו. אבא מציע שארתור וגילי יסדרו ביחד את החדרים כדי לקצר את הזמן. ארתור וחבריו מגלים שמשעמם להם כיוון שאין חגים. הם מנסים להמציא חג מיוחד.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-66
פרק 66 - כרטיס הספריה של גילי/הקרב הגדול של ארתור
גילי לומדת לכתוב את שמה כדי שתוכל לקבל כרטיס ספריה. גילי שוברת לארתור את דגם המטוס שהוא בנה והוא מרביץ לה. ארתור לא מבין למה כועסים עליו.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-67
פרק 67 - מחבואים ונחשים
ארתור וחבריו מוצאים נחש במהלך משחק מחבואים, וארתור מחליט לקחת אותו אליו הביתה. מופי ופרנסין הן חברות הכי טובות, אלא שאחת אוהבת כדורגל והשנייה קניות ואיפור. האם הן יסתדרו?
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-68
פרק 68 - האסטמה של באסטר
גילי נדבקת בפריחה במהלך משחק עם צמח רעיל, ומפחדת שיידחו אותה. באסטר מספר לה על קורותיו כחולה קצרת. הבנות מארגנות מסיבת מתיחות בניסיון להפחיד את הבנים.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-69
פרק 69 - התחרות/תוכיח
ארתור וחבריו משתתפים בתחרות סיפורים. כל אחד מספר את הסיפור שלו, המשלב את שאר החברים. גילי מנסה להוכיח לארתור כי היותה קטנה ממנו לא הופך אותה לפחות חכמה.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-70
פרק 70 - סופת שלגים/ מר עכבר בא לביקור
רוב העיר משותקת בגלל הפסקת חשמל. אבא של ארתור מארח בביתם את כל החברים עד שהסופה תחלוף. מר עכבר עובר לגור באופן זמני אצל ארתור. לאט לאט מגלה ארתור שגם מורה הוא אדם רגיל אחרי שעות הלימודים.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-71
פרק 71 - האגדה של גילי/מתנת יום הולדת כפולה
גילי טוענת שהיא יכולה לעשות כל מה שארתור עושה, וארתור מוכיח לה שהיא לא יודעת לקרוא סיפורים. פרנסין חוסכת כסף כדי לקנות לפרונלה בובה במתנה. פרונלה מקבלת שתי בובות ומתעלמת מהמתנה של פרנסין.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-72
פרק 72 - הפרפרים של בינקי/לנצח או לא לנצח
ילדי הכיתה צריכים להכין הרצאה בנושא חרקים. לאחר שכל החרקים נתפסו, בנקי מחליט לחקור את חיי הפרפרים. פרנסין מתכוננת לתחרות הכשרונות ומנסה לשיר ולתופף ביחד. החברים שומעים אותה בחזרות ומזדעזעים.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-73
פרק 73 - יום האב/הנבואה של פרונלה
יום האב/הנבואה של פרונלה
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-74
פרק 74 - מה עושים עם הדבר הזה?
הילדים מוצאים סליל חוטים שמתגלגל ברחובות העיר וכל אחד עושה בו שימוש לפי צרכיו. באסטר רוצה להיות דומה לאדם גדול ולוקח את ארתור כמודל לחיקוי. ארתור מצידו רוצה להיות מושלם כמו באסטר.
24 דק'
ארתור-עונה-5-פרק-75
פרק 75 - מה זאת מוסיקה אמיתית
הספרנית מבקשת מהילדים לחפש מוסיקאים למופע השבועי. ארתור מתמכר לסדרת טלוויזיה של תינוקות ומנסה להסתיר את הסוד מחבריו שצופים באותו שעה בדיוק בסדרת איימים בשם "השפן האפל".
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-76
פרק 76 - ארתור ותחרות החידות/נראה אותך
חברים של ארתור משכנעים אותו להשתתף בתחרות חידות בטלוויזיה. מר הני נתן יותר מדי שיעורים ובאסטר, ארתור, מוח ופרנסין מתכננים לברוח מבית הספר. לבסוף העסק מתבטל ורק פרנסין לא מקבלת את ההודעה.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-77
פרק 77 - הילדים מכדו"א וההורים מפלטו/עצבים של ברז
ההורים מוזמנים לערב של הורים וילדים, אך כל ילד מתבייש בהוריו ומנסה לשכנע אותו להיות נורמלי. לכל הילדים קונים צעצועי אלחוט חוץ מארתור ובאסטר. באסטר שהתאהב בבובה בשם ד"ר זונטר גונב אותה מהחנות.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-78
פרק 78 - שטיפת מוח/אונקינייה
מוח מתחרה מול באסטר בגאון טרון הכיתתי ומשהו משתבש. מוח מחליט שהוא אפס, אך ילדי הכיתה מנסים להחזיר לו את הביטחון העצמי. הילדים רוצים לנסוע לפארק המים החדש אבל אבא מחליט לקחת אותם לחוף הים.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-79
פרק 79 - שיא עולמי/המערה
הילדים מנסים לשבור שיא עולמי. כל אחד רוצה להתבלט ולשבור את השיא בעצמו, אבל רק אחרי שכולם מתאחדים הם מצליחים. הילדים מתכוננים לביקור במערת נטיפים וארתור מביע פחד מעטלפים.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-80
פרק 80 - כינים,כינים,כינים/היום אתם ארתור
צבא כינים משתלט על פרנסין והיא מעבירה את הכינים לכל הילדים בית הספר. ארתור מציע לילדים להיות הוא ליום אחד. הוא מתעורר בבוקר ומגלה שעליו לרוץ 3 קילומטרים במרוץ שנערך כדי לבנות אולם קריאה חדש.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-81
פרק 81 - הבחירות/פרנסין יוצאת למלחמה
ארתור ומופי מתמודדים בבחירות מדומות לנשיאות הכיתה. מופי משקיעה במסע הבחירות הרבה כסף מאמץ ומחשבה אבל בנקי מציג את מועמדותו ברגע האחרון וזוכה בקולות התלמידים.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-82
פרק 82 - אי אפשר לישון/ שימו לב להוראות
באסטר נרשם לתחרות "חזיר הפיצה" כדי לזכות בתואר הזללן, אך מרוב התרגשות הוא לא מצליח לישון בלילה. בנקי שומר על נמו החתול של פרנסין בסופ"ש. הוא לא שם לב ונותן לנמו לשתות חלב, למרות שנמו אלרגי.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-83
פרק 83 - סופה של מימי מור הפרה/ המחזר של בטסי
סדרת הטלויזיה האהובה על גילי "מימי מו הפרה" מגיעה לסיומה אבל גילי לא מוכנה לוותר. לאמא של באסטר יש חבר חדש ובאסטר חושש שהחבר יקח את מקומו. אבל לבסוף חששותיו מתבדים.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-84
פרק 84 - קינוחים/ הבור הגדול
לארתור יש כאב בטן וסבתא מספרת לו אגדה. דמויות הספר מתערבבות עם כל הממתקים שארתור אכל בחייו. ארתור וגילי מצפים לביקור של סבא דייב, אבל כשסבא מגיע הם מגלים שהוא כבר זקן ועייף.
24 דק'
ארתור-עונה-6-פרק-85
פרק 85 - סכסוך משפחתי/מופי מתבגרת
ארתור וגילי רבים והורסים את הסופלה של אבא. כל אחד מאשים את השני ואבא נעלב. מופי רוצה להתבגר מהר וכל החברים שלה נראים לה תינוקיים. מופי מתחברת עם קתרין והן הולכות יחד למסיבה.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-86
פרק 86 - סו אלן נגמלת מהאווז/המצטיין
הילדים מתמכרים למשחק מחשב בשם "האח הוירטואלי" וסו-אלן אינה מסוגלת להפסיק לחשוב על המשחק. הילדים מתמכרים למשחק מחשב של הישרדות בטבע. מוח פורש ראשון ומנסה להוכיח שהוא יכול לשרוד בטבע.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-87
פרק 87 - ארתור מפוטר/המציאה של בס
המורה הזקנה לפסנתר של ארתור פורשת ומעבירה אותו למורה מקצועי וקשוח בשם ד"ר פוגה. הילדים מוכרים קופסאות שוקולד במבצע התרמה למען תזמורת ביה"ס. באסטר מתגלה כאיש מכירות כושל.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-88
פרק 88 - המהדורה המיוחדת של פרונלה/החיים הסודיים
פרונלה, מומחית לכל הנוגע להנרי לוטר, מזמינה לעצמה מהדורה חתומה מהספר החדש! אך בטעות היא מקבלת מהדורה בכתב ברייל. כולם חושבים שקייט וחבר לא מבינים כלום, אך למעשה השניים מתקשרים בשפה סודית!
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-89
פרק 89 - מופי בולמת זעזועים/בנקי הבריון
אבא של מופי ממנה עצמו למאמן נבחרת הכדורגל. הוא הופך את מופי לשוערת הקבוצה. הילדים מתכוננים לבחינות הכניסה לתזמורת, אבל בנקי שהוא הנגן הטוב ביותר מסרב לקחת חלק במבחנים, משום שהקלרינט שלו ישן.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-90
פרק 90 - הילד שגילה כוכב שביט/ארתור והשכנים
באסטר חושב שהוא פוגש עב"מ באמצע הלילה ומתחיל לצפות בכוכבים. השכן של משפחת ריד עובר דירה ובמקומו מגיעה לשכונה משפחה חדשה.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-91
פרק 91 - אמת עיתונאית/תיק הגב של גילי
פרנסין מחליטה להוציא עיתון ומצלמת את חבריה בתנוחות מביכות. מישהו גונב לגילי את תיק הגב שלה ומשאיר במקומו תיק אחר. על התיק כתוב השם "אומבל" וגילי יוצאת למסע בילוש.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-92
פרק 92 - הילד עם הראש בעננים/עוד!
ג'ורג' סובל מבעיית דיסלקציה קשה אבל הוא אינו מודע לה ולכן הוא חושב שהוא לא יוצלח. גילי מגלה שדמי הכיס שלה יותר קטנים משל חברתה. בתור ילדה ששונאת קיפוח, היא יוצאת למלחמה להשוואת דמי הכיס.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-93
פרק 93 - לחלום בחרוזים/למי מצלצל הפעמון?
בנקי רוצה לכתוב לאמו כרטיס ברכה בחרוזים, אבל הוא לא יודע לחרוז. גילי מתחזה לחולה שאבדה את הקול ואמא וארתור משרתים אותה כל הזמן. ארתור חושד שגילי מעמידה פנים.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-94
פרק 94 - ספורטאית השנה/ ארתור מתאהב
פרס ספורטאית השנה מוענק לילדה בשם ג'ינה מורגן, למרות שכל הילדים חושבים שהפרס מגיע לפרנסין. פרנסין מתקשה לספוג את העלבון. ארתור מתאהב בסאלי השמרטפית כשהוא מגלה שהיא מאוד מוצלחת במשחקי מחשב.
24 דק'
ארתור-עונה-7-פרק-95
פרק 95 - אליפות בגולות/יום שישי 13
סבתא טורה מלמדת את ארתור לשחק גולות ומחליטה להצטרף לאליפות הגולות של העיירה אלווד. מוח מנסה להוכיח לחבריו, שאין דבר כזה מזל רע, אך באורך פלא מתחלף המזל שלו וצרה רודפת צרה.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-96
פרק 96 - בילוי של גברים/מיסתורי הגרב האבודה
ארתור רוצה לבלות עם אבא שלו ולעשות יחד דברים שרק גברים יודעים לעשות, אבל גילי כל הזמן מפריעה. אחת מהגרביים האהובות של גילי נעלמת. חבר וקייט יוצאים לחפשה ופוגשים רשת סודית שמוכרת גרביים אבודות.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-97
פרק 97 - פרנסין משחקת משחק כפול/מופי בעיר הגדולה
פרנסין אמורה להשתתף בטורניר באולינג אך בדיוק באותו יום נערכת בר מצווה לבן הדוד שלה. מוח מתכנן לה תכנית שתאפשר לה להשתתף בשני הארועים.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-98
פרק 98 - נמלים במכנסיים של ארתור/אל תשאל את מופי
ארתור קונה חוות נמלים עבור פרוייקט בביה"ס, אבל כל הנמלים מתפזרות . מופי כותבת טור חדש לעיתון של ביה"ס, אבל אף אחד לא כותב לה.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-99
פרק 99 - האמת לפי טיבל/הזמן הוא יחסי
טומי וטימי ממציאים תעלולים מרושעים ומרגיזים את כולם, עד שהם מסתבכים עם אלברטו השכן. מוח ובנקי מחכים לאימהות שיבואו לקחת אותם מבי"ס, אבל משהו מעכב אותן ומוח ובנקי מתחילים להתכונן להמתנה נצחית.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-100
פרק 100 - העיירה שלנו בת מאה-חלק א'+ב'
העיר אלווג חוגגת את חגיגות המאה והכיתה של ארתור נבחרת להעלות מחזמר לכבוד המאורע. כל אחד מקבל תפקיד שאינו מתאים לו ולכישוריו. נדמה שהכל מתמוטט, אבל מסתבר שהקהל דווקא עושה חיים משוגעים.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-101
פרק 101 - בחר אוטו,כל אוטו/סודות אפלים
האוטו של משפחת ריד מפסיק לנסוע ואף אחד לא יודע מה מקור התקלה. ג'ינה מוזמנת למסיבת הפיג'מות השנתית של מופי. אך ג'ינה לא רוצה לבוא משום שהיא עדיין מרטיבה בלילה והיא פוחדת שהסוד יתגלה.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-102
פרק 102 - גילי נוסעת בזמן/משמש של איימיש
גילי רוצה להיות האחות הגדולה אבל מסע אחורה בזמן משכנע אותה שעדיף להיות אחות קטנה. באסטר מבקר בחוות האמיישים ומתרשם מאוד מאורח חייהם הפשוט. הוא מחליט לסגל את אורח החיים הזה בבית.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-103
פרק 103 - עולם המחר/ יש רופא בבית הזה?
בנקי שנשאר כיתה חוזר בפעם שניה על טיול כיתתי למוזאון המדע. אבא ואמא חולים וגילי וארתור עושים את עבודות הבית במקומם. בתחילה הם עושים הרבה בלגן אבל לאט לאט הם מצליחים להשתלט על כל המטלות.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-104
פרק 104 - פרונלה רואה את האור/ כדור השלג חוזר
פרונלה ומרינה מבלות לילה משותף לפני הפתיחה של הסרט החדש של הנרי סקריוור. כדור השלג שאבד לגילי לפני שנה חוזר באופן מסתורי למקפיא וגילי פותחת בחקירה מחודשת ובחיפוש אחרי הגנב.
24 דק'
ארתור-עונה-8-פרק-105
פרק 105 - התשיעי באפריל
בביה"ס פורצת שריפה וכל הילדים מפונים. הילדים לא מצליחים להתגבר על אימת השריפה ורק באסטר שאיחר לביה"ס באותו יום מקנא בהם משום שהם עברו חויה מסעירה. בנקי פוחד משריפה נוספת ופוחד להודות בזה.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-106
פרק 106 - אדיל יקר/ביטסי נפרדת מהארי
ארתור מתכתב עם חבר לעת מטורקיה. כשארתור מבין שאדיל גולש ברשת בדיוק כמוהו הם הופכים לחברים טובים. אמא של באסטר נפרדת מהחבר שלה, ובאסטר שנקשר אליו מאוד מנסה להחזיר את השניים בצורות שונות.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-107
פרק 107 - פרן פרן והסוד של הרמוז/תודה רבה בינקי
אבא של פרנסין לוקח את הילדות לטיפוס על הר מוז. הבנות מתחלקות לזוגות ופרנסין ופרן מצוותות יחד. בנקי עושה טובות ואיש לא אומר לו תודה. הוא מחליט להפסיק להיות אודי חמודי.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-108
פרק 108 - עסקים בשלג/היתוש
ארתור פותח עסק של נקיון שבילים בשלג. באסטר מציע לו שותפות אבל השניים רבים על הכסף ומחליטים להיפרד. מוח אוהב לתקן את כולם ולומר לחבריו מה לעשות. הם מתרגזים עליו ואומרים שהוא מנדנד להם כמו יתוש.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-109
פרק 109 - המפלצת של פרנקנשטיין/גילי מלכת הבלט
תלמידי כיתה ג' צריכים לעשות פרויקט משותף עם ילדי גן החובה. גילי מצוותת לבנקי והוא מחליט לנסות ללמד אותה לרקוד. בנקי לא מרוצה מהתלמידה הקטנה שלו אבל אז הוא מגלה שהבעיה היא במורה.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-110
פרק 110 - איזה גועל/סו אלן מתעופפת
פרנסין מקיאה מול כל ביה"ס. היא מדמיינת שכולם לועגים ותוך כדי מתחילה להבין כיצד מרגיש, ג'ורג', הילד הדחוי. מר מנינו עומד למכור את חנות הגלידה שלו לרשת של נגיסי עוף וסו אלן מארגנת את כולם למאבק.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-111
פרק 111 - הגלויות הנעות של ארתור
ארתור ומשפחתו לוקחים את באסטר לפגישה עם אביו בניו יורק ומנצלים את ההזדמנות לחופשה משפחתית. ארתור, באסטר ואביו יוצאים לטיול בניו יורק, אך הם הולכים לאיבוד ומגיעים ליעדם באיחור.
26 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-112
פרק 112 - מלחמת השולחנות/מחפשים נואשות את סטנלי
מר עכבר מעביר את מוח לשולחן של ג'ורג'. כך מתחיל סבב שגורם למלחמת שולחנות בין הילדים. מחפשים נואשות את סטנלי: ארתור מנסה למכור את סטנלי הדובון אך מסתבר שלא כל כך פשוט להיפרד מדובון אהוב.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-113
פרק 113 - התקף האומנות של מופי/סיפורים מהעריסה
מופי הולכת לתערוכת פסלים קינטיים ומחליטה להראות לכולם שהיא יכולה להיות הרבה יותר יצירתית מהפסל. ויסיטה הקטנה מקבלת מיטת נוער אבל היא לא רוצה להיפרד מהמיטה הישנה שלה. גילי מנסה לעודד אותה.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-114
פרק 114 - הפשפש הנודד/נשק אותי
פשפש טורדן מציק לחבר. חבר וחבריו הכלבים מציבים לו מארב. אמילי התנשקה עם ילד כשהייתה בחופשה בפריז. היא מספרת לגילי שהרגישה כמו נסיכה ועכשיו גם גילי מחפשת שיטה לגרום לג'יימס הקטן לנשקה.
24 דק'
ארתור-עונה-9-פרק-115
פרק 115 - ג'ורג' שר בלוז גדול הקרניים/ ביפ
זמרת בלוז מפורסמת מגיעה לאלווג וג'ורג' מתוודע לראשונה לסגנון המוסיקה הזה. גילי שומעת מילת קללה ומנסה לתהות על קנקנה. אף אחד לא מוכן לדבר איתה על המילה שתופחת למימדים מפחידים בדמיונה.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-116
פרק 116 - מגדלים פורחים באויר/לעלות בסולם
בית העץ נשבר והילדים פוגשים בארכיטקט מפורסם שמעודד אותם לחדש את בית העץ. התלמידים מתכוננים לקונצרט מקהלות עם ד"ר פוגה. בתחילה הם פוחדים ממנו אך לאט לאט הם לומדים לאהוב את עולם המוסיקה.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-117
פרק 117 - פרנסין בצרות צרורות/אני כבר לא נחמד
הילדים יוצאים למחנה קרקס. פרנסין מקווה להיות טובה יותר מאחותה, אך מסתבר שלפרנסין אין שום כשרון לוליינית. באסטר מבקש מג'ורג' כל מיני דברים וג'ורג' לא מצליח לסרב לו. הוא מנסה ללמוד לסרב לבאסטר.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-118
פרק 118 - ארתור עולה במשקל/חוקי הג'ונגל
ארתור מגלה שהוא עלה במשקל. חבריו נחלצים לעזרתו ומציעים לו דיאטות שונות. מופי רוצה להשתמש בסולמות של גינת בית הספר בתור אתר צילומים, אבל האתר הזה שייך ל"קשוחים".
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-119
פרק 119 - באסטר הגנן/טומי ילד טוב
באסטר מגלה את העגבניות הטריות של הגינה הציבורית ומתחיל לחלק אותן לכולם. טומי טיבל רוצה להפוך לילד טוב. גילי נענית לאתגר ומנסה ללמד אותו להיות מנומס ולגרום לו לזכות בפרס ההתנהגות הטובה.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-120
פרק 120 - מצלמה,אורות,אופרה/אלת המזל של ארתור
אבא של מופי מזמין אותה לראות את האופרה כרמן. בתחילה מופי חושבת שהיא תסבול, אבל לאט לאט נשבית בקסמי הז'אנר. אמא של ארתור יוצאת לעבוד מחוץ לבית, ובני המשפחה נאלצים להתמודד עם המציאות החדשה.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-121
פרק 121 - ארתור עושה גלים / כלבה מעולם אחר
ארתור וגילי מתרחצים בבריכה של מולי ופתאום ארתור ומולי מתחילים להתיידד. כלבה קטנה ועזובה מגיעה לבית של סבתא טורה. סבתא רוצה לאמץ אותה אבל הכלבה מתגלה ככלבה תוקפנית.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-122
פרק 122 - שלושה הם חבורה / ארתור הזועם
פרונלה ואמה אוהבת לעשות יוגה בבוקר. הכל משתבש כאשר היא מחליטה להזמין את מרינה לשעורי הבוקר. ארתור ומוח אמורים להשתתף בטורניר דמקה.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-123
פרק 123 - נבחרת הכוכבים / אמילי בולעת סוס
מוח ופרנסין מרגישים שנבחרת הכדורגל של ביה"ס קטנה עליהם ועוברים להתאמן בנבחרת הכוכבים של אלווד סיטי. אמילי מספרת שקר קטן, כדי להשיג כדור גומי כחול והשקר הזה גורם לה להסתבך.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-124
פרק 124 - גילי מנצחת את כולם/ממציא הכזבים
תאומי טיבל מקבלים מערכת תופים מסבתא ומתכוונים להופיע איתה בפסטיבל בפארק. גילי מקנאה בהם. באסטר גולש באתרים מוזרים ומוח מחליט לשלוח לאחד מהם סיפור שאין בו שמץ של אמת על צמד נמרים סיביריים.
24 דק'
ארתור-עונה-10-פרק-125
פרק 125 - בנקי משתגע/לאן נושבת הרוח
בנקי מגלה שהוא אלרגי לבוטנים והמודעות הזאת הופכת את חייו בלתי נסבלים. מוח מקבל פעם ראשונה בחיים ציון כמעט טוב במבחן. הוא מחפש את הסיבות לכישלון הנורא הזה.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-126
פרק 126 - יום נישואין שמח/פונדק נקודת ההבדל
אבא ואמא מתכננים לחגוג את יום הנישואין שלהם במסעדת יוקרה. גילי אמורה לישון אצל סבתא, וארתור אמור לישון אצל באסטר ולראות הקרנה מיוחדת של הארנב הביוני. אבל התוכניות משתבשות לכל המשפחה.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-127
פרק 127 - הסנאים,פרסימוני גליטשט
כל הילדים צופים בסרט אימה המספר על סנאים שמשתלטים על העולם, ולאחר מכן פוחדים לצאת החוצה. פרן חולמת להיות סופרת של סיפורי מתח, ומחליטה להתייעץ עם מחבר סיפורי המתח האהוב עליה פרסימוני גליטשט.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-128
פרק 128 - קינוח על אי בודד,סודי סודי בהחלט
מר עכבר מבקש מהתלמידים לחשוב איזה מאכל היו לוקחים איתם לאי בודד. כולם חושבים על ממתקים, אך הם צריכים לחפש מאכל שיכלול את כל אבות המזון.גילי משתוקקת שמישהו יגלה לה סוד, אבל אף אחד לא מספר לה.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-129
פרק 129 - להוריד את המים,אוצר משפחתי
ארתור ופרנסין מאשימים זה את זו בבזבוז מים מיותר ומחליטים לבדוק איזה משפחה מבזבזת יותר מים במשך שבוע. משפחת ריד מחפשת אוצרות אבודים בעלית הגג של סבתא טורה כדי להשתתף בתכנית "משאית האוצרות".
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-130
פרק 130 - גילי מכוונת לגובה/מי עשה את זה
ילדי הגן אמורים להכין הרצאה על מה שהם רוצים להיות כשיהיו גדולים. גילי מחליטה להיות הראשונה שתדרוך במאדים. אבא של ארתור אמור לאפות עוגת חתונה על צלחת יקרת ערך, אך הצלחת נשברת באופן מסתורי.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-131
פרק 131 - קללת הטבלנים/ארתור מוריד הילוך
הילדים נערכים למשחק הגמר בין הטבלנים והמלכים. הטבלנים לא נצחו במשך שנים, והילדים משוכנעים שרובצת עליהם קללה. ארתור רוכש אופניים משוכללות ביותר, אבל פוחד לרכב עליהם כדי שלא לקלקל אותן.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-132
פרק 132 - סיפור שלא נגמר/הבוסית הכי בוסית בעולם
ארתור מקבל ספר הרפתקאות ישן והולך שבי אחרי הסיפור. לרוע מזלו הוא מאבד את דפי הסיום של הספר. גילי מנסה להשתלט על חבריה. היא אומרת להם מה לעשות ומעירה להם, עד שאף אחד לא רוצה לשחק איתה יותר.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-133
פרק 133 - בינקי נגד בינקי /הניתוח של גילי
כשבנקי משתתף בתחרות הוא תמיד נלחץ ומפסיד. בעזרתו של אוליבר, הוא מחליט להמשיך ולהתמודד נגד עצמו וכך הוא משפר את ביצועיו. גילי צריכה לעבור ניתוח באוזן. היא פוחדת מההרדמה וכולם מנסים להרגיע אותה.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-134
פרק 134 - מה אמרת ג'ורג'י / בובות מסביב לעולם
מופי ופרנסין ממציאות את שפת האולה וארתור ובאסטר ממציאים שפה אחרת. הם מנסים ללמד את ג'ורג', אבל הוא מסתבך. מופי וסו אלן נשבות בשגעון בובות העולם הגדול, אך פרנסין בזה לכל השגעון המסחרי הזה.
24 דק'
ארתור-עונה-11-פרק-135
פרק 135 - מה מתבשל שם? / באסטר הדוור
ארתור מתכונן לתחרות בישול. שף גדול בשם מינג טסאי אמור לשפוט בתחרות, ואבא של ארתור מתרגש יותר ממנו ורוצה להציע לו מתכונים מיוחדים. באסטר מתמנה לדוור הזמני של ביה"ס, ובהתחלה הוא לא עומד בלו"ז.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-136
פרק 136 - לעצור את הזמן/חיידקופוביה
גילי, באסטר וארתור יוצאים לחופשה על שפת הים ובונים טירה ענקית, אבל הגאות מאיימת להרוס אותה. חיידקופוביה: לבאסטר אין הרגלי ניקיון וחבריו מנסים לשנות אותו ומספרים לו שיש בכל מקום חיידקים מסוכנים.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-137
פרק 137 - ארתור מעגל פינות/נימוסים והליכות
מופי מלמדת את ארתור "לעגל פינות" כדי שיוכל למכור את הצעצועים הישנים שלו ולקנות משחק מחשב. נימוסים והליכות: טומי וטימי מנסים ללמוד נימוסים כדי שסבתם תסכים ללכת איתם למסעדה.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-138
פרק 138 - בואנס נוצ'ס ויסיטה/פרוני דואגת לעתיד
ויסיטה איבדה את הספר שאבא קורא לה לפני השינה ולא מצליחה להירדם. גילי וארתור מנסים לעזור לה. פרוני דואגת לעתיד: אחותה של פרונלה מתכוננת למבחני הכניסה לקולג' ופרוני מתחילה לחשוש מהעתיד.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-139
פרק 139 - התמכרות/הסוד המשפיל של מוח
פרן מקבלת מהוריה טלפון נייד משוכלל במיוחד, מתמכרת לו ונכנסת לעולם של פטפטת אינסופית. הסוד המשפיל של מוח: הילדים מגלים שמוח נשאר שנה בגן חובה. מוח מתבייש מאוד ומספר לילדים שזה מפני שהוא היה גאון.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-140
פרק 140 - התעלומה הדימיונית של קייט/זרים ברכבת
נדין נעלמת וקייט וחבר יוצאים לחפש אותה. הם חושבים שהטיבלים חטפו אותה וחבר נשלח לחלץ אותה מביתם. זרים ברכבת: סו אלן נוסעת עם אמה ברכבת לעיר הכתר ומוצאת ברכבת יומן של ילדה בשם בטסי.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-141
פרק 141 - איך עשו את ארתור/מחול השוטים
מאט דיימון מכריז על תחרות סרטי וידאו באורך של דקה לילדים וילדי הכיתה של ארתור ניגשים לתחרות. מחול השוטים: ג'ורג' ופרנסין מצטרפים בעל כורחם לחוג ריקודים סלוניים, אבל מסתבר שהם רקדנים נפלאים.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-142
פרק 142 - ליהוק או גיהוק/מוח תמיד צודק
גילי חוטפת מתקפת גיהוקים וארתור מנסה להפחיד אותה כדי שתפסיק. מוח תמיד צודק: מוח אף פעם לא טועה וזה פשוט משגע את באסטר. באסטר מנסה לטמון למוח מלכודות כדי לתפוס אותו בטעות, אך בלי הצלחה.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-143
פרק 143 - רגשות אשם/בסטר המציאותי
פרנסין מעתיקה מאמר שלם מהאינטרנט ומגישה אותו בתוך עבודה מקורית. באסטר המציאותי: באסטר מתמכר לתכנית מציאות וזונח את הארנב הביוני. ארתור שלא מתענין בתכנית חש שהחברות שלהם בסכנה.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-144
פרק 144 - גילי על הקרח/ילדה מפונקת
גילי מוזמנת למסיבת החלקה על הקרח ומתרברבת לפני חבריה שהיא המחליקה הטובה ביותר בגן חובה. ילדה מפונקת: מופי קונה את נעלי ההתעמלות שפרנסין חסכה עבורן כסף במשך שבועות.
24 דק'
ארתור-עונה-12-פרק-145
פרק 145 - בינקי הופך לאח גדול
ההורים של בנקי מחליטים לאמץ תינוקת מסין ובנקי הנרגש עוזר בהכנת המסמכים הדרושים לאימוץ. בתחילה הוא מתרגש אך ככל שמועד האימוץ מתקרב, בנקי מתחיל לחשוש שהאחות הקטנה תתפוס את מקומו.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-146
פרק 146 - אף פעם בחיים/שבילי אופניים
אמא של גילי מבקשת מגילי להיפטר מצעצועים ישנים. טומי וטימי מקבלים את כל הצעצועים וכשגילי מתחרטת כבר מאוחר מדי. בנקי רוכב על אופניים ונופל בגלל בורות במדרכה. הוא מחליט לפעול עבור בניית שבילי אופניים.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-147
פרק 147 - זה כשר?/הערב השבועי של משפחת פרנסקי
פרנסין מנסה לצום ביום כיפור אבל ארתור עורך מסיבה. פרנסין מחליטה לא להגיע אך השעמום גובר עליה.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-148
פרק 148 - חתלתול הרשת של גילי/עטלפים בעליית הגג
המחשב של משפחת ריד מתקלקל וחתלתול הרשת של גילי נשאר בלי מי שידאג לו. סבתא טורה מנקה את עלית הגג ומסדרת לגילי ולארתור מועדון. השניים שמחים על המועדון אך רבים כיצד לחלק אותו ביניהם.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-149
פרק 149 - אני חייב לך משהו?/חסר כישרון
מופי משתלטת על המופע של ארתור ומעלה מופע טלויזיה בשידור חי ושמו: חוסכים בחכמה עם מופי קרוסוויר. באסטר נותן לארתור מתנה מיוחדת, אבל ארתור לא כל כך מעריך את המתנה ומחליף אותה.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-150
פרק 150 - דיוקן האמן כטיבל צעיר/גילי שוחה עם הדגים
תאומי טיבל רוצים לקנות טירת מפלצות יקרה אבל סבתא טיבל מחליטה שעליהם לחלוק איתה את התשלום. גילי וג'יימס מתכוננים לתחרות שחיה ומבקשים מארתור ומולי, האחים גדולים, לאמן אותם.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-151
פרק 151 - מועדון הצפרים/מלחמת התולעים
מוח רוצה למצוא את הטבלן ירוק הזנב ביערות של אלווד ולזכות בפרס הגדול של חוקרי הציפורים. פרן מספרת סיפורי אימה, אבל מוח תמיד מקלקל לה את החגיגה כי הוא טוען שהם לא הגיוניים.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-152
פרק 152 - במקום הזה בדיוק/דברי ימי בסטר
ארתור לומד של השור היושב, צ'יף אינדיאני שעבר פעם באלווד סיטי, ומחליט שיש להקים בעיר נקודת ציון לזכרו. באסטר מתמכר לצפיה בסרט תעודי בן 1000 שעות על סרט הקולנוע האהוב עליו.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-153
פרק 153 - גן עדן האבוד/טיפול בשקט
קייט מתחילה להתבגר ולפתע היא לא מבינה כל מה שחבר אומר. הקול שלו נשמע לה כמו נביחות והשניים מתחילים לפחד שעוד מעט יפסיקו לתקשר. ג'ורג' מרגיש בלתי נראה ומחליט להפסיק לדבר עד שמישהו ישים לב אליו.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-154
פרק 154 - מוח מתמכר/הסיוט המספרי של ארתור
מוח מתמכר לסדרת טלויזיה שפוגמת בהשגיו בלימודים. הוא לא עושה שיעורים, לא משחק עם חברים, ורק צופה כל היום בסדרה. בסטר מוצא רשימה עם שמות ילדי הכיתה שהתעופפה ברוח, בה ליד כל ילד מצוין מספר.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-155
פרק 155 - עץ הדובדבן/השדכניות
מופי רוצה לערוך מסיבה עם מתנפח בצורת טירה ענקית. מידות הטירה לא מתאימות לגינה ולכן אבא שלה מחליף את הגינה שלהם עם גינת השכנים.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-156
פרק 156 - מי מאמין בקסמים?/אין כמו הבית
ארתור לומד קוסמות ומנסה להרשים את חבריו, אך בסטר עושה זאת בטבעיות וגונב לו את ההצגה. בסטר אמור לצאת למחנה קיץ אך מגלה שאף אחד מחבריו לא נוסע לשם השנה.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-157
פרק 157 - פרונלה והסוף המאכזב/פרנולה והתא המכושף
הספר החדש של הנרי סקריוור הגיע לחנויות ופרונלה ואמילי מכריזות על תחרות כשכל אחד מהן בטוחה שהיא תסיים ראשונה את הקריאה בספר. מר הני מעביר את התא של פרונלה. פרן מספרת לה שהתא החדש מכושף.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-158
פרק 158 - פרנשירים מאת פרן/לא לשחק בבקשה
פרן כותבת שירים יפים לארועים משפחתיים ומופי מציעה לה לעשות עסק שבו מופי תצייר ופרן תכתוב שירים. פרן מקבלת תפקיד ראשי בהצגת חובבים, אבל אז מסתבר שיש לך רק שורה אחת וגם איתה היא מתבלבלת.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-159
פרק 159 - הטוב הרע והבינקי/מקפרנסקי
בנקי זקוק לכסף כדי לקנות כרטיס לתחרות אגרוף ולכן הוא הופך לשמרטף המחליף של אמילי. פרנסין עומדת לזכות בתחרות תלמידת החודש, אבל מוח מאיים לנצח אותה ברגע האחרון.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-160
פרק 160 - האי הסודי/המצאת הסופרנובה
סו אלן, ארתור ובנקי מוצאים אי קטן ליד אלוודסיטי ומחליטים שזה יהיה האי הסודי שלהם. תערוכה של גיבורי סדרות מצוירות מגיעה לעיר והילדים אמורים להתחפש לקראת התערוכה.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-161
פרק 161 - מיילין עומדת על הרגליים/הפסקת חשמל
מיילין, אחותו של בנקי, מתעצלת ללמוד לעמוד ומעדיפה להמשיך לזחול. שרב כבר עובר על אלוודסיטי ובנוסף לחום הנורא, יש גם הפסקת חשמל. משפחת ריד מוצאת עצמה לא ערוכה למצב הזה.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-162
פרק 162 - המשחק המושלם/החתולה של גילי משתגעת
עכבר מטיל על הילדים לבנות דגמים של עיר בזוגות, ארתור ופרנסין אמורים לעבוד יחד. בסטר מוצא חתולה וגילי מחליטה שזאת החתולה שלה.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-163
פרק 163 - אין כמו מקגריידי חלק א/חלק ב
מקריידי, הטבחית של בית הספר, חלתה בסרטן. הילדים מתגעגעים למקריידי וכל אחד מהם רוצה ללכת לבקר אותה וחושב איך אפשר לעזור לה להחלים. פרנסין מארגנת מרץ אופניים כדי לתרום את ההכנסות ממנו לחולי סרטן.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-164
פרק 164 - קונג פול/ ג'ורג' והחתיכה החסרה
פרן מתנדבת לעזור לקשיש בשם טוני וו, וסו אלן מספרת לה שזה מסטר וו, שהיה פעם מסטר מפורסם של אומנות הקונג פו. ג'ורג' מספר כיצד התיידד עם ילד שיש לו תסמונת אספרגר, שנפגש בו בטעות בספריה של בית הספר.
24 דק'
ארתור-עונה-13-פרק-165
פרק 165 - מחפשים את בוני/ ועדת הגאווה של בית הספר
כוכב רוק בשם דין לומאקס מגיע לסדנה של אבא של ג'ורג' כדי לתקן את הגיטרה שלו ומסתבר שהוא כוכב רק מפורסם.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-166
פרק 166 - בעקבות הכדור הקופצני/בסטר בקסטר והמכתב
פרנסין משחקת בכדור החדש שלה ומפילה בטעות את חומת הדומינו של ג'ורג. גם אלברטו משחק בכדור שעליו יש חתימה יקרה. ארתור ובסטר יוצאים לשפת הים ומוצאים בקבוק במים ובו הודעה ישנה.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-167
פרק 167 - מסביב לעולם ב11 דק/מופי והבלוג המרגיז
חבר ואמיגו מתערבים עם נמו ,שיצליחו להקיף את העולם בזמן שבעליהם עורכים מסיבה. נמו מבטיח שאם חבר יצליח במשימה, הוא יקבל צלעות כבש עסיסיות.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-168
פרק 168 - אני רוצה לתת לך יד/לשרוק עם הרוח
בנקי הוא הבריון של בית הספר ,אבל בתוכו מסתתר ילד רגיש .כאשר בנקי ואמא שלו הולכים לקניון ג'ורג' רואה את בנקי ואמא שלו הולכים יד ביד
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-169
פרק 169 - מילים עוקצניות/העיקר המשחק
מוח מעניק לפרנסין כינוי בעקבות אימון כדור רגל.הוא קורא לה מלכת המגרש וכולם רוצים שהוא ימצא גם להם כינוי אך הדבר פוגם בסיכויים שלהם לנצח במשחק.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-170
פרק 170 - גינת היגון של בסטר/העולם מבעד לעדשות משק
פריץ ממנה את בסטר לאחראי על הגינה הציבורית ובסטר משקיע את כולו בגינה כדי להוכיח לחבריו שהוא מספיק אחראי.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-171
פרק 171 - ארתור הסרגן/מי נותנת את הטון
ארתור מפתח תחביב סריגה ופוחד שחבריו יגלו .בסופו של דבר מתברר לו שיש הרבה סרגנים בעיר. מופי מנסה ליצור באז, שיהפוך לקו המוביל באופנה.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-172
פרק 172 - ה.ז.ע.ה / לאכול או לא לאכול
בוחן שגרתי גורם לארתור וחבריו להיכנס ללחץ. מקריידי מלמדת אותם שיטת הרפיה וכולם מתנסים חוץ ממוח.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-173
פרק 173 - מועדון הקריאה של מופי/האויבות הכי טובות
מופי מחליטה להקים מועדון קריאה. היא רוצה שיקראו בו רק את הספרים שלה, אבל הילדים רוצים להציע ספרים אחרים. ההורים שלי גילי פוגשים חברים חדשים שיש להם ילדה בגילה של גילי.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-174
פרק 174 - סוכנת השינוי/החתונה המפוארת של גילי
מולי, מופי ופרנסין מתייאשות מסרטי האנימציה שבהם רק לגברים יש תפקידים והבנות הן מעריצות. הן מחליטות להפיק סרט משלהם.גילי חולמת על חתונה מפוארת עם חד קרנים וקשתות בענן ופונה למופי שתפיק את האירוע.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-175
פרק 175 - תסביך הגביעים/לאן נעלם המשדת
ג'ורג' זוכה בגביע על השתפרות בלימודים, ומופי מחליטה שהגביע היה מגיע לפרן שהופעתה החיצונית השתפרה. מופי מתעוררת בבוקר ומגלה שביילי נעלם. תוך כדי חיפוש היא מבינה שאיננה יודעת עליו שום דבר.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-176
פרק 176 - עלילות הרשע של הארנב האפל/החיה הכי מתוקה
המוכר של חנות הקומיקס מביא חוברות אימה ופרן משכנעת את חבריה לקנות חוברת קומיקס אפלה במיוחד. בתכנית הטלויזיה "חיות מחמד" מכריזים על תחרות צילום של חית המחמד המושלמת.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-177
פרק 177 - מוח על גלגלים/ההרצאה של בסטר
מוח אמור להשתתף בתחרות כדור סל למטרות צדקה, אך הוא נוקע את הקרסול ועליו לשבת בכסא גלגלים. הילדים מתבקשים להכין הרצאה על מישהו נערץ. כל אחד מוצא גיבור, אבל בסטר לא מוצא מישהו מספיק מעניין.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-178
פרק 178 - באפריקה שלי/גילי מלכת הנקמות
גילי מחליטה שהיא רוצה ללמוד הכל על אפריקה. מסתבר שיש באפריקה 54 מדינות וגילי מחליטה שהיא זקוקה לעזרה ופונה למוח. הספר קוצץ את שערה של גילי ותאומי טיבל אומרים לה שהיא נראית כמו בן וקוראים לה דניס.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-179
פרק 179 - בסטר בחלל/דרך ארוכה הביתה
בסטר רואה סרט על נחיתת האדם הראשון בחלל ומחליט להתאמן ,בתקווה שזה ישפר את סיכויים להגיע אל החלל. אלברטו איבד כדור עם חתימה של שחקן מפורסם.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-180
פרק 180 - המעריצה הסודית של בסטר/המלך האחרון
בסטר מקבל חבילת שוקולד עם כרטיס ברכה. השולחת היא מעריצה סודית שאינה מגלה את זהותה האמיתית! .ג'יימס מקבל מדודו כבשת קסמים שעזרה למלך סקוטי קדום לדבר עם החיות ולהוריד גשם
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-181
פרק 181 - חמש עשרה
ג'ורג' זוכה בהגרלה ומוזמן להשתתף בחידון טריויה. כל בית הספר מתכנס כדי לצפות בשידור, חוץ מארתור שבאותו היום נאלץ לרוץ הביתה. ארתור מקווה להספיק לחזור בזמן, אך המצב הולך ומסתבך...
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-182
פרק 182 - המכונית האפל של בסטר/יום בלי כסף
בסטר קונה מכונית מסדרת הארנב הביוני. לרוע המזל המכונית מוצאת את דרכה לחדר המורים. מר עכבר מכריז של סוף שבוע שבו הוא והילדים לא יוכלו להשתמש בכסף והילדים נאצלים למצוא דרכים חלופיות כדי להשיג דברים.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-183
פרק 183 - אלבום הזיכרונות של סבא דייב/מבשלים על גלגלים
סבא דייב מגיע לביקור ומסתבר שיש לו מחלת שכחה ופעם אחת הוא אפילו שוכח איך קוראים לארתור. ארתור לא יודע איך להתייחס לסבא ה"חדש".
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-184
פרק 184 - פילוסופלאפל/הבהלה לגרביים
סו אלן כותבת סיפור על משולשים ועיגולים וחוששת שאף אחד לא יבין את מה שהיא כותבת. קרפד אכזרי גונב את כל הגרביים , וחבר ואמיגו חוששים שבני האדם יחלו במגפת הבהונות הקרים.
24 דק'
ארתור-עונה-14-פרק-185
פרק 185 - איך קוראים לך באמת?/פרונלה האוגרת
פרונלה אוגרת כל דבר והארון שלה מלא בחפצים .כאשר היא וארתור נבחרים להכין את אולם ההתעמלות ארתור עוזר לה להיגמל.
24 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-186
פרק 186 - מבוסס על סיפור אמיתי
לכיתה מצטרפת ילדה חדשה, לדונה. היא עברה מלואיזיאנה ומנסה להכיר חברים חדשים באלווד. לדונה טובה בלספר סיפורים, ומצליחה לרתק את כולם.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-187
פרק 187 - פרנסין הקופצנית/מופי אוחזת בהגה
פרנסין מצולמת על ידי מופי כשהיא מנסה לבצע תרגיל בכדורגל. היא נופלת, ומופי מחליטה להעלות את הסרטון לאינטרנט. הכיתה מתבקשת לבנות מכוניות קטנות.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-188
פרק 188 - הכל סובב סביב גילי/ראש קוביה
גילי משתתפת בהצגה של הכיתה, כיפה אדומה,היא מאוד רוצה לקבל את התפקיד הראשי, אבל מקבלת תפקיד אחר לגמרי. גילי ואמילי בונות ארמון קוביות, ומוסיפות לו יותר ויותר חלקים, עד שהן מוכרחות להשלים את הארמון המפואר ביותר.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-189
פרק 189 - תהיה חכם/צעדים קטנטנים
לכיתה מגיע מסך חכם חדש. מר עכבר מנסה להסתגל לשימוש בו, ומתחיל להרגיש מאוים על ידו. אחותו של בינקי יודעת לנגן בפסנתר ולעשות קולות של חיות. גילי מודאגת, משום שקייט לא מסוגלת לעשות שום דבר.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-190
פרק 190 - הלילה שייך לטיבלים/ריד ופלמברגסט
האחים טיבלי ידועים ביכולת שלהם לזרוע הרס ואימה בגן הילדים. אבל הפעם, הם בסך הכל רוצים להזמין חברים למסיבת פיג'מות.גילי משחקת באריזת קרטון של מקרר.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-191
פרק 191 - הקשוח האחרון/מוח ומהומת השחמט
חבורת הקשוחים נתקלת בבעיה, כשהם מבינים לאט לאט שהם כבר לא רלוונטים בתור בריונים. מוח לא מצליח להביס את היריבה המושבעת שלו בשחמט.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-192
פרק 192 - בלוז לבייסבול/הטעות הגדולה של מוח
ג'ורג' חי ונושם בייסבול. כשמתחילים האימונים בקבוצת הצעירים, הוא נאלץ להתמודד עם העובדה שהוא לא שחקן בייסבול טוב. מוח מתכונן לתחרות המתמטיקה.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-193
פרק 193 - מלחמת הספרים של באסטר/בסולם באסטר
מר עכבר מציג בפני הכיתה את יוזמה חדשה אם תקרא ספר מתוך רשימת הספרים, תוכל להיבחן עליו ולקבל נקודות. החבורה הולכת לראות סרט חדש. מוח טוען שהסרט צפוי, החבורה ממהרת להסכים, חוץ מבאסטר.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-194
פרק 194 - פרן ומקרה הסיפור הגנוב/סו-אלן הופכת לצמח
פרן מנסה לכתוב סיפור חדש לאירוע הספרות של מופי. היא נתקלת במחסום כתיבה, ונעזרת בלדונה כדי לקבל רעיונות לסיפורים חדשים.סו-אלן מקבלת החלטה גדולה - להפוך לצמחונית.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-195
פרק 195 - כל-כך מצחיק ששכחתי לצחוק/היום הכי טוב בעולם
ארתור צוחק מהסוודר החדש של סו-אלן. הוא נאלץ לכתוב לה מכתב התנצלות, ומתקשה מאוד לבקש ממנה סליחה. ארתור והחבורה שוכבים על הדשא ומנסים כל אחד לחשוב מהו היום הכי טוב שהיה להם.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-196
פרק 196 - שוויצר/חברו הטוב ביותר של הכלב
סבסטיאן משתתף בתצוגת כלבים, בה חבר שופטים יבחר את הכלב היפה והמרשים ביותר וחבר נתקף קנאה. ארתור מארח את אמיגו, כלבו של אלברטו בביתו.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-197
פרק 197 - הרפתקאות בבאדילון/לדונה קומפסון: חיית מס
באד וגילי משחקים יחד ויוצאים להרפתקה בגינה ובדמיון שלהם, כדי להיות צמד החוקרים, מגלי הארצות וכובשי ההרים הטוב בעולם. אם יש משהו שלדונה טובה בו, זה לעשות חיים.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-198
פרק 198 - נושא הכלים של מולינה /באסטר מתרסק
אלברטו ממש טוב בספורט. רמון, אביו, אוהב מאוד לעודד אותו להיות הכי טוב, אבל אלברטו מתחיל להרגיש שזה יותר מדי. באסטר אוהב להצחיק ותמיד מחפש בדיחות חדשות ודברים מצחיקים.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-199
פרק 199 - הפכים מסיחים/מזל שיש כרטיס
הגג דולף בבית של ארתור והוא לא יכול להישאר בחדר שלו. הוא פונה לבאסטר, והם מחליטים שארתור יתארח בחדר שלו. ארתור אף פעם לא זכה בשום דבר.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-200
פרק 200 - אצבע הגורל/ילדוניה
ארתור נכנס לחדרו של באסטר ברגע הלא נכון, ותופס אותו מוצץ אצבע. הוא לא יודע כיצד להגיב, ובאסטר בעצמו נבוך מאוד. לארתור נמאס מכל הכללים בבית.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-201
פרק 201 - דברי, פרנסין!/מחכים לשלג
פרנסין דואגת לאיכות הסביבה. היא מצלמת סרטון שקורא לציבור להשגיח על אופן דישון המדשאות שלהם, כדי להגן על האגם המקומי. לדונה מעולם לא ראתה שלג.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-202
פרק 202 - חמודים ודוחים /לך תעיף עפיפון
בבית של ארתור מסתובב לו עכבר! המשפחה על הרגליים, או יותר נכון על כיסאות, ומנסה הכל כדי להפטר ממנו. בינקי, מופי ולדונה מוצאים בפארק עפיפון. הם מתלהבים, אך במהרה מבינים שרק אחד יכול לקחת אותו הביתה.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-203
פרק 203 - גרסת הבמאי/החטא ועונשו
ג'ורג' אוהב סרטי קולנוע. הוא נתקל בסט הצילומים של הבמאי האהוב עליו, טאפטון סינקלייר שנותן לו השראה לנסות ולצלם סרט משלו. החברים בנו גלגל ענק מקיסמי שיניים,יצירת מופת מושקעת, אך נחרדים לגלות שיצירתם הושמדה!
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-204
פרק 204 - מחוברים לקרוסוואייר/סיפור מסגרת
ג'יי-קיוב הוא מפיק ריאלטי החם ביותר. הוא מגיב לפנייתה של מופי, ומגיע אל בית משפחת קרוסוואייר כדי לצלם תכנית ריאליטי. מסתבר שלבאסטר יש כישרון חבוי, הוא צייר אמן. מופי מתלהבת, ומזמינה פורטרט במיוחד בשבילה.
23 דק'
ארתור-עונה-15-פרק-205
פרק 205 - שגעון המוזיקה של בינקי/מוח קפוא
אין ילד שמבין יותר במוזיקה מבינקי. אז איך זה שהוא לא מסוגל להבין מדוע כולם מתלהבים כל-כך מהלהקה החדשה.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-206
פרק 206 - הסיכון הגבוה של גילי ובאד/הצפרדע המלשינה
באד וגילי נרגשים לקראת נסיעה ברכבת הרים חדשה ומפחידה. הם מתאכזבים לגלות שהם לא גבוהים מספיק כדי לעלות על המתקן. באד וגילי משחקים וגילי כל הזמן מפסידה.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-207
פרק 207 - החברה שלא הייתה שם/ הפתעה!
מופי רואה את גילי מדברת עם עצמה ולא מבינה מדוע. שמספרים לה על החברה הדמיונית של גילי,מופי מנסה לברר האם היה לה פעם חבר דמיוני.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-208
פרק 208 - המקרה עם הילדה העצובה / ארתור המחליף
פרן היא ילדה רגילה, אבל לפעמים היא גם בלשית מתוחכמת שפותרת פשעים מסובכים להפליא. ארתור נוסע לכמה ימים כדי לצפות בציפורים עם דוד שלו, פרד.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-209
פרק 209 - טוב במשאלות / סלטה באיחור
כל הילדים רוצים שירד הרבה שלג, כדי שיבטלו את הלימודים והם יוכלו לשחק בחוץ במקום ללמוד. מרינה היא מתעמלת קרקע מחוננת, וגם עיוורת. היא מתרגשת לגלות שמאמן התעמלות קרקע מפורסם, מגיע לאלווד.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-210
פרק 210 - פאונטין אבי / ארתור השופט
אבא של מופי מממן מחקר אודות השורשים של משפחת קרוסוואייר, ומתברר שסבתא של סבתא של סבתא שלה התגוררה בפאונטין אבי, טירה מפורסמת באנגליה.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-211
פרק 211 - להקציף, לערבל, לערבב / חופשה בבית
אמא של ראטלרס לוקחת אותו לביקור נוסף אצל משפחת ואנדרלו מר וגברת ריד עומדים לצאת למחנאות, וברגע האחרון, סבתא מבשרת להם שלא תוכל להגיע להשגיח על ארתור וגילי.גילי מציעה שהם יצאו לחופשה בחצר הבית.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-212
פרק 212 - שתי דקות / שמלה מלאה בלגאן
גברת טיבל מזמינה את ארתור לשמור על התאומים. הם מתווכחים מי האח הגדול וטימי מתאכזב לגלות שהוא הצעיר. לדונה מקבלת תפקיד סולו במופע של בית הספר.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-213
פרק 213 - ארתור ריד - סופר חסכן /הטיבלים באים להציל
מר עכבר מלמד במהלך שיעור הסטוריה אודות השפל הכלכלי הגדול, וכיצד אוכלוסיות שלמות הפכו בין לילה לחסרי כול. הטיבלים תמיד אוהבים להפריע לגילי, אך כאשר גילי מצילה אותם בעת צרה, הם מתקשים להפיק הנאה מההצקות.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-214
פרק 214 - פרשיית טקס האביב / שימו לב! נדרשת הרכבה
בגן של גילי עורכים בכל שנה טקסים כדי לסמל את מעבר העונות. ארתור תמיד משתעמם מאוד ומעדיף לא לבוא. גילי מקבלת מהוריה גן שעשועים פרט.
23 דק'
ארתור-עונה-16-פרק-215
פרק 215 - מקלט מפני הסערה
סופת טורנדו עומדת לפקוד את העיר אלווד. כולם חוששים מבוא הסופה. לעומת זאת, מוח, נרגש מאוד לחקור ולמדוד את עוצמתה. מופי גם שמחה לקראת מזג האוויר המאיים, ומשפחתה אף חוגגת אותו.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-216
פרק 216 - מוח רואה כוכבים / המוח של מוח
מוח מנסה לחזות במטר מטאורים כבר שנים, ללא הצלחה. הוא משוכנע שרובצת עליו קללה המונעת ממנו לצפות במאורע. מוח מתכנן את ציד הביצים השנתי.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-217
פרק 217 - סואלן עושה אחת ועוד אחת/הלוואי שהיית כאן
בשיעור אומנות, הכיתה מקבלת משימה להכין יצירת אומנות ולהציג אותה ברחבי בית הספר. סו-אלן מתכתבת עם ילד בשם טנזין שגר בטיבט. הם קובעים פגישה וסו-אלן מתעקשת לארגן לטנזין ביקור מהנה.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-218
פרק 218 - בעיה בצעצוע של ארתור / תחרות על המסלול
ארתור מקבל צעצוע חדש מסבתא טורה. מתברר שלצעצוע יש פגם נדיר ביצור. באסטר מציע לבדוק האם הצעצוע בכל ערך כפריט אספנות.באסטר, מופי ובינקי הולכים למסלול הגולף, ובגומה השמונה עשרה תחנת הרוח מתמוטטת.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-219
פרק 219 - רחוק מכאן/ קרב בלשים
קייט, מיי לין וחבר יוצאים להרפתקה בחלל, כאשר דוקטור יאול לוקח אותם בחללית לבקר במערכת השמש. ג'ורג' מאבד את בובת הג'ירף שלו. הוא נעזר בבינקי שהיה בדיוק באזור. file
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-220
פרק 220 - באסטר לא קונה את זה / חיה עיקשת
באסטר מגלה שהתכנית הדוקומנטרית האהובה עליו מלאה בחצאי-אמיתות ומחליט להפסיק להיות פתי, ולהאמין רק למה שניתן להוכיח מדעית.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-221
פרק 221 - מריה מדברת/ גלויות מבינקי
מר עכבר מודיע לכיתה שהם עומדים להפיק תכנית חדשות. את תפקיד הכתבת הראשית הוא נותן למריה הסובלת מגמגום.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-222
פרק 222 - הקונצ'רטו של קארל / יותר מדי מדבר טוב
ג'ורג' מכין מופע בובות, ומבקש מקארל להיות אחראי על נגינת המוזיקה באקורדיון. באסטר מחכה בכל שנה לאכול עוגיות שהוא אוהב. ארתור אומר שהוא תמיד זולל את כל הקופסה ומקבל בחילה.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-223
פרק 223 - נעלי הכוח של פרנסין/ מלכת הרוע הקטנה
פרנסין מאבדת את סוליית הנעל במהלך משחק כדורגל. היא רוצה נעלי כדורגל חדשות ומחפשת עבודה כדי להרוויח כסף לקנות אותן. מופי רוצה להשתתף בתחרות יופי. לידיה גם משתתפת, ושתיהן מודאגות שלשנייה יהיה יתרון לא הוגן.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-224
פרק 224 - הזהות הסודית של מר עכבר/ הכי טובים
מר עכבר מקבל שיחת טלפון חשודה ורץ החוצה לעזור למישהו. באסטר חושד שמר עכבר עשוי להיות גיבור-על. כשארתור לא יכול להצטרף לבאסטר ולדונה לסרט, הם הולכים לבדם והופכים לחברים טובים.
23 דק'
ארתור-עונה-17-פרק-225
פרק 225 - היום האחרון חלק א'/ היום האחרון חלק ב'
שנת הלימודים עומדת להסתיים בקרוב. גילי ובאד נרגשים לקראת עלייתם לגן חובה והם רוצים להתנהג כמו ילדים גדולים. ארתור ובאסטר רוצים ללמוד בכיתה ד' עם מר קראמפ ומופי ופרנסין לא רוצות ללכת לאותה קייטנה בקיץ.
23 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-226
פרק 226 - ההזדמנות השניה של באסטר/ ארתור והאמת כולה
באסטר תוהה מה היה קורה אילו היה גדל בתור ילד מחונן. הוא חולם חלום ובו הוא מבין כיצד הקשר שלו עם ארתור חשוב יותר מלהיות חכם
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-227
פרק 227 - סיפור הציפור של פרן/ דגנים
פרן מתמודדת בתחרות לכתיבת סיפורים קצרים, ולא זוכה. היא מחליטה לפרוש מכתיבה, בעוד שג'ורג' מנסה לשכנע אותה שיש לה כישרון אמיתי, ושאסור לה לוותר בגלל דחייה אחת.
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-228
פרק 228 - הוא אמר הוא אמר/ צרות של ארנבים
ארתור ובאסטר מתרגשים להראות לחבריהם את פרק הספיישל המיוחד של הארנב הביוני, אבל מגלים שאף אחד מהם לא זוכר מה היה בו.
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-229
פרק 229 - בעיית הקשרים של באד/ זו הסבתא שלי
באד מתלהב ממגפיים שראה בפרסומת, אך יש להן שרוכים והוא לא יודע כיצד לקשור שרוכים. אמא שלו מבטיחה שתקנה לו את המגפיים אם ילמד לקשור.
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-230
פרק 230 - כולי אוזן/ המשרת עשה זאת
חופשת הקיץ וארתור פוגש במר עכבר ברחוב אך זוכה להתעלמות. כשמר עכבר סוף-סוף מתייחס לארתור מח ובאסטר הוא מתנהג משונה.
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-231
פרק 231 - אוהל הנבואות של פרונלה/המרד על המגרש
מרינה מטילה ספק ביכולות הניבוא של פרונלה, ופרונלה מחליטה לעשות הכל בשביל שהיא תאמין לה ? גם אם זה אומר לסכן את הקשר שלהם. כל אחת מהם תצטרך ללמוד שיעור חשוב על חברות?
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-232
פרק 232 - מינוטאור המסדרון/ רשימת הלייקים של לדונה
לאחר שהמנהלת ממנה את ג'ורג' להיות תורן המסדרון בבית הספר, מתחיל ג'ורג' להיקלע לחיכוכים עם חבריו עקב הניסיון שלו לאכוף בצורה קפדנית את חוקי המסדרון.
24 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-233
פרק 233 - יום ההולדת הפראי של גילי: חלק א'
גילי לא מרוצה ממסיבת יום ההולדת ה- 5 שלה, ומקבלת מנאדין כרטיס נסיעה לאי קסום? בוא היא תפגוש במפלצות פראיות שיעשו כל דבר שתבקש.
29 דק'
ארתור-עונה-18-פרק-234
פרק 234 - יום ההולדת הפראי של גילי: חלק ב'
לאחר שהתאכזבה מיום ההולדת שלה וקיבלה מנאדין כרטיס לעולם קסום בשם אוקובונגה, גילי מתחילה להשתעמם, היא רוצה לגרום לכולם לעשות את מה שהיא רוצה ורק יצור אחד מסרב להקשיב לה.
29 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-235
פרק 235 - ההצלחה של בינקי/מוח וקפסולת הזמן
לקראת המבחן, בינקי מתעניין בחומר הנלמד ובטעות מקבל את הציון הגבוה ביותר. פרנסין ומופי חושדות שהוא העתיק, ובינקי רוצה להוכיח להם שהוא הצליח לגמרי לבדו.
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-236
פרק 236 - הממציאים חלק 1 + 2
מופי ופרנסין מחליטות להקים עסק של צעצועי חתולים, ומבינות שהתהליך מסובך יותר משחשבו; במקביל, באסטר בונה בית ציפורים לסנונית, אבל ברגע האחרון הוא בטעות מפרק את כולו.
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-237
פרק 237 - פרנסין ומרגל הכדורגל/סו אלן והדף האחרון
פרנסין משוכנעת שיש מרגל שמעביר מידע לקבוצת הכדורגל המתחרה, ומחליטה לצאת לחפש את זהותו. במקביל, לדונה מסייעת לשכן החדש שלה, דני, להתרגל לשכונה ולבית הספר.
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-238
פרק 238 - הפספוס של מופי/ארתור תופס עמדה
מופי טסה לאיטליה עם אביה, ובינתיים חבריה מארגנים מכירת מאפים. מופי מתאכזבת לגלות שלא הקשיבו לעצתה והחליטו על נושא משלהם למכירה, ומגיעה למסקנה שהיא חסרת תועלת.
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-239
פרק 239 - הכשרון המיוחד של סלינק/צאי לסיבוב, מולי
סלינק לא אוהב לעבוד קשה. הוא נוסע לבקר את המשפחה שלו, ובינתיים רטלס מחליף אותו בעבודה. כאשר סלניק מגלה כי הוא הוחלף לצמיתות, הוא מחפש ייעוד חדש בחייו.
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-240
פרק 240 - הדינוזאור האבוד/הבעיה של הנסיכה
באד מאבד את הבובה של ראפטי, ולאחר שמחפש אותו בכל מקום, לדונה מלווה לו את פלאטי, הבובה שלה. באד מגלה שפלאטי פחדן מאוד לעומת ראפטי, אבל דווקא בזכותו הוא לומד להיות אמיץ, ומצליח ללכת לרופא השיניים בלי עזרה מאף בובה!
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-241
פרק 241 - פלישת אוהדי הכדורגל/מגרד לחבר
חבר ושאר הכלבים נמצאים בבית בזמן שהמשפחה צופה במשחק כדורגל. הם מנסים למנוע מקייט להסתכל, אבל היא נשאבת אל תוך המשחק. חבורת הכלבים מנסה להחזיר אותה אליהם.
24 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-242
פרק 242 - בית העץ רדוף – חלק א'
ארתור מזמין את החברים למסיבת ליל כל הקדושים בבית העץ שלו, כאשר כל אחד מהחברים מספר על דברים משונים מאוד שקרו לו באותו הלילה...
29 דק'
ארתור-עונה-19-פרק-243
פרק 243 - בית העץ הרדוף – חלק ב
ארתור מזמין את החברים למסיבת ליל כל הקדושים בבית העץ שלו, כאשר הם מגלים שהבית רדוף על ידי רוח של בובה... אבל אז מסתבר, שמי שאחראי על המתיחה נמצא בתוך הבית, והחבורה מחליטה להחזיר לו באותו המטבע.
29 דק'
ארתור-עונה-20-פרק-244
פרק 244 - מר עכבר ומישהו מיוחד / המריבה
מר עכבר מתחתן! ארתור והחברים פשוט נדהמים. מי היה מאמין שלמורים יש חיים מחוץ לבית הספר? / ארתור ובאסטר מתחילים לריב בגלל משחק וידאו כלשהו. מהר מאד כל כיתה גימל מתפצלת למחנות יריבים. האם לנצח יישארו מחנה ארתור נגד מחנה באסטר?
24 דק'
ארתור-עונה-20-פרק-246
פרק 245 - ההצפה / 11 הדקות הארוכות בעולם
בית הספר מייטי מאונטן הוצף ולכן תלמידי לייקווד צריכים לחלוק עם התלמידים "ההם" כל דבר כמעט – את הכיתה, האוכל בקפטריה ואפילו את הסודות מיריד המדע! / האינטרנט נפל! איך מופי תוכל להעלות פוסט? איך באסטר ילמד על חייזרים? נראה שהחבורה תסבול מהיום המשעמם בעולם
24 דק'
ארתור-עונה-20-פרק-245
פרק 246 - האורחים של מופי / בינקי רוצה וזה לא יוצא
מלהקים את בינקי לפרסומת והוא משוכנע שהקריירה המזהירה שלו כסופר סטאר רק מתחילה. בינתיים נוצרת התנגשות בין הצילומים לבין התחייבות קודמת שלו. / מופי מבועתת כשהיא מגלה שציפורים נדירות מקננות ממש מחוץ לחלון חדרה. האם יצליחו חבריה לרפא אותה מפוביית הציפורים?
24 דק'
ארתור-עונה-20-פרק-247
פרק 247 - הקמפיין של מופי / אמת או סקר
פרנסין שולחת את החברים להחתים עצומה להגנה על איכות הסביבה. מופי רוצה לתמוך בחבריה, אך חוששת שכך היא תביא להרס העסק המשפחתי / בינקי משוכנע שהמבחן במתמטיקה של מר עכבר היה קשה מדי. אז מוח מציע לערוך סקר כדי לגלות מה חושבים שאר ילדי הכיתה.
24 דק'
ארתור-עונה-21-פרק-248
פרק 248 - לילה מפחיד / האזרח שייח
הדוד של באסטר מגיע לביקור ומספר לבאסטר סיפור מפחיד על יצור מפחיד שפגש פעם בילדותו. אבל יצורים כאלה אינם אמיתיים... או שכן? / שיח ומשפחתו עומדים להיות אזרחים אמריקאיים. הוא דואג שהם יאלצו לנטוש את המסורת התרבותית שלהם ולעשות רק דברים "אמריקאיים".
24 דק'
ארתור-עונה-21-פרק-249
פרק 249 - הצבא קורא לך חלק א'/הצבא קורא לך חלק ב'
לדונה מגלה שהצבא מעביר את אביה לשרת במדינת אורגון וכל משפחת קומפסון שוב צריכה לעבור דירה. היא תצטרך להשאיר מאחור את בית הספר שלה, החברים והסיפור שהיא כותבת עם פרן! פרן והאחרים מבינים שלדונה עצובה. איך הם יוכלו להקל על מעבר הדירה של הקומפסונים?
24 דק'
ארתור-עונה-21-פרק-250
פרק 250 - האפון והנסיכה / גילי ודוקטור הוסיט
כיתה ג' מעלה הפקה של "הנסיכה והאפון". פרונלה היא הבמאית ויש לה חזון מיוחד למחזה. שום דבר לא מתקדם לפי התוכנית / כולם מדברים על הסדרה החדשה בטלוויזיה. כלומר, כולם חוץ מגילי! ההורים אומרים לה שהיא קטנה מדי לצפות בסדרה וגילי נחושה לצפות בכל זאת.
24 דק'
ארתור-עונה-21-פרק-251
פרק 251 - השורשים של ארתור חלק 1
ארזו תיקים, הדקו חגורות בטיחות ובואו למסע עם ארתור למשפחתו בחווה! דודו של ארתור, תאו, חוגג יומולדת 85 אז משפחת ריד (ובאסטר) נוסעים לאוהיו להצטרף לחגיגות. בזמן שגילי וארתור לומדים שחיי החווה שונים מהחיים באלווד סיטי, באסטר דואג שהוא מפריע לאיחוד המשפחתי
28 דק'
ארתור-עונה-21-פרק-252
פרק 252 - השורשים של ארתור חלק 2
ארזו תיקים, הדקו חגורות בטיחות ובואו למסע עם ארתור למשפחתו בחווה! בזמן שגילי וארתור לומדים שחיי החווה שונים מעט מהחיים באלווד סיטי, באסטר דואג שמא הוא מפריע לאיחוד המשפחתי. בעזרתו של הבן דוד מיילס, כמה למות וקצת מוסיקה – כולם מגלים מה זו באמת משפחה.
28 דק'
ארתור-22-פרק-1
פרק 253 - ג'ורג' מפסל את דרכו/המשבר הגדול של ארתור
ג'ורג' יוצר יצירת אמנות לתערוכת האמנות המחוזית בעזרת האמן האורח קווין סמפסון. לאחר מכן, ארתור מפתח רגישות מיוחדת לנעלי הסניקרס החדשים שלו ונאלץ ללמוד כיצד לשלוט בכעסים שלו ולהירגע ברגעים מתסכלים.
24 דק'
ארתור-22-פרק-2
פרק 254 - מקגריידי האגדית חלק א' /מקגריידי האגדית
כאשר גברת מקגריידי חולה בסרטן, ארתור וחבריו מגיבים לחדשות בדרכים שונות. הילדים חייבים ללמוד כיצד לעזור זה לזה להתמודד עם הקושי ולתמוך בגברת מקגריידי.
24 דק'
ארתור-22-פרק-3
פרק 255 - החברה החדשה הכי טובה של גילי / יום שלישי
גילי פוגשת את חנה בת ה-13, ילדה הרבה יותר מבוגרת ומגניבה לגמרי. האם היא באמת החברה הכי טובה החדשה של גילי? באסטר משוכנע שלמורים הרבה יותר קל. הוא זוכה לשים את עצמו בנעליו של מר עכבר כדי לגלות איך זה מרגיש באמת להיות מורה.
24 דק'
ארתור-22-פרק-4
פרק 256 - חג ההודייה של ארתור- חלק א'
כולם מתכוננים לחג ההודיה בבית משפחתו של ארתור. כולל חבר, שנקשר בחוץ כדי לא להפריע, אבל מצליח להשתחרר והולך לאיבוד.
28 דק'
ארתור-22-פרק-5
פרק 257 - חג ההודייה של ארתור- חלק ב'
ארתור מחפש את חבר שהלך לאיבוד בכל מקום. חבר מכיר חברים כלבים חדשים כשהוא מחפש לחזור הביתה. בני הכיתה של ארתור מתכוננים לצאת לתהלוכת חג ההודיה.
28 דק'
ארתור-23-פרק-1
פרק 258 - בינקי נאבק עם סיפור/הכל יתגלה
בינקי זוכה לעבוד במערכת העיתון של אלווד סיטי וללמוד איך להתמודד עם שיעמום . כשגילי וארתור רבים בינהם ללא הפסקה, באד מחליט להביא את הריב לסיומו.
24 דק'
ארתור-23-פרק-2
פרק 259 - לנהל שיחה/ זמנים שקטים
בינקי זוכה לעבוד במערכת העיתון של אלווד סיטי וללמוד איך להתמודד עם שיעמום . כשגילי וארתור רבים בינהם ללא הפסקה, באד מחליט להביא את הריב לסיומו.
24 דק'
ארתור-23-פרק-3
פרק 260 - להקשיב/החופשה הישנה חדשה של ארתור
מופי עשוה כל מה שהיא יכולה כדי לעודד את פרנסין שאיבדה את סבתה. רק לא מבינה שכל מה שהיא צריכה לעשות, הוא להקשיב. משפחתו של ארתור מתכוננת לחופשת הקיץ. ארתור עושה הכל כדי לשכנע את המשפחה לשנות את מיקום החופשה הקבוע, למקום בו נמצאת החופשה החלומית שלו
24 דק'
ארתור-23-פרק-4
פרק 261 - היום הראשון- חלק א'
ארתור וחבריו מתחילים את כיתה ד'. וגילי מתחילה גן חובה. ארתור ובאסטר מגלים שהם לא באותה הכיתה. גילי מגלה שגם חובה דווקא לא כל כך גרוע כמו שהיא חשבה.
28 דק'
ארתור-23-פרק-5
פרק 262 - היום הראשון- חלק ב'
מופי מפחדת שהיא לא אחראית מספיק ולעולם לא תהיה. ארתור עוזר לבאסטר וסמיר לפצח את התעלומה וגילי עוזרת לאמילי להתגבר על הפחד שלה מגן חובה.
28 דק'

סדרות נוספות