קייב קלאב

2021 |

1 עונות

ברוכים הבאים לארץ של הרפתקאות, תגליות וחקירות. פרנסה, אמברלי, רוארלאי וסלייט חיים בכפר בתקופה הפרה-היסטורית. התקופה הפרה-היסטורית היא התקופה שלפני המצאת הכתב, החל מלפני שניים וחצי מליוני שנים.

בכפר הן מגלות את המקורות הלא צפויים של המנהגים והטרנדים שאנחנו מכירים היום ומראות שאמנם הזמן והסביבה שונים, אבל הבעיות נשארות אותו דבר. בואו להיות חלק ממועדון החברים הראשון בהיסטוריה, עכשיו ב-BIGI.

פרקי העונה

עונה 1
פרנסה, אמברלי, רוארלאי וסלייט חיים בכפר בתקופה הפרה-היסטורית. הם מגלים את המקורות הבלתי צפויים של המנהגים והאופנות המוכרים לנו כיום, ומתמודדים עם בעיות דומות למדי... הצטרפו להרפתקאותיהם של חמשת החברים הכי טובים ובואו להיות חלק ממועדון החברים הראשון בהיסטוריה, הקייב קלאב.
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - מבצע שיער
לפרנסה נתקע משהו בשיער. טלה מספרת אותה כדי להוריד אותו, ופרנסה מאד לא מרוצה מהתוצאה. כיצד יתגברו שתי החברות על הבעיה?
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - גלידה
אמברלי ממציאה מאכל חדש: גלידה. אנשי הכפר מתלהבים מההמצאה ואמברלי מגלה שיהיה לה קשה מאד לספק כמויות כל כך גדולות של גלידה.
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - מסיבת הפתעה
אמברלי רוצה להפתיע את טלה לכבוד יום הולדתה. אולם העובדה שטלה חוזה את העתיד עלולה להרוס את ההפתעה. החברים ממציאים את הסחת הדעת המושלמת.
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - השיר
הה, קולות הג׳ונגל. כל כך מרגיעים, כל כך פראיים, כל כך... קליטים? לטלה נתקע שיר בראש! היא חייבת להוציא אותו משם ופונה לאמברלי לעזרה.
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - פירות יער
אמברלי וסלייט מגלים שדה של פירות יער טעימים בג׳ונגל. אמברלי לא מוכנה לגלות על השדה לאף אחד. אולם השקר הקטן הזה הופך לבלגאן בקנה מידה ברונטוזאורי.
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - קראש
כאשר אבן המחמד של רוארלאי, קראש, נופלת על סלייט, היא מציעה לטפל בו. במהרה היא נקשרת אליו ופונה לטלה לייעוץ.
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - ולוג
טלה רואה חזיון של העתיד בו אנשים מצלמים את עצמם ומספרים לקהל הצופים על מעשיהם. טלה מחליטה להקים ולוג, דבר שמדאיג מאד את חבריה.
4 דק'
קייב-קלאב-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - שפה משותפת
חברה חדשה מגיעה לכפר והיא מביאה איתה הפתעה ענקית: רוקל פורצת מתוך שיח כשהיא רכובה על... דינוזאורית. אמברלי רוצה ללמוד איך רוכבים על דינוזאורים, אולם רוארלאי מעדיפה להישאר עם שתי רגליים על הקרקע. כאשר המצב מסתבך, רוארלאי חייבת למצוא שפה משותפת עם הדינוזאורית.
7 דק'

סדרות נוספות