אלווין והצ'יפמנקס

2015 |

2 עונות

אלווין הוא הצ'יפמאנק הכי בלגניסט שיש, אבל הוא גם סופר מוזיקלי. מידי פעם הוא אוהב להציק לאחיו המוזיקליים, סיימון ותיאודור. אז מה מחכה לשלושה האלה? הצטרפו להרפתקה!

אלווין הוא האח הבינוני, צ'ימפאנק מגניב בעל ביטחון עצמי. אחיו הגדול סיימון, מדען חכם וממציא המצאות. תיאודור הוא האח הקטן במשפחה, קצת פחדן אבל מלא באהבה. 

יחד הם נקלעים לצרות, חווים בעיות – אבל לומדים על הדרך שיעורים חשובים לחיים. הצטרפו לאלווין והצ'יפמנקס, עכשיו לצפייה ישירה בכל זמן שתרצו באתר BIGI.

פרקי העונה

אלווין הוא הצ'יפמאנק הכי בלאגניסט שיש, אבל גם סופר מוזיקלי. יחד עם אחיו הם נקלעים לצרות, חווים בעיות - אבל לומדים על הדרך שיעורים חשובים לחיים.
עונה חדשה לאלווין והצ'יפמנקס! יחד עם אחיו הם נקלעים לצרות, חווים בעיות - אבל לומדים על הדרך שיעורים חשובים לחיים.
סדרת אנימציה בכיכובו של דייוויד סביל, אב יחידני המתמודד עם גידול שישה ציפ'מאנקס היפראקטיביים. כמו כל הורה, גם דייוויד נדחק לקצה גבול הסבלנות שלו, עד שכל משפט שלו נחתם בקריאה המפורסמת "אלוויןן!!!".
סדרת אנימציה בכיכובו של דייוויד סביל, אב יחידני המתמודד עם גידול שישה ציפ'מאנקס היפראקטיביים. כמו כל הורה, גם דייוויד נדחק לקצה גבול הסבלנות שלו, עד שכל משפט שלו נחתם בקריאה המפורסמת "אלוויןן!!!".
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - דובי-דיבורי
הדובי המדבר החדש של תאודור מוציא את אלווין וסיימון מדעתם. לכן, הם מחליטים לחווט את הכונן הקשיח של הדובי מחדש, כדי שהדובי יציית להוראות שלהם! אבל כשאלווין מנצל את הזכות לרעה, סיימון הופך עליו את היוצרות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - אהבה בהנהלה
כמו בכל שנה, אלווין אינו מאושר מהחזרה לבית הספר. זה משתנה כשהוא רואה את המנהלת החדשה ואז, וואו! זו אהבה ממבט ראשון!
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - מכסחי החיזרים
כשתאודור נעלם מהמיטה שלו, ומשאיר אחריו שלולית של חומר צמיגי, דביק וירוק, אלווין משוכנע שתאודור נחטף על ידי חייזרים! בעזרת סיימון והציוד המשוכלל הביתי שלו, הם מוכנים להילחם בחייזרים ולהציל את אחיהם.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - ג'נט המכושפת
יש לג׳נט יום הולדת אבל היא לא רוצה לחגוג, כי היא כבר לא מאמינה בקסמו של היום המיוחד הזה. לכן, הצ׳יפמאנקס והצ׳יפטס מאחדים כוחות כדי להעניק לה יום הולדת קסום מהאגדות, שגם היא וגם הם לא ישכחו לעולם.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - אחות לעת צרה
בעקבות ריב עם בריטני, אלינור מחליטה לעבור לגור עם אלווין והאחים שלו! אלווין נלחץ! פלשו ל״אזור האחוקים״ שלהם! בתוך זמן קצר, אלינור מארגנת מחדש את כל אורח החיים של הילד, כולל להפוך את המיטה של אלווין... לוורודה! אלווין והאחים שלו מחליטים שהגיע הזמן להשיב מלחמה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - ליל טי
כשהאחים שלו לא מוכנים להקשיב לשיר של תאודור, הוא מעלה סרטון של עצמו שר ראפ לאינטרנט והסרטון הופך ללהיט ענק! בתוך זמן קצר תאודור, (עכשיו ליל טי), מקבל הצעה לקריירת סולו וצריך לבחור בין משפחתו ולבין התהילה כאמן סולו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - האצבעות
דייב לא יכול שלא לשים לב ששלושת הצ׳יפמאנקס הקטנים שלו גדלים ונעשים עצמאיים. בלהטו לבלות איתם יותר זמן, הוא רק חונק אותם בסוף. על מנת להוריד מהם את דייב, הצ׳יפמאנקס מחליטים למצוא לו חברה חדשה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - בריון קשוח
כשתאונה מאלצת את סיימון להרכיב את המשקפיים הישנים והמביכים שלו, הוא הופך למטרת ההקנטות של בריון בית הספר. סיימון, שלא רוצה להישאר קורבן, בונה לעצמו רובוט שומר ראש ביתי, שעוזר לסיימון להתמודד עם הבריונים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - אל-בריטינה
כשאלווין תופס את סיימון עושה מבחן אישיות כדי למצוא את הנפש התאומה שלו, הוא מחליט לעשות אותו הדבר ולהוכיח עד כמה המבחן מטופש. אבל כשהמבחן מגלה לו שהנפש התאומה שלו היא... בריטני, אלווין מחליט לעשות משהו דרמטי ולהפוך לילד שמנת עם פפיון!
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - מי אבא שלך?
כשדייב חולה בשפעת קשה, אלווין ממהר להחליף אותו בתפקיד האבא. אבל הוא מגלה במהרה שההורות קשה הרבה יותר מכפי שהעלה על דעתו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - ליצנות
תאודור נואש לקבל את תפקיד המפלצת בהצגת בית הספר, ולכן אלווין מחליט להראות לתאודור איך להפחיד אנשים באמת. אבל אלווין מפחיד אותו כל כך, שתאודור המסכן קופא כמו פסל. האם אלווין וסיימון יצליחו להפשיר את תאודור לפני האודישן הגדול?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - השגחה קפדנית
כשדייב מוריד יישומון הורות שיעזור לו להשגיח על הצ׳יפמאנקס, אלווין מנסה כל שביכולתו כדי להימלט משליטתו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - קללת החתול
תאודור משוכנע שהחתול של גברת קרונר שהלך לאיבוד הוא הגורם לקללה איומה, והדרך היחידה להסיר את הכללה היא למצוא את מר ויסקרס.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - וידוי מתוק
לאחר שנענש שוב, אלווין מתחנן בפני תאודור שיקנה לו את הסקייטבורד במהדורה מוגבלת שתמיד רצה. אבל החיבה של תאודור למתוקים מסיחה את דעתו, והוא מבזבז את כל הכסף של אלווין על ממתקים במקום. כעת תאודור נאלץ לספר את האמת או להמציא סיפור מופרך.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - הר המסתורין
דייב דואג שהצ׳יפמאנקס הפכו אובססיביים מדי למשחק הווידאו החדש שלהם. אבל כשהם קוראים על דייב תיגר לשחק את המשחק לפני שישפוט אותו, דייב מתמכר עוד יותר מהצ׳יפמאנקס.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - איזה תכשיט
כשאלווין רואה יהלום נוצץ קבור בגינת הוורדים של השכנה, הוא בטוח שהיא אחראית לשוד היהלומים שהתרחש זמן קצר קודם לכן. לכן, בעזרת תאודור וסיימון, שעוזר ממש באי רצון, אלווין מנסה להוכיח זאת.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - חומק מבין משגעים את דייב
בזמן שדייב עובד על שיר חדש וחשוב לפסטיבל המוזיקה, הצ׳יפמאנקס למעלה, מבלגנים את החדר שלהם. דייב פוקד עליהם לסדר את החדר שלהם. אבל תוך כדי תהליך, הם הורסים בטעות את השיר החדש של דייב. האם הם יצליחו לתקן אותו בזמן להופעה הגדולה?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - סיימון לנשיאות
לסיימון ואלווין נמאס שבוקרטר האמפרי, נשיא מועצת התלמידים, מעניק יחס מועדף לחבריו האישיים, והם מחליטים למרוד ולהכריז על בחירות משלהם לנשיאות מועצת התלמידים. האם האחווה תשרוד אחרי התחרות?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - לשרת ולהגן
סיימון מאושר כשהוא נבחר להיות משגיח הבטיחות של בית הספר וזוכה לבחור את יעד החופשה המשפחתית הקרובה. אבל כשאלווין משתטה בבית הספר, סיימון עומד בפני דילמה מוסרית, וצריך לבחור בין לעשות את הדבר הנכון או לשלוח את אלווין לריתוק ולהרוס את החופשה המשפחתית.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-20
פרק 20 - דון ז'ואן תאודורו
אלווין, סיימון והצ׳יפטס נותנים לתאודור עצות זוגיות סותרות כשהם חושבים שהוא דלוק על ילדה. האם רומאו הקטן שלנו יצליח להבין את כל זה?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-21
פרק 21 - רוח משפחתית
אלווין מנסה להתחמק מפיקניק יום המשפחה השנתי עם דייב כי יש לו כרטיסים למשחק הכדורגל הגדול.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-22
פרק 22 - כמו בימים ההם
לאחר שנמאס לו לראות כמה הצ׳יפמאנקס תלויים בטכנולוגיה שלהם, דייב מחליט לקחת אותם לטיול מחנאות בסוף השבוע, ללא חשמל, קליטה סלולרית או אינטרנט. אבל מה שנראה כמו רעיון טוב הופך לסיוט עבור דייב והבנים שלנו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-23
פרק 23 - מגע הקסם
ברגע נדיר של נדיבות, אלווין נותן את הכובע האהוב שלו למעריץ. אבל הוא משתכנע במהרה שהכוח שלו היה בכובע שלו, ועליו למצוא דרך להשיג את הכובע שלו בחזרה לפני ההופעה הגדולה של הצ׳יפמאנקס.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-24
פרק 24 - אחותי המוזרה
ג׳נט רוצה להרים כוסית לחיי בריטני במסיבה הקרבה שלה. אבל ג׳נט ביישנית כל כך, שהיא מבקשת עזרה מהאדם בעל הביטחון העצמי הגבוה ביותר שהיא מכירה... אלווין. אבל העצות שלו מביכות את בריטני עד כדי כך שהיא מחליטה שלא להזמין את ג׳נט למסיבה שלה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-25
פרק 25 - מלחמת לקוחות
אלווין צריך למצוא עבודה במשרה חלקית כדי לקנות את משחק הווידאו החדש, והוא מחליט ״לשאול״ את עבודת השמרטפות של בריטני. אבל בזיל, ילד קטן ורגיש בן שש, אינו מאושר מכך שאלווין שומר עליו, ולכן הוא מחליט למרר לאלווין את החיים!
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-26
פרק 26 - של מי החיה הזאת?
במהלך ביקור בגן החיות בתחפושות, אלווין מגלה שחושבים שהוא שד טזמני אמיתי. בתוך זמן קצר, אלווין תקוע בכלוב השדים הטזמניים ובעל החיים האמיתי הולך הביתה לבית משפחת סוויל. הבלבול גורם לבעיות לכולם, בפרט כשסיימון קורא שנקבע לשד הטזמני ניתוח. האם דייב והבנים יצליחו לחלץ את אלווין לפני הניתוח?!
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-27
פרק 27 - מר נימוסים
אלווין צריך לעבור קורס נימוסין לפני שיזכה לפגישת החלומות שלו עם נסיכת אנגליה היפהפייה! הבעיה היא שהוא צריך לשכנע את בריטני שהוא ראוי.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-28
פרק 28 - להציל את סיימון
אלווין ותאודור חושבים שסיימון עוד מלנסוע לפנימיה, ועושים כל שביכולתם כדי למנוע את נסיעתו ולהשאיר אותו בבית.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-29
פרק 29 - בית העץ
בעודן מנקות את בית העץ שלהן, הבנות נזכרות איך הן הצילו את העץ מכריתה, והפכו אותו לביתן.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-30
פרק 30 - חזרה לבית הספר
כשדייב מגלה שהוא לא סיים תיכון, הוא מוצא את עצמו לומד בבית הספר עם אלווין. ממש ״הזוג המוזר״ בהתגלמותו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-31
פרק 31 - בטיחות לפני הכול
כשדייב מסרב לקנות לאלווין מכונית ספורט צעצוע מסוכנת, אלווין משכנע את סיימון בסתר לבנות לו העתק מדויק של המכונית. האם אלווין יצליח להסתיר את הסוד מפני דייב? או שמא יתברר שמכונית הצעצוע מהירה מדי ועצבנית מדי?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-32
פרק 32 - עגלות
כשאלווין הורס בטעות את האופניים של תאודור, הוא רושם את הבנים לתחרות איסוף עגלות קניות, שבה הפרס הראשון הוא אופניים חדשים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-33
פרק 33 - שומר אחי
סיימון מצא חבר הכי טוב חדש, ג׳יימי. הוא חכם, מצחיק, ושותף לאהבתו של סיימון למדע. אבל כשג׳יימי מבין שאלווין הוא האח המקובל יותר, הוא נוטש את סיימון כדי להתחבר לחבר׳ה המגניבים. האם האחים יוכלו לשרוד אחרי החבר החדש הזה?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-34
פרק 34 - חדר משלו
אחרי שרב עם האחים שלו, אלווין משכנע את דייב לתת לו חדר משלו, אבל מגלה במהרה שלא כיף לגור לבד כפי שחשב.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-35
פרק 35 - ירוק יותר
הצ׳יפמאנקס והצ׳יפטס מנסים לצמצם את טביעת הפחמן שלהם כשג׳נט רושמת אותם לתחרות ״חיים ירוקים״.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-36
פרק 36 - מלשן אחד
אלווין מאוהב כל כך בילדה מבית הספר, שהוא מסכים לשמור על המיינה המדברת שלה. אבל כשאלווין אומר משהו מזיק, הוא דואג שהציפור תחזור על כך באוזני הילדה, וצריך למצוא דרך למנוע מהציפור מלגלות לה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-37
פרק 37 - יש לה סגנון
היעדר הסגנון של ג׳נט משפיל את בריטני. זה משתנה כשאייקון האופנה של בריטני מכריזה על ג׳נט כעל קובעת אופנות. כעת בריטני רוצה להוכיח שהיא מסוגננת יותר מאחותה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-38
פרק 38 - גיבורי על
כשתאודור חושב שהוא גיבור על אמיתי, אלווין וסיימון מתקשים לשכנע אותו להשאיר את הלוחמה בפשע למקצוענים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-39
פרק 39 - תיאוריית הנשיקות
סיימון מתבייש לנשק את כוכבת המשנה שלו בהצגה הבית ספרית. לכן, ברגע של ייאוש, הוא מסכים לתת לאלווין להחליף איתו זהויות. אבל למורת רוחו של אלווין, ״הנשיקה״ נזקפת לזכות סיימון וכל הבנות בבית הספר שועטות עליו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-40
פרק 40 - אורחים
בלהטו להעניק לדייב מנוחה נחוצה ביותר, אלווין מחליט להשכיר את הבית שלהם במסגרת חילופי בתים עם משפחה מהוואי. הבעיה היא שהאורחים מגיעים מוקדם, כשדייב עדיין בבית.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-41
פרק 41 - תיאוזילה
כשאלווין וסיימון מצוותים יחד לעבודה במדעים, אלווין יוצר בטעות שיקוי שהופך את תאודור לענק בגובה עשרה מטרים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-42
פרק 42 - חיי כלב
כל הילדים בבית הספר משוגעים על הכלבים הווירטואליים שיש להם בטלפונים החכמים שלהם. אבל כשכל הטלפונים נעלמים, אלווין מואשם בגנבה וצריך לעקוב אחרי הרמזים כדי למצוא את הפושע האמיתי ולטהר את שמו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-43
פרק 43 - הכדור הוא עגול
הצ׳יפמאנקס נואשים לנקום את ההפסד המשפיל של השנה שעברה, והם מתווכחים ביניהם מי הכי מתאים להוביל אותם לניצחון.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-44
פרק 44 - מציאות או לא
לאלווין נמאס לראות שכוכבי מציאות מאפילים על מעמדו כידוען. לכן, הוא מחליט להפוך לכוכב מציאות בעצמו. יש רק בעיה אחת, אלווין צריך לצלם את דייב ללא ידיעתו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-45
פרק 45 - שיאכלו פירורים
זו תחרות האפייה הגדולה, ואלינור הכינה את עוגת הדגל שלה והשאירה אותה בחוץ להתקרר. אבל בריטני ואלווין חוזרים הביתה, ואוכלים את העוגה מבלי להיות מודעים לחשיבותה! האם הם יצליחו לאפות את העוגה מחדש בזמן? או שמא חלומותיה של אלינור יתפוררו?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-46
פרק 46 - לכל הרוחות
הבנים דואגים שדייב יעביר את המשפחה לבית החלומות שלו ומחליטים לגרום לבית להיראות רדוף רוחות כדי לסכל את המכירה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-47
פרק 47 - אמנות לשמה
בתקווה להרשים את אלילת האופנה שלה, בריטני מתחילה לצייר. אבל האלילה שלה אוהבת את האמנות שלה רק אחרי שאלווין הורס אותה בטעות. כעת בריטני חושבת שהיא אמנית שמוכנה לתערוכה גדולה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-48
פרק 48 - אני אשרוד
כשאלווין נפצע, סיימון מחליט להתחרות בדרק בתוכנית מציאות בסגנון ״הישרדות״, שבה יש מקום למנצח אחד בלבד. האם הדרך היחידה לנצח היא לשחק מלוכלך?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-49
פרק 49 - הכוחות הנסתרים של אלווין
על מנת לגרום לתאודור לעשות כל מה שהוא אומר לו, אלווין אומר לתאודור שיש לו כוחות סודיים והוא יוכל להפוך זבל לממתקים. כשדרק גונב את הממתקים של תאודור, תאודור אומר לדרק שאלווין יכול לנקום בו באמצעות הכוחות הסודיים שלו. כעת אלווין צריך להתוודות או להתעמת עם דרק בדו-קרב.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-50
פרק 50 - מעוז הגברים
אלווין משוכנע שג׳ולי והבן שלה מנסים לעבור לגור בבית שלהם ומנסה מגוון דרכים לעצור את הפלישה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-51
פרק 51 - לאלווין יש ארנק חדש
כשאלווין הורס בטעות את התיק החדש האהוב על בריטני, הוא צריך למצוא דרך להחליף את הפריט האופנתי ״היחיד במינו״ באחד אחר. כישלונות רבים לאחר מכן, אלווין נאלץ לעשות משהו שעלול להרוס את המוניטין שלו לנצח.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-1-פרק-52
פרק 52 - וארבי
כשהצ׳יפמאנקס מוצאים גוזל שנפל מהקן, אלווין לא רוצה להיקשר אליו יותר מדי בהתחלה. אבל הציפור הקטנה משתחלת במהרה אל תוך הכובע של אלווין... ולתוך לבו, ויוצרת חברות בלתי צפויה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-53
פרק 53 - אהבת כלבלב
צ'יפמאנק מוזיקלי צעיר וברדקיסט ושני אחיו גדלים עם אביהם האנושי. השלישייה השובבה נקלעת לצרות, אבל בדרך לומדת המון שיעורים חשובים על החיים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-54
פרק 54 - אבא דרקון
תיאודור משקיע את כל כספו בביצת דרקון שמוכרים לו באינטרנט. הוא מאמין שהוא מגן הדרקון. חבריו מנסים לשמור עליו שלא ייפגע..
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-55
פרק 55 - לחברים בלבד
אלווין מלמד את חבורת החנונים לעמוד על שלהם מול בריון.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-56
פרק 56 - בחור חדש
לכיתה של אלווין מגיע בחור ששמו אמיל. אמיל ואלווין נעשים חברים טובים, אבל סדרת טעויות גורמת לסיימון ולתיאודור לחשוב שאמיל הוא עבריין נמלט.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-57
פרק 57 - מורה מחליף
אלווין צריך לשלם קנסות שצבר ברכבו הקטן, והוא מחליט לשמש מורה מחליף למוזיקה ולהכין עם הכיתה ארבעה שירים להופעה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-58
פרק 58 - סיימון המכשף
סיימון מנסה להעלות מופע קסמים שכונתי, אבל איש לא בא.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-59
פרק 59 - שעווה אמנותית
ג'נט מתייאשת, ואז נכנסים כל חבריה למרתון הפקת הסרט אמנית פסלי שעווה רוצה להכין פסל שעווה של דייב ושל הצ'יפמאנקס.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-60
פרק 60 - הסוכנת סמית
סיימון משתוקק להתקבל למערכת עיתון בית הספר, ואלווין מחליט לספק לו את סיפור השנה של בית הספר.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-61
פרק 61 - אורות. מצלמה. או או…
ג'נט רוצה להשתתף בתחרות הפקת סרט ב-48 שעות. דייב לא מצליח לשחק ואלווין נדחף לצילום.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-62
פרק 62 - בריטני חוטפת הגופות
כשבריטני משנה את גישתה אל אלווין, הוא משוכנע שעל גופה השתלטו חייזרים חוטפי גופות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-63
פרק 63 - דבר תמורת דבר
דייב מטיל על אלווין משימה, לסדר את המרתף. אלווין מבקש מתיאודור לעשות זאת ותיאודור מסכים תמורת כרטיסים למופע של טדי המדבר.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-64
פרק 64 - הלוחש לתינוקת
בת דודה של קווין באה לביקור עם שני אחיה התאומים בני השנתיים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-65
פרק 65 - בוא לרכוב איתי
לקראת מירוץ האופניים העירוני נעלמים כל זוגות האופניים של המתחרים. אלווין והשוטר השכונתי יוצאים לחקור את התעלומה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-66
פרק 66 - מאנק-מן
סיימון ממציא גיבור על ששמו מאנק-מן לקראת תחרות גיבורי על.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-67
פרק 67 - סוף שבוע מטורף
אלווין משכנע את דייב לקחת אותו לסוף שבוע של אבא ובן, שבו אלווין יקבע את התוכניות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-68
פרק 68 - למי צלצלו הפעמונים
במופע של אשף הפנוט, סיימון מתהפנט בלי ידיעתו, וכל צלצול של פעמון הופך אותו לתינוק בן שלוש.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-69
פרק 69 - מי שומע
סיימון ממציא טלפון נייד מזערי שנכנס לתוך האוזן. כשאלווין מפעיל את המכשיר מתברר שהוא קולט תדרי טלפונים סמוכים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-70
פרק 70 - מכשפה מחליפה
אחרי ליל כל הקדושים מגלים הצ'יפמנקס שכל הממתקים שאספו הוחלפו בפירות ובספרים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-71
פרק 71 - צרה כפולה
אלווין הסקרן לוחץ בטעות על כפתור במכונה החדשה שסיימון המציא ויוצר שכפול של עצמו, שובב אפילו יותר ממנו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-72
פרק 72 - שקרן שקרן
אלווין נאלץ לפטפט עם ילד שדייב עוזר לאביו ומסתבך בשקר אחד גדול.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-73
פרק 73 - קרפד נצמד
קרפד-נצמד הוא יצור בסכנת הכחדה. כשאחד מהם נצמד לפניה של בריטני, היא ואלווין מחויבים לשמור עליו עד שיגיע המומחה לקחת אותו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-74
פרק 74 - מעריץ סודי
קווין מאוהב במישהי ולא מגלה במי. אלווין בטוח שזאת אחת משלוש הצ'יפמנקיות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-75
פרק 75 - לא נשלח
לסיימון יש מורה קשוח למדעי המחשב. כדי לפרוק את התסכול שלו בבית, אלווין כותב כל מילה בדוא"ל למורה הקשוח. הדוא"ל נשלח בטעות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-76
פרק 76 - כדור התשובות
אלווין וסיימון מחליטים ללמד את תיאודור לומר "לא".
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-77
פרק 77 - תיבת נגינה
החתולה של המנהלת הולכת לאיבוד ותיאודור רוצה לנחם אותה ונותן לה תיבת נגינה מהמגירה של דייב.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-78
פרק 78 - משלוח מיוחד
דייב משאיר את הבנים בלא השגחה בתנאי שיתנהגו יפה, אבל תיאודור נשלח בטעות בתוך קופסה בדואר.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-79
פרק 79 - מיס סמית מסתתרת
אלווין משגע את המורה סמית, והיא עוזבת הכול ומפסיקה ללמד. במקומה מגיע לכיתה רס"ר קשוח, וכולם שולחים את אלווין להתנצל ולהשיב אותה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-80
פרק 80 - אימת מפלצת
אלווין מסרב להודות שהוא פוחד מסרטי אימה.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-81
פרק 81 - בנות-על
בריטני ואלווין מתערבים שג'נט תוכל להמציא בעבור הבנות אביזרים של גיבורות על, בדיוק כמו שסיימון ממציא בעבור הבנים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-82
פרק 82 - נשאר כיתה
המורה מאיימת שאלווין יישאר כיתה אם ייכשל במבחן המסכם.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-83
פרק 83 - זאת המסיבה שלי
קווין רוצה לערוך מסיבת יום הולדת מגניבה, אלווין מתנדב לארגן לו מסיבת פיינטבול שאיש לא ישכח.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-84
פרק 84 - בקצב שלהם
אלווין מרגיש שהוא זקוק למחשב הכי חדיש שיש, וכשדייב מסרב לקנות אותו הוא מחליט לאלתר ולבנות אחד בעצמו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-85
פרק 85 - אנחנו הצ'יפמנקס
ההופעה של הצ'יפמנקס מבוטלת ובמקומה שכרו מנהלי התאטרון את ההיפ-מנקס. אלווין ואחיו מגלים עליהם עובדה מעניינת.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-86
פרק 86 - הריקוד שלי
אף אחד לא רוצה להתנדב לארגן את מסיבת הריקודים בבית הספר. אלווין ודרק נאלצים לעזור.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-87
פרק 87 - ממלאת מקום
בריטני היא עוזרת המנהלת, אבל דווקא לקראת יום ההורים היא נפצעת ברגל וצריך למצוא לה ממלאת מקום. האם ג'נט יכולה להיכנס לנעליה של בריטני?
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-88
פרק 88 - מלכודת הורית
המורה לדרמה מטיל על הילדים משימה לבנות דגם של תאטרון.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-89
פרק 89 - אבירים
המורה סמית מלמדת על אבירים ומבקשת מכולם לבצע משהו אבירי בסוף השבוע.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-90
פרק 90 - מאלף הנחשים
דייב צריך ללוות את הכיתה בטיול למרכז הזוחלים. אלווין יודע שדייב מפחד מנחשים ופוחד מבושות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-91
פרק 91 - סרטון ויראלי
סרטון קצר של הצ'יפמנקיות בגרסת כיסוי לשיר של הבנים נעשה ויראלי וזוכה ליותר ממיליון צפיות.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-92
פרק 92 - האחים דאגארק
אלווין, סיימון ותיאודור מחכים בקוצר רוח לסרט הבא בסדרת "האחים דאגארק".
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-93
פרק 93 - שקופים
סיימון ממציא חליפה מעלימה, וכשאלווין לובש אותה הוא נהייה שקוף. כשהרוכסן נתקע אלווין פוחד שהוא לא ייראה עוד לעולם.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-94
פרק 94 - משאלה מכוכב נופל
תיאודור מבקש משאלה מכוכב נופל, וכולם מנסים להגשים לו אותה,אף שהוא מסרב לגלות מהי.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-95
פרק 95 - הגן הסודי של ג'נט
ג'נט רוצה להקים גינת ירק בחצר בית הספר אך לא משיגה אישור לכך מהמנהלת. בוקארטר מנצל את העניין לטובתו.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-96
פרק 96 - מחפשים את המטמון
אלווין מוצא מפת אוצר בין הספרים של הגברת קרונר. הוא יוצא עם תיאודור ועם הבנות לחפש את האוצר.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-97
פרק 97 - הוא אמר, היא אמרה
מישהו הפעיל את מתזי הכיבוי בבית הספר. לאלווין ולבריטני יש שתי גרסאות שונות לגמרי בנידון.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-98
פרק 98 - מתקפת הזומבים
דייב לא מרשה לאלווין לצפות בסרטי זומבים, אבל מתברר שלגברת קרונר השכנה יש דעות משלה בנושא.פרק 99 - מחנה קיץ
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-99
פרק 99 - מחנה קיץ
אלווין רושם את הצ'יפמנקס למחנה קיץ יוקרתי, אך מתברר שיש שני מחנות בעלי שם זהה, של שני אחים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-100
פרק 100 - יום רביעי קדחתני
בבוקר של יום קדחתני אלווין וג'נט מתעוררים לתוך סיוט משותף.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-101
פרק 101 - קללת האמת
אלווין חומק מכל צרה בעזרת שקרים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-102
פרק 102 - כוונות טובות
ביום האהבה מנסה תיאודור לעודד את צ'יזי המדוכא משום שהבנות לא מתייחסות אליו. הוא שולח לו מסרון בשם בדוי של בת, ומשם הדברים הולכים ומסתבכים.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-103
פרק 103 - הזמן עף
אלווין בטוח שסיימון בנה מכונת זמן והוא תקוע אי שם בעבר.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-2-פרק-104
פרק 104 - מתיחות בטלפון
בעזרת תוכנת מחשב של סיימון מנסים הצ'יפמנקס לאתר את מי שמטריד אותם במתיחות בטלפון.העניינים מסתבכים כשהם מגיעים אל סוכן מיומן ומסוכן.
11 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-105
פרק 105 - אלווין נגד גוליית / הבן המועדף
טימי משכנע את קוזמו וונדה שיצאו לבלות וישאירו אותו להשגיח על פוף התינוק. טימי שונא להסתפר ומבקש שיהיה לו שיער בעל אישיות משלו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-106
פרק 106 - להתחיל מבראשית/תעודות סיום
סיימון נכשל במבחן ונקלע למשבר נפשי. אלווין משוכנע שסיימון יוצא מדעתו והוא נחוש בדעתו לעזור לו. המורה סמית מודיעה לתלמידים שתעודות המחצית יישלחו לבתיהם במהלך סוף השבוע. אלווין חושש שדייב יכעס עליו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-107
פרק 107 - שומר החתולים /מכורים
דייב אוסר על הצ?יפמאנקס לעזור לאחרים כדי שיוכלו להתרכז בשיעורים ובמבחנים שלהם. הבנות מאתגרות את הבנים בניסוי פסיכולוגי שבו הם אמורים להישאר בחדר עם הדבר שהם מכורים לו, ולא להתפתות לגעת בו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-108
פרק 108 - הורסוריטיס/דג ושמו הנרי
החבורה מתעצבנת על שאלווין תמיד הורס להם את הצפייה בפרק החדש של ?פלישת החייזרתולים?. תיאודור זוכה בדג זהב ביריד הכיופימים אבל למחרת אלווין וסיימון מגלים שהדג מת, והם מחליטים להחליף אותו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-109
פרק 109 - תינוק תשתוק/בלט זה לחלשים
כולם מקבלים משימת שיעורי בית לדאוג לבובת תינוק מכנית, אבל התינוק שאלווין ובריטני מקבלים מתגלה כבעייתי במיוחד. אלווין והבנים מזלזלים בשיעורי הבלט של הבנות, והמאמן דופקינס מכריח אותם להשתתף בשיעורים.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-110
פרק 110 - אחי, איפה אתה?/הטבלה
אלווין חושד שסיימון הלשין עליו לדייב. הוא אומר שהוא לא רוצה לראות עוד את סיימון לעולם. הבנות בבית הספר רוצות לבחור מי הצ'יפמנק הכי חמוד. הן עורכות טבלת ניקוד, ואלווין מתאמץ במיוחד כדי לגלות מה הוחלט.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-111
פרק 111 - המתנה/תיאודור יחליט
לכבוד יום הולדתו של דייב, תיאודור סורג לו אפודה צבעונית. הבגד הקטנטן עולה על דייב בקושי, אבל כדי לא לפגוע בתיאודור הוא יוצא בבגד לפגישת עבודה חשובה ביותר. תיאודור מוצא כרטיס לוטו זוכה.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-112
פרק 112 - הבלש והצייר/יום המזל
מישהו צייר ציור קיר ענקי על קיר בית הספר. סיימון מחליט לחקור את העניין ולחשוף את העבריין. תיאודור מוצא עלה תלתן מיוחד, ומאותו הרגע המזל מאיר לו פנים. אבל בד בבד לאלווין יש מזל רע במיוחד.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-113
פרק 113 - סקרנות מופרזת הורסת/טפילים
סיימון יוצא למחנה מדעים, משאיר בבית חבילה סגורה ומבקש שאיש לא יפתח אותה עד שישוב. מכת טרמיטים פוקדת את ביתה של הגברת קרונר, והיא עוברת לגור אצל דייב והצ'יפמנקס.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-114
פרק 114 - הנמלטים/צ'יפמנק שרלוק
למרות שדייב אסר עליהם לשחק בכדור בתוך הבית, אלווין ואחיו ממשיכים לשחק בסלון, ושוברים את הטלביזיה החדשה של דייב. הדובי של תיאודור נעלם, וג'נט מחליטה להפוך לשרלוק הולמס, כשאלינור היא ווטסון שלה
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-115
פרק 115 - יום העצמאות/הפכים נמשכים
אלווין מחליט שדייב יותר מידי שולט בכל מה שקורה בבית, והוא משכנע את אחיו לצאת לעצמאות ולעבור לבית חדש על העץ. אלווין מפריע לניסוי של סיימון, וגורם לשניהם להידבק זה לזה.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-116
פרק 116 - אימא זמנית/גומה קדמית בשבילך
לאלווין ואחיו נמאס להישאר כל פעם עם בייביסיטר אחרת כשדייב נוסע לעבודה. הם שוכרים אימא זמנית. אלווין מחליט להשתתף בתחרות גולף כדי להרוויח כסף גדול, ולהפתעתו, הוא צריך לשחק בתחרות עם המורה שלו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-117
פרק 117 - בית ספר נטוש/זה הגיע מהחלל
בבית הספר מסובבת שמועה שהרוח של מייסד בית הספר, מסתובבת במסדרונות. אלווין שוכח להכין עבודה לבית הספר, ומחליט סתם להרים אבן מהאדמה, ולספר שזה מטאוריט שהגיע מהחלל.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-118
פרק 118 - ערב בנות/הפיכת שולחן
דייב יוצא עם הבנות, והן מעבירות אותו שיעורים חשובים בכל מה שקשור להישרדות בטבע. אלווין משכנע את סיימון לערוך מבחן איי קיו, כדי להוכיח שהוא חכם יותר מסיימון, וכשהתוצאה מגיעה, זה מפתיע את כולם.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-119
פרק 119 - אתחול דייב/חיידקים
כדי לא ללכת למורה פרטי, אחרי שדייב חוטף מכה ומאבד את הזיכרון, אלווין מכניס למוח של דייב רעיונות חדשים לגמרי שיתאימו לו לאחים שלו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-120
פרק 120 - נקמתו של הדובי המדבר/שבלול פאלוזה
אלווין לא מרשה לתיאודור להביא את הדובי שלו לבית הספר, כדי שזה לא יביך את אלווין. כדי שתיאודור יעזור לאלווין, אלווין ממציא חג חדש לגמרי, ומשכנע את תיאודור שזה חג אמיתי.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-121
פרק 121 - זינוק פיצה/ימי הזוהר
אחרי שהפיצה שלהם מתעכבת להגיע, סיימון ממציא רחפן מיוחד שאופה את הפיצות, וגם מביא אותם לבתים. אלווין ואחיו מוצאים תקליטים ישנים במרתף, בהם מופיעה התמונה של דייב.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-122
פרק 122 - ההחלפה/ילד העיתונים
אחרי שלייל גנב כסף מהקופה של מר רנדל, והחליף בטעות את התרמיל שלו בתרמיל של תיאודור, אלווין ואחיו, יחד עם השוטר, יוצאים לבצע החלפה. העיתונים לא מגיעים לבית של דייב, והוא מסרב לשלם עליהם.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-123
פרק 123 - מעבר ליקום/הטיפים של בריטני
אלווין מתערב עם בוקרטר שחייזרים כן קיימים, ואחרי שהוא לא מצליח להוכיח את זה, הוא מחליט לזייף חייזרים. בריטני עורכת בלוג אופנה, אבל כשהיא חולה, ג'נט מחליטה להחליף אותה ומשנה את אופי הבלוג.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-124
פרק 124 - מלכת הדבורים/ורד בכל שם שהוא
סיימון עושה מחקר על צמח, שפועל בצורה שונה, על פי הצלילים שהוא משמיע לו. בריטני פוחדת מהדבורים בכוורת בחצר, ומתקשרת למדביר שיסלק אותה.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-125
פרק 125 - החור השחור/הבקתה הרדופה
סיימון צריך להחליט איזה מהדברים הוא צריך להשאיר בבית, ומאלו דברים הוא צריך להיפטר. דייב לוקח את הצ'יפמנקס לחופשה ביער, והם מתארחים בבקתה.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-126
פרק 126 - השטן לובשת רודנטיה/יום קריירה
בריטני מתקבלת לעבודה אצל מעצבת בגדים, רודנטיה, אבל מבינה שהעבודה היא לא בדיוק מה שהיא קיוותה שתהיה. דייב מגיע לכיתה כדי לספר על העבודה שלו, אבל הוא משעמם את כל הכיתה, ומבייש את אלווין.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-127
פרק 127 - אבודים במחנה החלל/שוקו סופר חם
סיימון, תיאודור, ג'נט ואלינור יוצאים למחנה חלל. אלווין מכין שוקו לכיתה, ותיאודור לא מתאפק ושותה אותו, וגם שורף את הלשון.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-128
פרק 128 - מסיבת הפיג'מות הראשונה של תיאודור/שומר
תיאודור הולך למסיבת הפיג'מות הראשונה שלו, לבד, ואלווין מלמד אותו איך להסתדר שם. אלווין מחליט שהוא צריך שומר ראש, ומשכנע את תיאודור להיות שומר הראש שלו.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-129
פרק 129 - בלשים גדולים/גיבורת הגיטרה
לגב' מילר נגנבים דברים מהבית, ואלינור מחליטה יחד עם תיאודור לנהל חקירה כדי לגלות את הגנב. גב' סמית רוצה ללמוד גיטרה וסיימון מציע לה ללמוד לנגן אצל אלווין.
21 דק'
אלווין-והצ׳יפמנקס-עונה-3-פרק-130
פרק 130 - צוות סי/נשף בת-אבא
כל החברים יחד, משחקים בקבוצת בייסבול, ומנסים למצוא דרך לנצח במשחק. הבנות רוצות לבקש מדייב לקחת אותן לנשף בת-אבא, אבל אלווין מחליט שהן לא יהיו מוכנות לחלוק את דייב והמצב מסתבך.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-131
פרק 131 - הבובה/קשר דם
לפני שנה איבד תאודור את בובתו האהובה. בדרך מסתורית היא חוזרת אליו, ומתחילה לגלות סימני חיים. אלווין ותאודור נלהבים מהאפשרות שדייב הוא צאצא של מלך או אציל, ומחליטים לערוך לו בדיקת די. אנ. איי.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-132
פרק 132 - הייעוד של תאודור/ג'נט הגמלונית
תאודור מחליט לגלוט מה היא התשוקה שלו בחיים. הוא נעזר בשאלון באתר אינטרנט כדי לקבל הכוונה. לג'נט פתאום מסתבכות הידיים והרגליים, והיא הורסת הופעה שלמה של הצ'יפמאנקס בלי כוונה.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-133
פרק 133 - הבייביסיטר האמיץ/העוזר של אלווין
אלווין מפסיד בהתערבות וצריך לשמור על נוויל, אחיו המעצבן של בוקרטר. קווין הוא די. ג'יי. יוצר, ורוצה להיכנס לתעשיית המוזיקה. אלווין מציע ללמד אותו את סודות המוזיקה, בכך שיהפוך לעוזרו האישי.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-134
פרק 134 - מסתוריונים/העורב אכל לי את המבחן
לאלווין וסימון יש מועדון סודי. כשתאודור מגלה אותו הוא מתחנן להצטרף. האם תאודור יצליח לשמור על סודיות מוחלטת? : דייב מבטיח לאלווין שאם יצליח במבחן במדעים, הוא ייקח אותו ואת אחיו לפארק המים.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-135
פרק 135 - סימון אמר/לשיר כמו ציפור
במסגרת ניסוי במדעי החברה, סימון מחליט לבדוק מה יקרה אם לא יעצור את אלווין בכל פעם שיחליט לעשות שטויות. אלווין מחליט שהוא כוכב גדול ולכן מציב לסוכן של הלהקה רשימת דרישות מופרכת.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-136
פרק 136 - פיראטים/שיא עולמי
בליל סופה, דייב מתקשר מהדרך, הקו מקוטע, אבל האחים מצליחים להבין שעליהם להגן על תיבת אוצר. בחנות הספורט המקומית יש מבצע מלהיב – מי שיצליח לשבור שיא עולמי, יזכה במשקפי מציאות מדומה מדהימים.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-137
פרק 137 - האוטובוס/השעשועון
אלווין משכנע את דייב לקנות אוטובוס שיוצא משליטה. אלווין והצ׳יפמנקס משתתפים בשעשועון מסוכן במיוחד.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-138
פרק 138 - טיפול משפחתי/קפסולת זמן
דייב מקבל ביקורת ממטפלת משפחתית על הצעקות שלו. הצ׳יפמנקס מנסים להחליט מה להכניס לקפסולת הזמן בבית הספר.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-139
פרק 139 - תאודור נגד הרובוט/צריף הקסם
תאודור מתגלה ככוכב עולה במחניים. הבנים מוצאים צריף קסום שמעניק להם את כל המתנות שהיו רוצים לקבל.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-140
פרק 140 - תאודור האח הגדול/ביטחון עצמי
תאודור מגלה שהוא האח הבכור במשפחה ומנסה להתנהג בהתאם. תאודור מקבל קצת ביטחון עצמי מאלווין וחושב שהוא אלוף במיני-גולף.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-141
פרק 141 - פרס מקל הזהב/יום מחלה
דייב חושב שהוא מועמד לפרס יוקרתי והציפמנקס מתקשים להגיד לו את האמת. אלווין מזייף מחלה במטרה ללכת לכנס אבל דייב חושד בו מאוד.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-142
פרק 142 - התלמיד האורח/הפתעה ידועה מראש
דייב מארח תלמיד אורח ממדינה אחרת והבנים חושדים שהוא זומם משהו. בריטני מארגנת לעצמה מסיבת הפתעה
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-143
פרק 143 - שיעור באמנות/ההתאהבות
סיימון לא מצליח להשתחרר וליצור אמנות. סיימון נעזר בתאודור כדי לכבוש את ליבה של מאנדי הבייביסיטר
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-144
פרק 144 - הנעל המתאימה/כאב מלכותי
אלווין לא מקבל את התפקיד הראשי בהצגת בית הספר, וכשהמורה לדרמה אומר לו לשחק תפקיד הסנדלר עד הסוף, אלווין מגזים כמו תמיד. בריטני משכנעת את כולם שהיא נצר למשפחה מלכותית, ומצפה שכולם יתנהגו בהתאם.
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-145
פרק 145 - בין החבל והמקום הקשה/יום העולם
המאמן מרחיק את תיאודור ממבדקי הכושר, כדי שלא יהרוס את הרמה של בית הספר. דייב עוזר לו לשפר את הכושר / אלווין מקבל משימה ביום העולם על מדינה שאיש לא שמע עליה, ומנסה לשכנע את החברים להחליף איתו מדינות
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-146
פרק 146 - תגובה אלרגית/רישיון ללמד
בזמן שהוא עוזר לאלינור להתאמן לקראת תחרות אפייה, תיאודור מקבל תגובה אלרגית מסוכנת. / אחרי התקף של כינים בבית הספר, כולם נשארים בבית, ודייב צריך להיות המורה הזמני שלהם
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-147
פרק 147 - מסיבת חיות בית/דר' זאפ נגד ילד אלקטרו
אלווין מבטל את הבייביסיטר שלהם, והבנים נשארים לבד בבית בזמן שדייב לא נמצא. מהר מאד, המצב יוצא משליטה / אחרי שנפגע על ידי ברק, תיאודור משוכנע שהוא צריך להיות רע כדי לחיות כמו דר' זאפ המרושע
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-148
פרק 148 - קרב מגה קפיצות/הבחור הרכלן
אלווין משכנע את אחיו לעשות קרב קפיצות גדול, וכל אחד מהם יוצא עם נזק רציני / עיתון בית הספר לא פופולרי, עד שמישהו סודי מעביר מאמרי רכילות על כל התלמידים
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-149
פרק 149 - השימפנזה/בדיחות אבא
ג'נט מגלה שבבית בל בו-קרטר יש קוף שימפנזה שכלוא בכלוב, ומשכנעת את כולם לעזור לה לשחרר אותו / דייב מנחה ערב התרמה בבית הספר, וצריך לספר בדיחות. אלווין מוכן לעשות הכול כדי למנוע ממנו לעשות את זה!
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-150
פרק 150 - הצ׳יפמנקס הנבחר/דנגוס כפול
למרות האיסור מסיימון אלווין חובש את משקפת המשחק הוירטואלי וצריך להילחם כדי לשחרר את הפיקסים / אח של השוטר דנגוס מגיע לעיר ומשפיל את אחיו בפני כל השוטרים. הצ'יפמנקס עוזרים לו לרכוש מחדש את כבודו
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-151
פרק 151 - היום האחרון של הקיץ/הרובוט הכי קטן
אלווין מכין רשימה של פעילויות לקיץ, אבל נתקע במשחק הוידיאו שלו. עכשיו, ביום האחרון לחופשה, הוא מנסה לעשות את כל הדברים שתכנן ביום אחד / סיימון ממציא רובוט ומשביע את אלווין שלא יספר עליו לאף אחד
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-152
פרק 152 - אתה טרול/חיי מסיבות
כדי שדייב לא יראה את הביקורות שכתבו עליו באינטרנט, הצ'יפמנקס מחליטים להחביא את המחשב שלו / הצ'יפמנקס לא מוזמנים למסיבה של בוקרטר, ומחליטים בכל זאת להגיע אליה, אבל עולים על הספינה הלא נכונה
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-153
פרק 153 - חולה כמו צ׳יפמנקס/אינסטנט גרם
בריטני מעבידה את האחיות שלה, כשהיא מקוררת, ואלינור מחליטה להתנקם בה על זה / דייב רוצה להוריד לטלפון שלו אינסטנט גרם, אבל אלווין פוחד שהוא יעשה לו בושות
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-154
פרק 154 - עכברים וצ׳יפמנקס/סיימון מציל את העולם
בשיעור מדע, ג'נט מקבלת עכברה שהיא צריכה לשמור עליה, עד שהנחש של בוקרטר יקבל אותה כארוחה, אבל הבנות מתאהבות בעכברה / סיימון יוצר לולאת זמן, ועכשיו הצ'יפמנקס צריכים למצוא דרך לשבור אותה
21 דק'
אלווין-והציפמאנקס-עונה-4-פרק-155
פרק 155 - היום החופשי של גיזמו/לא משועמם
סיימון יוצא לטיול ונותן לג'נט לשמור על גיזמו כדי שאלווין לא יהרוס אותו, אבל אלווין מחליט שהוא חייב שגיזמו יהיה איתו / אלווין משועמם ומציק לדייב, שמחליט לקחת ממנו את הטלפון כדי שימצא עוד דברים לעשות
21 דק'

סדרות נוספות