המובילים

2007 |

3 עונות

משפחת דגני היא משפחה מוזרה ומצחיקה שניהלה אורח חיים רגיל יחסית. יום אחד פסנתר כנף נפל על מוטי, אב המשפחה. עד אותו רגע מוטי ניהל עסק הובלות מצליח שהכניס לא מעט כסף למשפחה. עכשיו האמא בתיה (אוולין הגואל) מקבלת לידיה את העסק. מכאן הוא הופך מעסק מצליח לעסק קטן וכושל.

לבתיה אין מושג בהובלות, היא הייתה רגילה לחיות את החיים הטובים. כעת נשארה עם חובות ומנסה לחמוק ממנהל הבנק הרשע, דוד לוציפר (גיא לואל), שמנסה לעקל את העסק. בתיה מבינה שהיא חייבת להציל את העסק ומגייסת אליה את שלושת ילדיה:

יפעת (ליאת הר לב) – הבת הצעירה במשפחה ונהגת המשאית של החברה. יפעת בכלל רוצה לחסוך ולטוס להודו, אבל עסוקה בלהשיג כמה שיותר הובלות לעסק המשפחתי הכושל.
תומר (יובל סטוניס) – הבן הבחור ומנהל החברה אחרי מותו של אביו. תומר מנסה להיות איש עסקים מצליח – אבל תוכניות לחוד, ומציאות לחוד. הוא מאוהב בחברה הכי טובה של יפעת, דפנה (שמרית לוסטיג).
שרון (בן פרי) – האח האמצעי והלא ממש חכם, חולם להיות שחקן אבל בינתיים עובד כאחד המובילים בחברה. 

למסע להצלת החברה הם יוצאים עם ואלרי (קלים קמנקו), המחסנאי של חברת ההובלות. ואלרי ננעל במחסן במשך שנה ולבסוף ניצל על ידי שרון, ומזל שכך – כי ואלרי תמיד עוזר לחברה למצוא את הפתרונות לבעיות שלהם. 

הצטרפו למשפחת דגני במסע להצלת העסק המשפחתי כנגד כל הסיכויים. בכל פרק תקבלו הצצה נוספת לחיים שלהם בעבר ובהווה. יחד עם הובלות חדשות שמביאות בעייות חדשות, סיטואציות מצחיקות ודינמיקה משפחתית קורעת!

49 פרקי הסדרה נפרסו על פני 3 עונות ושודרו בין השנים 2007 ל-2009 בערוץ לוגי. לסדרה תוכננה עונה רביעית שבוטלה לאחר מותו של השחקן שמגלם את ואלרי (קלים קמנקו), שנפטר בשנת 2011 ממחלת הסרטן. 

שחקנים:

ליאת הר לב, יובל סטוניס, בן פרי, אוולין הגואל, קלים קמנקו, שמרית לוסטיג, גיא לואל

פרקי העונה

משפחת דגני מנסה להתאושש מהמוות הפתאומי של אב המשפחה, ובו זמנית לתפוס את המושכות של עסק ההובלות שניהל ולהציל אותו. לכל הקשיים שבדרך מצטרף גם הרצון של מנהל הבנק לעקל את העסק בעקבות חוב שצברו.בכל פרק נצה להובלה חדשה, לפעמים מטורפת ולפעים בלתי אפשרית.
משפחת דגני היא משפחה מוזרה ומצחיקה. האמא בתיה (אוולין הגואל) קיבלה לידיה את עסק ההובלות של האבא שהלך לעולמו בטרם עת (נפל עליו פסנתר..). אין לה מושג בהובלות ועכשיו כשהיא נותרת לבדה עם חובות ומנסה לחמוק ממנהל הבנק הרשע (גיא לואל) היא חייבת להציל את העסק. לכן שלושת ילדיה נאלצים להתגייס לעזרתה: יפעת, שרון ותומר. יפעת היא בעלת הרישיון למשאית, והיא מצליחה להוציא אותנו בכל פרק להובלה חדשה, לפעמים מטורפת, לפעמים בלתי אפשרית.
בעונה השלישית של המובילים, יפעת מחליטה כי היא חייבת ללמוד להיות "קול", רק על מנת לגלות כי להיות מי שאתה, זה קצת יותר חשוב. תומר ודפנה עושים את צעדיהם הראשונים כזוג, וזה לא קל, במיוחד כאשר תומר עסוק כל הזמן בהמצאות חדשות. הקפטן, אביה של דפנה, מגיע ממסעותיו מעבר לים, ומייד מתחיל לחזר אחרי בתיה. ואילו יפעת נאלצת להתמודד עם חיזוריו הנלהבים של מיכאל דרדלה, אשר מעריץ אותה מאז כיתה ג'. וחוץ מזה, ראש העיר החדש, לוציפר, מתעלל בדגנים בדרכים מקוריות במיוחד. ובסיום עונה מפתיע, האוצר העתיק של משפחת דגני, סוף-סוף נחשף.
המובילים-עונה-1-פרק-1
פרק 1 - המשפחה שלי
תכירו את יפעת, תומר ושרון. שלושה אחים מרוששים שנאלצים להקים מחדש את חברת ההובלות של המשפחה. כסף, מזל, כשרון- את כל זה אין להם. אבל שום דבר לא ימנע מהם להציל את העסק של אבא! או שלא...
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-2
פרק 2 - העסק של אבא
תומר הצליח להציל את הלקוח האחרון וכולם יוצאים למסע הזוי ברחבי הארץ בעקבות הובלה מסתורית. בינתיים בבית בתיה מכירה חבר חדש- המטאטא. וגם: למי יש מוח גודל יותר, לשרון או לדבורה? האם דבורים באמת מזמזמות?
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-3
פרק 3 - אויבים חדשים
רוח רפאים בעלת מבטא רוסי כבד רודפת את שרון בחלום, או כך הוא חושב. תומר קובע דייט עם דפנה - ההורסת שבבחורות ומגלה שאין בעולם אהבה כמו אהבה של סבתא. ומה קורה כשאוכלים שנה שלמה רק סוכריות מנטה?(כע)
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-4
פרק 4 - חתול המוות
תומר ויפעת צריכים להוציא חתול מדירה, האם הם יצאו משם בחיים? הכל תלוי בשרון, שצריך להתגבר על הפחד הכי גדול שלו ולהציל את המצב. וגם: למה לחתולים יש שפם? למי יש זכרון טוב יותר - לחתול או לשרון?(כע)
24 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-5
פרק 5 - הישרדות
תומר, שרון ויפעת ננעלים בתוך אולפן הקלטות. מה ייצא להם מזה? להיט היסטרי או הנשמה? בתיה מפתחת רגשות אימהיים ומגלה שאמא יש רק אחת. וגם: איך עוברים גלי הקול ומה הם בכלל? בשביל מה צריך תופים בחיים?(כע)
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-6
פרק 6 - טירונות בנים-בנות
תומר ושרון עושים הובלה לצבא. יפעת פוגשת את אהבת חייה לשעבר ובתיה סתם תקועה בתוך קיר זכוכית עם ואלרי. וגם: מה זה רס"ר? מה זה ראדר? מי זאת רות סוף? ומה הקשר לקואלת האקליפטוס המצויה?
25 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-7
פרק 7 - חסרי כשרונות צעירים
תומר מארגן מופע כשרונות צעירים. שרון כותב סטנדאפ שיגרום ליפעת להתחבא במערה בשנים הקרובות, דפנה מגלה שמצחיק או עצוב, זה רק עניין של פרספקטיבה. וגם: האם צחוק באמת יפה לבריאות למרות שהוא מדבק? כמה פעם צוחקים ביום? ומה קורה כשאלוהים פותח בקבוק ספרייט?(כע)
25 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-8
פרק 8 - הספר של בתיה
מי היה מאמין, אבל בתיה כתבה פעם ספר. ולא סתם ספר, אלא ספר שיכול לשנות ליפעת את החיים, אם רק יתנו לה לקרוא בו. שרון מביים סרט, רק חבל שהוא לא יודע שכוונות טובות לא מספיקות ושצריך גם קצת כשרון. וגם: מי עשה סרט באורך 8 שעות? מיהם האחים לומייר? מה זה בום ומי גר חודשיים באוטובוס?(כע)
25 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-9
פרק 9 - בתיחקור
מי גנב את התמונות היקרות מהמוזיאון? בתיה לא מספיקה להלשין ויפעת בכלל מאוהבת בשליח הפיצה. האם כולם ישברו תחת החקירה וישלחו למאסר? וגם: מי צייר סלע מרחף באוויר ולמה? למי נוזלים כל השעונים? ומה יותר סוריאליסטי - הפרק או הציורים של דאלי?(כע)
22 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-10
פרק 10 - החבילה
דפנה שומעת בפעם הראשונה בחייה את המילה "לא" כשתומר לא מרשה לה לפתוח חבילה מסתורית שהגיע למשרד. בתיה מאבדת את שפיותה לאט, אבל בטוח, כשיום האם מגיע והיא מחכה למתנות שלא מגיעות. וגם: מהו הכתב העתיק בעולם? כמה סימנים היו בכתב החרטומים? וכמה בכתב הסיני? ומי זה ואלרי, למען השם?(כע)
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-11
פרק 11 - הקוסם
כשקוסם אומר לא לגעת בדברים שלו, כדאי מאוד להקשיב לו. תומר מוכיח לשרון שאין דבר כזה קסם אמיתי ושרון הופך לארנב! בתיה מתחילה ללכת לקבוצת תמיכה של מכורים לקניות. וגם: מה ההבדל בין שפן לארנב? לאיזו חיה יש בן זוג לכל החיים?(כע)
22 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-12
פרק 12 - ההובלה ה 13
יש דבר כזה "מזל רע" או שזה סתם החיים של תומר, שרון ויפעת? כולם עושים הובלה במפעל למראות ומנסים להוכיח לואלרי שאין דבר כזה מזל רע. יפעת מגלה כמה פעמים היא יכולה לשפוך על עצמה קפה בפרק אחד. וגם: למה האלפקה יורקת? איך בונים מראה? מה כל כך נורא במספר 13 ולמה אסור ללכת על הכביש?(כע)
22 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-13
פרק 13 - שלדים בארון
בחורים נורמליים - אגדה או דבר שקיים במציאות? יפעת יוצאת עם עופר, הבחור הכי נורמלי בעולם עד שתומר ושרון מגלים שקיים סיכוי שהוא אולי רוצח סדרתי. וגם: ממה מייצרים פסנתרים? כמה עצמות יש בשלד? מה מצאו באתיופיה וכמה עולה קרם פנים?(כע)
23 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-14
פרק 14 - מפעל השוקולד
ואלרי מתריעה על הובלה במפעל לשוקולד גדול ומסתורי. יפעת ודפנה פוגשות את יפעת, חברה ותיקה מהכיתה ומתחרטות על כל רגע. וגם: מהי חמאת קקאו? כמה כסף מוציאים בשנה על שוקולד? והאם סוכריות מתפוצצות באמת מתפוצצות?(כע)
25 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-15
פרק 15 - הובלות אקספרס
מי גונב למובילים שלנו את כל ההובלות? תומר, יפעת, שרון ובתיה מאחדים כוחות ויוצאים למשימה חשאית שתנטרל את חברת "הובלות אקספרס" לנצח. וגם: למה חשוב לעשות ספורט? מהו השריר החזק בגוף? ומה תומר עשה לברביות של יפעת?(כע)
25 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-16
פרק 16 - הסוד של תומר
תומר לא מצליח להירדם כבר כמה ימים והולך למעבדת שינה, ומגלה שלא רק לו יש סודות אפלים. שרון נבחן לתפקיד בהצגה על חייה של נינט וואלרי נוסע לאפריקה לאלף תנינים. וגם: מהי שינה זעירה? איזה חיה ישנה בעמידה ומה הקשר לעפר שכטר?(כע)
24 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-17
פרק 17 - המסיבה
חברת ההובלות במשבר והבלאגן משתולל. אז כמה פסיכולוגים צריך כדי להתמודד עם שלושה פסיכים? תומר, שרון ויפעת הולכים לטיפול כדי לברר מה בדיוק קרה להם. וגם: מה זה פזצטא ובשביל מה זה טוב? באיזו טמפרטורה קופאים המים? ומי זה צביקה פיץ?(כע)
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-18
פרק 18 - לפעמים חלומות מתנפצים
היום זה היום שבו כל החלומות יתגשמו. המזל הטוב מגיע ושרון, תומר ויפעת לא מתכוונים לפספס את זה. וגם: מה מיוחד בחומה הסינית? מהו הריקוד הפופולרי ביותר בארגנטינה? והכי חשוב: מה יקרה לחברת ההובלות? את זה תגלו בפרק הבא..(כע)
26 דק'
המובילים-עונה-1-פרק-19
פרק 19 - השיבה להודו
האם זה הסוף של חברת "מוטי הובלות"? כולם צריכים להשיג תוך יום אחד מאה אלף שקל כדי שמנהל הבנק לא יעקל את החברה. וגם: מה זה רובל? איפה נמצא הטאג' מאהל? ואיך נראה מוטי? הכל - בפרק המפתיע, המרגש והאחרון של המובילים.(כע)
25 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-20
פרק 20 - הרהיטים שבלב
משפחת דגני חוזרת מהודו ומגלה כי תומר מכר את כל הרהיטים שלהם על מנת לממן המצאה טיפשית במיוחד. הם היו יושבים וחושבים מה לעדות אם רק היה על מה לשבת... מה הם יעשו? איך זה קשור לתיאטרון? מה מחכה לשרון בסוף התור הארוך? ואיפה ואלרי?
23 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-21
פרק 21 - עבודת נמלים
שרון מוצא את עצמו בתחרות הכישרונות "משהו נולד", יפעת תוהה אם יש לה עתיד ב"מוטי הובלות", ורק תומר צריך להתמודד לבדו עם הובלה של שמונה שקי סוכר. ההובלה מקבלת תפנית מפתיעה כשתומר מגלה שבסוכר יש... נמלים!
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-22
פרק 22 - כליה בהזמנה
לוציפר מחכה בבית החולים להשתלת כליה, אבל מה שהוא לא יודע זה שאת הובלת הכליה מבצעים מוטי הובלות! כשהמצב מסתבך שרון מבטיח שהוא ידאג להוביל את הכליה ואפשר לסמוך עליו - והצרות רק מתחילות... האם הם יגיעו בזמן? האם הם יצילו את לוציפר? ומה בדיוק תפקידו של הלבלב בגוף?
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-23
פרק 23 - הובלה רגילה לגמרי
הכל נראה טוב כשהמשפחה מתבקשת להעביר דירה רגילה לגמרי, וואלרי אפילו שוכר עובד חדש וסיני בשם סיני קטן-קטן (או בקיצור - סק"ק). אבל דווקא ההובלה הרגילה מעוררת חשד - האם יכול להיות שפרק אחד יהיה כולו טוב?
25 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-24
פרק 24 - מרגל גדול גדול
התקלות החוזרות ונשנות בהובלות מעוררות את חשדו של ואלרי, אשר מסיק כי יש במוטי ההובלות מרגל שמנסה לפגוע בחברה. כולם מתחילים לעקוב אחר כולם, אבל מי זה הבוגד האמיתי? מי יצליח לתפוס אותו?
25 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-25
פרק 25 - הנקמה
יפעת ובתיה יוצאות ליום כיף בים המלח, רק כדי לגלות כי מנהל הספא הוא קרוב משפחתו המכוער במיוחד של דוד לוציפר. בינתיים, ואלרי מתכנן נקמה זדונית בלוציפר - אבל לוציפר לא מתכנן לוותר כל כך בקלות...
25 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-26
פרק 26 - ימי הרדיו
תומר מגלה שהוא הוביל משדר רדיו, ומקים רדיו פיראטי שמשדר מהמחסן של "מוטי הובלות". כל אחד מהמשפחה מקבל תכנית משלו, וכולם מנסים למשוך כמה שיותר מאזינים. במקביל היחסים בין יפעת ובנקר מתחממים - אם רק יפעת היתה מצליחה שלא לפגוע בבנקר כל הזמן...
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-27
פרק 27 - עושים היסטוריה
בעקבות הובלה של אורלוגין מסתורי, תומר, שרון ויפעת מוצאים את עצמם נוסעים בזמן. הם יודעים שאסור להם להתערב ולשנות את ההיסטוריה, אבל יש דברים שאי אפשר למנוע...
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-28
פרק 28 - קנאת סופרים
תומר מגלה מחברת ובה שירים לא מוכרים של ביאליק ומשתמש בהם כדי להציג את עצמו בתור הכוכב החדש של עולם השירה המקומי. כולם חושבים שהוא המשורר הגדול הבא, אבל כמו כל השקרים, גם השקר הזה ייחשף בסוף... שחקנים אורחים: אמיר פיי גוטמן וגיא פינס.
23 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-29
פרק 29 - הטרולמוביל
כל בני משפחת דגני, כולל רן בנקר ולוציפר, תקועים בבית בגלל סופה סוערת במיוחד. וואלרי מפחיד את כולם בסיפור על הטרולמוביל - מפלצת מסוכנת במיוחד שמשוטטת ברחובות בלילות סופה קרים ומחפשת לזלול... מובילים!
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-30
פרק 30 - ויהי חושך
תומר וואלרי צריכים להוביל טורבינה לחברת החשמל, ותומר מופתע לגלות שם את לילך, הבחורה היחידה שהסכימה לצאת איתו לדייט מרצונה החופשי. שרון ובנקר מתקדמים עוד שלב ב"משהו נולד". ואילו בתיה ולוציפר ממשיכים במרוץ לראשות העיר.
25 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-31
פרק 31 - נכנס יין
בעקבות הובלה של חבית יין ליקב, כולם משתכרים ועושים כמה טעויות שעלולות לעלות להם ביוקר. יפעת מתוודה בפני בנקר שהיא קרועה עליו. בתיה מחמיצה הזדמנות חד פעמית להגיע להסכם שלום עם לוציפר. ותומר... חכו ותראו!
24 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-32
פרק 32 - כוכב שביט
משפחת דגני צריכה להוביל אוסף מיוחד ובו פריטים שונים הקשורים לציפי שביט, וביניהם גם ציפי שביט בכבודה ובעצמה! בתיה ולוציפר נקלעים למלחמה של תשדירי בחירות בוטים במיוחד. שחקנית אורחת:ציפי שביט.
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-33
פרק 33 - ילד הדומינו
במסגרת הובלה פשוטה לכאורה, תומר, יפעת ושרון נתקלים בילד מעצבן אשר לא נותן להם לארוז את הדומינו שלו. בינתיים בבית הקפה, ואלרי מסביר לכל מי שרוצה לשמוע, וגם לאלו שלא ממש רוצים לשמוע, על ימי ההולדת העצובים שלו מגיל שבע ועד היום.
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-34
פרק 34 - תומר אחרי בן אדם
במסגרת הובלת קוף חכם במיוחד בספארי, תומר נופל לכלוב של הגורילות ומגלה את שורשיו הקופיים. שרון ובנקר מנסים לעבור עוד שלב ב"משהו נולד", ואילו יפעת מגלה כי בעצם תמיד רצתה להיות וטרינארית.
23 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-35
פרק 35 - אתה מוכר לי מאיפשהו
תומר בלחץ לקראת החתונה המתקרבת עם רווית. שרון ובנקר מתמודדים עם צמד בלתי מנוצח, האחים יואל ואיתן כהן מחולון, במסגרת חצי הגמר הגדול של "משהו נולד". ואילו בתיה וואלרי מגיעים לרגעי ההכרעה במרוץ לראשות העיר, ושניהם משתמשים בתעלולים לא ממש חוקיים בכדי לשפר את מצבם.
22 דק'
המובילים-עונה-2-פרק-36
פרק 36 - בחירות
בפרק סיום העונה, שרון ובנקר מתמודדים זה מול זה בגמר הגדול של "משהו נולד". לוציפר ובתיה מתמודדים על ראשות העיר במרוץ צמוד במיוחד, עד לקול האחרון, ואילו תומר צריך לבחור בין רווית לבין דפנה. מי יבחר במי? מי ייבחר למה? ומה אתם הייתם בוחרים?
23 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-37
פרק 37 - איך הכל התחיל
פרק ספיישל מיוחד אודות חייהם של בני משפחת דגני בעיירה קטנה בישראל, טרם הקמת המדינה. הדגנים של פעם נאבקים בלוציפרסקי הרשע - הלא הוא הסבא-רבא של דוד לוציפר, ומצליחים לאבד את תיבת האוצר אשר עברה במשפחתם דורות על גבי דורות.
25 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-38
פרק 38 - חוכמה מתוקה
יפעת מגיעה למסקנה שהיא חנונית וכי זה מקור כל הצרות בחיים שלה, ומחליטה לעשות מעשה. תומר ודפנה לומדים על הקשיים בתחילתה של זוגיות חדשה. וכל בני המשפחה נקלעים לריב גדול, סביב מי מבין יותר במוזיקה.
23 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-39
פרק 39 - מסטיק-צמיג
יפעת הולכת ל"קול סקול" ומופתעת לגלות מי מנהל אותו. לוציפר, בתור ראש העיר החדש, מתחיל להעביר תקנות חדשות ומחמירות ברחבי העיר. תומר ממציא מסטיק מסוג חדש, ואילו ואלרי מתגלה כאלוף ניפוח בלונים ממסטיק.
22 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-40
פרק 40 - שובו של הקפטן
פרק מיוחד בנמל אשדוד. אבא של דפנה, הלא הוא הקפטן, מגיע עם היאכטה שלו ממסעותיו מעבר לים לביקור בארץ. תומר ודפנה באים לקבל את פניו בנמל אשדוד. דפנה נרגשת, תומר חושש. ואילו שרון ובתיה משתמשים במפה מוזרה שמצאו בין חפציו של ואלרי כדי לחפש את האוצר העתיק של המשפחה.
22 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-41
פרק 41 - האוגר מן
בעקבות הובלת אוסף חוברות קומיקס ותאונה מסתורית, שרון משוכנע כי הוא הפך לגיבור על, ויוצא למאבק בשליט הרשע של העיר - דוד "הג'וקר" לוציפר. וחוץ מזה תומר והקפטן הופכים לחברים טובים, מאחורי גבה של דפנה.
25 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-42
פרק 42 - המעריץ הסודי
הדגנים פוגשים את המעריץ הסודי של יפעת, מיכאל דרדלה, אשר מתחיל לחזר אחריה בהתלהבות. יפעת, אשר קיבלה משימה קשה במיוחד מבלנדר, נאלצת לבלות איתו בעל כורחה. בתיה מגלה כי הקפטן הוא בעל הון, ומייד מזמינה אותו לארוחת ערב חגיגית.
24 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-43
פרק 43 - לוציפר
המאבק בין לוציפר לדגנים עולה שלב. לוציפר מנצל את כוחו כראש העיר כדי לנשל אותם מביתם ולעבור לגור בו. הדגנים עוברים לגור במחסן ושולחים את ואלרי לגור במשאית. תומר לחוץ מכך שהוא צריך לארח את דפנה במחסן. ואילו יפעת, לצערם של כל הסובבים, מתגלה כחובבת נלהבת של מיתולוגיה יוונית.
23 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-44
פרק 44 - עונת הנדידה
הדגנים יוצאים למסע במשאית כדי לצפות בציפורים נודדות החולפות בשמי הארץ. יפעת מתמודדת עם משימה חדשה של ה"קול סקול". תומר ממציא פלאפון שהוא גם ערכת איפור וקצת שוכח מדפנה. ואילו בתיה לומדת לגלוש באינטרנט.
22 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-45
פרק 45 - חופשה חלומית
תומר לוקח את דפנה לחופשה רומנטית בקיבוץ ועל הדרך מצרף את שרון ויפעת כדי שאפשר יהיה גם להוביל משהו. בקיבוץ הם פוגשים חבר נוסף למשפחת וודקה והחופשה הופכת לסיוט. ובמקביל, הקפטן מחזר אחרי בתיה בהצלחה מרובה, עד שואלרי נכנס לתמונה.
24 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-46
פרק 46 - מלחמה על הבית
החיים במחסן בלתי נסבלים והדגנים מחליטים להחזיר מלחמה - להדיח את לוציפר ולסלק אותו מביתם. ובמקביל, תומר משכלל את הפלאפון שהוא גם ערכת איפור, דפנה מגלה כי החיים בלי אבא מולטי-מיליונר הם לא פשוטים ואילו שרון מקים להקה יחד עם ואלרי.
24 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-47
פרק 47 - שובו של הדרדלה
הדגנים בראשות ואלרי מתחרים מול לוציפר וחבריו במשחק כדורגל מכריע על מנת לזכות חזרה בבית שלהם. ובמקביל יפעת מגיעה לשלב הלפני אחרון בשיטת הבלנדר, והחיזורים הבלתי פוסקים של דרדלה לא ממש עוזרים לה. וחוץ מזה - הקפטן מסרב לוותר על בתיה.
26 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-48
פרק 48 - הסיפור האמיתי
יפעת עוברת את השלב האחרון בשיטת הבלנדר - והפעם - שלב קשה במיוחד. תומר ממשיך לעסוק בפלאפון שהוא גם ערכת איפור, ושוכח את יום ההולדת של דפנה. בתיה מתמכרת לכרטיסי האשראי נטולי הכסוי של הקפטן. וחוץ מזה - מה עושה כאן טל מוסרי?
24 דק'
המובילים-עונה-3-פרק-49
פרק 49 - תפוח אדמה
בפרק סיום העונה, יפעת ממרידה את תלמידיו של הבלנדר ומשלימה עם דרדלה. תומר מגלה מי באמת גנב לו את ההמצאה האחרונה שלו, וגם כמה כיף לו סתם לבלות עם דפנה. וחוץ מזה, האוצר העתיק של משפחת דגני, סוף-סוף נחשף.
25 דק'

סדרות נוספות