גיא לואל

אבל אתם מכירים אותו גם כזכאי הגדול מאלישע
שחקן
תאריך לידה: 04/12/1971
מזל: קשת
עיר לידה: רמת גן, ישראל

גיא לואל ב-BIGI
:

הכירו את גיא לואל:

גיא לואל בתיאטרון

גיא לואל נולד וגדל ברמת גן. את שירותו בצבא עשה בתותחנים במשך שנתיים שאחריהם עבר לתיאטרון צה"ל. בין 1993 ל-1996 למד משחק בבית צבי. עם סיום בית הספר למשחק השתתף במגוון הצגות בתיאטראות השונים, הבולטות שבהן הן: "מנדאגולה", מלכות 22", "מבזק חדשות", קוויאר ועדשים", "שחק אותה סם", "הבחרוים שלנו", "מר זוטא ועץ התפוחים" עוד. 

 

גיא לואל בקולנוע

תפקיד הקולנוע הראשון שלו היה בסרט "כאב שיניים" בשנת 2000 , שנתיים לאחר מכן לוהק לתפקיד הראשי בסרט "חוכמת הבייגלה". במהלך השנים שיחק בסרטים: "למראית עין", "פיניטה לה קומדיה", ועוד. 

 

הקריירה הטלוויזיונית של גיא לואל

ב-2001 הופיע בדרמה "האישה האחרת". בשנת 2005 החל להשתתף בטנלובלות. הוא שיחק ב"טנלובלה בע"מ", "האלופה", "בובות" וחשופים. בשנת 2009 החל לגלם את דמותו של קוזו בסדרה "פולישוק". שנה לאחר מכן החל לשחק בסיטקום "כאן גרים בכיף" בתפקיד האבא. את הבן שלו שיחק טוני ברמן שבשנת 2014 שיחק את הבן שלו גם בסדרה "עממיות".

 

בשנת 2014 גם שיחק גם ב"השוטר הטוב". בשנת 2018 החל לשחק בקומדייה "טרנינג" ובסדרה "בית הכלבים". בשנת 2020 החל להשתתף בעונה השניה של סדרת הטלוויזיה "שב"ס" שמשודרת בכאן 11. 

 

גיא לואל בתוכניות ילדים

במהלך השנים גיא שיחק גם בתוכניות ילדים ונוער. אחד מתפקידיו הבולטים היה בשנת 2008 בסדרה "המובילים" של ערוץ לוגי (שזמינה לצפייה ב-BIGI), לצד ליאת הר לב, בן פרי, אוולין הגואל ועוד. בשנת 2015 החל לגלם את תפקידו של "זכאי הגדול" בקומדיית המצבים "אלישע" של ערוץ הילדים, שם משחק שוב לצד ליאת הר לב וגם לצד יובל סמו, עלמה זק, רבקה מיכאלי, מלי לוי ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: