מלי לוי

אבל אתם מכירים אותה גם כשני מאלישע
שחקנית, דוגמנית וזמרת
תאריך לידה: 23/05/1980
מזל: תאומים
עיר לידה: ירושלים, ישראל

מלי לוי ב-BIGI
:

הכירו את מלי לוי:

תחילת הקריירה של מלי לוי

מלי לוי נולדה והתחנכה במבשרת ציון. בגיל 14 היא זכתה בתואר "מיס ירושלים" ושנתיים לאחר מכן החלה לדגמן באופן מקצועי. ב-1998, כשהייתה בת 18, החלה להיכנס לתחום המשחק כשגילמה את תפקידה של סיון מצליח בעונה השלישית של "קפה פריז".

 

השחקנית מלי לוי

בשנת 2003 החלה לשחק בתפקיד אורח ב"השיר שלנו", תפקיד שהפך לקבוע לאחר שתי עונות. מאותה שנה ועד 2005 היא גם הייתה אחת מהמנחים של התוכנית "אקזיט". בשנת 2005 מלי שיחקה בטנלובלה הישראלית "אהבה מעבר לפינה".

 

בשנת 2007 החלה לשחק סדרה "מסודרים". שנה לאחר מכן שיחקה מלי בקומדיה שהוצגה במסגרת פסטיבל הפרינג', ההצגה בה שיחקה זכתה במקום הראשון. בין 2010 ל-2013 מלי שיחקה בגרסה הישראלית של "המשרד".

 

מלי שיחקה בסדרות רבות נוספות בניהם: "סרוגים", "החברים של נאור", "עממיות", "מלכות", "תיק נעדר" ועוד. ברזומה שלה ניתן למצוא גם את הסרטים: "זינוק בעליה", "התאבדות", "רבין – היום אחרון", "פלאפל אטומי" (עליו הייתה מועמדת בפרס אופיר), "ציפורי חול", "המלאך", ילד טוב ירושלים" ועוד. 

 

בשנת 2015 החלה לשחק בקומדיית המצבים "אלישע" של ערוץ הילדים. מלי גילמה את שני, המורה של אלישע (יובל סמו), שעובדת תחת המנהלת אלה (עלמה זק) וסגנית המנהלת ציפי (ריבקה מיכאלי). מלי גילמה את שני באלישע עד לסיום הסדרה לאחר 5 עונות. 

 

מלי לוי זמרת

בשנת 2003, מלי הוציאה אלבום מוזיקה משותף עם בעלה, שמעון גרשון, ואחיו. באותה שנה היא גם הופיעה בפסטיגל. ב-2005 הוציאה 2 סינגלים נוספים. שנה לאחר מכן היא הוציאה את אלבום הסולו הראשון שלה.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: