ליאת הר לב

אבל אתם מכירים אותה גם כאנפה מאלישע
שחקנית וקומיקאית
תאריך לידה: 09/08/1979
מזל: אריה
עיר לידה: רעננה, ישראל

ליאת הר לב ב-BIGI
:

הכירו את ליאת הר לב:

ליאת הר לב בתיאטרון

ליאת הר לב נולדה ברעננה. את לימודי המשחק שלה בסטודיו למשחק "ניסן נתיב" סיימה בשנת 2004. את תחילת דרכה בעולם המשחק עשתה בתיאטרון. היא השתתפה בהצגות: "אונור", "קפה ערבה", "סינית אני מדברת אליך", "השתיקה", "הצמא הרעב", "רביזור", "התיבה", "הגיל הנכון לאהבה". 

 

בשנת 2009 חזרה לתיאטרון ושיחקה בהצגות "הבדלה" של תיאטרון הקאמרי ו"הנה עולה האור מאחוריי" שזכתה בפרס הראשון ב"פותחים במה" של תיאטרון בית לסין לשנת 2010. בשנת 2012 שיחקה בהצגה "סטמפניו" 

 

ליאת הר לב בטלוויזיה ובקלנוע

בשנת 2006 ביצעה את תביעת הרגל הראשונה שלה בטלוויזיה כששיחקה בסרה "החברות הכי טובות". לאחר מכן המשיכה בסדרות ילדים ונוער כשהזכורה ביותר מאותה תקופה היא "המובילים" משנת 2007 ששודרה בערוץ לוגי וזמינה לצפייה ב-BIGI. 

 

הפריצה הגדולה של הגיעה בשנת 2008 כשגילמה את טלי בקומדיה "רמזור" לצידו של אדיר מילר. שנה לאחר מכן שיחקה בסדרה "חשופים". בשנת 2010 הגיעה לראשונה אל מסך הקולנוע בתפקיד בסרט "כלבת" – סרט האימה הישראלי הראשון. 

 

שנה לאחר מכן שיחקה בסדרת הילדים "בית הספר למכשפים" בערוץ לוגי שזמינה לצפייה ב-BIGI והחלה להשתתף בסיטקום "סברי מרנן". בשנת 2012 זכתה בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה על תפקידה של אירנה ב"הפרלמנט", תפקיד שצירף אותה לצוות "ארץ נהדרת". 

 

ליאת הר לב באלישע

בשנת 2015 החלה לשחק בעונה השלישית של "אלישע". ליאת מגלמת את דמותה של אנפה ג'קסון, יועצת בית הספר החדשה. ליאת המשיכה לשחק בתוכנית לצד יובל סמו עד לסיומה בעונה ה-5. בנוסף להשתתפות בסדרות ילדים ונוער, ליאת גם מדבבת בסרטים שונים.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: