עידו מוסרי

אבל אתם מכירים אותו מהתוכנית הפרעת קשב
שחקן ומדבב
תאריך לידה: 17/04/1978
מזל: טלה
עיר לידה: תל אביב, ישראל

עידו מוסרי ב-BIGI
:

הכירו את עידו מוסרי:

עידו מוסרי לפני הפרסום

עידו נולד וגדל בתל אביב, אחיו הוא השחקן טל מוסרי. בילדותו למד בבית הספר לאומנויות תל אביב, כבר בתקופה זו החל לשחק והשתתף בתוכניות טלוויזיה. את לימודיו התיכוניים עשה בתיכון "תלמה ילין" ובסיומם התגייס לתיאטרון צה"ל. בסיום השירות למד משחק ב"בית הספר למשחק ניסן נתיב". לאחר לימודיו נסע לסדנת מחזות זמר בניו יורק. 

 

עידו מוסרי בטלוויזיה

את הופעת הבכורה שלו עשה בגיל 9 בסדרת הטלוויזיה "מאש"ה". שנה מאוחר יותר שיחק בתוכנית הטלוויזיה "תופסים ראש". ב-1992 הופיע בסדרה "עניין של זמן" ושנה מאוחר יותר שיחק בסדרת הטלוויזיה "לא כולל שירות" לצד אחיו, טל מסרי. ב-1994 החל לשחק בסדרת הטלוויזיה "תלויים באוויר". התוכניות הבולטות בהן השתתף בתחילת הקריירה שלו היו: "ג'ינג'י", "שלום לבן דודי", "המכון" ו"פפראצי". 

 

בשנת 2006 ו-2007 שיחק בעונות השלישית והרביעית של "השיר שלנו". לאחר מכן השתתף בין היתר גם בסדרות "פולישוק", "הבורר", "השועלים", ו"החברים של נאור". בשנת 2011 השתתף בתוכנית הטלוויזיה "בית ספר למכשפים" של ערוץ לוגי שזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI. בשנת 2014 חזר אל מסך הטלוויזיה עם התוכנית "היהודים באים" ששודרה בערוץ הראשון (כיום בתאגיד השידור כאן 11). 

 

בשנת 2014 עידו מוסרי הצטרף לצוות התוכנית "הפרעת קשב" של ערוץ הילדים, שזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI. בכל פרק הוא התארח וגילם דמויות שונות לצידו של שחר חסון, מנחה התוכנית. שנה מאוחר יותר שיחק במיני-סדרה "חשודה". באותה שנה החל לשחק בסדרה "חברות". שנתיים מאוחר יותר הצטרף אל תוכנית הבידור "הכל הולך". בשנים האחרונות שיחק ב: "הנחלה", "מדינת הגמדים", "היהודים באים" ועוד.

 

עידו מוסרי בקולנוע

בשנת 2003 שיחק בסרטו הראשון שהיה סרט הסטודנטים "אודישן" שזכה בפרס הסרט הקצר בפסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה. באותה שנה שיחק גם בסרט הקצר "גירוש לגן עדן". שנה מאוחר יותר שיחק בסרטים "תגובה מאוחרת" ו-"להשתחרר מסוזי". בשנת 2006 שיחק בסרט הקצר "אופסייד". בשנת 2008 עידו שיחק בסרט האמריקאי "אל תתעסקו עם הזוהן" לצידו של אדם סנדלר. בשנת 2019 שיחק בסרט המוסד. 

 

עידו מוסרי בתיאטרון

עידו מוסרי פגש לראשונה את במת התיאטרון ב-1987 כששיחק בהצגה "המלך ואני" ובמחזמר "עלובי החיים" בתיאטרון הקאמרי. שנתיים מאוחר יותר שיחק בהצגה "מקבת", גם היא של תיאטרון הקאמרי. בשנת 1994 שיחק בהצגה "שיחות עם אבי", שנתיים מאוחר יותר שיחק בהצגות "הפסנתר של ברטה" ו-"כפר".

בשנות ה-2000 שיחק בין היתר גם בהצגות: "אופרה בגרוש", "שאריות של אהבה", "כולם רוצים להוליווד", "וריאציות לתיאטרון ולתזמורת", "עוץ לי גוץ לי", "יומן חוף ברייטון", "המלט", "הבן הטוב", "חברון", "לעוף מכאן", "כנר על הגג", "לילה לא שקט", "רומיאו ויוליה", "אורזי מזוודות", "נשוי במנוסה" ובהצגות נוספות. בשנים האחרונות הוא משחק בעיקר בתיאטרון בית לסין בין היתר בהצגות: "במנהרה" ו-"רווקים ורווקות".

 

עידו מוסרי מדבב

עידו מוסרי הוא אחר המדובבים העסוקים ביותר בישראל. הוא החל לדבב ב-1988 ומאז לא הפסיק. בין הסדרות והסרטים המרכזיים להם נתן את קולו ניתן למצוא את: "האחים סופר מריו", צבי הנינג'ה", "מלך האריות 2", באטמן: הדור הבא", "בובספוג", "משפחת סופר על", "פוקימון", "דרגון בול", "צ'יקן ליטל, "מרי פופינס", "צ'ארלי בממלכת השוקולד", "קוד ליוקו", "קונג פו פנדה", "למעלה", "אליס בארץ הפלאות" ועוד.

כוכבים נוספים ב-BIGI
: