שיעור חופשי

2004 |

1 עונות

בשנת 2005, הטלנובלות כבשו את הארץ, ובערוץ הילדים שודרה סדרה קצרה, בת 3 פרקים, בשם ״שיעור חופשי״. הסדרה עוקבת אחרי דורון תבור, שחקן טלנובלות שחוזר לעיר הולדתו קריית ים. 

בקריית ים הוא מוצא עבודה בתור מנהל להקת בית הספר ״גולדה מאיר״, שם גם הוא למד. הסדרה מלווה בשירים ומציגה את היחסים שבין תלמידים, בין מורים ובין תלמידים למורים. ״שיעור חופשי״ לצפייה ישירה ב-BIGI.

בין שחקני הסדרה תוכלו לראות את אלון אבוטבול, ירדן בר-כוכבא, משה פרסטר ועוד. 

שחקנים:

אלון אבוטבול, ירדן בר-כוכבא, יגאל עדיקא, הוגו ירדן, משה פרסטר ורוזינה קמבוס.

פרקי העונה

עונה 1
אלון אבוטבול הוא דורון תבור, שחקן טלנובלות בינוני החוזר לעיר הולדתו בגלל מצבו הכלכלי, המאלץ אותו לקבל עבודה זמנית בבית הספר בו למד כילד.
שיעור-חופשי-עונה-1-פרק-1
פרק 1
אלון אבוטבול, שחקן טלנובלות בינוני, חוזר לעיר הולדתו כדי לנהל את להקת בית הספר שהוא עצמו למד בו, ולהכין אותה לתחרות שירים ארצית. מבחינתו זה רק עיסוק זמני, עד שתבוא הפריצה הגדולה. אבל ה"בינתיים" נמשך ודורון נאלץ להתמודד עם הכישלון של הילדים במבחנים לתחרות, כמו גם עם העובדה שכשאתה חוזר לעיר הולדתך תמיד יהיה מישהו שיזכור אותך כמו שאתה לא רוצה שיזכרו אותך.
23 דק'
שיעור-חופשי-עונה-1-פרק-2
פרק 2
דורון מתחיל להתרגל למצב החדש. הוא מתכנן יחד עם אבא שלו את הביקור של הבת שלו שגרה בחו"ל, ומציע לילדים לכתוב שיר חדש: שיר שהם יכתבו את מילותיו וילחינו אותו בעצמם. דווקא כשהם מתחילים לעבוד ברצינות והשיר מתקבל לתחרות בסופו של דבר, דורון מקבל הצעת עבודה מפתה מתוכנית טלוויזיה בפריים-טיים.
23 דק'
שיעור-חופשי-עונה-1-פרק-3
פרק 3
דורון, כהרגלו, מנסה לתמרן בין כל הלחצים ונכשל. במהלך ויכוח עם מנהל בית הספר (חברו/אויבו מהילדות) הוא מתפטר מניהול הלהקה. עכשיו, כל שנותר לו זה ללכת ולהופיע בתוכנית הטלוויזיה.
23 דק'

סדרות נוספות