משה פרסטר

אבל אתם מכירים אותו גם כמיכאל ממשפחה שולטת
שחקן
תאריך לידה: 14/08/1963
מזל: אריה
עיר לידה: נהריה, ישראל

משה פרסטר ב-BIGI
:

הכירו את משה פרסטר:

משה פרסטר לפני הפרסום

משה נולד וגדל בנהריה. את לימודי התיאטרון שלו עשה באוניברסיטת תל אביב. את דריסת הרגל שלו בעולם הבידור עשה בשנת 1988 עם המופע "עלילות משה בעיר הגדולה" לצד טל פרידמן שלמד איתו באוניברסיטה. ההצגה זכתה להצלחה רבה ול-700 הופעות במהלך השנים. שנה לאחר מכן השתתף בסרט "יוסל'ה, איך זה קרה?"

 

משה פרסטר בערוץ 2

בתחילת דרכו של ערוץ 2, הם החליטו ללהק את משה וטל כצמד לשתי תוכניות: "המופע של טל ומשה" ו"צפדינה מאחרת". במקביל החל משה להופיע בסטנדאפ ב"קאמל קומדי קלאב". בשנת 2001 החל להנחות סדרת מערכונים בשם "קוץ עם איתי שגב", שלוש שנים לאחר מכן החל לחק בסדרה "אסתי המכוערת". 

 

משה פרסטר ב"השמיניה"

בשנת 2006 משה שיחק ב"השמיניה" של ערוץ הילדים (שזמינה לצפייה ישירה ב-BIGI). משה גילם את עוזרו של רוברטו, הרשע של העונה הראשונה. שנה לאחר מכן הוא הצטרף לצוות השחקנית של הסדרה "ראש גדול". משה הוא אחד מהיוצרים של משחק המחשב "תככי הרייטינג", משחק "קווסטים" אותו הוא מדבב. 

 

המשך הקריירה של משה פרסטר

בשנת 2007 כתב ושיחק בהצגת היחיד "איש הפלדה משכונת כצנלסון" שזכתה בפרס הכתיבה בתיאטרונטו. מאוחר יותר שיחק בתיאטרון דימונה בהפקות: "צירי דגים" ו"האומר לא". הוא כתב גם עבור התיאטרון את המונודרמה "בגדי חורך אבא". בשנת 2012 השתתף בתוכנית המציאות "הישרדות VIP". 

 

מיכאל הכהן במשפחה שולטת

משנת 2014 ועד 2016 משה גילם את מיכאל הכהן בסדרה "משפחה שולטת" של ערוץ הילדים (הזמינה לצפייה ישירה גם ב-BIGI). במשך השנים משה שיתף פעולה עם חברת "שרוטונים" והשתתף בקליפים פארודים שלהם. למשה פרסטר יש מופע סטנדאפ, איתו הוא מופיע בשנים האחרונות ברחבי הארץ.

 

משה פרסטר בקופה ראשית

בשנת 2019 הוציא משנה את הנובלה הדיגיטלית "הכי טוב לברוח" והשתתף בסרט הקומי "בזמק". שנה לאחר מכן השתתף בסדרה "קופה ראשית" ובעונה השניים של הסדרה "שב"ס".

כוכבים נוספים ב-BIGI
: