הבנים והבנות 2016

2016 |

7 עונות

מי הם שליטי הקיץ במקום האמיתי? האמת שאנחנו כבר יודעים, אבל ממש לא נעשה לכם ספוילרים. הבנים והבנות, תוכנית המציאות לנוער שמטריפה את ישראל, עוקבת אחרי שתי קבוצות נערים: קבוצת הבנות, וקבוצת הבנים. הקבוצות מתחרות ביניהם במשימות שונות, כשבסוף העונה נדע מי שלטי הקיץ, הבנים או הבנות?

המתמודדים צריכים לתת את כל כולם במשימות כדי להוכיח את עצמם ולהמנע ממעמד ההדחה בו כל משתתף בוחר 2 חברים שאיתם הוא רוצה להמשיך לתוכנית הבאה. מי שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר "שוחה הביתה" ועוזב את התוכנית. התוכנית עלתה עם סיום שידור התוכנית "מסע קיץ", ששודרה משנת 2000 עד שנת 2012. גם היא הייתה תחרות בין קבוצת בנים לקבוצת בנות. 

עוד לפני שהוציאה שירים, הצטלמה לקמפיינים, שיחקה בסדרות וכבשה את האינסטוש, טיילור מלכוב התחילה את דרכה ממש בעונה הזאת של הבנים והבנות. את העונה הזאת הנחו עודד פז, שירן סנדל וטום באום. כיכבו בה גם דוד שאול ועדי הימלבלוי בסדרת המעברונים של התוכנית.

המציל בברכה, המים חמימים, כל מה שנשאר לכם הוא לקפוץ ראש ולהתחיל את הבינג'! רוצים לדעת מי יהיו שליטי הקיץ? זה הזמן להתחיל לצפות, 22 פרקי הסדרה כבר מחכים לכם…

פרקי העונה

עונה 1
תוכנית הקיץ המטורפת של המקום האמיתי חוזרת בעונה חדשה, קורעת ומופרעת במיוחד! אז מי יהיו שליטי הקיץ הזה? בהנחיית עודד פז, לירון רביבו וטום באום.
הבנים-והבנות-2016-פרק-1
פרק 1 -
הנה זה קורה, העונה החדשה של הבנים והבנות יוצאת לדרך בעונה שתעיף לכם את הכפכפים. מי יהיו שליטי הקיץ 2016? בואו לראות איזה משימת פתיחה הכינו שירן ועודד לבנים והבנות שלנו ומי יכנס לנבחרת?
48 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-2
פרק 2 -
הם חשבו שהנבחרת סגורה, אבל חיכתה להם הפתעה שהשאירה אותם המומים- נבחרת הבנים והבנות 2016 נסגרת בפרק שיעיף אתכם מהכורסה. שירן ועודד כבר מחכים לכם בבריכה. עופו על זה.
32 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-3
פרק 3 -
מי תהיה הנבחרת הראשונה שתזכה בכפכף הזהב 2016 ? הנבחרת שתפסיד תיאלץ לשלוח היום מישהו שישחה הביתה. וגם מה קורה בקיוסק הכפכף של אלי ואלי, האם הם ילמדו להסתדר אחד עם השני? פרק חדש ומעיף במיוחד.
34 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-4
פרק 4 -
שבוע חדש מתחיל ושתי הנבחרות מתחילות אותו עם אפס כפכפים אבל עם 100 אחוז טעינה כי השבוע מתחיל בוילה שבוע הסלולאר. אז שימו את הטלפון שלכם על רטט כי שירן ועודד כבר מחכים לכם בבריכה. עופו על זה.
27 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-5
פרק 5 -
שבוע הסלולר נמשך בכל הכוח והיום אפילו שירן ועודד שמו את עצמם מצב שקט ומפנים את הבריכה לטום באום שכבר מחכה לכם שם. האם הבנות יעשו הכל לנצח במשימה ולהוסיף לעצמן כפכפים? או שהבנים יקחו את הכפכף?
27 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-6
פרק 6 -
השבוע עומד להסתיים ורק נבחרת אחת תזכה להניף את כפכף הזהב. מי תהיה הנבחרת שתיאלץ לשלוח את אחד מחבריה לשחות הביתה, וגם מי קורה בקיוסק הכפכף של אלי ואלי? שירן ועודד שכבר מחכים לכם בבריכה. עופו על זה!
32 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-7
פרק 7 -
שבוע חדש מתחיל בוילה והנבחרות שלנו עומדות לגלות שהעונה הזאת של הבנים והבנות לא דומה למה שהם הכירו ושגם היום מישהו מהם ישחה הביתה.אז איזו הפתעה שירן ועודד מכינים לנבחרות?
29 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-8
פרק 8 -
אחרי פרק הדחה דרמתי, הנבחרות שלנו ממשיכות להזיע במסגרת שבוע השטח כשלעזרתם יגיע האיש שניצח את כל תנאי השטח, זוכה הישרדות, טילטיל. וגם אלי הבן מנסה להתרגל לרוחות החדשות שנושבות בקיוסק הכפכף.
31 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-9
פרק 9 -
שבוע השטח מגיע לסיומו ובסופו ורק נבחרת אחת תזכה להניף את כפכף הזהב. מי תהיה הנבחרת שמתמודד שלה ישחה הביתה? וגם, התחרות בן אלי הבן ואלי הבת על השליטה בקיוסק הכפכף עולה מדרגה.
29 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-10
פרק 10 -
שבוע חדש מתחיל בוילה והנבחרות שלנו יוצאות לשבוע נופש! אבל מהר מאוד הם יגלו שנופש זה לא בדיוק הולך להיות ושגם בו הן יצטרכו לאסוף כמה שיותר כפכפים כי בסופו מישהו מהם ישחה הביתה.
29 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-11
פרק 11 -
עצרו הכל כי אורח מיוחד מגיע היום לנפוש בוילה- עומר דרור!!! הנבחרות שלנו הולכות להיות המומות מההפתעה שמחכה להם בסופה רק נבחרת אחת תזכה לאכול עם עומר דרור ארוחה מפנקת במיוחד. איזה נבחרת זאת תהיה ומי תזכה בכפכף הזהב?
34 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-12
פרק 12 -
שבוע הנופש מגיע היום לסיומו בפרק הדחה דרמתי שבו כל החוקים משתנים כי בסופו שניים ישחו הביתה. וגם, המתח בין אלי הבן לאלי הבת עולה והשניים חוצים את קיוסק הכפכף לשניים. שירן ועודד כבר מחכים לכם בבריכה. בואו!!!
33 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-13
פרק 13 -
שבוע חדש שכולו שיאים מתחיל בוילה- שבוע משחקי הכפכף האולימפיים בסופו הנבחרת שתהיה מעוטרת בהכי פחות מדליות תיאלץ להגיע למעמד הדחה ולהיפרד מספורטאי מצטיין. וגם, אלי הבן ואלי הבת מתחרים על השליטה בקיוסק הכפכף אבל לא תאמינו איך התחרות הזאת מסתיימת..
29 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-14
פרק 14 -
שבוע משחקי הכפכף האולימפיים בעיצומו והיום מגיעה לוילה שופטת מיוחדת שזכתה כבר בכמה גביעי יוטיוב-נועה קירל!! נבחרת הבנים תנסה להשיג ניצחון חשוב נוסף ונבחרת הבנות תנסה להחזיר לעצמה את היתרון הכפכפי. שירן ועודד כבר מחכים לכם. בואו!!
33 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-15
פרק 15 -
אחרי שני ניצחונות מרשימים, נבחרת הבנים מגיעה ליום האחרון של משחקי הכפכף האולימפיים במורל גבוה אבל נבחרת הבנות לא מתכוונת לוותר ותעשה הכל כדי לשלוח את הבנים היום למעמד ההדחה. מי ישחה היום הביתה? אחד הבנים או אחת הבנות?
30 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-16
פרק 16 -
שבוע חדש עמוס ברגשות מתחיל בוילה. השבוע יתמודדו הבנים והבנות במשימות שקשורות כולן לרגשות ובספו נבחרת אחת תיאלץ להיפרד מעוד חבר נבחרת. והיום אורחת מיוחדת מגיעה לבריכה- לירון ויצמן באה לשפוט וללמד את הנבחרות שלנו להכין ארוחה רומנטית מרגשת.
31 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-17
פרק 17 -
יום שני של רגשות בוילה של והיום מגיעים לשפוט במשימה שלושה מומחים ברגש האהבה- להקת בויבנד שמבצעת את השיר הרשמי של הבנים והבנות 2016. וגם, מה חדש בקיוסק הכפכף של אלי ואלי. מחכים לכם בבריכה- בואו!
32 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-18
פרק 18 -
הבנים והבנות- תכנית הדחה! תכינו את כל הרגשות שלכם כי בן אחת או בת אחת ישחו היום הביתה! וגם, אין רגע של שקט בקיוסק הכפכף של אלי ואלי. שירן ועודד מחכים לכם בבריכה- בואו!
32 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-19
פרק 19 -
גלגל הצלה- רגע לפני הגמר הגדול, כל הבנים והבנות ששחו הביתה, שוחים בחזרה לוילה כדי להתמודד על הזכות לחזור למשחק. רק בן אחד ובת אחת יזכו לחזור לנבחרת ואלי אפילו יגיעו לגמר הגדול. המתח בבריכה בשיאו- אל תחמיצו!
32 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-20
פרק 20 -
ניחוחות הגמר כבר מציפים את הוילה ורגע לפני שהמתמודדים שלנו משתלטים על הערוץ, הם עומדים להיבחן ביכולת העמידה שלהם מול מצלמה במשימה שתפיל אתכם מהכיסא. והפעם מגיע לוילה שופט מיוחד- שגיא ביטבוקס!
30 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-21
פרק 21 -
חצי הגמר- עונה שלמה שלמה חיכיתם לרגע הזה והיום זה קורה- מי ירכיב את נבחרת הגמר של הבנים ואיך תראה נבחרת הגמר של הבנות? וגם , איזה הודעה קיבלו הנבחרות שטלטלה אותם וטרפה את כל הקלפים? תכנית חצי הגמר יוצרת לדרך!
40 דק'
הבנים-והבנות-2016-פרק-22
פרק 22 -
הבנים והבנות 2016- הגמר הגדול. קיץ שלם חיכיתם לרגע הזה ועכשיו זה קורה!! מי יהיו שליטי הקיץ? שירן, עודד וטום מחכים לכם כבר בבריכה בשידור חי חגיגי ומלא הפתעות בסופו נדע מי ישתלט על ערוץ הילדים. אסור לכם לפספס!
שעה ו12 דק'

סדרות נוספות